Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Memnun oldum cnm. Ben 25 yaşındayım tasarımcıyım. Bi ara bende özel bi kursta tasarım dersi verdim. Istanbulda oturuyorum evliyim 3 aylık bir oğlum var. Doğum kilolarımdan kurtulmaya çalışıyorum :)

5 ten sonra bişey yedin mi

Laptopunuda formatla donanımsal bir arıza değilse

selam kızlar :) bende zayıflamak istiyorum benide takımınıza alın :) tek başıma beceremiyorum malesef okudum yazdıklarınızı bugün tartım yokmuş sanırım haftaya cuma yazıcam bende kaç kilo verdiğimi :) hep birlikte kurtuluruz inş löp löp yağlarımızdan :)

herkese GÜNAYDIINLARR... Tanıştğma ben de memnun oldum. Allah bağışlasın oğlun war demek. İst soğuk mu neresindsin? Kac kilosun ne kadar zamanda kaç kilo werdin? Ewet dün aksam 5ten snra birşey yemedim. Şuan kalktım aç hissetmiyorum. Kk yarışma,sizlerle olmak işe yaradımı ne ? ancak isimlernizi öğrenip öyle hitap etsem ne güzel olur. Adım melek buarada. Simdi yürüyüse gdiyorum. Öpücüklerr. Byee

Evet soğuk bu aralar. Avcılarda oturuyorum adım Alev. Ağustos'ta başladım zayıflamaya (Temmuz 12 doğum yaptım) 76 ile başladım en son bu sabah 64.80 gördüm. Bende şimdi yürüyüşe gidiyorum :) sen nasıl kilo aldın ne kadar verdin

Cevabı moni vermiş zaten.. Tabii büyük patron falan demeyelim de yarışmanın kurucusu diyelim..
Mesajının önemli kısmına cevap vereyim hemen.. Kaçamak illaki yapılıyor ama her kaçamak diyet yaparak geçirdiğimiz süreyi uzatıyor.. Bundan sıkılmayacaksak haftada bir kere kaçamak yapmakta sakınca yok.. Ama yaparsak da senin yaptığın gibi akşam yememek ya da yediklerine dikkat etmek en doğrusu..
Kolay gelsin, sağlıklı zayıflamalar dilerim..

yok kızz, püsküütümüz büyük patron
Monicim yahu!

Hah bak bunu beğendim.. Çifte kavrulmuş.. Kiloyu da verdik çıtırdadık nasıl olsa..

Selam kızlar,

Herkese biraz geç olsada hayırlı bayramlar diliyorum.Bayramda köye gittik orada bilgisayar yoktu o yüzden hiç paylaşım yapamadım.Bu arada iyiki bu hafta kilo bildirimi yok yoksa ben ceza yerdim neyse bu hafta dikkat edeceğim kendime.

Bu arada ben bugün çalışıyorum, haksızlık bu eşim ve kızım evde çok kötü bir durum.

canım hoşgeldin
malesef kilo illetinden tek başına kurtulanamıyorçok doğru bir karar vermişsin canım yarışmalara katılmakla
bizim takım çok fazla kalabalık olduğu için malesef yerimiz yok ama seni 3.takıma yönlendiricem tatlım,çok tatlı ve azimli bir kaptanı var birlikte çok güzel kilolar vereceğinizi düşünüyorumalttaki linkden direk direk 3.takıma gidebilirsin ve kendini tanıtarak bu zor ama keyifli yola başlayabilirsin
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/38584-3-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-4626.html

ben ayşe,42 yaşındayım canım

hayırlı bayramlar tatlım

teşekkür ederim canım hemen gidiyorum 3.takıma :) iyi zayıflamalar size :)

Teşekkürler çifte kavrulmuş 8.30spordan geldim.bisiklet yolu 5tur.saat 8.30 dan 10.40a kadar. 1litre su. 1bitki çayı. Kahwaltım yeni bitti. Omlet peynirli maydonozlu. salatalık domates yarımbardak portakalsuyu 2dilim kepek ekmeği. ew gezmesine çağrıyolar. Ama ikram war diye gtmicem. Alışveriş merkezne gdicem kıyafetlere bakıp motive olmak icin. Kahwaltıyı eriteyim.

