Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın kızlarr hayırlı haftalar bol kg vermeler diliyorum
3.sarı kartı da yemişiz bir yemediğimiz o kalmıştı onu yemişiz doymayız anam biz :KK1::KK1:

Neyse hatanın neresinden dönülse kardır toparlıyalım kendimizi hadi kızlarh:KK8::KK8::KK8::KK8:

Haftasonu malum cozutuk oluyor ama fazla değildi

evet ya toparlanalım artık kesinlikle

hafta sonu oluyor hatlar ama acil toparlayalım :KK4::KK4::KK4:

merhaba canım iyi sen uyurken ben işe geldim hatta şimdide eve gideceğim :KK1::KK1::KK1::KK1:
Iyiyiz çok şükür sen nasılsın

bende iyiyim canım :) saat 4e kadar dayandım sonra yattım uyudum yarım saatte bir çiş molası için kalkıyorum :KK1: çok su içtiğim için sürekli çişe gidiyorum çok sinir bozucu :KK1:

Yarında raporluyum normalde ama gideceğim sanırım okula. Boğazım kötüydü bugün daha iyiceyim. Beslenme şeklim eh işte

Sabah
1 dilim ekmek + tablet çikolata 25 gr :KK43:

Ara
1 bardak beşli çay
1 bardak tarçınlı karanfilli çay
2 mandalina
1 elma
4 kücük bisküvi
Akşam
1 dilim ekmek
3 kaşık pilav
3 kaşık et kavurma

Su : 1 lt
Spor : -

Selam kızlaaaar birkaçgündür uğrayamadıııım :KK43:(((
annim babaam efime baskın yaptııı:KK52:
Kardeşim asker terhis olucak onuda alıp gidecekleeeer :KK43::KK43:
ama son bir haftadır dur durak yok bize işe git,ev temizle,
yazlık kaldır,kışlık çıkar,haydi İstanbulu gezdir :KK37::KK37::KK37:Allahtanki yoğunluğumuz hafifledi biraççııık :KK33:
AMMMA yemek içmek saldım çayıra mevlam kayıra offf ya tam düzene giriyorum sona herşey alllak bullak oluyoooo :KK43:((
neyse ama Allahtan hergün koşmaya çalışıyoruuum:KK34:
biraççık geçmişe bakayım bakalım neler oluyooor :)

Yarında raporluyum normalde ama gideceğim sanırım okula. Boğazım kötüydü bugün daha iyiceyim. Beslenme şeklim eh işte

Sabah
1 dilim ekmek + tablet çikolata 25 gr :KK43:

Ara
1 bardak beşli çay
1 bardak tarçınlı karanfilli çay
2 mandalina
1 elma
4 kücük bisküvi
Akşam
1 dilim ekmek
3 kaşık pilav
3 kaşık et kavurma

Su : 1 lt
Spor : -

canım çoook çok hafif bir menü olmuş BENCE:KK9::KK9:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Eve geldiğimden beri ( 8 buçuk falandı herhalde ) ha bire birşeylerle uğraşırken ancak fırsatım oldu :KK34:
Daha doğrusu asmam gereken çamaşırlar var ama hazır mola vermişken sizlerede bir bakayım dedim :KK1:

Hazır aklımdayken menümüde paylaşayım :KK34:

Sabah ;
3 dilim kızarmış ekmek
2 KK beyaz peynir
5 zeytin
domates, salatalık
1 tk kadar becel margarin ( kızarmış ekmeğe de sürmeden olmaki :KK17: )

Öğlen;
çok geç uyanıdığımız için sadece şekersiz bir nescafe içtim

Akşam; Saat 5 gibi yedik
1 kase pirinç çorbası
3 Yk etli patates yemeği
bol soğanlı salata :KK1:

Gece;
2 bardak şekersiz çay
Aleykum selam tatlıııım
kuzum şu yağlı ekmek de ne öyle margariiiinnnn:KK47::KK47:akşamın hafif olmuş çok da güsel:emir_bebek:

kızlaaar sanırım bu hafta 3. sarı kartımızı da almışııız:KK43:(
Haydi silkinip kendimize gelelim bu hafta ne olursa olsun amacımız 50gr da olsa eksi olsun :)
çok kaçıran sporla yediklerini telafi etse,akşam yemeği saatlerimizi geri çeksek bu hafta biraz minik minik kısıtlamalarla bu hafta bi hepimiz versek kilolarımızı olmaz mııı???
Hayde kızlaaaar,bi silkinip kendimize gelelim miiiiii?????
Ne dersiniiiiizz????

