Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın kızlaarrr çok sıkı bir kahvaltı yaptım yoğun bir tempoya hazırımmm

Gunaayydin kizlaaar yine paza gunleri uyumak yok bana, bana yine husraan gune aciip hareketli basladim yinee amman nazar degmesin simdiii dun buraya yazdim ya sabahtan irademi korudum butun gun bugun de oyle yapcam o yuzdeen :))
Sabah kalktiim besi bi yerde cayimi ictim yarim elma yedim bol su ictim ve dun aksam misafir varken herkesin yiyip de benim maalesef dokunamadigim tatlidan 1 catal aldim pisman degilim :))
Yarim saat sonra yuruyuse ciktim 45 dk yuruyus, 10 dk bisiklet, 5 tur kosu( yaklasik 1.8 km yapiyo) vee 300 ip atlama.
Cig koftesini cok sevdigim bi yer var her ayin 2sinde kampanya yapiyo aldigin kadar cig kofte de bedava diye bugun kendimi o izni tanidim lavaslara hic dokunmadan boool aysberg az az cigkofte hem kim bulgurdan olmus dimi hepinizeee iyi pazarlaaar :) inanin icimdekileri dokebildigim tek yer burasi iyi ki varsiniz :)

Evvet cok guzel baslayan gunumu berbat otesi eden anneme tesekkur ediyorum ben artik onlarla her sofraya oturdugumda yemedigim icin azar isitmek dalga gecilmek ye ye ye lafini milyonlarca kez duymak istemiyorum..cok bunaldim tahmin edemeyeceginiz kadar sinirlerim harap halde moralim alt ust. Ben ne guzel cavdar ekmegimi almisim yanina yumurtami bu kadar sporun ustune o borekleri yeyince insanin ici sizlar ya bi de diyo kaldirmicam seni bu sofradan gerekirse omzuna vura vura yediririm diye. Dayanamadim kalktim sofradan odama gelip baya agladim hala agliyorum bu ne bicim bi anlayistir ya ben onlarin gozunde saglikli beslenmiyorum ki olum orucundayim guya midem bana kusecek ve hastalanip olucem sanki hah biraz beyaz ekmek ve borek corek tatli yiyim de hayatta kalayim evet evet. Haftalardir yemek icin sabirsizlandigim cig kofteyi bile istemiyo canim su an bogazima bi yumru oturdu valla ergen triplerine girdim valla cikmicam bugun odamdan hic:)

Hayırlı pazarlar kızlar...
Haftasonu nedeni ile pek katılamadım aranıza.Bugün hemen menümü yazıp kaçayım

Dün yediklerim
sabah :
-2 dilim ekmek
-yumurtalı menemen
-2 zeytin

ara :1 portakal

öğlen (kahvaltı geç yapıldı)

ara : 1 fıstıklı müsli (85 kcal)

akşam :
-2 dilim ekmek
-7-8 dilim sucuk
-1 fırt limonlu soda

ara : 1 portakal

su : 1.5 lt
spor : yok

İşin zor valla ne diyeyim :)))
Ben hep kendimi bildim bileli tombiş olduğum için,diyet yapmak istediğim zamanlar annem hiç karışmazdı :))))

Hoşgeldin cnm özlettin kendini. Bebiş nasıl :)

Sakin ol ya baya baya sinirlenmissin anneler boyle sanki bilmiyosun sen hala onun gozunde kuxuk kardesin kadarsin kiyamiyo sana naapsin hem arada farkli bisey girmesse midene en azina alistirirsan vucudun alisir daha aziyla bu sefer cidden olum orucuyla kilo vermek zorunda kalirsin off cig kofte mi nasi canin istemiyo ya git ye ayy valla cok istedi canim ( uzme canini ya anne bu adi ustunde sen 40-50 yasina gelince bile karisicak yemek yemedin diye azarlicak zorlicak

