Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Sabahın 5inden beri ayaktayım:KK53:
Daha doğrusu zaten doğru dürüst uyuyamadım bile sinirden :KK47:
Şu tadilat yüzünden salonun halısını ve yolluklarımı yıkamaya göndermiştim:KK53: tadilat bitene kadar ancak gelir diye.
Salı akşamı halıları tam biz annemlere çıkacakken getirdiler ve eşimde direk tozlanmasın diye poşetinden çıkarmadan yatak odasına attı halıyı doğal olarak :KK34:
Dünde bütün gün zaten uğraştığımız için hiç halıya bakmadık bile ne alemde diye :26:
GEce yatmak için yatak odasına bir girdik ağır bir koku var :KK53:
Hayırdır inşallah falan derken eşim bir baktı halının olduğu poşet nem yapmış :26: adam halıyı kaldırmaya uğraşırkende bir baktık ki o ağır koku halıdan geliyor :KK52::KK52::KK52:
Herifler resmen iyice kurutmadan ıslak halıyı sarıp poşetlemiş ve öyle getirmişler :KK47::KK47::KK47::KK47:
Hem sinirden hemde odadaki ağır kokudan uyuyamadım :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hayır kimse telefon açıpta ille acil halımızı getirin demedi üstelik o halıya dünya para vermiştim :KK47:
Şimdide bir yandan sinirden kuduruyorum bir yandanda bir an önce sabah olsunda adamların canını okuyayım diye bekliyorum :KK47:
Hayır halının sırf poşetinin kenarını açtık bu kadar koku hani alıp tekrar yıkasalar bile halı düzelirmi bilmiyorum ama eğer bana halımı maf ettilerse ki öyle görünüyor :26: onların benden çekeceği var :KK34:
İçimdeki mahalle kadınını uyandırdılar gece gece :KK1:

çok ayıp bir şey kimse iişini yapmıyor doğru dürüst canım geçmiş olsun canlarını okudun mu :KK1:

İyi aksamlar kizlar menumu gireyim unutmadan :)
Sabah: 1 yumurta ile omlet, yarim dilim cavdar ekmegi, yesillik.
Ara: 2 diyet biskuvi
Ogle: 4 kasik bulgur pilavi, yogurt
ara: yarim elma, muz
aksam: 4 5 kucuk hamsi(bugulama) , salata, 1 kepce mercimek corbasi.
Evde misafir var ve mutfak da kayniyo yani tahmin edersiniz irade savasi mode on :))

menü çok güzel olmuş gayet sağlıklı :KK34: Allah yardımcın olsun misafir varken hakimiyet zor biraz :KK1:

iyi akşamlar kızlar bende bugünkü menümü paylaşayım :KK34:

sabah : tost ekmeğiyle yapılmış beyaz peynirli tost , 1 bardak şekersiz açık çay , 4 -5 adet zeytin
ara öğün : yok
öğle : kıymalı yemek , salata ayran
ara öğün 1 : 1 fincan sütlü kahve
ara öğün 2 : 1 şişe soda :KK1:
akşam : sebzeli tavuk yemeği , yoğurt

bugün bol bol su içtim kızlar tam olarak kaç bardak sayamadım ama çok oldu

Merabaaa ben de yeni geldim kisaca kendimi tanitiyimm :) 18 yasindayim busne universteye basladim gecen sene 58 olarak sinava calismaya basladim bu senenin ocak ayinda olculfugumde 73tum :KK43: siz anlayin derdimi o yuzden cok azimliyim bi suredir jillian michaels yapiyorum 30 day shred bitti ve kabul ederseniz bugun basladigim icin yarindan itibaren benim ilk haftam olsun sabah kilomu olceriiim arkasindan baslarim :) herkese bol basarilar okulda oldugum zamanlar yazamam ama bol bol yazmaya caliscam bu kulup beni mutlu ediyo cunku ya jillianin 900 sayfa yazisini okumustum sira 8000 sayfalik yeni diyet grubumda :KK70: opuyorum hepiniziii

