Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhabalar...
Uzun bir ara vermiştim ama şuan vucudum tekrar alarm vermeye başladı.:KK24:
Bu pko denen illet yüzünden ömür boyu diyet yapmak zorundayım maalesef.:KK47:

Kaptancım takımda yer varsa tekrar aranıza katılmayı istiyorum?

Hosbuldum :) Benim boyum 1,55 ve hedefim 49-50 kilo. Senin boyuna göre kilon gayet iyi aslinda. Sikilasma ihtiyaci duyuyorsan sporla yenersin bunu, ama cok zayiflayayim deme sakin.
Normal sayilir aslinda ama bacaklarim basenlerim biraz var iyice gitsinler istiyorum :) nivea body egzersizlerini y aptim+ip atladim inanilmaz kisa surede bacaklarim gozle gorulur inceldi ama fitness yaparken sıkılmaya basladim biraz hep oldugum yerde duramiyorum ben de yuruyup kosmaya basladim :)) hedeflerimize ulasiriz insallaaah :) sen nerde oturuyorsun kac yasindasin :))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Hele şükür gelebildim :KK1:
Dünki yorgunluktan sonra bütün gün yayılırım diye düşünürken küçük cimcime istiyor diye dışarı çıktık ve baya bir dolandık :KK34: daha yeni girdik eve ama iyi oldu yürümüş oldum :KK34:
Dışarda yemek yedik ve şükür bozmadım yine düzenimi :KK34: yanlız akşam yemeği karnım acıkmadığı için yemek istemedim onun yerine kocaman bir bardak ayran içtim :KK34:
Şimdide keyif kahvemi höpürdetirken sizlere bakayım dedim :KK1:

slm arkadaşlar.. bende aranıza katılmak istiyorum.. dün akşam karar verdim tartıldım 70,10 diyete de bugün başladım.. günlük karbonhidratı bugün 24 le sonlandıracağım.. az önce tekrar tartıldım 69,70 keyfim yerine geldi :) günde 2,5-3 lt su tüketmeye başladım.. hedef 57 :)

Merhaba kizlaaar ben de yeni katildiim nasilsinizz :))

Merhaba arkadaslar,
Bende araniza yeni katildim. Umarim sizlerle hepbirlikte guzel kilolardan kurtuluruz ve yaza harika bir sekilde gireriz.

Merhabalar...

Kızlarrrrrrrrrr :KK3: Aramıza hoşgeldiniz....İnşallah hepbirlikte çok çok güzel kilolar veririz :KK34:
Ohhh topiğimiz şenleniyor .....Aranan taze kan geldi :KK76::KK76::KK76::KK76:

Hele şükür gelebildim :KK1:
Dünki yorgunluktan sonra bütün gün yayılırım diye düşünürken küçük cimcime istiyor diye dışarı çıktık ve baya bir dolandık :KK34: daha yeni girdik eve ama iyi oldu yürümüş oldum :KK34:
Dışarda yemek yedik ve şükür bozmadım yine düzenimi :KK34: yanlız akşam yemeği karnım acıkmadığı için yemek istemedim onun yerine kocaman bir bardak ayran içtim :KK34:
Şimdide keyif kahvemi höpürdetirken sizlere bakayım dedim :KK1:

Kızlarrrrrrrrrr :KK3: Aramıza hoşgeldiniz....İnşallah hepbirlikte çok çok güzel kilolar veririz :KK34:
Hosbulduuukk :)) insallah senin kilon hedeflerin nedirr :)))

hosbulduk, umarim hepimiz hedefledigimiz vucuda kabusuruz. Senlensin tabii birbirimize destek olalim:KK9:

Normal sayilir aslinda ama bacaklarim basenlerim biraz var iyice gitsinler istiyorum :) nivea body egzersizlerini y aptim+ip atladim inanilmaz kisa surede bacaklarim gozle gorulur inceldi ama fitness yaparken sıkılmaya basladim biraz hep oldugum yerde duramiyorum ben de yuruyup kosmaya basladim :)) hedeflerimize ulasiriz insallaaah :) sen nerde oturuyorsun kac yasindasin :))

Harika bayagi sportiksin anlasilan. Ben 27 yasindayim. Nisanliyim. Bu sene dügünüm olacak o yüzden tam gaz zayiflamaliyim.

