Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr

Hele şükür gelebildim
Yorgun ama bir o kadarda iyi hissediyorum kendimi
Aklımdayken iki günlük menümüde paylaşayım ki sonra biriktimi ne yediğimi unutmayayım

Cumartesi;
Sabah;
2 dilim tam tahıllı ekmek
2 kk beyaz peynir
3 zeytin
1 fincan şekersiz çay

ara;
1 türk kahvesi

Öğle;
3 kurabiye
2 fincan şekersiz çay ( tadilattan dolayı yemek yemeğe fırsatımız olmadı :26: )

ara;
1 fincan nescafe ( şekersiz )

akşam;
1 kase çorba
5 köfte ( fırın )
bol salata
2 çiğköfte
1 bardak ayran

Pazar;
sabah;
sucuklu yumurta
2 dilim ekmek
1 fincan şekersiz çay

ara;
1 fincan şekersiz çay

Öğle;
2 dilim ekmek
1 kk beyaz peynir
4 zeytin

ara;
1 fincan şekersiz çay

Akşam;
1 kase çorba
3 yk patates yemeği
3 YK erişte
1 bardak ayran
1 kase karışık salata

Akşam yemekleri hep saat 5de yedik ( annem gider gitmez hadi sofraya diyince ) gece sırf şekersiz çay içiyorum
Su maalesef ancak günde 1 litreyi buluyordur :26: koşturmaktan aklımıza bile gelmiyor ama bu hafta düzeltmeye çabalıyacağım söz

Valla bahar temizliği olucak ama bende bittim şimdiden neyseki iki gün daha var ondan sonra mobilyalarımı bekleyeceğim onlarda gelince inşallah tam rahatlıyacağım

Günaydın herkese.
Öncelikle çok uzun zamandır giremediğim ve haber veremediğim için hepinizden özür diliyorum.
Bildirimde bulunamama nedenime gelince çok kötü günler geçirdim hem eşimle ilgili hem de işyeriyle ilgili.
Hastalandım işede gelemedim moral bozukluğundan. Rabbime şükürler olsun ki atlattım o günleri Rabbim kimseyi yuvasıyla imtihan etmesin. Zor sınavlar vermeyelim.
Eğer devam etmeme müsade ederseniz iş yoğunluğum olmadığı zamanlarda ve cuma gunleri muhakkak sizlere eşlik etmek ve zayıflamak istiyorum.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hazır eşim sabah sabah dükkana bir alet almaya gidince bende buraya damladım anında
Dün nasıl yorulduysak ancak uyanıp kendimize geldik
Aslında dün ben Volkan konağıda izleyip geç yatınca normaldir
Beyfendiye dün o programa gitmek istediğimi söyledim ama paşamız kabul etmedi :26: neymiş efendim ne gerek varmış :26: ulen uyuz başkası söylese anında atlarsın diyecektim ama sonra vazgeçtim duymamazlığa geldim
Aradan bir saat geçti ulen şu herife beni bir götüremedin gitti dedim anam bir krize girdi neymiş efendim senelerdir takmışım bu adama ille gitmek istiyormuşum falan diye hesapta kıskançlık krizine girdi ve küstü yattı
Sabahta ben bu sefer konuşmuyorum senle dedim aaa ne olu ki diyor bide dedim sen bana volkan konak yüzünden bağırdın gece küstüm işte dedim nasıl gülüyor yine çocuk gibisin yaa diye neyse bakarız bir ara dedi tabi önce bir tadilat bitsinde bir iki hafta dinlenip kendime geleyim dedi
Tabi biliyor ilk fırsatta yine hatırlatırım ona bu sözünü o yüzden direk bir iki hafta geçsin diyor ki yapışmayayım hani gidecektik diye

Bugün şükür duvarlara girişeceğiz ben bütün köşeleri ve dar alanları boyayacağım o büyük duvarları yarında ikinci katı geçersek inşallah işimiz bitmiş olucak Çarşamba zaten parkeler gelicek
Perşembe günüde doğum günümmmmmm
Benim evde mobilya olmadığı için anneme geçiceğiz akşam eşim ille pasta alayım diyor ama bakalım istemem yan cebime modundayım şu anda

Bu arada benim kızlar 3 gündür annemlerde ya ufaklık dün akşam gittiğimizde anne ben dedemlerle almanyaya gidiceğim bisiklet kullanacağım orada demezmi Özlemiyecekmisin beni diyorum seni çok seviyorum ama bisiklet kullanmam lazım diyor
Her sabah anneannesini uyandırıyormuş; anneneciğim uyan sabah oldu diye
Yemek yaparken bende yapacağım diyormuş ve yemeğin tuzunu o atıyormuş her defasında
Ablasıyla boğuşuyorlarmış sonra babam bir durun diye sesini yükseltince gidip ablasına sarılıyormuş dedeciğim niye bağırıyorsun biz çot düzel anlaşıyoruz diyormuş
Evde çalan tüm telefonlara o bakıyormuş
İnanılmaz özlüyorum ikisinide ( akşamları bir kaç saat gördüğüm halde ) ama ikiside hallerinden memnun bakalım salı akşamıda kalırlar sonra çarşamba sabahtan annem göndericek onları ( kadıncağız pazara çıkacak oda sonuçta önümüzdeki pazartesi almanyaya gidecek alışveriş yapması lazım bir kaç gün )

