Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Çok geç oldu ama uğramadan edemedim :KK1:
Akşam yemeğinden sonra kızla ingilizce ödeviyle uğraştık sonrada oturduk biraz Jenga oynadık :KK1: azda kaneviçemi yapıp geldim :KK1:
Fena sardı bu kaneviçe olayı :KK1: yarısına geldim sayılır :KK34:
Bitince mutlaka sizlerede göstericeğim :KK34:

Yarın inşallah herkes için çok güzel ve az kalorili bol eksili bir bildirim günü olur :KK34:

hayırlı cumalar şekerlerim:KK16:

***8.TAKIM 341.ETAP***

Nice15( 64,6/ / / % )
benbirtaneyim ( 63,4/ 62,4 / 1 /% 1,6 )
newlife35 ( 59,3/ / / % )
maviask (52,4/52,4 / 0 /% 0)kilosu sabit
phalanx(63,5/ 63,5 / 0/% 0)kilosu sabit

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Bütün gece öksürmekten yine uyuyamadım :KK53:
Bu nasıl bir griptir anlamadım ilaçta fayda etmiyor :26: Kızkardeşim ve eşide aynı durumda hatta sabah konuştuğumuzda kız havaya birşeymi sıkıyorlar herkes dökülüyor diye espiri yapıyor cadı :KK1:
Birazdan hazırlanıp okula çıkacağım :KK34: Veli toplantısı varmış :KK1: bakalım ne işiteceğiz :KK1:
Kızım peşin peşin diyor Anne öğretmen çok konuşuyor diyebilir diye :KK1: dedim senin cenenin düşük olduğunu biliyorum zaten yeni bir şey değil :KK1:

Maalesef bu sene ( 7.ci sınıfta şu an ) dersler baya bir zor ve notları biraz düştü :KK53:
Canın sağ olsun düzeltirsin diyorum ama özellikle seneye çok önemli olucak bizim için ve o yüzden daha sıkı çalışması gerekiyor ve gerekirse takviye alması için uğraşacağız ama maalesef cevremizde ders veren yok :26: dershanelerde maşallah ateş pahası :KK53: bu seneyide atlatalım artık sene başında mecbur kıyacağız paraya :KK1: sonuçta gelecekleri daha önemli :KK34:

Neyse ben hazırlanıp çıkayım :KK34:

Bu arada regl olduğumdanmıdır nedir felaket artı gördüm bugün :KK43: İnanılmaz ama 122yi gördüm :KK14::KK14::KK14::KK14: Yaaa bu kadar artıda olmaz ki :KK14: takmayayım diyorum ama benimde durumum herkes gider mersine ben giderim tersine oldu :KK14:
Ne olucak bu halim diye düşünmekten kafayı yiyeceğim :26:
Spor yapmak istiyorum ama 5 dakika sonra belimin ağrısından yığılıp kalıyorum :KK43:
Ne olur bana dua edin kızlarrrrrrrrrrrr :KK43: Artık bende eksileri görmek istiyorum yaaa :26:

Ayşemmmmmmmmmmmm yaaa ne olucak benim bu halimmmmmmmmm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Allahtan izinliyimde takıma zararım dokunmayacak :KK14::KK14::KK14:
Ya yine sinirlerim latçka oldu veli toplantısına gidiceğim gözlerimin şişi inmedi hala :26: artık millete mecbur alerjimi bahane edeceğim :KK34:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Bütün gece öksürmekten yine uyuyamadım :KK53:
Bu nasıl bir griptir anlamadım ilaçta fayda etmiyor :26: Kızkardeşim ve eşide aynı durumda hatta sabah konuştuğumuzda kız havaya birşeymi sıkıyorlar herkes dökülüyor diye espiri yapıyor cadı :KK1:
Birazdan hazırlanıp okula çıkacağım :KK34: Veli toplantısı varmış :KK1: bakalım ne işiteceğiz :KK1:
Kızım peşin peşin diyor Anne öğretmen çok konuşuyor diyebilir diye :KK1: dedim senin cenenin düşük olduğunu biliyorum zaten yeni bir şey değil :KK1:

