Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

62.6 gördüm canım sürekli değişiyor ama bakalım cumaya kadar ne olur :KK1: arkadaşlarım bu kadar yeter bi deri bi kemik kaldın sağlığına bişi olucak diyorlar ama ben çok mutluyum 29 beden kota giriyorum daha ne olsun :KK53:

Süpersin maşallah sana. Ben daha 63.5 altını görmedim zayıfladığımı hissediyorum tartılıyorum aynıyım moralim bozuluyo sonra.
63-64 çok takıldım bi insem 61-62 ye hızlı düşecek biliyorumda

Süpersin maşallah sana. Ben daha 63.5 altını görmedim zayıfladığımı hissediyorum tartılıyorum aynıyım moralim bozuluyo sonra.
63-64 çok takıldım bi insem 61-62 ye hızlı düşecek biliyorumda

sağol canım valla çok mutluyum düşündüğümde 60a 2.6 kilo , 55e 7.6 kilo , 50 12.6 kilo kaldı ay ne kadar azzz :KK1: inş. sende düşersin canım kendini şartlama :KK53:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Herkese bol eksili az kalorili bir gün diyorum :KK42:

Sabah erkenden kendimizi sağlık ocağına attık cimcimemle :26:
Gece kuşum öksürürken iki kere balgam kustu :KK43: ateşi yoktu ama uykusunda bir ara sayıkladı meyveli çay itiyorum diye :KK1:
Neyseki çok kalabalık değildi de çabuk sıra geldi :KK34: tabi hazır gitmişken bende muayene oldum :KK34:
İkimizede antibiyotik ve 3 başka ilaç daha verdi :KK53:
Sağ olsun doktorumuz kolay kolay antibiyotik vermez ama bu sefer mecbur kullanacağız:KK34:
Hemen eczaneden onlarıda alıp birde marketten meyve alıp geldik :KK34:

Şu anda cimcimem odasında televizyon seyrediyor :KK34: eskiden zorla tıksan bumerang gibi geri dönerdi ama bu ara alıştı şükür:KK34: Bİr yandanda ihlamur kaynatıyorum bol limonlu iyi gelir inşallah :KK34:
Önce bir size bakayım dedim o arada ondan sonra yine hemşireliğe geri döneceğim :KK1: birde tarhana yapayımda belki yer :KK34:

Herkese bol eksili az kalorili bir gün diyorum :KK42:

Sabah erkenden kendimizi sağlık ocağına attık cimcimemle :26:
Gece kuşum öksürürken iki kere balgam kustu :KK43: ateşi yoktu ama uykusunda bir ara sayıkladı meyveli çay itiyorum diye :KK1:
Neyseki çok kalabalık değildi de çabuk sıra geldi :KK34: tabi hazır gitmişken bende muayene oldum :KK34:
İkimizede antibiyotik ve 3 başka ilaç daha verdi :KK53:
Sağ olsun doktorumuz kolay kolay antibiyotik vermez ama bu sefer mecbur kullanacağız:KK34:
Hemen eczaneden onlarıda alıp birde marketten meyve alıp geldik :KK34:

Şu anda cimcimem odasında televizyon seyrediyor :KK34: eskiden zorla tıksan bumerang gibi geri dönerdi ama bu ara alıştı şükür:KK34: Bİr yandanda ihlamur kaynatıyorum bol limonlu iyi gelir inşallah :KK34:
Önce bir size bakayım dedim o arada ondan sonra yine hemşireliğe geri döneceğim :KK1: birde tarhana yapayımda belki yer :KK34:
geçmiş olsun banucum cimcimenle sana:KK16:

selam kızlar,kendimi çokkkk yorgun hissediyorum.güzelde uyudum aslında,birazdan hazırlanıp kursa gitmem lazım ayy hiç içimden gitmek gelmiyor sadece uyumak istiyorum:KK1:şimdi kalk giyin hazırlan çık üffff:KK55:

selam kızlar saçımı boyadım buz kestanesine ama siyah gibi oldu :KK53: kendimi çok tuhaf hissediyorum moral ve desteğe ihtiyaçım var :KK14:

Yine gececi oldum bu gecede :KK1:
Kaneviçe baya bir sardırdı :KK1: eşim gelene kadar kızımdan fırsat buldukça işledim :KK34: inanılmaz kafa dağıtıyor tavsiye ederim :KK34:
Küçük kuzum bugün hiç doğru dürüst yemedi :KK53: tabi bende onla birlikte :KK53:
Akşama doğru pipeti akıl etti ablasıda çorbasını pipetle oyun yaparken içti şükür :KK34:

Tam şimdi sizlere bakayım derken ( ondan öncesi eşim ve çocuklar yatmışken bütün evi toparlamıştım ) eşim uyandı ve başım ağrıyor dedi :KK53: tansiyonunu deminden beri 10 dakika arayla ölçüyoruz hep yüksek çıkıyor :26:
Son ölçtüğümde şimdi büyük 16 küçük 10 olmuştu :KK43:
Eğer on dakikaya düşmezse hastaneye götüreceğim eşimi :26::26:
Var bu adamın 3 gündür bir karın ağrısı ama hayırlısı çıkar elbet kokusu ( ancak birşey varsa bukadar tansiyonu yükselir )

Bir sürü alıntı yapmıştım ama bilgisayar başında kalmasam daha iyi :KK34:
Yarın sabah yazarım inşallah yine :KK34:

Umarım herkes iyidir :KK3:

Günaydın kızlar
Günlerdir kendime gelemiyorum bir türlü atlatamadım hastalığı o yüzden paylaşımda bulunamıyorum beni idare edin nolur kendimi toparlamam lazım diyet için gerçi birşey yediğim içtiğimde yok.