iyi akşamlar kızlar bende bugünkü menümü paylaşayım :KK34:

sabah : tost ekmeğiyle yapılmış beyaz peynirli tost , 1 bardak şekersiz açık çay , 4 -5 adet zeytin
ara öğün : yok
öğle : kıymalı yemek , salata ayran
ara öğün 1 : 1 fincan sütlü kahve
ara öğün 2 : 1 şişe soda :KK1:
akşam : sebzeli tavuk yemeği , yoğurt

bugün bol bol su içtim kızlar tam olarak kaç bardak sayamadım ama çok oldu

Ayy ne guzel ben tam diyet yapamiyorum ya kismaya calisiyorum en buyuk sorunum da gece yemek :KK43: kav kiloyla basladin canim umarim cokk iyi sonclar elde edersin :KK43: bi de spor yaptinmii

Ayy ne guzel ben tam diyet yapamiyorum ya kismaya calisiyorum en buyuk sorunum da gece yemek :KK43: kav kiloyla basladin canim umarim cokk iyi sonclar elde edersin :KK43: bi de spor yaptinmii

yok daha yeniyim canım 1-2 gündür boğazıma hakim olmaya çalışıyorum henüz tam istediğim listeye sahip değilim ama o da olacak inşallah 76 kiloyum bende 66 ydım ama dikkat etmeyince homini homini yiyince böyle oluyor işte kilomu çok göstermiyorum daha ince görünüyorum vücudum sıkı biraz ama beden ölçülerim çok fazla kolum göbeğim ve kalçam kalçamdan çok rahatsız değilim ama bi 5 cm falan gitse iyi olacak . spor yapmaya çalışıyorum vakit buldukça pilates ve yoga yapıyorum ama daha tempolu şeylere ihtiyacım var bi de dans ediyorum

yok daha yeniyim canım 1-2 gündür boğazıma hakim olmaya çalışıyorum henüz tam istediğim listeye sahip değilim ama o da olacak inşallah 76 kiloyum bende 66 ydım ama dikkat etmeyince homini homini yiyince böyle oluyor işte kilomu çok göstermiyorum daha ince görünüyorum vücudum sıkı biraz ama beden ölçülerim çok fazla kolum göbeğim ve kalçam kalçamdan çok rahatsız değilim ama bi 5 cm falan gitse iyi olacak . spor yapmaya çalışıyorum vakit buldukça pilates ve yoga yapıyorum ama daha tempolu şeylere ihtiyacım var bi de dans ediyorum

Baya yapiyomssun sen ya :KK43: benim de bacaklarim cok kotu hem cok kilo alip vemekten catlak oldu baya hem de boyle ic bacaklarim birbirine vuruyo sinir oluyorum :KK43: jillian michaelsi hic denedinmi bilmiyorum ama tavsiye ederim cook guzel boyle posan cikiyo hele hrlr hamlamissan

Baya yapiyomssun sen ya :KK43: benim de bacaklarim cok kotu hem cok kilo alip vemekten catlak oldu baya hem de boyle ic bacaklarim birbirine vuruyo sinir oluyorum :KK43: jillian michaelsi hic denedinmi bilmiyorum ama tavsiye ederim cook guzel boyle posan cikiyo hele hrlr hamlamissan

böyle sayınca çok görünüyor ama düzenli yapmıyorum düzenli yapsam işe yarar da onun videolarını görmüştüm daha önce ama indirememiştim benim bacaklarımda sıkıntım yok beğeniyorum kendilerini :) en güzeli yürüyüş aslında ya da dans diye düşünüyorum

Merabaaa ben de yeni geldim kisaca kendimi tanitiyimm :) 18 yasindayim busne universteye basladim gecen sene 58 olarak sinava calismaya basladim bu senenin ocak ayinda olculfugumde 73tum :KK43: siz anlayin derdimi o yuzden cok azimliyim bi suredir jillian michaels yapiyorum 30 day shred bitti ve kabul ederseniz bugun basladigim icin yarindan itibaren benim ilk haftam olsun sabah kilomu olceriiim arkasindan baslarim :) herkese bol basarilar okulda oldugum zamanlar yazamam ama bol bol yazmaya caliscam bu kulup beni mutlu ediyo cunku ya jillianin 900 sayfa yazisini okumustum sira 8000 sayfalik yeni diyet grubumda :KK70: opuyorum hepiniziii

