Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ne güzel düzelmiş herşey şimdi. Orda arkadaşların var mı şimdi

İyi aksamlar kizlar. Bugun biraz alisveris yaptim ki diyetimi taze tutayim sıkılmaym diye gittim cavdar ekmegi, yulafli kepekli biskuvi, 5i 1yerde cay aldim. Cayi aksamdan itibaren denicem bakalim ne derece ise yarar :)

Kızlar ben izne ayrılayım en iyisi. Yarın oruca başlayacağım sabah tartıldım 54 geldim çok kötü ya. 52 den nasıl çıktım bir anda inanamıyorum. Yarın oruca başlayacağım tabi kilo vermek için degil arkadaş kazaya başladı benimde var bi 15 gün kadar oruç tutayım az boğazıma hakim olmayı nefsimi terbiye etmeyi öğreneyim inşallah baş ağrım olmazsa şu kazalarımı temizleyeyim yaz gelmeden. Moni izne ayrılayım ama çok daha iyi durumda inşallah geri döneceğim.Hızlı alınan kilo çabuk verilir diye umut ediyorum.

Bugunku menum;
Sabah: cok az tavuk karaciger, yarim dilim ekmek, yesillik
ara: 3 kasik yogurdun icine bir dilim elma, tarcin
Ogle: 4 kasik bulgur pilavi, salata
Aksam: 4 kasik bezelye, yarim cavdar ekmegi, salata.
Bi de yarim sekerpare yedim ama nefsimi korlemem gerekiyodu :))

slm kızlar takımda kımler kaldı kımler geldı bılmıyorum gelenler hosgeldı ızıne ayrılmıstım nısan telasıydı ıstemeydı derken burayla ılgılenemıyorum dıye dugune kadar tekrar yarısa kaldım yerden devam edıcem ınss ızınden donuyorum ve bu hafta lıstedeyım ıns ayse ablam ızıne cıkmıs sanırım o gelene kadar kaptan yardımcısı olarak elımden gelenı yapıcam yanlız bu hafta ev tasıma telaslarım var bı kusurum olursa affola ınss

afıyet olsun cnm menun guzel hatta az bıle yemıssın dıyebılırım takıma yenı gelmıssın sanırım daha dogrusu ben ızındeyken gelmıssın hosgeldın benım adım merve yasım 24 sımdıden memnun oldum:26:

eveet yeni geldim hoşbulduum deneme süresindeyim hala ben de esra 18 yaşındayım sanırım aranızdaki en genç benim :))

ıslem tamamdır cnm ıns kazanır resmıde guzelmıs masallah

***8.TAKIM 350.ETAP***

Moni(99,0/ / /% )
Nice15( 64,6/ / / % )
maviask (53,2/0 /0/%0)izinli
phalanx(61,2/ / /% )
ceco34 (118,0/ / /%)
turuncu (72,3/// %)
efsax(75,9/ / / % )332.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 18'e bölündü.

8. TAKIM ORTALAMASI:%

iyi akşamlar kızlar :) bende davet edildim deneme süresine gireceğim sanırım şuan hepimize bol başarılar az önce 1 bardak süt içtim :)
ilk ara öğünümü yazmış olayım

iyi akşamlar kızlar :) bende davet edildim deneme süresine gireceğim sanırım şuan hepimize bol başarılar az önce 1 bardak süt içtim :)
ilk ara öğünümü yazmış olayım
hoşgeldin tatlım

ben takım kaptanıyım,ismim Ayşe.

şu anki kilonu ve hedef kilonu yazmanı rica ediyorum canım

ara öğünün güzel

evet canım deneme sürecindesin,ilk sayfada kurallarımız yazılı senden ricam baştan sona iyice üşenmeden okuman
deneme sürecinin zamanı tamamen sana bağlı yeterli paylaşımı,azmi,isteği görürsem daha kısa sürede de listede olabilirsin

inşallah hep birlikte çok güzel kilolar verip hedeflerimize ulaşıcaz

ben bu hafta pek burada olamıcam şehir dışına çıkıyorum,geldiğimde kaynaşırız artık..takımdaki arkadaşların seni yalnız bırakmayacaklardır

senin nezdinde takım kurallarımızı bir kez daha paylaşayım..

Son düzenleme:
tüm takımın dikkatine;

paylaşmış olduğum tüm yazıları,üşenmeden lütfen baştan sonuna kadar okuyunuz,okumanız ve bilmeniz gerçekten çok önemli!!!

bir kaç gün sonra döndüğümde tüm kurallar ve cezalar devreye girecektir bilginize!!!

Sabah gayet güzel
Öğlen keşke köfteli patateslerin sadece köftesi olsaydı..En azından makarnayla dengelerdin
Patlamış mısır meyve yanında fazla görünüyor ama affedilir..

Ne güzel düzelmiş herşey şimdi. Orda arkadaşların var mı şimdi

Evet canım kendime göre arkadaş çevrem var ama yinede bir aile gibi olmuyor..
Kimsenin kapısını habersiz çalamıyorsun.Haftada 1 anca görüşülüyor.
Eşin desteği gibisi yok yaban ellerde...
Umarım senin eşinde en kısa zamanda destek olur bu zor günlerinde..

Benim oğlum ayrıca çok zor bir bebekti ve hala da öyle.İlk günden itibaren meme emmedi.6 ay sağarak besledim.Sonrası 6 ay süren her yemek sonrası kusma dönemi başladı.Kusma iştahsızlığa sebebiyet verdi ve sonuç itibari ile iştahsız bir oğlum var.Bir anne için çok yıpratıcı...
Ayrıca geceleri geniz etinden dolayı sık sık uyanırdı.Sabah 4.30-5 lerde güne başlardık.2-3 saatlik uykuyla çok geçirdim günümü...Eşim fosur fosur uyurken çok kızdım kendisine.Bir gün de olsun bana "hadi 2 saat uyu da ben oğlana bakayım"demedi o günlerde...
Ama diyorum ya şuan herşey bambaşka.Ben bunu bebeğimin artık büyüyüp babasıyla iletişim kurabilmesine bağlıyorum.

Ooow süpper bir gün olmuş kanımca...Tebrik ediyorum :)

Merhaba efsax.
Tekrar hoşgeldin...
Ne güzeldir düğün telaşı...
Aaaahhhh aahhhhhhh...Bir an film şeridi gibi geçti o günlerim önümde
Allah kolaylık versin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…