Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bugün tartildim ve kilom 60 (Siskinlik var) Hedefim ise 50 simdilik.

Bugünkü menümü bildirmeyim cünkü menülük hicbirsey yok.

Sadece iki dilim patatesli börek yedim

kalkınca : ekmek- labne peynir
kahvaltı : peynir - zeytin- bal - kaymak - süt - 2 dilim ekmek
ara : 2 kare bitter çikolata
akşam: 1 dilim ekmek- labne peynir

kelin ilaci olsa kendi basina sürer misali, ama yorum yapmamiz gerekiyormus.

Sende benim gibi hic sebze veya meyve tüketmemissin. BU konuda dikkat etmemiz gerekiyor gercekten Bizim evde sebze kalmamis, alisveriste yapamadik bugün.

Bugun sabah tartildim 59.1 di. Hedef 55.
Kalkinca 1 ceviz,2 kayisi
Kahvalti: 3 4 mantar, cok ince tam bugday ekmegi, yesillik.
Ara:3 findik,yarim elma
Oglen: Kucuk 1 kase yesil mercimek
Ara:yarim portakal
Aksam:Az bi sey iskender yedim maalesef ama sadece etinden:)
En son 5 gibi yedim Su:3 litre. 1 kupa bardagi da yesil cay :)
Nasil cok mu fazla olmus?

göremiyorum ki abla küçücük bebekle gidemiyorum burda tanıdık olsa daha kolay olur ama hiç kimsem de yok mersin de.
ailemin canı sağ olsun artık kısmet vardır bir hayır elbet
canım benim ya inşallah güzel arkadaşlar ve komşular edinirsin ve kendini yalnız hissetmessin

Bence gayet güzel olmus menün. Süt ürünleri göremedim. Yesil mercimegi nasil yedin?

Hii niye oyle yaptin ki :)

Söyle anlatayim, cok fazla uyumusum gec kalktim ögleni bulmustu:26:

Bir dilim patatesli börek yedim. Birkac saat gectikten sonra bir dilim daha. Feci halde tikadi beni, bir istahsizlik vardi bende anlamadim.
Bugün 5 bardak su icebildim sadece. Menüm cok rezil bende biliyorum ama alisveris yapilmadi ve sebze meyve yoktu.
Spor olarak yarim saat yürüyebildim sadece.

Bugün ama tam liste hazirladim spor konusunda falan video falan arastirdim. Yarin tam gaz basliyorum. Alisveriside halettikten sonra

o zaman yarın sebze günümüz olsun. sebze yemeği yapalım max 1 dilim ekmekle bir öğünde onu tüketelim

Yurumussun ama iyi olmus yine de gec kalkinca ben de oyle oluyorum mesela dun kendimi zor toparladim :) yarin telafi edersin ama moral bozma :) canim yesil mercimegi annem haslamis ben de yogurtladim yedim :))

o zaman yarın sebze günümüz olsun. sebze yemeği yapalım max 1 dilim ekmekle bir öğünde onu tüketelim

evet yarin karbonhidrat yerine sebzeye yogurda ve meyveye agirlik vermek gerek.

Bu arada kactane mesaj yazdiginizi yaziyormusunuz siz? Kimsede denk gelmedimde.:26:

Hosbulduuukk :)) insallah senin kilon hedeflerin nedirr :)))

Valla ben bu topiğin ağır topuyum
123 kgla başladım ve bu hafta şükür 117yi gördüm
Reglm yakın ama inşallah haftaya daha aşağısını da görürüm
17 gün oldu bugün dukana başlayalı ve inşallah yaza 2li hanelere inmiş olurum

Yani anlayacağın benim yolum herkesten uzun ama inşallah başaracağım

evet yarin karbonhidrat yerine sebzeye yogurda ve meyveye agirlik vermek gerek.

Bu arada kactane mesaj yazdiginizi yaziyormusunuz siz? Kimsede denk gelmedimde.:26:
tatlım son bir kaç haftadır,herkesde yoğunluk vardı o yüzden kuralları bir müddet rafa kaldırmıştık.siz mesajlarınızı numaralandırın lütfen bizde bir kaç güne düzene gireriz

hatta ben hemen kuralları uygulamaya başlıyım

kozalarından çıkmayı bekleyen zarif kelebeklerim
yarın sabahtan itibaren tüm kurallarımız devreye girecektir duyduk duymadık demeyin

bu hafta herkesin toparlanması ve kuralların tekrar devreye girdiğinden haberdar olması açısından az esneklik gösterip cezaları ve sarı kartları bir kaç gün sonraya erteleyebilirim,ama paylaşımlar, menüler, sporlar,mesaj numaralandırılması hergün yapılıp paylaşılacak

yaza az kaldı ve biz yaza fıstık gibi giricez inşallah,tabii buda düzenli beslenmek ve sporla mümkün sadece
takım motivasyonunun düşmemesi açısından herkezin kurallara uymasını rica ediyorum..sizlere güveniyorum şekerlerim

tamam mesaj alinmistir :) Numaralandirmayi ben böyle dogru yapiyorumdur umarim. Yukarda basliga yazacagim. Olur dimi böyle?

günaydın şekerlerim,hepimiz için güzel bir hafta olsun inşallah

öğlende kursum var,akşama görüşürüz artık

tamam mesaj alinmistir :) Numaralandirmayi ben böyle dogru yapiyorumdur umarim. Yukarda basliga yazacagim. Olur dimi böyle?
doğru tatlım,günlük sayıyoruz,gece 12 den sonra tekrar 1 diye başlıyoruz.yani özetle 24 satte bir sıfırlıyoruz

iyi akşamlar şekerlerim

tekrar hoşgeldin canım,tabiki yerimiz var

Tşk ederim ayşe abla..Umarım takımda motivasyon tavan yaparda biz de hep beraber şu kilolardan bir an önce kurtuluruz.

doğru tatlım,günlük sayıyoruz,gece 12 den sonra tekrar 1 diye başlıyoruz.yani özetle 24 satte bir sıfırlıyoruz

Mesaj sayısını haftalık saysak olmaz mı?En azından mesaj sayısının bildiriminde tekrar geriye dönüp kaç mesaj yazdığımızı saymak zorunda kalmayız :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…