Kizlar ben tam yarin basliyorum. Cünkü bu grubumuzu hep birinci yapmaliyiz.
Bu arada ben cok uyuyorum bu aralar, sabahlari kalkmakta zorlaniyorum neden olabilir sizce?
Bugün beslenme ve spor planimi hazirladim. Ona göre hareket edecegim, nettende bircok egzersiz videosu buldum. Burada paylasabilirmiyim acaba?

Kizlar ben tam yarin basliyorum. Cünkü bu grubumuzu hep birinci yapmaliyiz.
Bu arada ben cok uyuyorum bu aralar, sabahlari kalkmakta zorlaniyorum neden olabilir sizce?
Bugün beslenme ve spor planimi hazirladim. Ona göre hareket edecegim, nettende bircok egzersiz videosu buldum. Burada paylasabilirmiyim acaba?

Ay oncelikle tebrik ediyoruuum umarim dugune kadar hedefine ulasirsin ben de 18 yasindayim :))) planini paylassanaaa

iyi akşamlar şekerlerim:KK3:

aramıza yeni arkadaşlar katılmış,hoşgelmişler:KK16:

kendimi tanıtayım,ben ayşe takım kaptanıyım..kurallarımız ilk sayfada yazıyor herkesin okumasını rica ediyorum.deneme süremiz 3 haftadır bu süre sonunda listeye dahil olabilirsiniz.yeterli paylaşım ve ilgi olursa bu süre kısalabilir bu tamamen sizlerin elinde:KK34:
yeni arkadaşlar,şu anki kilonuzu ve,hedef kilonuzu yazmanızı rica ediyorum:KK54:

slm arkadaşlar.. bende aranıza katılmak istiyorum.. dün akşam karar verdim tartıldım 70,10 diyete de bugün başladım.. günlük karbonhidratı bugün 24 le sonlandıracağım.. az önce tekrar tartıldım 69,70 keyfim yerine geldi :) günde 2,5-3 lt su tüketmeye başladım.. hedef 57 :)
hoşgeldin canım:KK16:

merhaba kızlar tatilim bitti ve ben yeniden aranızdayım. kilo almadım tatilde hatta dün 59.8 gördüm ama bugün 60.3 di gün gün değişiyor :) sizler ne yaptınız ben yokken :)
hoşgeldin canım,döndüğüne sevindim:KK16:

Merhaba arkadaslar,
Bende araniza yeni katildim. Umarim sizlerle hepbirlikte guzel kilolardan kurtuluruz ve yaza harika bir sekilde gireriz.

Merhaba kizlaaar ben de yeni katildiim nasilsinizz :))

Merhabalar...

tekrar hoşgeldin canım,tabiki yerimiz var:KK16:

Hosbulduk :)

Ilk sayfadaki kurallari okudum ve yapabilecegimi düsünmekteyim, ancak bir sorum olacak. Simdi bugün pazar oldugu icin biz cuma mi kilo bildirimi yapalim? Yani o gün mü baslamis sayiliriz. Yoksa üc hafta sadece menü bildirimde mi bulunalim?

ayşe abla bilir kaptanımız o ama cuma bildirim günümüz o gün kilonuz yazılır

Hosbulduuukk :)) Kilom 59.1 hedef kilom simdilik 55 :)) canim bi sey sorucam gunluk menu bildirimi yapiyo muyuz o konuda biraz kafam karisti:)

kalkınca : ekmek- labne peynir
kahvaltı : peynir - zeytin- bal - kaymak - süt - 2 dilim ekmek
ara : 2 kare bitter çikolata
akşam: 1 dilim ekmek- labne peynir

bugün kahvaltıya dışarı gittik iyi geldi. evde tek başına deliricem yakında. yanlız olmak ne zormuş ya başka ilde :KK43: çok özledim annemi babamı :KK43: :KK43: :KK43: hiç ayrı kalmamıştım. 6 yıllık evliyim hep annemlerin ordaydı evim ondan hiç evlenip gitmişim gibi hissetmemiştim ta ki buraya gelene kadar. neyse sağlık olsun artık alışıcam oğlumla kocam için mecbur