Maalesef bu sene ( 7.ci sınıfta şu an ) dersler baya bir zor ve notları biraz düştü :KK53:
Canın sağ olsun düzeltirsin diyorum ama özellikle seneye çok önemli olucak bizim için ve o yüzden daha sıkı çalışması gerekiyor ve gerekirse takviye alması için uğraşacağız ama maalesef cevremizde ders veren yok :26: dershanelerde maşallah ateş pahası :KK53: bu seneyide atlatalım artık sene başında mecbur kıyacağız paraya :KK1: sonuçta gelecekleri daha önemli :KK34:

Neyse ben hazırlanıp çıkayım :KK34:

Bu arada regl olduğumdanmıdır nedir felaket artı gördüm bugün :KK43: İnanılmaz ama 122yi gördüm :KK14::KK14::KK14::KK14: Yaaa bu kadar artıda olmaz ki :KK14: takmayayım diyorum ama benimde durumum herkes gider mersine ben giderim tersine oldu :KK14:
Ne olucak bu halim diye düşünmekten kafayı yiyeceğim :26:
Spor yapmak istiyorum ama 5 dakika sonra belimin ağrısından yığılıp kalıyorum :KK43:
Ne olur bana dua edin kızlarrrrrrrrrrrr :KK43: Artık bende eksileri görmek istiyorum yaaa :26:

Ayşemmmmmmmmmmmm yaaa ne olucak benim bu halimmmmmmmmm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Allahtan izinliyimde takıma zararım dokunmayacak :KK14::KK14::KK14:
Ya yine sinirlerim latçka oldu veli toplantısına gidiceğim gözlerimin şişi inmedi hala :26: artık millete mecbur alerjimi bahane edeceğim :KK34:
aleyküm selam banucum,hayırlı cumalar:KK16:

çok geçmiş olsun tatlım malesef bu seneki grip hakkaten bi değişik hastalanan uzun zaman çekiyor :KK50:rabbim şifa versin tez zamanda inşallah.aminn.
ah ah çocukların şu deli zamanları,kızı erkeği aynı hepsi o dönemde aynı sorunları yaşıyor ve yaşatıyorlar bizlerede,sabır sadece.dersleride etkiliyor evet ister istemez,allahtan geçici süreç yoksa evlat olsa sevilmez derler ya öyle olcaz:KK1:

ah camın ya sorma bende aynı durumdayım:2:bu sabah 97,5 gördüm:KK17:dikkat ettikçe şişiyorum ben de ya:KK25:geçenlerde okumuştum astrolojideki değişimlerden kilo alma sürecindeymişiz:26:artık öyle teselli buluyorum:KK14:valla bıktım çığlık atak istiyorum artık yeterrrr diye:KK35:
canım benim moralini bozma ben bişeyler düşünüyorum şu kilo konusunda takip amaçlı bakalım birazdaha şişeyimde artık 100ü görünce uygulamaya geçerim:KK31:şöyle whatsaap dan falan birbirimizi dürtükleriz bişiler yaparız bi havaya girelimde önce ,birbirimizi takip amaçlı bir nevi koçluk .oda olmadı buluşur haliç köprüsüne çıkar atlarız:KK1:

Günaydın kızlar
Malum cuma yoğunum yine
Giriyorum tam paylaşım yapacağım telefonlar evraklar offffffff kafayı sıyırcam yakında

kg bildirimimi yapayım
kg sabit 59.3
ama bu hafta toparlıcam inşallah

kızlar listemiz bu hafta bu şekilde.

benbirtaneyim arkadaşımız bizi kurtardı bu hafta,teşekkür ediyorum tatlım:KK16:

***8.TAKIM 341.ETAP***

Nice15( 64,6/ 64,6 / 0 / % 0)kilosu sabit
newlife35 ( 59,3/ 59,3 / 0/ % 0) kilosu sabit

8. TAKIM ORTALAMASI:% 0,32

Son düzenleme:
kızlar listemiz bu hafta bu şekilde.

benbirtaneyim arkadaşımız bizi kurtardı bu hafta,teşekkür ediyorum tatlım:KK16:

***8.TAKIM 341.ETAP***

Nice15( 64,6/ 64,6 / 0 / % 0)kilosu sabit
newlife35 ( 59,3/ 59,3 / 0/ % 0) kilosu sabit

