Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Cok yoruldum bugun ya pek bisey de yapmadim aslinda biraz odev sonra biraz spor bi de annem semizotu almis bana ayiklatti ne kadar zor bisey o ya :KK43:
Sabah: sosisli yumurta
2 az sekerli cay
1dilim beyaz ekmek:KK43:((
2 cay kasigi recel

Ara:eek:rta sekerli kahve ve 1 fistikli lokum:KK43:( ben yemicektim aslinda da annem zorla agzima tikti:KK43:

Oglen: 2 az sekerli cay 1.5 kepekli galeta az yali beyaz peynir kivircik salata 2 siyah zeytin

Ara: 1 bardak sut yarim yagli

Aksam: yogurt kiymali semizotu

6weeks6packs 1/4 yaptim cidden aynaya bakinca su pantolon giyince yandan cikan fazlaliklar azalmis gibi geliyoo :)) su pek icemedim ama bugun zorla 2 litre biter gibi

reçele bişey demem canım da şarküteri ürünlerini çok tüketmemeye çalış bence işlenmiş gıda sonuçta sosis olmamış ekmeğini kepek ekmeği yaparsan hem daha çok tokluk hissedersin hemde daha sağlklı olmuş olur diğer öğünlerin gayet güzel canım semizotunu pek severim :KK56: bi de çayına şeker atma canım ben 2 yıldır şekersiz içiyorum başta çok zorlandım ama sonra alıştım ki ben 3-4 kaşık şeker atıyodum düşün yani :KK1: 1 tane fıstıklı lokumun da zararı olmaz dediğim gibi bi tek çayına şeker atmasan salam,sucuk,sosis tarzı ürünlerde tüketmesen tam süper olacak

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Ancak gelebildim annemlerden :KK1:
Malum yarın gönderiyoruz 1 aylığınada olsa onları Almanyaya :KK34:
Sabah kahvaltıya gidiceğim erkenden anneme ordanda onları havaalanına bırakıcağım :KK34: eşler çalışınca ben gönüllü oldum zaten uzun zamandır arabada kullanmaya fırsat olmamıştı :KK1:

Dün şükür geçte olsa eşim dolapları getirebildi ama kurmaya fırsat olmadan anında eşimin halasına gittik :KK34:
Bizim eski üniteyi eşim ufaltıp rengini değiştirmişti onu ona götürüp monte ettik hatta ünitenin geleceği yere birde eşim çok güzel bir duvar kağıdı yapıştırdı ( halamıza daha evvel demişti zaten al yaparım diye :KK34: )
Geç saate kadar oradaydık tabi ancak gelince fırsat bulup uğrayamadım :KK34:

Bugünde öğlene doğru bizimkileri birlikte monte ettik :KK34:
Baya yorulduk ama süper oldu :KK34: resimlerini çektim tabi ama şu koltuklarımda gelsin de öyle atarım burayada :KK1:
Yanlız parkeler inanılmaz toz gösteriyor :KK53: her gün kuruda olsa viledayi gezdirmek zorunda kalacağım :KK1: neyse alışacağız nasılsa :KK1:

İki günlük yediklerimide inşallah birazdan paylaşırım :KK34: yoksa sonra ne yediğimi unutuyorum :KK1:

iyi geceler kızlar ya siteye giremiyordum kaç gündür,
saldırgan site diye uyarı veriyordu hem işten denedim hem evden olmadı
o yüzden kilo bildirimi yapanadım bilginiz olsun
kilom 63,6 idi cuma günü
sizlerde öyle bir sorun olmamış galiba
benim neden öyle oldu anladım
neyse düzeldi çok
şükür

Aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK34:

Cumartesi;
Sabah;
2 haşlanmış yumurta
1 KK beyaz peynir
2 zeytin
1 fincan şekersiz çay

ara;
1 şekersiz çay ( büyük fincan )

Öğle;
Piliç Çevirme
1 bardak ayran

ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;
2.5 lahmacun
1 bardak zero

( akşam eşimin halasındaydık :26: o yüzden pek istediğim gibi olmadı :KK34: )

Pazar;
2 poğça :KK17:

ara;
1 elma
1 portakal

Öğle;
YOk :KK52: işe daldık

ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;
1 tabak Mantı :KK17:
( Anam gider ayak yaptı yapacağını :KK1: )

Artık hafta içi çok dikkatli olmam şart :KK34: yoksa eksi hayal olur :KK1:

Cumartesi;
Sabah;
2 haşlanmış yumurta
1 KK beyaz peynir
2 zeytin
1 fincan şekersiz çay

ara;