3- hem diyet yapıp hem kpss ye hazırlanaak biri DD bende kpss ye hazırlanıyorm calısdıgım ve kpss ıcın kurs olmadığından dolayı evde kendım calısacagım ( kpss konusundada bırbırımızımotıve etsek süper olur bence
buarada yas 26(27 ye gırmek uzereyım) bekarım

sınavlarında başarılar.sınav malı musavrlık ıcın sanırım. kolay gelsın sana

Mutlu bayramlar arkadaslar.umarim guzel ve asiriya kacmayan bi bayram olmustur.ben fazla yemedim sukur ama bugun regli oldum ve acayip tatli yedim umarim yaga donusmez.

4-- neguzel fazla yememıssınız bende cıkolatayı kaçırdım fazla ( bıraz kaşınıyorum sımdı cıkolatadan :S
zaten et fılan pek yemedıgım ıcın kurbanda etı cok kaçırdık muhabbetı olmuyor bende DD
bızımkılerde bagıs yaptılar evde oyle et telasıda et kokusuda olmadı cok sukur DD

Evet yedik içtik gezdik dolaştık İstanbul'a dönüş vakti geldi akşam yola çıkıyorum uzun bir yol var :) Artık eve gidince bakarım aldım mı verdim mi kilo diye inşallah çok olmamıştır. Et fazla yemedim ama bu bayram şekerleri var ya onlardan çok yedim İnşallah almamışımdır fazla.

kızlar günaydın,iyi pazarlar

ben dahil bugün son tatil günümüz.yarın sabahtan itibaren tüm takımı burada görmek istiyorum

mesajlar numaralandırılacak,menüler her gün muntazam yazılacak,yapılan spor ,içilen su miktarı ve gün sonunda o günkü mesajların toplamı yazılacak ve menülere yorum yapılacak...

rica ediyorum kurallara uyalım yarın sabah hepimiz için yeni bir başlangıç olsun,artık bir ileri bir geri yapıp yerimizde saymaktan kurtulalım.

başarı hikayelerini okuyorum ve 6 ay gibi zamanda kilolarından kurtulanlar bile var.kendimden örnek vereyim,10 ayı geçkin bir süredir buradayım ve eğer düzenli kilo verseydim şu anda kilo sorunum bitmiş yada mezun olmama çok az kalmıştı,oysa ben yerimde saydım

yarın sabahtan itibaren tüm takım kurallarımız ve gerekli hallerde kuralların getirdiği cezalar uygulanacak.duymadım,görmedim,bilmiyorum istemiyorum herkes duyacak, görecek, bilecek

yeni bir sürece giriyoruz,eğer kuralları uygulayamam,vaktim yok,çalışıyorum vs. gibi mazeretleriniz olacaksa lütfen izine ayrılın...
amacımız burada birlikte motivasyonla kilolarımızdan kurtulmak,kimseyi kırmak incitmek asla değil,olamazda.

sizlerden istediğim ;neden buradayız?amacımız nedir? bu soruları kendimizde cevaplamamız

son kez tekrar ediyorum canlarım,yapamam diyen varsa lütfen izine ayrılsın.
ne beni nede takımımızı zor durumda bırakmasın..

yeni başlangıcın hepimizi heyecanlandırması ve sadece ve sadece kendimiz için çıktığımız yolda yılmadan sabrederek elele yürüyerek ideal kilolarımıza kavuşmamız dileğiyle,sizleri seviyorum ve güveniyorum...başaracağız..her birimizin bir başarı hikayesi olacak

hepinizi kocaman öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…