Günaydın kızlar
Günlerdir kendime gelemiyorum bir türlü atlatamadım hastalığı o yüzden paylaşımda bulunamıyorum beni idare edin nolur kendimi toparlamam lazım diyet için gerçi birşey yediğim içtiğimde yok.

canım ya daha iyileşemedin demek
ama en iyi yanı yememek polyanacılık işte

selam kızlar nasılsınız:)
bugün dışarısı çok soğuk dondum resmen ya daha yeni geldim okuldan gelince hemen ayakları kalorifere tuttum hala tutuyorum bugün sabah canım bişi çekmedi öğlende gevrek ve süt içmeye çalıştım midem hiç bişi almıyordu az yedim akşamda güzel yemek var bakalım :)
az önce tartıldım çok düşük çıktı sıvı kaybı oldu beya bi ondan sanırım :KK1:

Selamün aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Ay ben bugün iyice boşladım burayı farkındayım ama sabah tam bilgisayarı açacakken annem aradı kahvaltımızı ettik sana geliyoruz birşey lazım mı diye :KK1:
Öğlene kadar bende oturduk bol bol sohbet ettik özellikle ergen gerisi kızımla ilgili :KK1:
Onlar gitti arkasından komşu ablam geldi kahve içmeye :KK1:
Hadi onlada tam sohbet edecekken benim ergen gerisi okuldan gelip saçma sapan bir şey için komşu ablanın yanında yine sesini yükseltince bende komşuyu geçirdikten sonra aldım cadıyı karşıma konuşmak için :KK34:
Uzun uzun konuştuk hatun özür üzerine özür diledi boş bulundum farkında olmadan sesimi yükselttim diye tabi benim cenem dururmu :KK1: anamın yaptığı gibi tam iki saat konuştum cadıyla :KK34:

Sanırım bu ara sınavları istediği gibi geçmediğinden biraz gergin ama ona sakin bir şekilde nasıl daha huzurlu olacağımızı ( sonuçta böyle olunca herkes geriliyor ) izah ettim ve işi tatlıya bağladık :KK34:
Sonrada ana kız birlikte çamaşır asıp birazda ders yaptık :KK34: hatta daha bitmeyen bir slide var hazırlanması gerek :KK1: bir yandanda onla uğraşıyoruz :KK1:
Bugün küçük cimcimem biraz daha iyi :KK34:
Eşimde şükür iyi ama gece 2ye kadar baya bir korkuttu beni :KK53: inadındanda hastaneye götürtmedi kendini.
Onunda karın ağrısı yakında ortaya çıkar kesin :KK1: anladığım kadarıyla KVnin parmağı var yine bu tansiyon krizinde de çünkü tansiyonu fırlamadan 10 dakika öncesinde hastaneden 3 hafta önce çıkan amcasına gitmemiz gerektiğini ayıp olduğunu söylediğimde direk bir gün kızkardeşimede gitmemiz lazım dedi bende tatsızlık çıkmasın diye neden niçin diye bile sormadım :KK34:
Genelde hep aynı şey olduğu için artık anlıyorum KVnin parmağı varmı yokmu :KK1: herhalde yine adamcağıza telefonda laf söyledi oda bana sataşsa huzursuzluk çıkacak diye içine attıkca tansiyonu fırlıyor :26:
Bakalım bir iki gün daha sıkıntınmı var dersem kesin dökülür nasılsa eşimi tanıyorum hayatta uzun süre sır tutamaz :KK1:

Akşamlık yemeğimide yaptım şükür :KK34:
Bİrazdan eşim gelirde yemeğimizi yeriz sonra ilk fırsatta yine buraya damlarım :KK1:

selam kızlar,kendimi çokkkk yorgun hissediyorum.güzelde uyudum aslında,birazdan hazırlanıp kursa gitmem lazım ayy hiç içimden gitmek gelmiyor sadece uyumak istiyorum:KK1:şimdi kalk giyin hazırlan çık üffff:KK55:

Bugünlerde benimde fena uykum var ya. Sabahları kalkmak bir eziyet. Uykum var ama uyuyamıyorum da. Garip bir durum halsizlik filan. Önceki gün güya bu spor videosuna başlamıştım yapmadım.

Bugün yedim de yedim yani. Kötü oldu karbonhidrat açısından. Sabah okulda yerli malı yaptı çocuklar etrafta dolandım yemeyeyim diye ama nafile kaçamak yaptık :)

Sabah
1 zeytinli açma
1 ayva tatlısı
2 pet bardak kola :KK43:( sabah sabah neyimeyse

Öğle
1 peynirli sucuklu tost

Ara
1 beşli lipton çay

Akşam
Patlamış mısır

Su : 2,5 lt
Spor : 30 dk yürüyüş

Son düzenleme:
iyi akşamlar şekerlerim:KK16:
bugün annem ve babamla teyzeme ziyarete gittik,normalde Görele(karadeniz) de yaşıyorlar ,eniştem rahatsızlanınca İstanbul'a doktora gelmişlerdi cuma günüde dönüyorlar.benim sınavlardı işler derken gidememiştim bir türlü.bayada uzak ben bir yakanın bir ucundayım onlar diğer yakanın diğer ucunda:KK1:(asya-avrupa)çok mutlu oldular,bende aynı şekilde:21:

yarın sabah da kursum var,erken yatarım sanırım yoksa sabahları tam bir kabus oluyor bu ara:KK31:aslında halsizliğimin yorgunluğumun nedenini biliyorum,şu 2 ayda tekrar almış olduğum kilolar :KK31: beni çok rahatsız ediyor ,bu ara tansiyonumda yüksek çıkıyor yine kilo sebebiyle.bir türlü düzene oturtamıyorum,halen..
öyle işte..kendinize ciciş bakın canlarım:KK16::KK54:

X