Hosbulduk :)

Ilk sayfadaki kurallari okudum ve yapabilecegimi düsünmekteyim, ancak bir sorum olacak. Simdi bugün pazar oldugu icin biz cuma mi kilo bildirimi yapalim? Yani o gün mü baslamis sayiliriz. Yoksa üc hafta sadece menü bildirimde mi bulunalim?
dünkü yada bugünkü kilonu yaz canım ve hedef kilonu.her gün menü bildirimi ve diğer menülere yorum yapılacak.cuma günü de o günkü kilolarınızı bildireceksiniz:KK34:

Hosbulduuukk :)) Kilom 59.1 hedef kilom simdilik 55 :)) canim bi sey sorucam gunluk menu bildirimi yapiyo muyuz o konuda biraz kafam karisti:)
evet tatlım her gün günlük menü bildirilecek ve diğer arkadaşlarımızın menülerine yorum yapılacak:KK34:

ilk sayfada kurallarımız var okursunuz:nazar:

bugün kahvaltıya dışarı gittik iyi geldi. evde tek başına deliricem yakında. yanlız olmak ne zormuş ya başka ilde :KK43: çok özledim annemi babamı :KK43: :KK43: :KK43: hiç ayrı kalmamıştım. 6 yıllık evliyim hep annemlerin ordaydı evim ondan hiç evlenip gitmişim gibi hissetmemiştim ta ki buraya gelene kadar. neyse sağlık olsun artık alışıcam oğlumla kocam için mecbur

canım benim zordur tabi,alışacaksın zamanla mecburen:KK5:dediğin gibi oğlun ve eşin le sizde bir ailesiniz artık:nazar:
en azından yurt dışında değilsin,arada çok özlediğinde görme imkanın var:KK34:
üzme tatlı canını :KK54:

Son düzenleme:
GÜNLÜK GÜN SONU BİLDİRİMLERİMİZ ŞU ŞEKİLDEDİR

bugünkü menüm:
sabah

ara

öğle

ara

akşam

ara

içilen su:

yapılan spor dakikası:

mesaj sayım:

Ekmek beyaz ekmek mi canim? Bal ve cikolata yemeye korkuyorum ya:)

canım benim zordur tabi,alışacaksın zamanla mecburen:KK5:dediğin gibi oğlun ve eşin le sizde bir ailesiniz artık:nazar:
en azından yurt dışında değilsin,arada çok özlediğinde görme imkanın var:KK34:
üzme tatlı canını :KK54:

göremiyorum ki abla küçücük bebekle gidemiyorum :KK5: burda tanıdık olsa daha kolay olur ama hiç kimsem de yok mersin de.
ailemin canı sağ olsun artık kısmet vardır bir hayır elbet

SPOR VE MESAJ SAYISI KONUSU İSE ŞU ŞEKİLDE;

spor ve mesaj sayısı başlangıç >>cuma günü sabahı
spor ve mesaj sayısı bitiş >>perşembe akşamı

yani cuma günü sporlarınızı ve mesaj sayılarınızı bildirirken,perşembe akşamına kadar olan sporlarınızı ve mesaj sayılarınızı toplayıp yazıyorsunuz.kilo bildirimini erken saatlerde yaptığımız için cuma günkü sporlar ve mesaj sayıları gelecek haftaya dahil ediliyor...

kilomuzu ve sporumuzu ve haftalık mesaj sayımızı şu şekilde bildiricez:

***ÖRNEKTİR***

kilo bildirimim

geçen hafta : 90,5
bu hafta :90,4
aradaki fark :0,1
hesaplanmış hali : %0,11

bu haftaki toplam sporum :115 dk
bu haftaki toplam mesaj sayım :35

X