Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ayy oluyorum okuldan geldim 6 weeks 6 packs diye bi program var 3 gundur spra ara vermistim bugun basladim bilegimde bi sakatlik vardi bugun onu yaptim 35 dakka bisey ama cidden o kadar yordu ki titriyorum bugunku sporum bu kadar resmen yandaki simitlerim koptu gibi hissediyoruum ((

jillian mı cnmm buarada ben merve yasım 24 sen yenı gelmıssın sanırım sımdıden memnun oldum canm

HALA bıldırmde bulunulmamıs bırazdan esyaları arabaya yuklenılecek ve henuz yenı evımde ınternet yok kızlar 6 olmadan bıldırımde bulunun artık :26:

***8.TAKIM 350.ETAP***

Moni(99,0/ 100,0/ -1/%-1.01 )

Nice15( 64,6/ 0/0 / %0 )[COLOR=#]kilo bildirmedi[/COLOR]
maviask (53,2/0 /0/%0)
izinli
phalanx(61,2/60,5 /0,7 /% 1,14)
ceco34 (118,0/ / /% )[COLOR=#]kilo bildirmedi[/COLOR]
turuncu
(72,3 / 72,2 / 0.1 / 0,14 % )
efsax(75,9/82 /+6,1 / %-0,45 )332.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 18'e bölündü.

8. TAKIM ORTALAMASI:% -0,03

Son düzenleme:

Anladım cnm. Zaten fazla bi kilosu olmayınca gaza gelemiyo insan

İyi aksamlar kizlar menumu gireyim unutmadan biraz az yedim gibi geldi bugun ama istahsizlik midir bilemedim :)
Sabah: 1 dilim cavdar ekmegi, 1 kk peynir,yesillik.
Ogle: 3 4 kasik mercimek corbasi, 1 armut
ara: 4 diyet biskuvi
aksam: 2 3 brokoli haslama, 3 yaprak sarmasi, 3 4 kasik corba.
2 kupa besi bi yerde cay, yaklasik 2,5 litre su ictim.
1 saat de tempolu yurudum birazcik da kostum:)

Bugun istahim aildi sinirim biraz bozuktu ya o yuzden ne bulduysam yedimgibi bisey oldu
Sabah:
Yarim havuc
Yarim dilim tam bugday ekmegi
Beyaz peynir iki dilim kasar 2-3 tane yesille siyah zeytin
2 dilim salam
1 barday cay az sekerli

Ara: orta sekerli turk kahvesi

Ara:1 bardak sut

Oglen: az yagli salata 2 bardan az sekerli cay 1 etimek zeytin az yagli beyaz peynir

Aksam: 2.5 kabak dolmasi bi kase yogurt

Simdiye kadar 2 litre su ictim 2.5 yaparim ve en buyuk sorunum kesin aksam medceziri izlerken annem yicek nombardimanina tutucak 1 elma 1 portakal daha yerim kesin vee 40 dakka spor yaptim 6w6packs hala simitlerim aciyo hareketlerden (

Heyydoktor o ne ya aziciknasi doydun (

Bilmiyorum canim ya bugun bi garip halim senin sinirlerin niye bozuk ki? Hem o kadar da kotu degil dert etme sadece sekerli cay kahveler azcik fazla gelmis dengelenir yani bi kac gunde. Ben de medcezir izliyorum bak gelen tekliflere kapaliyiz tamam mi meyve dahi olsa bu saatte i ih :)

Hastalanicam heralde ondan once hep bi iki gun boyle moralim yerlerde surunur ya hahahah tamam butun irademi kullanicam bakalim insana iskence ya bu

Hastalanicam heralde ondan once hep bi iki gun boyle moralim yerlerde surunur ya hahahah tamam butun irademi kullanicam bakalim insana iskence ya bu

Hmm haklisin ya moral acayip etkiliyo insani :) bak bi kac kere hayir deyip o iradeyi gosterince insan zevk aliyo bu durumdan olm ben nelere karsi geldim ben kilo vermiyim de kim versin diyo d

Hmm haklisin ya moral acayip etkiliyo insani :) bak bi kac kere hayir deyip o iradeyi gosterince insan zevk aliyo bu durumdan olm ben nelere karsi geldim ben kilo vermiyim de kim versin diyo d

O da dogru da benim daha coook yolum var o kadar psikolojim garip ki bugun miranin surati bile sinirimi bozdu eklem agrisi cekiyo gibi gecen gun biyerde okumustum bi de benim annem yani cidden biz baya iyi anlasitiz yemeyince trip atip kusuyo bugun dedim aksam yemicemsiye iyi o zaman ben de senle spor yapmam diyo arada benle yapiyo da gecen gun ders cikisi taksimden baska bi derse gidcektik arkadaslarimla burgera girdik hepsi whooper yedi ben gittim salata aldim sosu da cok kotuydu yemedim onu bile en buyukirade ornegim bu ((
Ve bu grup cidden iyi oldu kacamak yaptigimda kizicak insanlar moral verenler filan var ya :))

Vuhuu iste ben irade diye buna derim okurken bile canim cekti hahah aciktim sanirim ya su iciyim sakiz filan cigneyim bari bak bunlari bize moral bozuklugu dusunduruyo benim de deminden beri miranin agzina kurekle vurasim geliyo hahah

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr

Ne güzel ünitemde gelcek diye sevinirken aksilik olmuş
Eşim üniteyi kendi yaparken dükkandakilerden biri ucundan tutayım kapaklarıda ben keseyim demiş ve gitmiş kapakları ufak kesmiş
Öğlenden beri eşim dükkanda üniteyle uğraşıyor
Adamcağız hazır girişmişken birde bana internetten bir sehpa beğende resmini yolla onuda yapayım dedi sağ olsun şu anda hala onunla uğraşıyormuş
Ünitemle birlikte sabah erkenden getiriceklermiş şükür

Hesapta bugün cam silecektim ama nasıl bir mayıştıysam kaç günün yorgunluğu yüzünden bütün gün miskinlik yaptım
Yarın kaçınılmaz son o camlar silinecek

İiiiiii ki doğduun baanuuuuuuuuuu
Mutlu yıllar saaaaaanaaa :)
Ailenle geçireceğin Nice mutlu senelere

Çok teşekkürler canım güzel dileklerin için

Sende çok sağ ol canım
İyiki varsınız

Kaptan yok,kaptan yardımcısı yok,kilo bildirimleri yok .....
Ne olacak şimdi ??

Anammmm ben haftasonuda paylaşabiliyoruz diye yarına bırakmıştım yoksa kesin bildirirdim :26:
Çok özür kızlar yaaaa Artık sırf cuma günümü bildiriyoruz :44:

Aleykümselam :) erken kalkan yol alır demişler iyi yapmışsın bazen uyku tatlı gelse de ... ben de erken kalkarım genelde. Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice nice yıllar geçirirsin inşallah

Çok sağ ol canım

Ayşemmm çok özür dilerim canım valla bilseydim en kötü ihtimal fazlada olsa hemen tartılır bildirirdim
İlk ve son olusun söz haftaya eksi bildirim yapabilmek için sporada başlıyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…