Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

banucumm gelmişsin tatlım izinli yazdımdı ama bildirimde bulunmak istiyorsan hemen eklerim izinliyide silerim.nasıl istiyorsan canım

banucumm gelmişsin tatlım izinli yazdımdı ama bildirimde bulunmak istiyorsan hemen eklerim izinliyide silerim.nasıl istiyorsan canım

Çok iyi yapmışsın canım bende az tatil yapayım bari zaten bir iki güne regl olurum hemde grip olunca ikisi birden gelince eksi göreceğimi sanmiyorum hatta bir ara senin şu elma küründen yapayım yine diye düşünüyorum yada ayran detoksumu artık birşey şart motivasyon için
Dediğin gibi birlikte süper bir enerjiyle listeye döner ortalığı sallarız inşallah...Aminnnnnn

İzin iyi oluyor bende ayrılmıştım bir ara ama cidden vücudumu kontrol edemiyordum fazla çıkıyordu. Sonra toparladım geldim şükür her hafta gidiyor az buzda olsa. Olsun acelem yok yaza daha var ve kışlık kıyafetlerde şu halimle bile oldukça iyiyim :)) Yavaş olsun ama sağlam olsun.

Selamun aleykum kızlarrrrr

Bugun bütün gün yattım canımda inanın hiç birşey istemedi
Gün içinde 4 tane ufak ayran içtim 1 portakal yedim :26: akşam zorlada olsa bir büyük kase domates çorbası içtim
Sessim iyice gitti hatta eşim odanın diğer ucunda duymuyor bile beni yada işine gelmiyor söylediklerim

İnşallah yarına biraz daha iyi olurum çünkü akşam halasına gidelim istiyorum oda işine gelmediğinden duymuyorum seni diyip duruyor

geçmiş olsun canım,gitme bi yere yat dinlen hala gezmek peşinde

erkekler öyle işlerine gelmeyince duymazlar

Aman dikkat et bu aralar boğaz enfeksiyonu çok yaygın geçmiyorda nalet gelesice. Kaç haftadır çekiyorum :)

merhaba kızlar çok yoruldum bugün arkadaşlarla dışarıya çıktık oturduk falan sonra alışveriş yaptım bir sürü poşetlerle yurda geldim çok çok yoruldum :) bu arada kızlarla otururken kızlar burger king yediler ben yemedim direndim yine olsa yine yemem kilolar gitsin gerçekten çok istiyorum

Selamün aleyküm kızlarrrrrr

Hasta ceco geldi hanımmmmmmmm

Şaka şaka şükür bugün biraz daha iyiyim ama yinede sesim bir gidip bir geliyor neyse ağrım yok onada şükür
Bugün kızın yenilenen formalarını almaya gittik çarşıya dönüştede uyanık kocam bizi anneme attı kendi rahat arkadaşlarının yanında takılsın diye
Anneminde köyden teyze kızı gelmişti torunuyla bende mecbur bütün gün hizmet ettim durdum
YOk çay servisi yok yemek servisi derken yine baygın düşecektim sağ olsun annemde kıyamaz aslında ama misafir geldimi bizim hizmet etmemiz çok hoşuna gidiyor hatunun millet aaa ne hamarat kızların var diyince hoşuna gidiyormuş
Bir ara kızkardeşim aradı bende tabi diğer odadayken annemin bu lafını söyledim sonrada gülerek çakalllllllllll hizmet ettirmek için gaz veriyor bana dedim nasıl gülüyor kızkardeşim
Akşam yemeğinden sonrada eşimin halalarına uğradık çay içmeye

Yarın evde oturmayı düşünüyorum ama bakalım anam sabah arayıp sizde kahvaltıya gelin demezse
Geçenlerde sizlere bahsetmişmiydim bilmiyorum ama kızlarımın çeyizi için seccade işlemeyi düşünüyordum ya bu gece halalara gidince onlardan örneğini aldım
Çok hoş bir örnek ve çok fazlada el oyalayacağını düşünmüyorum artık bitince inşallah sizlerede gösteririm tabi önce yarın gidip eksik olan iplerimi almam lazım
Eşim dalga geçti hatta benle bir heves başlar sonra nasılsa bir kenara atar bunlarıda diye halalarda yok eminim banu bunu kesin bitirir dediler şimdi iş inada bindi kesinlikle ipimi alıp en kısa zamanda bir tanesini bitirip eşimin gözüne sokacağım görür o gününü

Bende aynı şu an iki hafta oldu hala Godfather kıvamında ses kısık kısık zaten üç cümle söyleyip öksürüyorum rutinim oldu geçmiyor meret:)

aynen yaa devamlı boğazımda bir kaşıntı hayır ilaç içmeyide sevmem o yüzden mecbur çekeceğim bir kaç gün daha

