Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

3 günlük geçikmeli menüm

Pazar Sabah;
3 dilim ekmek
2 kk beyaz peynir
Omlet
domates, salatalık
çay

Öğlende;

1 tabak Tarhana çorbası
1 portakal

Akşam;

1 Kase yoğurt çorbası
3 Kaşık sarımsaklı Yoğurtlu havuç
1 Biber dolması
1 koca kase karışık salata bol limonlu

Gece;
şekersiz çay

Pazartesi Menüsü;

Sabah;
1 portakal
1 fincan sıcak suya az limon

Öğlen;
1 Tabak tarhana çorbası
1 muz

Akşam;
4 - 5 kaşık kadar melemen ( bol acılı )
3 dilim ekmek

Gece
Şekersiz nescafe

Salı menüsü;

Sabah;
1 Portakal
1 mandalina

Öğlen;
1 Tabak tarhana çorbası

Ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;
Aslında pırasa yapmıştım ama benim akıllı kocam TVde bir gün evvel hasta olanlar bol acı yesinler Çiğköfte ve şalgam suyu tüketsinler diye duyunca kapmış çiğköfteyi gelmiş
Acı ye de geçsin şu hastalığın diye bende uydum herife yidim çiğköfteyi ama bol marul ve çok az lavaşla

Bol su içmem gerek biliyorum ama bir onu hala oturtamadım
Bugün nette bir hatırlatıcı app buldum su içmeyi hatırlatan onu indiriceğim birazdan belki o fayda eder en azından dışardayken de hatırlatır

merhabalar kızlar
merhaba canım nasılsın :)

kolay gelsin valla abla benimde sınavlarıma az kaldı hep koşuşturma :)

kızlar oda arkadaşımın arkadaşı var diyormuş ki şu kıza söyle daha zayıflamasın bu kadar yeter diyormuş haha millet yeter artık dur falan diyor ben halimsen menunum daha vermek istiyorum ama cevreden böyle şeyler duyunca dahada mutlu oluyorum bide bunu konuşurken orda arkadaşları varmış kaç kiloyduki demiş arkadaşımda 83 demiş şimdi kaç demiş 62 demiş çocukta onun yarısı gitmiş demiş

Herkese günaydınnnnnnnnnn

Kızlar dün sonunda su içmemi hatırlatacak App i cebime yükledim ve sabah şarıl şarıl su sesleriyle hatırlatmam başladı
Sabah 8e kurmuştum başlangıç saatini uyanırım nasılsa diye hatta eşimde ne oluyor diye uyanınca kalkmışken bir bardak su versene bana nasılsa işe gitmen lazım dedim
Anladığım kadarıyla saat başı su hatırlatması yapacak ama o bile benim için çok iyi birde hatırlattığında o bir saat içinde su içtiysen onuda teleona giriyorsun günlük ihtiyacından düşüyor eksik oluncada seni yazılı uyarıyor günlük ihtiyacın eksik diye
Benim kiloma göre günde 4 litre içemem gerekiyormuş zayıflayabilmek için
Bakalım birde bunu deneyeyim

Bu arada artık yemeklerden 20 dakika önce içmeyi bırakacağım ve yemeklerde kesinlikle sıvı tüketmeyeceğim
Şimdi nerden çıktı bu diyebilirsiniz ama hani bir ara ben obezite cerrahisi düşünürken araştırıyordum ya orada dikkatimi çeken olmazsa olmaz bir kural :26: OP olanların hepsinin ömürlerinin sonuna kadar yemek yerken sıvı tüketmesi yasaklılar listesinde baştan acaba neden diye düşünürken sonunda acıklamasınıda buldum
Meğer yemeklerle birlikte içilen sıvı midemizin iyice genişlemesine sebep olurmuş Sanıldığının aksine bizi tıkayıp daha az yememize yardımcı olmazmış Üstelik yemeklerden 20 dakika önce sıvı tüketiminide kesmek midenin genişlemesine engel oluyormuş
Bir müddet bende bu kuralı ameliyat olmadığım halde uygulamayı düşünüyorum belki bir faydası olur diye sizlerlede paylaşmak istedim

canım ne güzel bir duygu tebrik ederim seni
ama sen daha ver 55 leri gör bence daha fit olursun
ben 64 kiloyum halimdn hiç memnun değilim 55 olsam ne güzel olacağım ama
sen veriyorsun maşallah devam et

canım ne güzel bir duygu tebrik ederim seni
ama sen daha ver 55 leri gör bence daha fit olursun
ben 64 kiloyum halimdn hiç memnun değilim 55 olsam ne güzel olacağım ama
sen veriyorsun maşallah devam et

sağol canım valla benimde durmaya niyetim yok bende aynaya bakınca hiç rahat değilim dombilik birinin görüyorum. eskisine göre iyi ama yinede iri duruyorum inş. sende verirsin hep beraber kurtulalım kilolardan canım

Pofs bugün çok ekmek yedim yaa. Zaten bana kilo aldıran ekmek. Ya eksi olmasam bari Gerçi adet olmama az kaldı gibi belimde ağrı başladı ama hala olmadım onun şişkinliği de var.