8. TAKIM ORTALAMASI:% 0,32

inş. herkes böyle güzel kilolar verir benimde bu kilo vermem düzene girer inş. hedefime çok az kaldı :)
benim burada ilk hedefim olarak 60 yazdırmıştım diye hatırlıyorum :KK1: onu aşağıya çekmemiz gerekecek :KK53:

Slm kardeş takımcımm:KK3::KK3::KK3: listemizi kontrol edebilirmisiniz rica etsemm:KK16::KK16:

turkbayragi.gif
CUMA zayiflama YARIŞMASI 341. ETAP SONUC LİSTELERİ
turkbayragi.gif

20 / 27 ARALIK 2013

***3.TAKIM 341.ETAP***

NoRaaa(68,9/66,8 /2,1 /3,05 %)
sekerkiz67(79,3/ 79/0.3 / %0, 38)
sahgull(69,8/70,2 /-0,4 / -0,57%)
bluebootle(57,7/ 57.1/0, 6 %1, 04)
Sweetdimple(79,2/78,4 /0,8 /1,01 % )
pegasus07(67,5/67 / 0, 5/ %0, 74)
Valkyrie89 : (84/83 /1 / %1,19 )
mrv5534: (59,2/60.0 /-0.8 /%-1, 35)
kelebekolacam : (84/83, 5 / 0, 5/ %0, 60)
sevilay80:KK43:72/ 71, 3/ 0, 7/ %0, 97)
cglaa16 : (68/67.1 /0.9 / %1.32)
erigim:KK43:63/63.5 /-0. 5 / %-0, 79)
ayulduzz (75,2/75, 2 /0.0/% 0, 00)kilosu sabit
sulofe:KK43:90,4/89, 9 /0, 5 / %0, 55)

3.TAKIM ORTALAMASI : %0,58

Slm kardeş takımcımm:KK3::KK3::KK3: listemizi kontrol edebilirmisiniz rica etsemm:KK16::KK16:

turkbayragi.gif
CUMA zayiflama YARIŞMASI 341. ETAP SONUC LİSTELERİ
turkbayragi.gif

20 / 27 ARALIK 2013

***3.TAKIM 341.ETAP***

NoRaaa(68,9/66,8 /2,1 /3,05 %)
sekerkiz67(79,3/ 79/0.3 / %0, 38)
sahgull(69,8/70,2 /-0,4 / -0,57%)
bluebootle(57,7/ 57.1/0, 6 %1, 04)
Sweetdimple(79,2/78,4 /0,8 /1,01 % )
pegasus07(67,5/67 / 0, 5/ %0, 74)
Valkyrie89 : (84/83 /1 / %1,19 )
mrv5534: (59,2/60.0 /-0.8 /%-1, 35)
kelebekolacam : (84/83, 5 / 0, 5/ %0, 60)
sevilay80:KK43:72/ 71, 3/ 0, 7/ %0, 97)
cglaa16 : (68/67.1 /0.9 / %1.32)
erigim:KK43:63/63.5 /-0. 5 / %-0, 79)
ayulduzz (75,2/75, 2 /0.0/% 0, 00)kilosu sabit
sulofe:KK43:90,4/89, 9 /0, 5 / %0, 55)

3.TAKIM ORTALAMASI : %0,58

selam canım listeniz doğru sadece ortalamanız %0,59 olacak:KK16:
tebrik ediyorum hepinizi:KK54:

bu hata 6.olduk.en azından ortalamamız yüzünden bu hafta ceza almıcaz.sınırdayız.
haftaya güzel kilolar verilir inşallah.

