Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kizlar valla ben bu diyeti yaparken zorlanmadim annemle ugrasirkem zorlandigim kadar ya delirticek beni delirticek baska hic bi sey degil bi anne niye surekli diyeti bozdurmak icin her seyi yapar ya aksamin 10nunda getiriyo pastayi meyveyi mesela dikiliyo bunu yiceksin diye o kadar spor yapip gelmisim mesela hafif bisiler yicem patates kizartmasi yapmis iste dolduruyo tabagimi bu bitcek diye kirmiyim diye az yiyorum sonra da laf sokuyo dayanamiyorum yani artik aglamak uzereyim bunlari yazarken

canım anneler işte onların gözünde ufacığız ama yinede annene bu halinle mutlu olmadığını zayıflmak istediğinin ve destek olmasını beklediğini söyle böyle yaparak seni ne kadar ço üzdüğünü hatırlat ve bıkmadan tekrarla bunları allah kolaylık versin canım benim

Kızlarrrrrrrrrrrr Ben geldimmmmm :KK3:

Geçmiş baya bir birikmiş o yüzden ilk önce bir selam vereyim dedim :KK1:
Bende malum herşey inanılmaz yoğun geçiyor :KK1:
Salonda her yer leş gibi oldu :KK1: bütün eşyaları balkona attık ( ıncık cıncık bardak tabak ) hani balkonda kayıp olsam herifim beni bulamaz o kadar yani :KK60:

Bugün usta gelip Tv ünitesinin arkasına istediğimiz taşları yaptı :KK34:
Baştan hiç beğenmemiştim hatta pok rengi diyip duruyordum ama sonuç süper oldu :KK16::KK16::KK16::KK16:
Ben bile bayıldım :KK1: Yarında Allahın izniyle karı koca boyaya girişiyoruz :KK34:
Önce tabi tavandan başlıyacağız ki duvarlara sıçrasada sorun olmasın :KK34:

Halılarımıda yıkamaya verdim o arada onlarda temizlensin diye :KK34:
Koltuk ve masamdanda kurtuldum :KK76::KK76::KK76:
Şimdi salonda sehpa üzerine Tvyi koyduk bende şark köşesinin minderlerini aldım kendimi yere attım :KK1: kızın ödevi için hazır laptobu açmışken sizlerede bakayım dedim :KK1:

İnşallah herkes iyidir :KK3:

Ben biraz geçmişi okuyayım sonra damlarım inşallah yine :KK1:

ooohh canım evin mis gibi oldu yenilendi ya ne güzel ne büyük mutluluk güle güle otur inşallah ağız tadıyla
halılarda temizlendi ne güzel senin bahar temizlği yapıldı rahatladın
ben iyiyim cnım sağolasın hafta sonu günler vr az yiyerek atlatmaya çalışıyorum:KK34::KK34::KK34::KK34:

Bugünün menüsü :

sabah :
-1 y.k lor peyniri
-2 dilim ekmek
-1 bardak süt

ara :
-4-5 tane haylayf bisküvi

öğlen :
-1 tane snickers çikolata (250 kcal)

ara :
-5-6 tane çizi bisküvi

akşam :
-4 tane minik köfte
-1 dilim ekmek
-salata

su : 2.5 lt
y.çay : 2 kupa
spor : yok

NOT : Berbat bir gün....Hala içimde bir şeyler yememi söyleyen kurtlar var..
1-2 güne adet olacağım.Fena hallerdeyim :KK14:

canım çok da berbat sayılmaz spor olsa toparlayabilirdin ama olsun bugn dengeleyebilirsin spor ve az yiyerek
:KK53::KK53:

dünkü menüm

sabah:1 dilimden az patatesli pide,biraz biber ve patataes kızartması, 1 yumurta sarısı,çay reçel

öğle:kısır

ara:yarım dilim künefe

akşam:1 dilim pasta

bugün tatlıyı kaçırdım
gündüz günüm vardı kısır ve künefe yedim
akşamda arkadaşın doğum gününe gittim ve yemek yemeyip pasta yedim ama spor yok
sadece 50 ip atlama :KK1:

canım anneler işte onların gözünde ufacığız ama yinede annene bu halinle mutlu olmadığını zayıflmak istediğinin ve destek olmasını beklediğini söyle böyle yaparak seni ne kadar ço üzdüğünü hatırlat ve bıkmadan tekrarla bunları allah kolaylık versin canım benim

