Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Offf ne guzel ya ben 57yi tartida gorsem neler uaparim istanbuldyim da ankara da cok guzel yq ben hic gormedim ankarayii seyy boyle reklam yapiyo gibi oldu herkese soyluyorum ama jillian michaels 30 day shred denedinmi ben 20 gun yaptim acayip sonuc berdi sikilasmak istiyosan :)) umarim benimki de takilmadir gerci ben daha 67-68 arasindayim ama

Ben her zaman spor yapardim ama kilo veremezdim hayatimda ilk defa yediklerimi bu kadar duzene soktum cok sukur ki bunlar da %80 onun etkisi diyebilirim :) Denemeye baslicam yarin o zaman tum vucudu sıkılastryo dimi :)) Ben de istanbulu denizi cok seviyorum gerci 1 kere geldim ama tadi damagimda kaldi diyebilirim bi lac arkadasima itu filan yazdirdim ki yanlarina gidebileyim o bahaneyle arada

Tabii burdaki foruma gir bak inanamazsin hatta movenius diye bi arkadas vari eskilerden ben onu tabi okudugum kadariyla biliyorum ama ayni kadinin baska programlariyla 81 kilodan 60a dusmustu 44 bedenden 36-38e anla aa ben de itudeyim gelirsen cidden beklerim birbirimize bakip bakip azme geliriz

Uuvv 81 den 60 ne demek helal masallah yani hemen bakicam o konuya

neyse kızlar ben çıkıyorum ders çalışmam lazım bi de mekik çekmeyi planlıyorum yansın göbek yağları iyi akşamlar kızlar

Bugünde niyetliydim. Yediklerim dünün benzeriydi

Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 dilim tam buğday ekmek
Tavuk but
1 bardak şalgam
Yoğurt
Salata

Ara
1 bardak fanta
Patlamış mısır çok az
1 bardak beşli çay

2 litre su içtim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…