Öğle;
Piliç Çevirme
1 bardak ayran

ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;
2.5 lahmacun
1 bardak zero

Pazar;

ara;
1 elma
1 portakal

Öğle;

ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;

canım bbende sen gibi hafta sonu kaçırdım çok utanıyorum artık hafta içi tutalım kendimizi çok yersem bana kız tamammı:KK14:

iyi akşamlar kızlar bende menümü yazıyorum

sabah : peynirli yumurta , zeytin, peynir domates 2 dilim ekmek , çay

ara : yok

öğlen : biraz kısır pek iştahım yoktu çok az yedim

ara: 1 fincan nescafe

akşam: kuru fasülye 3-4 kaşık pilav

Merhaba ukalasey...
Takıma hoşgeldin :KK34:
Menü güzel görünüyor.Akşam veya öğlen bir kaç kaşık yoğurt olsaydı tam süper olurdu..

Bi de bu hafta diyetisyene gitmeyi düşünüyorum kızlar ömrümün sonuna kadar diyet yapamam sonuçta sağlıklı beslenmeye başlayınca insan kilo vermeye başlıyormuş herkes öyle söylüyor. Bunu deneyeyim istiyorum seneye büyük ihtimal nişanım olur şişko gelin olmak istemiyorum kızlar. Müstakbel kayınvalidemin beni beğenmesini istiyorum. Bi de kendime kiloyu hiç yakıştırmıyorum ya çok psikolojim bozuluyor. Çok şükür bedenime göre kıyafet buluyorum ama hemen karnım çıkıyor en çok karnımdan rahatsızlık duyuyorum şunu kesip atabilsem keşke diyorum 42 beden giyiyorum kızlar ben 38 beden giymek istiyorum fazlasında gözüm yok ben kendimi beğenmezsem kimse beni beğenmez biliyorum. Artık bu gidişe bi dur demek gerekiyor zayıf halimin olduğu fotoğrafları fotoğrafçıda çıkartırım odamın her yerine asacağım o kadar hoşuma gidiyor ki o fotoğraflar her yere götüreceğim sürekli bakacağım canım tatlı istediğinde poğaça börek yemek istediğimde hep o fotoğrafa bakayım ki hedefim aklıma gelsin kaçamak yapmayayım hiç . Puff gene canım sıkıldı ya :KK14: :KK14: Kendime söz verdim kızlar en güzel halime dönmek zorundayımmm.

Evet diyetisyene gitme fikri çok güzel olur.
Hem seni motive eder ,hem kalıcı kilo vermeni sağlar,hem de sağlıklı beslenmeyi öğretir..
Gidince nasıl geçtiğini bize de yaz olur mu :KK34:

Bende uyumadım canım bugün erkenden kalktım spor desen yapmadım :KK5: içimde bişey var sanki sürekli yorgun olduğumu söyleyen ruhumun bi yerlerinde 70-80 yaşlarında bi teyze olduğunu düşünmeye başladım halbuki sabah hava o kadar güzeldiki çıkıp yürüyüş yapmayı çok istedim ama kendimce bahaneler işte... Derin bi nefes aldım sıkıntıya düştüm de şimdi sen çok iyi yapmışsın canım . Annenin de dediklerini önemseme kendini nasıl hissediyosan kendini nasıl beğeniyorsan öyle yap anneler hep öyledir az önce bi arkadaşın dediği gibi bende genelde tombiş olduğum için annem daha hiçbir zaman ye kızım demedi :KK1:

Ohoooo daha yaş 18 canım yaaa.Şöyle bir silkelennn,canlannn...
Valla bekarken sabah 6da kalkar yürüyüşe giderdim.Eve gelip duş,kahvaltı ve ardından işe giderdim.Akşam 8 gibi tekrar koşu bandında yürüyüş yapardım.
Aaaahh ahhh şimdi çoluk çocuk olunca kendime ayıracak zaman bile bulamıyorum.
Bu günlerinizin kıymetini bilinnn ve değerlendirinnn

Cok yoruldum bugun ya pek bisey de yapmadim aslinda biraz odev sonra biraz spor bi de annem semizotu almis bana ayiklatti ne kadar zor bisey o ya :KK43:
Sabah: sosisli yumurta
2 az sekerli cay
1dilim beyaz ekmek:KK43:((
2 cay kasigi recel

Ara:eek:rta sekerli kahve ve 1 fistikli lokum:KK43:( ben yemicektim aslinda da annem zorla agzima tikti:KK43:

Oglen: 2 az sekerli cay 1.5 kepekli galeta az yali beyaz peynir kivircik salata 2 siyah zeytin

Ara: 1 bardak sut yarim yagli

Aksam: yogurt kiymali semizotu

6weeks6packs 1/4 yaptim cidden aynaya bakinca su pantolon giyince yandan cikan fazlaliklar azalmis gibi geliyoo :)) su pek icemedim ama bugun zorla 2 litre biter gibi

Merhaba burukcay...Takıma hoşgeldin :KK34:
Menü fena görünmüyor ama çayları ve kahveleri artık şekersiz içmeni öneririm.
Gör bak alışınca şekerli çay mideni bulandıracak ve tadını alamayacaksın :KK34:

Çok şükür bebiş iyi ama ben ii değilim tekrar ilaçlara başlayınca 70 e çıktım

Merhaba adayaren...Hoşgeldin

enerjim düşük değil de halsizliğim var canım ya erken kalkıyorum hep ondan mı acaba doğru düzgün dinlenemiyorum hem üniversite dersleri hem kpssye hazırlanmak bi de çalışıyorum biraz yoruluyorum canım :KK51:

Kan değerlerine bir baktır istersen..b 12 düşüklüğüde halsizlik yapabilir :KK34:

Cumartesi;
Sabah;
2 haşlanmış yumurta
1 KK beyaz peynir
2 zeytin
1 fincan şekersiz çay

ara;

Öğle;
Piliç Çevirme
1 bardak ayran

ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;
2.5 lahmacun
1 bardak zero

Pazar;

ara;
1 elma
1 portakal

Öğle;

ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;

Haftasonu için fena görünmüyor menüler.
Cumaya kadar kurtarısın mutlaka :KK34:

Merhaba kızlar...Koşuşturmacalı bir haftasonunun ardından herkese hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum.
Dünkü menümü yazayım :

sabah :KK43:10)
-2 dilim ekmek
-1 y.k lor peyniri
-1 fincan kahve (şekersiz)

ara :KK43:12)
-çikolatalı müsli bar (102 kcal)

öğlen :KK43:14.)
-1 portakal

akşam(18.00)
-3 dilim lorlu börek (fırında hazırlandı)
-1 bardak didi

Böreği fazla kaçırdığım için sabaha kadar rahatsızlığını yaşadım.:KK14:

Su : 1.4 lt
spor : gezme şeklinde yürüyüş 30 dk

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Hele şükür mola verebildim :KK1:
Sabah erkenden annemlerde kahvaltı ettikten sonra onları havaalanına bıraktım :KK34: şu anda havadalar hala :KK1:
Annem sen bizi bırak git dedi ama ben ille kalacağım biraz daha dedim ki iyikide demişim çünkü nasıl bir alman hava yoluysa ( Lufthansa ) adamlar takıntılı :KK52: neymiş efendim kişi başı bir valizden fazlası yasakmış isterse yük sınırını aşmamış ol :KK47:
Hadiiiii havaalanında oturduk bir köşeyede valizin birini diğer ikisine bölüştürdük :KK1: ille götürecek anamda aldıklarının hepsini :KK1:
Neyseki sorunu çabucak hallettik :KK34:

Geri dönerken küçük cimcime uyudu arabada Allahtan yoksa çenesi beni bayıltabilirdi :KK1: ilk bindiği an bir başladı anne dedem para verdi birşey alacağım kendime diye :KK1: dedim yandık eve gidene kadar yarım saat çenesini dinle şimdi :KK1: ama gerenk kalmadı :KK1:
Geldikten sonrada hadi hemen tülümü makineye atayım dedim ve tabi onlar yıkanırken aradan camımıda çıkardım :KK34:
Hesapta dün silecektim ya :KK1: bugüne kalmıştı ama şükür oda bitti :KK34:
Dolaplarımın hepsinide 2 su sildim :KK34: Şimdi bir 10 dakika mola verip sizlere bakayım dedim sonra yerleştirmek üzere işlere girişeceğim tabi bir gözüm burada olucak :KK1:

canım bbende sen gibi hafta sonu kaçırdım çok utanıyorum artık hafta içi tutalım kendimizi çok yersem bana kız tamammı:KK14:

Bende inan aynı şeyi düşünüyordum :KK1:biri bana kızsın yaa kaçamak yaptığımda :KK1:
Bu arada eminim menü bildirmeseydim çok daha berbat olurdu :KK1: bu utanan halim :KK1: utanmasam ne olucak bilmiyorum :KK1:

Haftasonu için fena görünmüyor menüler.
Cumaya kadar kurtarısın mutlaka :KK34:

Ya çok değildi ama düzensiz ve işte benim gibi kilo vermek için debelenen birinin uzak durması gerektiği bir menü :KK1:
Artık bu akşam haşlanmış karnabahar ve sarımsaklı yoğurt yapmayı düşünüyorum :KK34: yanınada koca bir salata :KK34: tabi işlerimi bitireyim önce ki eşim gelmeden girip hazırlayayım :KK34: Çorbam hazır Allahtan ( çocuklarla eşime :KK34: )

Son düzenleme:
kızlar ben çıkıyorum çok yoğun bir gündü ya
bugünde kaçırdım ya banuuu yetiş bana kız
ne yedim bi bilsen yuh dersin:KK14::KK14::KK14::KK14:

enerjim düşük değil de halsizliğim var canım ya erken kalkıyorum hep ondan mı acaba doğru düzgün dinlenemiyorum hem üniversite dersleri hem kpssye hazırlanmak bi de çalışıyorum biraz yoruluyorum canım :KK51:

Benim de okul icin erken kalktigim gunler zorluyo ya halsizlik oluyo cidden :) Allah kolaylik versin canim ya hepimize kpss de ne yapmak istiyosun:)

Merhaba kızlar...Koşuşturmacalı bir haftasonunun ardından herkese hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum.
Dünkü menümü yazayım :

sabah :KK43:10)
-2 dilim ekmek
-1 y.k lor peyniri
-1 fincan kahve (şekersiz)

ara :KK43:12)
-çikolatalı müsli bar (102 kcal)

öğlen :KK43:14.)
-1 portakal

akşam(18.00)
-3 dilim lorlu börek (fırında hazırlandı)
-1 bardak didi

Böreği fazla kaçırdığım için sabaha kadar rahatsızlığını yaşadım.:KK14:

Su : 1.4 lt
spor : gezme şeklinde yürüyüş 30 dk

Hmm canim oncelikle su biraz az olmus. Kahvalti ve ara ogunler guzel olmus ama 3 borek bak sana da sıkıntı vermis sabahtan guzel gelip aksami golgeleme boyle bence:)

İyi aksamlar kizlar menumu paylasayim:)
Kahvalti(7.00): 1 dilim cavdar ekmegi, peynir zeytin yesillik
Ara(10.00):1 ceviz, 4 badem.
Ogle(12.30): 2 3 kasik corba, yogurtlu kereviz salatasi.
Ara(16.00): bi dilim elma, 1 diyet biskuvi.
Aksam(17.30): 1 kasik eriste, 2 kasik fasulye.
Bi yarim saat sonra ayran aysberg ve aziciiik cig kofte yemeyi planliyorum o yuzden aksami cok az yedim bu kadaar :)
Spor yapmadim ama okula git gel yuruyus tempolu 30 dk eder

reçele bişey demem canım da şarküteri ürünlerini çok tüketmemeye çalış bence işlenmiş gıda sonuçta sosis olmamış ekmeğini kepek ekmeği yaparsan hem daha çok tokluk hissedersin hemde daha sağlklı olmuş olur diğer öğünlerin gayet güzel canım semizotunu pek severim :KK56: bi de çayına şeker atma canım ben 2 yıldır şekersiz içiyorum başta çok zorlandım ama sonra alıştım ki ben 3-4 kaşık şeker atıyodum düşün yani :KK1: 1 tane fıstıklı lokumun da zararı olmaz dediğim gibi bi tek çayına şeker atmasan salam,sucuk,sosis tarzı ürünlerde tüketmesen tam süper olacak

Haklisin ya kendime itice fren koymam lazim bu aralar seker dedigim caya en eskiden ajda bardaklarina 4 kasik filan atardim simdi boyle ceyrek kasiktan az atiyorum ama o da gidicek umarim yaa

Bugun cok yorgunum hem pazartesi hem de cidden boyle basim agriyo usuyorum haa degisikligi mi anlamadim :KK43: belki de seker ihtiyacidir :KK70: ben eskiden her ogunumde catlayana kadar yerdim hergun mutlaka bi paket cikolata haftada iki kere ya sufle ya kremali muhallebi ya baklava filan aksamlari ikiser ucer meyveler :KK43: ya acaba azicik yesem bi zarari olur mu cidden gucten dusmus gibi geliyorum yoksa alisma sureci mi bu:KK43:((

X