Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın hayırlı güzel haftasonları diliyorum.

evet beklenen oldu ve cezamızı aldık.buyrun içler acısı halimizi görün:KK24:

2 sarı kartlık dönemde, 3 sarı kart alarak yarışma tarihinede geçmiş bulunuyoruz.sanırım hiç bir takımın kıramayacağı bir ilklik rekor durumumuz yarışma boyu devam edecek,bir daha hiç bir takımın 3 sarı kart alabileceğini düşünmüyorum:KK24:

2. TAKIM
  • 330. Etap => 0,22% => 1. NOTA
  • 332. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

3. TAKIM

• 333. Etap => 0,26% => 1. NOTA
  • 335. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ
  • 336. Etap => 0,25% => 1. NOTA
  • 337. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. NOTA SİLİNDİ

4. TAKIM

• 332. Etap => -0,2% => 1. NOTA
  • 333. Etap => ETAP BİRİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ
  • 336. Etap => 0,23% => 1. NOTA

5. TAKIM

• 332. Etap => -0,42% => 1. NOTA
  • 334. Etap => 0,19% => 2. NOTA => 1. SARI KART
  • 337. Etap => -0,09 => 1. NOTA

8. TAKIM

• 330. Etap => 0,26% => 1. NOTA
  • 332. Etap => -0,03% => 2. NOTA => 1. SARI KART
  • 333. Etap => 0,15% => 1. NOTA
  • 336. Etap => -0,07% => 2. NOTA => 2. SARI KART
  • 337. Etap => -0,11% => 1. NOTA
  • 338. Etap => 0,03 => 2. NOTA => 3. SARI KART

9. TAKIM

• 332. Etap => -0,05% => 1. NOTA
  • 333. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. NOTA SİLİNDİ
  • 336. Etap => -0,06% => 1. NOTA
  • 338. Etap => 0,15% => 2. NOTA => 1. SARI KART

13. TAKIM

• 332. Etap => -0,17% => 1. NOTA
  • 333. Etap => 0,25% => 2. NOTA => 1. SARI KART
  • 336. Etap => ETAP ÜÇÜNCÜSÜ => 1. SARI KART SİLİNDİ

14. TAKIM

• 332. Etap => -0,17% => 1. NOTA
  • 333. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ
  • 336. Etap => -0,93% => 1. NOTA
  • 337. Etap => 0% => 2. NOTA => 1. SARI KART

SONUÇ
Performans uygulaması işleyişine göre; 3 tane sarı kartı olan 8. Takım, önümüzdeki 4 etap boyunca genel sıralama listesini hazırlayacaktır.

Aaaa ne kadar güzel canım, spor salonuna yazılabilme imkanın var, aöf sınavların, okuduğunu/okuyabildiğini, bilinçli ve zeki olduğunu gösterir, 2 evle uğraşmak zorundasın işte sana spor, ingilizce kursu ise ayrı bir süperlik, bu takımda kaptan omnaın güzelliği paha biçilemez :KK16::KK16:
Birde durumuna bu şekilde bak canım, okurken aynen böyle düşündüm ben :KK34:

Derdim var diye üzülme, senin dert dediğin şeye imrenenler var En Büyük TÜRKİYE:KK19:
ay ne diyim bilemedim akrebim evet yazdıklarımı okuyunca bende senin gibi düşündüm:KK1:
ama o şeylere sahip olabilmek için tam 20 küsür yıl eşimle nasıl mücadele ettiğimi bir ben bir Allah bilir:KK1:tabii bunlar yazılmadığı için her şey mükemmel görünüyor haklısın canımcım :KK34:bende yazdıklarımı okudukça gülüyorum:KK1:

Dünden beri fenayım mide bulantısı baş ağrısı öksürük vs vs hiç bişey yiyemedim çünkü yediğimi kustum :KK43:( Bomboş bir mide. Şu anda limon + bal karışımı içiyorum faydası olur umarım :KK43:
çok geçmiş olsun tatlım umarım daha iyisindir:KK54:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Anammm gece nasıl yorulduysam sabah geç uyandım ondan sonra kahvaltı faslı falan derken ancak şimdi fırsatım oldu uğramak için :KK34:
Bugünde birazdan Annemlere gideceğiz :KK66: hem akşam yemeğinde orada olucağız hemde iki gündür torunlarını görmüyordu onları görmüş olur :KK66:
Ohhh bugünde bedavaya geldi :KK1:

merhaba kızlar nasılsınız ?? dışarıda lapa lapa kar yağıyor bütün perdeleri açtım dışarısını izliyorum süperrr :)
3 kart almışız şimdi ne olacak :S

merhaba kızlar nasılsınız ?? dışarıda lapa lapa kar yağıyor bütün perdeleri açtım dışarısını izliyorum süperrr :)
3 kart almışız şimdi ne olacak :S
ayy ne güzel kar yağmış ve izliyorsun kıskandımmm:21:
istanbuldada dün ve bugün kar bekleniyordu ama aksine güneşli bir hava var,belkide kar topluyordur:KK1:

