Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

banucum çok güzel gidiyorsun tatlım aman sakın pes etme,ben 1 aydır rejim spor derken,ters etki yaptı ve şiştim. bugünden itibaren inşallah çok dikkat edicem.

banucum çok güzel gidiyorsun tatlım aman sakın pes etme,ben 1 aydır rejim spor derken,ters etki yaptı ve şiştim. bugünden itibaren inşallah çok dikkat edicem.

İnşallah canım yaa hepimiz verelim
Sen acaba fazlamı spora asıldında kas yaptın :44: Ayşeciğim aslında sen dukan yapmayı düşünmezmisin inan sadece atak bölümü biraz zorluyor oda zaten bir kaç gün ( artık dukanın sitesinde ne çıkarsa gün olarak ) ondan sonrası inan çok daha rahat üstelik her gün insan eksileri gördükçe inanılmaz rahatlıyor ve motive oluyor insan

Birde bilmiyorum denedinmi ama ben bir haftadır Hİbiskusda içtim hem tadı güzel hemde zayıflamaya yardımcı oluyormuş
2 YK Hibiskus + 1 YK toz yeşil çayı bir bardak suda iyice kaynatıp ( 3 - 4 dakika kadar ) sonra onu bir sürahi suya döküp gün içinde tüketiyorsun hatta ben çok sık içmedim 1 litre hazırlamış olduğum çayı ( ben soğuk tükettim ) 3 gün içinde ancak bitirdim günde 2 bardaktan ( biri yatmadan evvel biri sabah aç karnına )
Önce bir bunu dene istersen

***8.TAKIM 348.ETAP***

Moni(99,0/99,0 / 0/% 0)kilosu sabit
Nice15( 65,2/65,2 /0 / % 0)kilosu sabit
newlife35 ( 59,9/ 59,9/ 0/ %0 )izinli
maviask (52,2/53,2 / -1/% -1,92)
phalanx(61,7/61,2 / 0,5/% 0,81)
ceco34 (119,2/ 117,0/2,2 /%1,85)

8. TAKIM ORTALAMASI:%0,12

newlife35 ( 59,9/ 59,9/ 0/ %0 )izinli tatlım seni izinli yazdım kaç haftadır bildirimde bulunmuyorsun.

Son düzenleme:
bilmiyorumki tatlım belkide kas yapmışımdır,kilo vermeden kas yapmak hiç istemedim ama
dukanı geçenlerde bana nüketcimde söylemişti,banuyla beraber neden dukan denemiyorsunuz diye,evet belkide düşünmeliyim:44:
hibiskus ne kız:44: denemeliyim onu da bi ara

Canım hibiskus narçiceğiymiş
Dukancılar kilo vermede çok kullanıyordu bende deneyeyim dedim
Soğukta sıcakta içilebiliyor ve hafif mayhoş bir tadı var ama inan yeşil çaydan bile çok daha güzel yazın soğuk soğuk meyve suyu yerine de tüketilebiliyor tatlandırıcıda eklenir demişlerdi ama ben sade içtim ve çok cinsim bilirsin yinede içimi hoş geldi

Valla Ayşeciğim Dukanı bir düşün derim okadar spor yapmaya rağmen gitmeyince kilolar insan sinir oluyor bari dukanla birlikte yaparsan çok daha etkili olur
Benim bugün 15.ci günüm ve toplamda 6 kg gitti ayda 5 kilo bile gitse süper olur senin için ( kilon daha az diye belki biraz daha yavaş gider ama neticede inan her gün biraz gidiyor )
Ben okadar alıştım ki inan canım hiç kaçamak yapmak istemiyor hatta dün akraba gününde bile bir sürü hamur ve tatlı varken ben sadece omlet yapıp yedim hani o an başka seçeneğim olmadıği için yoksa seçenek çok tavuk, et, kıyma, balık, süt ürünleri vs.... Ataktan sonra zaten sebzede ekleniyor
Tek eksisi ( bana göre o bile eksi değil ) meyve yiyememek oda zaten güçlendirmede bakliyatla birlikte ekleniyor ( hedef kiloya ulaştıktan sonra başlayan dönem yani )
Uğraştırmayacak tariflerde var gayet lezzetli

Geçen gün mesela denemek için yulaf kepeğinden helva yaptım o gün kuzenlerde bizdeydi ikiside bayıldılar tadına hiçte normal helvadan farkı yok ama tatlandırıcıyla yapıldığı için kilo yapmıyor
Ben bir kere yaptım ama millet iki günde bir yediği halde kilo veriyor

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrr

Hepinize bol eksili az kalorili bir gün diyorum

Mİsafirlerim her an gelebilir ama ben yine dayanamadım hazır işim bitmişken
Gece geç saatte giderler ama onlar kapıdan ben bacadan hesabı hemen damlarim nasılsa yine

slm arkadaşlar.. bende aranıza katılmak istiyorum.. dün akşam karar verdim tartıldım 70,10 diyete de bugün başladım.. günlük karbonhidratı bugün 24 le sonlandıracağım.. az önce tekrar tartıldım 69,70 keyfim yerine geldi :) günde 2,5-3 lt su tüketmeye başladım.. hedef 57 :)

merhaba kızlar tatilim bitti ve ben yeniden aranızdayım. kilo almadım tatilde hatta dün 59.8 gördüm ama bugün 60.3 di gün gün değişiyor :) sizler ne yaptınız ben yokken :)

Merhaba arkadaslar,
Bende araniza yeni katildim. Umarim sizlerle hepbirlikte guzel kilolardan kurtuluruz ve yaza harika bir sekilde gireriz.

Kizlar gune cok saglikli baslamistim ama annemlerin israriyla iskender yedim ( gerci sadece donerinden yedim ne sos ne tereyagi ne pidesi. Vicdan azabi cekmeme gerek var mi acaba kac kalori oluyodur kii

Kizlar gune cok saglikli baslamistim ama annemlerin israriyla iskender yedim ( gerci sadece donerinden yedim ne sos ne tereyagi ne pidesi. Vicdan azabi cekmeme gerek var mi acaba kac kalori oluyodur kii

Dozunda yediyseniz bişey olmaz. Ama bu saatten sonra başka bişey de yemeyin gün hala güzel bitebilir

Sabah 3 4 tane mantar cok ince tam bugday ekmek yesillik yedim. Ara olarak yarim elma 2 3 findik. Oglen kucuk kasede yesil mercimek yedim.saat 4 bucuk gibi de iste azcik iskenderden aldim. 1 saat yuruyus+ 15 dk bisiklet yaptim. 2 litreyi askin su icmisimdir ve yemeyi 7de biraktim sizce nasil :)

Yeni gelenler hoşgeldiniz :)

Hosbulduk :)

Ilk sayfadaki kurallari okudum ve yapabilecegimi düsünmekteyim, ancak bir sorum olacak. Simdi bugün pazar oldugu icin biz cuma mi kilo bildirimi yapalim? Yani o gün mü baslamis sayiliriz. Yoksa üc hafta sadece menü bildirimde mi bulunalim?

sende hosgeldin bende 59-60 kilo arasi oynayip duruyorum. Boyun kac ve hedefin nedir?
Boyum 1.68 bugun sabah acken 59.1 ciktim ne zamandir 59 direncindeyim desem yeridir 58i gorsem bayram edicem o derece. Tabi 59a 65ten geldim bi ayda:) hedefim 54-55 olmak insallah duruma gore vermeye devam edebilirim Senin hedefin, boyun?:) sen de hosgeldiin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…