iyi akşamlar kızlar bende menümü yazıyorum

sabah : peynirli yumurta , zeytin, peynir domates 2 dilim ekmek , çay

ara : yok

öğlen : biraz kısır pek iştahım yoktu çok az yedim

ara: 1 fincan nescafe

akşam: kuru fasülye 3-4 kaşık pilav

Bi de bu hafta diyetisyene gitmeyi düşünüyorum kızlar ömrümün sonuna kadar diyet yapamam sonuçta sağlıklı beslenmeye başlayınca insan kilo vermeye başlıyormuş herkes öyle söylüyor. Bunu deneyeyim istiyorum seneye büyük ihtimal nişanım olur şişko gelin olmak istemiyorum kızlar. Müstakbel kayınvalidemin beni beğenmesini istiyorum. Bi de kendime kiloyu hiç yakıştırmıyorum ya çok psikolojim bozuluyor. Çok şükür bedenime göre kıyafet buluyorum ama hemen karnım çıkıyor en çok karnımdan rahatsızlık duyuyorum şunu kesip atabilsem keşke diyorum 42 beden giyiyorum kızlar ben 38 beden giymek istiyorum fazlasında gözüm yok ben kendimi beğenmezsem kimse beni beğenmez biliyorum. Artık bu gidişe bi dur demek gerekiyor zayıf halimin olduğu fotoğrafları fotoğrafçıda çıkartırım odamın her yerine asacağım o kadar hoşuma gidiyor ki o fotoğraflar her yere götüreceğim sürekli bakacağım canım tatlı istediğinde poğaça börek yemek istediğimde hep o fotoğrafa bakayım ki hedefim aklıma gelsin kaçamak yapmayayım hiç . Puff gene canım sıkıldı ya Kendime söz verdim kızlar en güzel halime dönmek zorundayımmm.

Bende uyumadım canım bugün erkenden kalktım spor desen yapmadım içimde bişey var sanki sürekli yorgun olduğumu söyleyen ruhumun bi yerlerinde 70-80 yaşlarında bi teyze olduğunu düşünmeye başladım halbuki sabah hava o kadar güzeldiki çıkıp yürüyüş yapmayı çok istedim ama kendimce bahaneler işte... Derin bi nefes aldım sıkıntıya düştüm de şimdi sen çok iyi yapmışsın canım . Annenin de dediklerini önemseme kendini nasıl hissediyosan kendini nasıl beğeniyorsan öyle yap anneler hep öyledir az önce bi arkadaşın dediği gibi bende genelde tombiş olduğum için annem daha hiçbir zaman ye kızım demedi

Cok yoruldum bugun ya pek bisey de yapmadim aslinda biraz odev sonra biraz spor bi de annem semizotu almis bana ayiklatti ne kadar zor bisey o ya
Sabah: sosisli yumurta
2 az sekerli cay
1dilim beyaz ekmek((
2 cay kasigi recel

Ararta sekerli kahve ve 1 fistikli lokum( ben yemicektim aslinda da annem zorla agzima tikti

Oglen: 2 az sekerli cay 1.5 kepekli galeta az yali beyaz peynir kivircik salata 2 siyah zeytin

Ara: 1 bardak sut yarim yagli

Aksam: yogurt kiymali semizotu

6weeks6packs 1/4 yaptim cidden aynaya bakinca su pantolon giyince yandan cikan fazlaliklar azalmis gibi geliyoo :)) su pek icemedim ama bugun zorla 2 litre biter gibi

canım valla en mantıklısı işin uzmanından öğrenmek tabi ben diyetisyen desem annem meydanda sallandırır ibreti alem olsun diye:)) sağlıklı beslenmek bence de eennn güzeliii öğrendiğin tüyoları bizimle de paylaşırsın dimii? motive olmak iyidiirr canını sakın sıkma idealine ulaştıkça yaşadığın mutlulukla kaçamak yapmak istemiyosun bile inan yeter ki bi yerden başlasın insan :)

canım acaba az mı yiyosun enerjin mi düşük ki gerçi menüne baktım güzel olmuş ama seni böyle zorluyorsa artıradabilirsin bence :) ya da psikolojik olarak öyle hissediyosan zorla da olsa çık böyle 5 dk da olsa bi yürü insan fazlasıyla kendine geliyo :) bana da demezdi de işte takınca tam takıyo :))

ben de bütün gün ders çalıştım nerdeyse içim bayıldı kız :) uuv azalmış gibi geliyosaa eğeer bence şu kaçamakları azalt ve spora böyle devam et doğru yoldasın demektir :))

:)) tabiki paylaşırım canım ya gideyim de bakalım neler öğreneceğim neler söylenecek bana ? salı günü gitmeyi düşünüyorum tahlil falan yaptırmak gerekiyormuş önceden bakalım canım olur inşallah :)

enerjim düşük değil de halsizliğim var canım ya erken kalkıyorum hep ondan mı acaba doğru düzgün dinlenemiyorum hem üniversite dersleri hem kpssye hazırlanmak bi de çalışıyorum biraz yoruluyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…