Anammmm benimkide geliyormuş iş başı yapacağım birazdan

Canım çok geçmiş olsun
İNşallah çabucak toparlanır aramıza dönersin

Kizlar ben sik paylasimda bulunamiyorum. Zaten düzenimide oturtamadim bir türlü. Ne spor yapar oldum ne birsey. Moralimde bozuk bu aralar.

Baska katilmak isteyen arkadaslara haksizlik olmamasi acisindan ayrilma karari verdim. Cünkü bildirimdede bulunamiyorum ve bu grubuda olumsuz etkiliyordur. Desteginiz icin tskler yinede.

Kizlar unutmadan dunku menumu de gireyim hala cok fenna hastayim ne yiyip ictigimin farkinda degil desem yeridir yani bogaz agrisindan yemek bile yiyemiyorum dogru duzgun;/ kahvaltidan once sicak limonlu su.
kahvalti: az parca sucuklu yumurta,yesillik.
Ara: elma dilimledim yogurdun icine uzerne tarcin, ceviz
ogle: 1 kupa yesilcay, 1 diyet biskuvi
ara: maydonoz+limonlu su
aksam: 7 8 kasik bezelye, salata.

dünkü menüm

sabah.1 dilim bazlama,patataes kızartmsı azcık, yumurtanın sarısı, çay

akşam:hamburger menü

15 dak. yürüyüş,10 dak mekik

dışardaydım kızlar mecburen yedim ama erkendi onunla avunuyorum artık...

canım çok geçmiş olsun acil şafalar dilerim

ama menü süper olmuş

canım allah kolaylık versin feraahlık versin,evine yuvana huzur versin canım allah yardımcın olsun
hoşgeldin canım devam et bizle tekarar çok memnun oluruz

Selam kızlar dünkü menüm

Sabah : labne peynir - lor peynir - zeytin - kaymak - ekmek
Öğle : mangal da et - salata
Ara : elma - muz
Akşam : cicibebe - süt

teşekkür ederim cecomm

selam kızlar,yoğunluktan geçmişi bile okuyamadım.izne ayrılıyorum kısa bir süre canlarım.fırsat buldukça uğrarım ama pek gelebileceğimide düşünmüyorum açıkcası.hafta sonu zaten yokum.
ben bu haftaki listeyi hazırlıyıp yazıcam.yardımcım efsax da izinde halen ama ona mesaj atıcam bu hafta listeyle ilgilenebilirmi diye.eğer olmassa takım kaptanlarından rica ederim.sizler kilo bildirmeyi lütfen unutmayın ki listemiz hazırlanabilsin.size güveniyorum canlarım

Son düzenleme:
***8.TAKIM 350.ETAP***

Moni(99,0/0 /0 /%0 )izinli
Nice15( 64,6/ / / % )
maviask (53,2/ //% )
phalanx(61,2/ / /% )
ceco34 (118,0/ / /%)
turuncu (72,3/// %)

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
yeni gelen arkadaşların deneme süreleri devam ediyor.

newlife35 geçen hafta izne ayırmıştım izin süresi en az 2 hafta olabiliyor ,süre sonunda tekrar listede.

Uuvv hani erken ve az sayilsa da cok dengesiz olmus canim bence :)

İyi aksamlar kizlar, bugunku menum;
Kahvalti:sadece beyaz peynirli kepekli tost, yesillik.
Ara: 1 elma, 2 badem.
Aksam: 4 kasik bulgur pilavi, 1 mantar, cacik, aci biber tursularindan yedim 3 4 tane.
1 kupa yesilcay bi de 30 dk yurumusumdur.

***8.TAKIM 350.ETAP***

Moni(99,0/ / /% )
Nice15( 64,6/ / / % )
maviask (53,2/ //% )
phalanx(61,2/ / /% )
ceco34 (118,0/ / /%)
turuncu (72,3/// %)
efsax(75,9/ / / % )332.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 18'e bölündü.

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:

Arada bir böyle taşkınlıklar yaşanabiliyor canım..Önemli olan sonraki günlerde telafi edebilmek...

Kan sekerini duzenlicek seyler mi yesen canim belli bi diyetten sonra tatliyi yemegi biraz abartinca hemen bi dalgalanma oluyo mesela bende bi kac gun toparlanamiyodum ama kafani yemekten uzak tutmaya calis bence bi sure

O dalgalanmadan bir türlü kurtulup toparlanamadım...Sürekli aklımda abur cubur..
Şu tarçınlı elmayı ben de bir deneyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…