Vereceğiz kiloları inşallah:)

Sabah
2 dilim ekmek
2 dilim peynir

Öğle
1 simit

Akşam
Pane tavuk
3 kaşık yoğurt
1 domates
1,5 dilim ekmek

Su : 2 lt
Spor : 30 dk fitness

Bugün ekmek fazla oldu gibi neyseki spor yaptım. Start it up videosu var cidden çalıştırıyor heryeri. 1 saat yürüyüşe bedel 1 part ı.

iyi akşamlar kızlar
ayy çok yorgunummm,eve az önce girdim
dün öğlende, ablamı alıp benim yeni eve gittim.kız kıza 2 gün geçirelim dediktabi benim evde ısıtma hala açılmadığından baktık popomuz donmaya başladı gittik ısıtıcı aldıkyayıldık rahat rahat çok güzel bi gece geçirdik
bugünde eşim annemle babamı alıp gelmiş,başla türlü gelemicek biliyo tabiyorucu ama güzel 2 günün ardından evime geldim.

Ayşe abla merhaba melek ben. izin verirsen yarışmaya dewam etmek istiyorum. özelden mesaj attım ama görmedin sanırım.
selam cnaım,görmemiştim sen diyince baktım mesaja.izin vermek ne demek tatlım,istediğin zaman istediğin takımda yarışabilirsin tabiki.hepimiz burada aynı amaç uğruna bulunuyoruz,inşallah hepimiz amaçlarımıza ulaşırız.

Teşekkür ederim Ayşe abla. Sanırım kilo bile aldım. Yediklerime de dikkat etmiyorum. Yarışma beni disipline ediyormuş meğer. İpin ucunu kaçırmadan başlayım tekrardan. Yarın hafta başı. Yarından itibaren katılıyorum. . Tekrar teşekkür edeerim..

Kaçı gördün? Oh valla ne güzel gidiyo kıskanıyoruuuuum

62.6 gördüm canım sürekli değişiyor ama bakalım cumaya kadar ne olur arkadaşlarım bu kadar yeter bi deri bi kemik kaldın sağlığına bişi olucak diyorlar ama ben çok mutluyum 29 beden kota giriyorum daha ne olsun

Son düzenleme:
Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Anam yine yoğun bir pazar geçirdim
Yahu bana hasta olmak bile yasak :26: Sabah okadar halsiz uyandım ki anlatamam ama sağ olsun benim herifim ters tarafından kalktığından başladı söylenmeye kahvaltı niye hazır değil niye hala kafanı koyacak yer arıyorsun diye
Pazar pazar bayramlık ağzımı açtım tabi len ölsem işleri yapmadan öldü dersin dedim
Adam senin gibi hasta görmedim hayatımda dedi neymiş bir an çok halsizmişim sonra hiç birşey yokmuş gibi hadi dışarı çıkalım diyormuşum dedim ne yapayım sonuçta o an iyi hissediyorsam duramıyorum ama sonra bir bakmışsın yine damperli kamyon çarpmış gibiyim

Annemim malum kuzeni yatıya kalmıştı torunuyla
Hadi yine içim el vermedi ayıp olmasın diye gittim ve tabiki kızkardeşimle yine hizmet ettik
Herif beni o an görseydi kesin yine söylenirdi evde hastasın dışarda iyisin diye
Akşama kadar oradaydık hatta kuzenini metroya kadar bırakıp döndükten sonra oturdum hep

Ufaklık bugün daha kötü :26:
Yarın olmadı mecbur doktora götüreceğim Öksüreyim derken kuzum hep balgam kustu onla uğraşıp durduk hatta yeğenlerimde aynı durumda olunca oda revire döndü
Annem bütün torunları sırayla kontrol edip durdu bunun ateşi var bunun yok diye
Şükür bir ara uyudularda bizde biraz rahatladık

Bu arada okadar hengamenin içinde kızlara uzun zamandır işlemeyi düşündüğüm seccadelerden birine başladım
İnanılmaz zevkli ve kafa dağıtıcı Annem baktı bir heves yapıyorum bilseydim daha evvel malzemeleri ben alırdım dedi
Eşim tabi arızaya bağladı ya sabahtan gelincede taktı el işi yapmama sen şimdi birde bunun yüzünden bizi ihmal edersin diye tutturdu hiçte umurum değil kızlarıma hatıra olur ve ilk çeyizlikleri olur
Daha çok erken ama ne yapayım benim canım her zaman yapmak istemez nasılsa bari ancak o zamana kadar birşeyler yapmış olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…