Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

agzın bal yesin ya ben de çok istiyorum ben bebek sahibi olmak istiyorum ama kilom çok fazla bunun için güzel bi gebelik geçirmek istiyorum
canım benim ben bekarım ama benimde aynı sorunum var bende pco luyum kilo alırsam çocuk sahibi olamıyacağım ilerde ama hiç olumsuz konuşmuyoruz ve allahın izniyle sen bu kasım gibi hamile kalacaksın bak gör canım tabi kasım dedim en azından o kadar kilo vermişken biraz sefasını sür değil mi kkkk =))

süpersin tabi canım biraz zayıflayayımmm kendime neler neler alacagımmmm.:)))))

Merabaa :) okuldan geldim ik i gundur spor yapamiyorum diye yuruyus yapiyim biraz oyle jillianla bulusiyim dedim cikmaya usendim sora ( eskiden leslie yapardim bari onla takiliyim dedim 3mil acmistim da spor yapcam cok yorulmiyim diye 2 milde kestim hic yoktan 2 millik yurumem var suan :)) sabah beyaz peynrli sandvic oglen de bi kase tarhana corbasi ve yogurtt :)) biraz dinleniyim annemin dr idi bitsin jillian 6w6p yapicaaz sizin nasi gidiyoo:)))

kızlar ben iki hafta şu nesfit diyetini deniyeceğim umarım işe yarar bu akşam 1.5 saat spor yapacağım akşam nesfit yoğurt ve meyve yiyeceğim öpüyorum sizi kızlar

günaydın arkadaşlar bende 8 .grubuna davet edildim yarışmaya katılmak istiyorum ne -aypmam gerekir

canım hoşgeldin hergün menü bildirimi yapıyorsun
ama parça parça değil tam bir günü sabah öğle akşam menüleri
ve günlük spor dakkika olarak ve su ne kadar içtiğin benim bir öeneği var bakabilirsin
cuma günü kilo bildirimi yapıtorsun ve haftalık mesaj sayın ve spor dakika olarak

Kızlar iyi akşamlar diliyorum sizlere
ben çıkıyorum akşam az yiyin tamam mı

hoşbulduk canım içimden bi ses çok zayıfalyacaksın diyo !!!!çünkü burda herkes herkesin halınden anlıyo

Selam kızlar çoğğğ yoruldum bu gün.evin bütün odalarını sil süpür.sonra misafirlere mamalar hazırla ama kendin yiyememe .bide sular kesilince mutfak bulaşığa bulanınca bide fıtığım azınca ben çığlıklarda.bu gün sporumu yapamadım.fiziğime gidemedim.ütü ler beni bekler bulaşıklar ağlaşır.oğlan hasta.kız triplerde.noluyo bu gün tek tek gelin.yani bu gün ben böyleyim.daha diyet listem yok olunca yayınlıcam.herkese hayırlı akşamlar

Kizlar iyi aksamlar herkese yeni arkadaslar gelmis topik cosmus masallah renklenmis ne guzel yeni gelenler hos geldiniz ben de buranin en kidemli deneme suresindeki insaniyim Sinav yaklasiyo malum seyrek giriyorum biraz bi de su siralar acayip halsizlik var ustumde hadi hayirlisi. Menumu gireyim;
Sabah: yarim dilim cavdar ekmegi, 1 yumurta, yesillik
Ogle: kucuk bi kase yesil mercimekli yogurt, 1 cig kofte.
Ara: yarim elma, 1 fincan sekersiz turk kahvesi.
Aksam: kucuk bi kase yogurt, zeytinyagli barbunya.
Spor: 1 bucuk saat yuruyus, 300 ip atlama.

iyi akşamlar kızlar bugünkü menümü yazayım

sabah : domates , peynir , zeytin 1 dilim ekmek çay

ara : yok

öğle: mercimek çorbası , 4 kaşık pilav

ara: soda

akşam: balık , salata

11.000 adım attım adım sayar kullanıyorum da 2 -2.5 litre su

iyi akşamlar şekerlerim
sabah kurs, çıkışta babamı ziyaret derken evime anca gelebildim
bademciklerimde şişmiş,boğazımda da gıcık var,yani çok sinir bir durumdayımboğazım böyleyken de su içemiyorum:2:
su içememek çok kötü yahu

Geçmiş olsun canım tez zamanda çok çok iyi olur inşallah evde olmak kendini daha iyi hissettiriyor insana
sağol canım benim,evet aynen öyle

selam canım,çok iyi gidiyorsun süper
başlangıç kilonu 92 olarak yazıyorum birde hedef kilonu yazarmısın canım.

hoşgeldin canım
tatlım kilo verdikten bir süre sonra vucut yapılan spora ve diyete alışıyor o yüzden duraklama evresi kaçınılmaz oluyor.bu durumlarda,ekstradan yürüyüş yapabilirisn.biraz diyetini değiştir,genellikle duraklamalarda 2 yada 3 günlük protein diyeti yapılıyor.direnç kırıldıktan sonrada normal diyete dönülüyor

günaydın arkadaşlar bende 8 .grubuna davet edildim yarışmaya katılmak istiyorum ne -aypmam gerekir
hoşgeldin canım
arkadaşlar gerekenleri yazmış zaten bende özetliyim.
artık takımda ve deneme sürecindesin
kendini tanıtmanı istiyorum canım.şu anki kilon ve hedef kilonuda yazmalısın.

hedefim 75,teşekkürler

Kızlar ben ya perşembe ya da cuma diyetisyene gideceğim onun için henüz çok iyi bir yemek ve spor düzenim yok

yeni gelen arkadaşlarım şu an deneme sürecindesiniz,paylaşımınız ve istekli olmanız durumunda listeye gireceksiniz.
1.sayfada kurallarımız yazılı herkesin okumasını rica ediyorum

hepbirlikte başarıcaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…