Ya 76 kilodan 66 inmek 3 ayımı aldı şimdi 2 ayda 2,5 gitti artık gitmiyor ya motivasyonum iyice gitti. Zaten boğazımda ağrıyo kilomda düşmüyo artık. Offf ağlıyıcam sinirden moralim iyice bozuldu ne zaman 55 görücem ben kilom yine 64.5 oldu bu aralar verip alıyorum

canım direnç kilon olduğu için vermiyor olabilirsin üzme kendini yediklerini değiştir bir dahiliyeye görün :)
olmadı diyetisyene git canım :)

canım direnç kilon olduğu için vermiyor olabilirsin üzme kendini yediklerini değiştir bir dahiliyeye görün :)
olmadı diyetisyene git canım :)

Ben niye düşünemedim bunu :) şaka bi yana çok sinir oluyorum bi 62 görsem artık yeter dün açtım resmen sabaha kesin 62 görücem dedim yemeden bi de üstüne almışım hayret ya

Ben niye düşünemedim bunu :) şaka bi yana çok sinir oluyorum bi 62 görsem artık yeter dün açtım resmen sabaha kesin 62 görücem dedim yemeden bi de üstüne almışım hayret ya

direnç kilosudur canım pes etme düzgün şekilde beslenmene dikkat et sen pes etmezsen gidecek o kilolar emin ol

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hele şükür evime gelebildim
Evim evim sıcak evim diyesim geldi Annemlerde herşey iyi güzelde maalesef ev kardeşimin üzerine olduğu için doğalgaza baş vuramıyolar ve ufoyla idare ediyorlar TAbi küçük cimcimem yerinde durmadığı için ha bire soğuk odalara kaçıyor tabi bizde peşinden gel buraya diye
Bİrlikte bugün baya bir yürüdük sonrada pazarlığımızı yapıp eve geçtik malum balık günü

Bu arada dün cebime yüklediğim app süper birşeymiş devamlı bana su içmem gerektiğini hatırlattı tabi içtiğin su miktarıda girince şu anda kadar ne kadar su içtiğimi net biliyorum tam 4 Litre içmişim bugün yani olması gerektiği kadar
Yemeklerde su içmeme kararımıda uyguladım şükür ve kendimi çok iyi hissediyorum
Kesinlikle herkese tavsiye ederim

Yarın biraz temizlik yapacağım eşimin yeğenleri inat ettiler cuma günü yatıya geleceğiz diye bari cumartesi akşamı gelsinlerde bizde gündüzden biraz dışarı çıkalım deme gafletinde bulundum ve bizimki elli tane laf söyledi yok efendim sen istemiyorsun onları, kıvırmak için bahane arıyorsun, işte ne inatcısın onlar öyle planlamış falan diye bir başladı söylenmeye annemlerdeyken ( tabi annem o an mutfakta ) bende sonunda lanet olsun gelsinler demek zorunda kaldım ama eşimede dedim öğlende gönderirsin sonuçta benimde bir haftasonum var ve sırf onlar istiyor diye de feda edemem. Zaten çakal eşim annemler geldiğinden beri hiç doğru dürüst bir yere götürmedi beni:26: bir tek beni susturmak için halalarına gidiyorduk.
Nefret ediyorum şunların huylarından biz planımızı yaptık herkes uymak zorunda modundalar hep :26:
Pazar günü içinde nasıl olduysa kahvaltıya çağırmış ablası bizi :44: herhalde kızkardeşinide çağırmıştır diye tahmin ediyorum. Offfff hiç çekilmez aslında ama yine eşimin hatırına eyvallah diyeceğiz mecbur

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hepinize kocaman bir günaydın

Umarım bugünde bol enerjili ve az kalorili bir gün geçirir yarında güzel güzel bildirimler yaparız
Küçük cimcimem çok şükür hala uyuyor
Ne güzel kendi yatağına yatıyor diye sevinirken dün tuturmuş ben yatağımda uyumam canavar var orada diye babası o nerden çıktı diye soruncada annem söyledi dedi annemlerdeyken söylediğim şeyde ; senin kedi canını yerim ama o nasıl becerdiyse canavar anlamış hatta ben kedi canavar sen büyük canavarsın demişti o an ama düzelttiğim halde canavar değil dediğim halde takmış yatmam diye birazda tabi yanımızda yatmak için bahanesi
Neyse bir iki güne unutur nasılsa

Günaydın kızlar
Çok şükürki hastalığımı atlatadim sayılır yani bugün daha iyi hissediyorum kendimi. Dün kızıımı doktora götürmüştüm o yüzden işe gelemedim ve burayada uğrayamadım.
Pazartesiden itibaren toparlıyorum kendimi ve sıkı diyete alıyorm etrafımdaki zayıfları gördükçe iyice sinirim bozuluyor çünkü.
umarım bu hafta herkes kg vermiş olur...

hadi geçmiş olsun
canım aynen bende çok karralıyım bu hafta baişlıyorum inşallah

sağol canım valla benimde bir hafta veriyorumd iğer hafta aynı kalıyor hep adet dönemlerinde benimde öle oluyor :26: ne çektik şu şişliklerden adetten ya patlıcak gibi oluyorum resmen

sağol canım valla benimde bir hafta veriyorumd iğer hafta aynı kalıyor hep adet dönemlerinde benimde öle oluyor :26: ne çektik şu şişliklerden adetten ya patlıcak gibi oluyorum resmen

Hemoroid var bende adet öncesinde kanama artıyor kabızlık arttığı için doktor böyle müshil gibi bir hap vermişti kullanmam için bu dönemde. Dün alayım dedim bugün karın ağrısından duramadım. Ne yapsam çare yok Bir olaydım rahatlardım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…