Sagol canim soyluyorum da iste yavas yavas benimsemeye basladi yani. Su rekli yuzumun coktugunu artik kilo almam gerektigini iskelet gibi olcagimi soyluyo ki hic alakasiz:) bugun de grip olmusum mesela ben tam bugday yerim diyo ki artik beyaz ekmek ye sanki cok faydali bi sey de :)

dünkü menüm

sabah:1 dilimden az patatesli pide,biraz biber ve patataes kızartması, 1 yumurta sarısı,çay reçel

öğle:kısır

ara:yarım dilim künefe

akşam:1 dilim pasta

bugün tatlıyı kaçırdım
gündüz günüm vardı kısır ve künefe yedim
akşamda arkadaşın doğum gününe gittim ve yemek yemeyip pasta yedim ama spor yok
sadece 50 ip atlama :KK1:

Bol tatlı olmuş ama olsa bende hayır demem künefeye offf mis gibi bi de üstünde kaymak olsa tadından yenmez :) :)
Şimdi eleştirip cık cık demem lazım ama künefeyi okuyunca daldım gittim

Kizlae grip olmusum ya ölüyorum resmen :KK43: ama sonunda su tartida 57 58 i de gordum ya o bana yeter.
Gelelim dunku menume teyzemlere gittik ve resmen irade savasi verdim:)
Kahvalti: Bi patatesin ceyregi, yarim yumurta, yesillik.
Ara: yesilcay, yarim elma
ogle: cok ince bi dilim ispanakli borek (valla ben bile anlamadim ne yedigimden o derece tadimlik :KK70: ), 4 zeytin.
Ara: 2 3 diyet biskuvi, 2 3 badem
aksam: 2 3 kasik corba, salata.

aksam da enistem benim cig kofte asigi oldugumu biliyo almis gelmis bi tane cig kofteyi bol aysberge bogup yedim ki nefsimi korledim :))

hayırlı akşamlar..
bugün ki menü :

sabah :
-2 dilim tost
-1 bardak süt

ara : yok

öğlen :
-1 tane snickers :KK6:

akşam :
-5-6 kaşık tavuklu bulgur pilavı
-yoğurtlu közlenmiş biber salatası
-minik kase az şekerli komposto

su : 2 lt
y.çay : 1 kupa
spor : temizlik,ütü vs..

Bugün yediklerimi yazsam hepiniz hoh yuh yavaş boşan semerini ye vs vs cümleler sarf edersiniz ki ben çok daha ağırını dedim kendim icin :KK43: Bugün resmen boşandırdım kendimi ne oluyor bana anlamadım. Bu kadar çok yemezdim normalde hadi adet öncesi en fazla ama bu abartı oldu ciddi manada.

Bugün yediklerimi yazsam hepiniz hoh yuh yavaş boşan semerini ye vs vs cümleler sarf edersiniz ki ben çok daha ağırını dedim kendim icin :KK43: Bugün resmen boşandırdım kendimi ne oluyor bana anlamadım. Bu kadar çok yemezdim normalde hadi adet öncesi en fazla ama bu abartı oldu ciddi manada.

Merak ettirdin :))

hayırlı akşamlar..
bugün ki menü :

sabah :
-2 dilim tost
-1 bardak süt

öğlen :
-1 tane snickers :KK6:

akşam :
-5-6 kaşık tavuklu bulgur pilavı
-yoğurtlu közlenmiş biber salatası
-minik kase az şekerli komposto

su : 2 lt
y.çay : 1 kupa
spor : temizlik,ütü vs..

Hmm snickers ha seni gidi :)) ama fena degil yine de :))

AAh ah sorma arkadaşım börek mi ararsın içli köfte mi yoksa o kremalı kek mi dersin. Tek tesellim 1 saat kadar yaptığım yürüyüş. Başka da bugünün hayrı yok bana :KK43: Cidden üc dört gündür bir göçtüm acil düzene girmem lazım.

Huoop diyelim o zaman sana canim niye goctun yaa bi titree kendine geel

Hiç bilmiyorum inan neden böyle oldu bişeyler yapmam lazım ama acil. Adet öncesi kriz degil ondan eminim.

Kan sekerini duzenlicek seyler mi yesen canim belli bi diyetten sonra tatliyi yemegi biraz abartinca hemen bi dalgalanma oluyo mesela bende bi kac gun toparlanamiyodum ama kafani yemekten uzak tutmaya calis bence bi sure

Kan sekerini duzenlicek seyler mi yesen canim belli bi diyetten sonra tatliyi yemegi biraz abartinca hemen bi dalgalanma oluyo mesela bende bi kac gun toparlanamiyodum ama kafani yemekten uzak tutmaya calis bence bi sure

Yarın inşallah dikkat edeceğim. Tarcınla filan kontrol altına alınır.

X