çok geçmiş olsun tatlım malesef bu seneki grip hakkaten bi değişik hastalanan uzun zaman çekiyor :KK50:rabbim şifa versin tez zamanda inşallah.aminn.
ah ah çocukların şu deli zamanları,kızı erkeği aynı hepsi o dönemde aynı sorunları yaşıyor ve yaşatıyorlar bizlerede,sabır sadece.dersleride etkiliyor evet ister istemez,allahtan geçici süreç yoksa evlat olsa sevilmez derler ya öyle olcaz:KK1:

ah camın ya sorma bende aynı durumdayım:2:bu sabah 97,5 gördüm:KK17:dikkat ettikçe şişiyorum ben de ya:KK25:geçenlerde okumuştum astrolojideki değişimlerden kilo alma sürecindeymişiz:26:artık öyle teselli buluyorum:KK14:valla bıktım çığlık atak istiyorum artık yeterrrr diye:KK35:
canım benim moralini bozma ben bişeyler düşünüyorum şu kilo konusunda takip amaçlı bakalım birazdaha şişeyimde artık 100ü görünce uygulamaya geçerim:KK31:şöyle whatsaap dan falan birbirimizi dürtükleriz bişiler yaparız bi havaya girelimde önce ,birbirimizi takip amaçlı bir nevi koçluk .oda olmadı buluşur haliç köprüsüne çıkar atlarız:KK1:

Astroloji benim işim :)) Sorun söyleyeyim evet maalesef kilo almaya meyilli bir zaman çünkü jüpiter yengeç burcuna girdi. Yemek yemek, yemek programları filan bu süreçte öne çıkar. Ama 21 Aralıkta venüs oğlakta retroya girdiği için kilo verme sürecine olumlu etkisi var. Ocak ayı sonuna kadar bu venüs retro devam edecek dolayısıyla bu süreci iyi değerlendirin kilo vermede. Bu dönemde verilen kilolar kolay geri dönmez :KK70:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Çok şükür bugünüde hayırlısıyla bitirdim :KK34:
Veli toplantısı umduğumdan uzun ve güzel geçti :KK1:
Cadı zaten baştan uyarmıştı Öğretmenler şöyle diyebilir böyle diyebilir diye ama toplantının başından sonuna kadar şaşkına uğratacak bir şey beklemiyordum :KK1: Benimde tahminimin aksine 3 öğretmenide kızımdan çok memnunlarmış :KK76::KK76::KK76::KK76:
Evet notları geçen seneye nazaran biraz düştü ama geçen seneye nazaran heleki şu son zamanlarda derste katılımı çok yüksekmiş :KK34: hiç ödev eksiği yokmuş ve biraz daha çaba gösterirse çok daha iyi olabilirmiş :KK16::KK16::KK16::KK16:

Aslında gerçekten okuluna çalışıyor ama işte sınavlarda heycan yaptığı için doğru bildiklerinide yanlış yazabiliyor :KK53:
Okuldan çıktığımdan beri Anne bir daha anlatsana öğretmenlerim ne dedi diye etrafımda kelebek gibi dolanıyor :KK60:
Fenalık geldi aynı şeyleri anlatmaktan :KK1: ama sırf daha fazla gaza gelsin diye bıkmadan usanmadan anlattım :KK1:
Şimdi daha bir şevkle hemen ödevlerini yaptı haftasonuna bırakmadı :KK1:
Ayın başında da hemen ingilizcesini geliştirmek için bir set alacağımıza söz verdik :KK34: birde kitap alacağız ingilizce :KK34:
Matematik Öğretmeni bir tek yoktu ondada sorun olduğunu biliyoruz zaten :KK34: onun içinde yine anlatımlı testler alacağız birde ikinci dönem için özel ders veren birileri varmı bir araştıracağız :KK34: bir kişi var ama makul bir fiyat isteyeni bulmam lazım :KK1: saat başı 50 lira beni aşar :KK33:

Valla inan bende çarelerde tükendi :26:
Şu yılbaşına kadar kasmayı düşünmüyorum ( tabi abartmayacağım da ) ondan sonrası Allah kerim :KK34: birşeyler yapmak zorundayım yoksa halim duman :KK20:
Kız Haliç köprüsüne gittik diyelim :KK1: ben bu kiloyla totoşu kaldırıp tırmanamamda o korkuluklara :KK1: hadi bir şekilde tırmandım diyelim atlayınca çossssssssssssssss diyip bir güzel keyif yapar yüzeriz biz kız :KK60: niyetimizi unutup :KK1:
Tövbe ya RAbbim yaa şaka bir yana ama gerçekten birşey yapmamız lazım ayşem yaaa inan artık sırt ağrılarım çok daha fazla olmaya başladı :KK53: Çocuk arabasıyla çıktığımda ondan destek alıp daha rahatım ama çocuk arabasız daha fazla ağrım oluyor ve gözümden yaş geliyor resmen sinirden :26:

merhaba kızlar nasılsınızzz?
ben hiç iyi değilim 1 haftadır yurtta yemek yiyemiyorum yemekler iğrenç çıkmaya başladı artık bıkma noktasına geldim bir kahvaltı yapıp günü geçirmeye çalışıyorum. yurt yönetimide hep kafasının dikine ne yapacağım da bilmiyorum gerçekten çok canım sıkkın :KK14:

Bugün adet oldum sonunda :) Tabi bir ağrı sızı sabaha doğru ağrı kesici aldım boş mide olmasın diye biraz patlamış mısır yedim. Öğleye doğru kalktım pofss sonra yediklerim değişikti düzensiz yedim.
Sabah
1/2 dilim kek
Öğle
1 dilim pizza
Akşam
1 tabak makarna
1 kuru patlıcan dolma
1 portakal
1 avuç fındık.

Su : 2 lt

Ancak akşama doğru yemeye başladım keşke yemeyeydim.

Bugün adet oldum sonunda :) Tabi bir ağrı sızı sabaha doğru ağrı kesici aldım boş mide olmasın diye biraz patlamış mısır yedim. Öğleye doğru kalktım pofss sonra yediklerim değişikti düzensiz yedim.
Sabah
1/2 dilim kek
Öğle
1 dilim pizza
Akşam
1 tabak makarna
1 kuru patlıcan dolma
1 portakal
1 avuç fındık.

Su : 2 lt

Ancak akşama doğru yemeye başladım keşke yemeyeydim.
güzel yemişssin canım adetliyken insan kıtlıktan çıkmış gbi oluyor :) :KK1:
bende açlık sınırlarında dolaşıyorum :KK53:

Bugün yeme fırsatı bulabildiklerimi yazayım.

Sabah
1 simit
2 dilim peynir

Öğle
Köfte
2 dilim ekmek
Salata

Ara
1 orta şekerli Türk kahvesi

Su : 2 litre

akşama bişey yemedim doymuş hissediyorum kendimi zaten

Selamün Aleyküm kızlarrrrr :KK3:

Malum bugün Pazar ve zaten iki gündür çok yoğun geçirmişken bugünü sakin geçirmem mümkünmü :KK1: hayırrrrrrrrrrr :KK1:
Sabah kahvaltıya görümceme gittik ve öğlene kadar oradaydık :KK34:
Gripliyim bahanesiyle KV dahil kimseyi öpmek zorunda kalmadım :KK1:
Sohbet fena değildi tabi görümcemin eşi ve eşim sayesinde :KK34: Öğlene doğru kızın arkadaşı ders çalışmaya gelebileceği için eve geçtik tabi sonradan kız gelmeyeceğini ilan edince evimi toplayıp direk anneme geçtik :KK1:
Bİr kaç saat annemlerde oturduktan sonra ( tabi akşam yemeğinide aradan çıkardık :KK1: ) eşimin bir arkadaşına oturmaya gittik ve daha yeni eve geldik :KK34:

Şu anda resmen ayakta uyuyorum desem yeridir :KK1: cumadan beri toplasanız ancak 6 saat uyumuşumdur :KK1:
Dün gecede eşimin kuzeni bizdeydi malum :KK1: onlada saat 3e kadar oturduk :KK1: hatta son 2 saat Jenga oynadık ve inanılmaz eğlenip kahkahalara boğulduk :KK1:
Allahtan salonlarımız yatak odalarına yakın değilde komşuların duyup rahatsız olma olasılığı sıfır :KK1:
Anneme bile resmen ilan ettim yarın öğlene kadar yatacağım diye :KK1: sonuçta kaç gündür hem hizmet etmek zorundaydım hemde doğru düzgün uyumadım :KK34: O da sağ olsun çok viçdanlı :KK1: o zaman uyanınca gelde pazara çıkarız dedi :KK1:
Anam nedir benim bu pazarlardan çektiğimiz :KK1: bıktım artık pazar gezmekten :KK1: ama bir hafta gitmeyincede aklım kalıyor :KK1: nasıl bir çelişkiyse :KK1:

X