3.sarı kart demek,''kendinize gelin eyyy 8.takımmmm'' demek:nazar:

başta ben olmak üzere artık toparlanmalıyız canlarım,örnek takımken düştüğümüz hal çok kötü ve düşündürücü:KK5:

sarı kart cezamız şu;4 hafta boyunca paylaşım listelerini hazırlamakla cezalandırıldık.cezalandırıldık diyorum fakat takımdan kimsenin bunu yapmayacağını bildiğimden mecburen ben hazırlıcam:KK24:yani ceza takımın ama günah keçisi olarak ceremesini çeken benim:KK37:

ve çok kötü zamana geldi inşallah vakit bulurumda hazırlayabilirim:KK25:

ayy ne güzel kar yağmış ve izliyorsun kıskandımmm:21:
istanbuldada dün ve bugün kar bekleniyordu ama aksine güneşli bir hava var,belkide kar topluyordur:KK1:

3.sarı kart demek,''kendinize gelin eyyy 8.takımmmm'' demek:nazar:

başta ben olmak üzere artık toparlanmalıyız canlarım,örnek takımken düştüğümüz hal çok kötü ve düşündürücü:KK5:

sarı kart cezamız şu;4 hafta boyunca paylaşım listelerini hazırlamakla cezalandırıldık.cezalandırıldık diyorum fakat takımdan kimsenin bunu yapmayacağını bildiğimden mecburen ben hazırlıcam:KK24:yani ceza takımın ama günah keçisi olarak ceremesini çeken benim:KK37:

ve çok kötü zamana geldi inşallah vakit bulurumda hazırlayabilirim:KK25:
burdada dün akşam başladı valla heryer bembeyaz çok güzel ama dışarı çıkınca kıçım donacak orası ayrı mevzu :KK1::KK1:
en azından öyle yırttık diyelim kendimizi toparlamamız lazım :26:

Dünden beri fena olduğum için sabah acile gittim geçeceği yoktu yoksa. Serum yedim ilaç vs şimdi iyiyim. Soğuklar beni fena çarptı :) Sabahtan beri menüm yok yiyemediğim için ancak eve gelince artık biraz iyi hissedince yedim. 2 mandalina 1 elma 1 peynirli tost biraz bisküvi yedim. Yarına bişey kalmaz inşallah. İki gün ev istirahatimde var.

Dünden beri fena olduğum için sabah acile gittim geçeceği yoktu yoksa. Serum yedim ilaç vs şimdi iyiyim. Soğuklar beni fena çarptı :) Sabahtan beri menüm yok yiyemediğim için ancak eve gelince artık biraz iyi hissedince yedim. 2 mandalina 1 elma 1 peynirli tost biraz bisküvi yedim. Yarına bişey kalmaz inşallah. İki gün ev istirahatimde var.
çok geçmiş olsun tatlım,kısa sürede ayaklanırsın.artık doktora gidip ilacı almadan düzelemiyoruz ne hikmetse:KK31:
bol bol dinlen canım:KK16::KK54:

çok geçmiş olsun tatlım,kısa sürede ayaklanırsın.artık doktora gidip ilacı almadan düzelemiyoruz ne hikmetse:KK31:
bol bol dinlen canım:KK16::KK54:

Aynen aslında dinlensem kendi kendime de iyileşirimde yarın işbaşı yapacaktım ama ben doğru dürüst nefes alamıyordum. Öksürme mide bulantısı filan bacaklarım tutmuyordu resmen. Bir ara domuz gribi vardı o dönem yaşadığım gribe benziyor aynı. Sanırım bir salgın var. Aniden başladı çünkü. İyiyim şükür şimdi.

sınavlara kaldı 6 gün ve ben dün gece çalışmaya başladım ve sonuç yetişmicekkk:KK43:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Eve geldiğimden beri ( 8 buçuk falandı herhalde ) ha bire birşeylerle uğraşırken ancak fırsatım oldu :KK34:
Daha doğrusu asmam gereken çamaşırlar var ama hazır mola vermişken sizlerede bir bakayım dedim :KK1:

Hazır aklımdayken menümüde paylaşayım :KK34:

Sabah ;
3 dilim kızarmış ekmek
2 KK beyaz peynir
5 zeytin
domates, salatalık
1 tk kadar becel margarin ( kızarmış ekmeğe de sürmeden olmaki :KK17: )

Öğlen;
çok geç uyanıdığımız için sadece şekersiz bir nescafe içtim

Akşam; Saat 5 gibi yedik
1 kase pirinç çorbası
3 Yk etli patates yemeği
bol soğanlı salata :KK1:

Gece;
2 bardak şekersiz çay

Canım çok geçmiş olsun :KK71: Umarım çabucak toparlarsın kendini :KK34:

sınavlara kaldı 6 gün ve ben dün gece çalışmaya başladım ve sonuç yetişmicekkk:KK43:

Hayatım üzülme eminim sen yinede sınavlarda başarılıı olursun :KK34:
Sen eminim yetiştirirsin çalışmalarını :KK34:

ay ne diyim bilemedim akrebim evet yazdıklarımı okuyunca bende senin gibi düşündüm:KK1:
ama o şeylere sahip olabilmek için tam 20 küsür yıl eşimle nasıl mücadele ettiğimi bir ben bir Allah bilir:KK1:tabii bunlar yazılmadığı için her şey mükemmel görünüyor haklısın canımcım :KK34:bende yazdıklarımı okudukça gülüyorum:KK1:

[/B]

Ne güzel işte canım..Bir sen bir Allah bildiği için sana lütuf olarak verilmiş olmasın :KK34: Bence verilen hediyelerin:KK34: kıymetini bil ve kolları ve paçaları hemen sıva dooğğruuu kilo vermeye çabukkkk:KK53:

Unutma balık baştan kokuyor, kaptan kilo verirse takım kazanır yoksabattı balık yan gider ona göre şekerim:KK51::KK51:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Eve geldiğimden beri ( 8 buçuk falandı herhalde ) ha bire birşeylerle uğraşırken ancak fırsatım oldu :KK34:
Daha doğrusu asmam gereken çamaşırlar var ama hazır mola vermişken sizlerede bir bakayım dedim :KK1:

Hazır aklımdayken menümüde paylaşayım :KK34:

Sabah ;
3 dilim kızarmış ekmek
2 KK beyaz peynir
5 zeytin
domates, salatalık
1 tk kadar becel margarin ( kızarmış ekmeğe de sürmeden olmaki :KK17: )

Öğlen;
çok geç uyanıdığımız için sadece şekersiz bir nescafe içtim

Akşam; Saat 5 gibi yedik
1 kase pirinç çorbası
3 Yk etli patates yemeği
bol soğanlı salata :KK1:

Gece;
2 bardak şekersiz çay

Canım çok geçmiş olsun :KK71: Umarım çabucak toparlarsın kendini :KK34:

Hayatım üzülme eminim sen yinede sınavlarda başarılıı olursun :KK34:
Sen eminim yetiştirirsin çalışmalarını :KK34:

aleykümselam banuşum:KK16:

ayy inşallah canım ya,bu sefer yetişmicek gibide bakalım:KK25:
bol bol duaya ihtiyacım var duyurulur bu arada:KK1:

Ne güzel işte canım..Bir sen bir Allah bildiği için sana lütuf olarak verilmiş olmasın :KK34: Bence verilen hediyelerin:KK34: kıymetini bil ve kolları ve paçaları hemen sıva dooğğruuu kilo vermeye çabukkkk:KK53:

Unutma balık baştan kokuyor, kaptan kilo verirse takım kazanır yoksabattı balık yan gider ona göre şekerim:KK51::KK51:
çok doğru söylüyorsun canım,bazen şükretmeyi unutuyoruz.rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin cümlemize:KK16:
sorma akrebim kaptanı günden güne şişen bir takım haline geldik:KK30:şu haftada geçsinde, stresten ne bulursam yiyesim var:KK17:
ayyyyym sıyırdım yine:KK35:

günaydın şekerlerim:KK16:

güzel bir hafta olsun inşallah:21:

ben yoğun ders çalışıyorum ve sanırım yetiştiremicemmm:KK24:

Günaydın kızlarr hayırlı haftalar bol kg vermeler diliyorum
3.sarı kartı da yemişiz bir yemediğimiz o kalmıştı onu yemişiz doymayız anam biz :KK1::KK1:

Neyse hatanın neresinden dönülse kardır toparlıyalım kendimizi hadi kızlarh:KK8::KK8::KK8::KK8:

haftasonu malum cozutuk oluyor ama fazla değildi

X