Canim su an kendimi gordum ben bu yazida ben de 18 yasindayim ve uniye basladim sinava hazirlanirken ben de 58 kiloydum 66 ya kadar ciktim dedim kiziim yavas bi de okula gidiyosun millet zayif zayif :KK70: iste yaklasik 2 aydir yedigime ictigime dikkat ediyorum bu site de en buyuk moral kaynagim yani insan icini dokcek yer ariyo :) su an 57.3 um :))

böyle sayınca çok görünüyor ama düzenli yapmıyorum düzenli yapsam işe yarar da onun videolarını görmüştüm daha önce ama indirememiştim benim bacaklarımda sıkıntım yok beğeniyorum kendilerini :) en güzeli yürüyüş aslında ya da dans diye düşünüyorum
Eger gobeginde belinde sikinti varsa cidden ben 20 gun filan yapmistim baya toparladi ter atiyosun ya yag kasa donusuyo ama yuruyus de cok iyi ama ben cooook usengecim :KK43:

Canim su an kendimi gordum ben bu yazida ben de 18 yasindayim ve uniye basladim sinava hazirlanirken ben de 58 kiloydum 66 ya kadar ciktim dedim kiziim yavas bi de okula gidiyosun millet zayif zayif :KK70: iste yaklasik 2 aydir yedigime ictigime dikkat ediyorum bu site de en buyuk moral kaynagim yani insan icini dokcek yer ariyo :) su an 57.3 um :))

Ayy sen bayagi vermissin off umarim ben de veririm ya cok heveslendim simdi :KK43: okulda kizlara bi bakiyorum ip gibi skiny jean giyiyolar ben bi pantolon giyiyorum simitler yandan gobek onden gidiyo :KK43: istanbulda misin sen benim ideal kilom 54 de ona dusene kadar ohooo :KK70:

Eger gobeginde belinde sikinti varsa cidden ben 20 gun filan yapmistim baya toparladi ter atiyosun ya yag kasa donusuyo ama yuruyus de cok iyi ama ben cooook usengecim :KK43:

bende üşengecim biraz daha doğrusu eve gelince bi daha dışarı çıkasım pek gelmiyor bazen bi gaza gelip spora falan gdiyorum ama çabuk sönüyor

Ayy sen bayagi vermissin off umarim ben de veririm ya cok heveslendim simdi :KK43: okulda kizlara bi bakiyorum ip gibi skiny jean giyiyolar ben bi pantolon giyiyorum simitler yandan gobek onden gidiyo :KK43: istanbulda misin sen benim ideal kilom 54 de ona dusene kadar ohooo :KK70:

Kendine guven ya cidden baslarda hizli hizli gidiuo kilolar iste odemidir filan o baya moral olmustu bana sonra bi takildi off yillarca 58 59 da takildigim icin oraya gelince vucut direnci basti bildigin az daha birakiyodum yok abi olmuyo diye bi sabah uyandim tak 57 dedim birakir miyim hic sunu da gordum ya :KK70: ben her gun yurumeye calisiyorum su siralar ama bi ara her gun 1 saat civari fitness yaptim ve vucut olculerimi tuttum meselaa inanilmaz incelmis sasirirsin yani :) yok canim Ankarada ben sen istanbulda misin ne guzel yaa :))

inşallah 21 yaşındayım boyum 170 canım senin nasıl ölçülerin falan ?[/QUOTE
18 yasindayim canim ben de 1.68 boyum 57.3 kiloyum aslinda fena durmuyo da bacaktan basenden biraz daha incelsem fena olmayacak :))

benden daha gençmişsin canım :) ideal kiloda sayılırsın aslında canım ama ölçülerini bilemiyorum sonuçta herkes kendini hangi şekilde beğeniyosa öyle olmalı değil mi

X