Gezenti ceco geldiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK1:

Anam sabahtan uğrayacaktım hesapta ama cadı kızım rahat vermedi ve tam işlerim bitti derken baktım saat baya ilerlemiş bende mecbur hemen hazırlanıp çıktım :KK34:
Eşimin halalarında baya sohbet ettik ve akşama kadar oturduk. Benim büyük görümcenin görümceside oradaydı :26:
3.cü çocuğunu 3 ay evvel doğurdu ve sohbet esnasında sık sık yok her gün spora gittiğinden yediklerine dikkat edince insan kilo verebilir falan diye resmen sempozyum dinledik :KK33:
Belki kötü niyetle anlatmıyor diyeceğim ama bana bugün inanılmaz kinayeli geldi anlattıkları :KK53: Bilmiyorum belki benim psikolojimden dolayıdır ama konuşurken bir insan ortamdaki en kiloluya yan yan bakarsa bana göre orada birşey vardır :KK35:
Bu arada benim küçük görümcede diyetisyene gitmeye başlamış :26: 65 kilo olmuşta bir 10 kilo daha vermek istiyormuş :KK35:
Anam bugün herkes battı bana sanki :KK1:
Benim çakma eltide rahatsız olduğumu anlamış şimdi faceden soruyordu hayırdır elticiğim bugün pek bir durgundun diye :KK1:

Şu kilo illetinden artık iyice bıktım ve ciddi ciddi artık obezite cerrahisi düşünüyorum uzun zamandır :44:
Eşimde daha bir kaç gün öncesine kadar hep karşı çıkıyordu asla izin vermem diye ama artık oda benim kendimi ne kadar kötü hissettiğimin farkında :KK43:
Uzun uzun artı ve eksilerini araştırdım hatta şimdi daha yeni ameliyat olanların kurduğu bir grubu takip ediyorum tecrübelerinden faydalanmak için :KK34:
Okadar çok ameliyat olan insanlar varmış ki bana yakın olan hastanede 2 seneye yakın bekleyenler bile varmış :KK53:

Biliyorum bir çoğunuz şimdi bana ya Banu bir daha düşün diyeceksiniz ama inanın artık dayanacak gücüm kalmadı :KK14:
Artık çoraplarımı giyerken bile zorlanıyorum :KK43: ayakkabılarımı oturarak giyiyorum ve en kötüsü de 10 dakika yürüdükten sonra kilolardan dolayı sırtıma saplanan ağrı yüzünden sokakta ağlayacak hale geldim :KK14: Ben kilo vermeye çalıştıkca dahada kilo alıyorum. Diyetisyenin listesine uyupta kilo alan biri daha yoktur herhalde :KK35:

Bakalım tabi doktor son kararı veriyormuş gerekti testler yapıldıktan sonra :KK34: belki doktor gerek bile görmez yada nedenini bulurda bende daha rahat kilo veririm :KK34: BMİ 40 üzerinde olunca devlet ücretsiz yapıyormuş ameliyatıda :KK34: eee benimki maşallah 52di en son :26:
Neyse bakalım hakkımda hayırlısı neyse o olsun :KK34: Aminnnnnnnnnnnnnnnn

Oğlum uyuyunca yarım saat bisiklet sürdüm 20 dk da plates hareketleri yaptım. Şimdi de uykum geldi.
Eşim evde olduğundan beri sürekli tv izliyo sinir oluyorum ah deliricem

sabah
2dilim domates
4dilim salatalık
2dilim peynir
5 yeşil zeytin
1dilim ekmek

ara
4kayısı kurusu

öğlen
1küçük süt+ gevrek

akşam
2-3 ykaşık çorba( pek beğenmedimde )
1porsiyon karnıbahar kızartması
1kase yoğurt
1dilim ekmek

ara
2çk bal ( hasta olacağım sanırım canım tatlı çekti bende gidip kantinden zararlı tatlılar almak yerine bal yedim :26: )
1elma

spor 20dk lessie
basenler için hareket yaptım
suya gelince wcden çıkmıyorum siz düşünün :)

Gezenti ceco geldiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK1:

Anam sabahtan uğrayacaktım hesapta ama cadı kızım rahat vermedi ve tam işlerim bitti derken baktım saat baya ilerlemiş bende mecbur hemen hazırlanıp çıktım :KK34:
Eşimin halalarında baya sohbet ettik ve akşama kadar oturduk. Benim büyük görümcenin görümceside oradaydı :26:
3.cü çocuğunu 3 ay evvel doğurdu ve sohbet esnasında sık sık yok her gün spora gittiğinden yediklerine dikkat edince insan kilo verebilir falan diye resmen sempozyum dinledik :KK33:
Belki kötü niyetle anlatmıyor diyeceğim ama bana bugün inanılmaz kinayeli geldi anlattıkları :KK53: Bilmiyorum belki benim psikolojimden dolayıdır ama konuşurken bir insan ortamdaki en kiloluya yan yan bakarsa bana göre orada birşey vardır :KK35:
Bu arada benim küçük görümcede diyetisyene gitmeye başlamış :26: 65 kilo olmuşta bir 10 kilo daha vermek istiyormuş :KK35:
Anam bugün herkes battı bana sanki :KK1:
Benim çakma eltide rahatsız olduğumu anlamış şimdi faceden soruyordu hayırdır elticiğim bugün pek bir durgundun diye :KK1:

Şu kilo illetinden artık iyice bıktım ve ciddi ciddi artık obezite cerrahisi düşünüyorum uzun zamandır :44:
Eşimde daha bir kaç gün öncesine kadar hep karşı çıkıyordu asla izin vermem diye ama artık oda benim kendimi ne kadar kötü hissettiğimin farkında :KK43:
Uzun uzun artı ve eksilerini araştırdım hatta şimdi daha yeni ameliyat olanların kurduğu bir grubu takip ediyorum tecrübelerinden faydalanmak için :KK34:
Okadar çok ameliyat olan insanlar varmış ki bana yakın olan hastanede 2 seneye yakın bekleyenler bile varmış :KK53:

Biliyorum bir çoğunuz şimdi bana ya Banu bir daha düşün diyeceksiniz ama inanın artık dayanacak gücüm kalmadı :KK14:
Artık çoraplarımı giyerken bile zorlanıyorum :KK43: ayakkabılarımı oturarak giyiyorum ve en kötüsü de 10 dakika yürüdükten sonra kilolardan dolayı sırtıma saplanan ağrı yüzünden sokakta ağlayacak hale geldim :KK14: Ben kilo vermeye çalıştıkca dahada kilo alıyorum. Diyetisyenin listesine uyupta kilo alan biri daha yoktur herhalde :KK35:

Bakalım tabi doktor son kararı veriyormuş gerekti testler yapıldıktan sonra :KK34: belki doktor gerek bile görmez yada nedenini bulurda bende daha rahat kilo veririm :KK34: BMİ 40 üzerinde olunca devlet ücretsiz yapıyormuş ameliyatıda :KK34: eee benimki maşallah 52di en son :26:
Neyse bakalım hakkımda hayırlısı neyse o olsun :KK34: Aminnnnnnnnnnnnnnnn
canım sakın kendine dert edipte üzülme Allahım neler nasip eder biz yaşadıkça inş. sende o günleri görenlerden olacaksın. diyetisyenler bol bol veriyor bana bile 9 dilim ekmek verdi kadın sen düşün ben yemiyorum şu boğazı tutunca insan inan kilo veriyor birde kendini strese soktuğun için büyük ihtimalle olmuyor sakın ve relax ol ben yaparım de kendiini iradeni kontrol et :KK16: o kadar başaran insanlar var senden neleri eksik hiçbişeyleri hepsi seninle aynı sadece onlar ne yapacaklarını nasıl yaşayacaklarının farkına varıp öyle yaşıyorlar artık :KK16: kendini üzme gerçekten bak istersen erçekten yaparsın bunu yapmış biri olarak söylüyorum sana şuan en yüksek kilomdan 25kilo az biri olarak söylüyorum ben yaptıysan sen benden kat kat güzellerini yaparsın seni seviyorum kalbini konuşmalarını hayata pozitif bak o bıdı bıdı konuşan kadınlar halt yemiş senin yanında kalbim seninle, ve her zaman dediğim gibi İNANIRSAK OLUR BENCE:KK19::KK19:

iyi yapmışsın canım :)
aman kendi haline bırak :KK1:
nasılsın bakalım :KK16:

Bıraktım valla ben karışmayınca sıkılacak biliyorum. Biz tv sevmezdik 5 yıldır evliyim daha yeni aldık annemin ısrarı ile. Keşke almasaydım.
Iyiyim cnm :) taşınma telaşım vardı eşyaları düzenleme felan şimdi geri açıyorum taşınmadan eşim sattı . TV yi satmamış :) bir de oğlumun odasını. Bu arada uzun zamandır tartıda - düşemiyordum 63.5 oldum sonunda
Sen nasılsın :)

Bıraktım valla ben karışmayınca sıkılacak biliyorum. Biz tv sevmezdik 5 yıldır evliyim daha yeni aldık annemin ısrarı ile. Keşke almasaydım.
Iyiyim cnm :) taşınma telaşım vardı eşyaları düzenleme felan şimdi geri açıyorum taşınmadan eşim sattı . TV yi satmamış :) bir de oğlumun odasını. Bu arada uzun zamandır tartıda - düşemiyordum 63.5 oldum sonunda
Sen nasılsın :)

valla canım evde tv olunca insan bağımlısı oluyor özelliklede ben :KK70: ama yurtta yok allahtan yoksa hiç ders çalışamam :)
canım bende 63.7 gördüm bakalım cumaya ne olur çünkü kilo çok değişken :)
yurtta oturuyorum taa cuma gününden beri bugünde ders iptal edildi yine yurttayım karda var saf saf oturuyorum :KK1:

merhaba kızlarrr :)
bugün yine yurttayım aslında çarşıya çıkmam lazım ama kar ı pek ssevmediğim ve düşmekten korktuğum için çıkamıyorum yurtta esir kaldım off:KK31:

merhaba kızlar evden çıkabildim alışveriş yaptım yurda geri geldim. sıkca duyduğum kefiri aldım ve 1 bardak içtim muhteşem bir tadı var umarım kilo vermeme yardımcı olur :)

X