Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam kızlar,bugün kimsecikler uğramamış ,sabah nasıl bırakıp gittiysem aynı.normaldir bayram telaşı herkezde
çok yorgunum bende yarın da aynı şekilde çokkk işim var

günaydın topik,
güzel bir arefe günü,Allah işlerinizde kolaylıklar versin.

Kendimi saldım iyice bugün niyetliyim neyseki abur cubura dadanmayacağım. Yarın koşuşturmaca filan aparat yer içerim. Etten çok korkmuyorum et kilo aldırmıyor.

selam kızlar,bugün kimsecikler uğramamış ,sabah nasıl bırakıp gittiysem aynı.normaldir bayram telaşı herkezde
çok yorgunum bende yarın da aynı şekilde çokkk işim var

aynen bayram telası abla.kosusturmaca temızlık vs.dun 2 ev temızledım bızım ev babanenmlerin evi.Üstüne aksam yemek yaptım sonra annem pasta fılan yaptı ona yardım derken buraya bakmayı hep unuttum.bugunde bayram telası gelen gıdende işle ilgili yapılacaklar var dıye az rahatım sımdı.

Selamlar,

Bu hafta tatilin bitmesiyle geri döneceğim, yalnız ben kurbandan 1 hafta önce kadar memlekete geldiğim için kilo aldım, acaba listeye girsem mi girmesem mi?

Girmesem de cuma günü itibari (eve dönmemle) spor ve diyetle buradayım.

O güne kadar kendinize iyi bakın..

selam pıtırcığım,bayramdan sonraki hafta listede kilolarımız 2 ye bölüneceğinden ki zaten sen izne çıkalı baya olduğundan daha fazlaya bölünecek yani listeye girmenin bir sakıncası yok,hatta bayram ertesi listesinde olman avantaj olur.hepimiz hemen hemen kilo aldık,dert etme bayram ertesi bütün kilolardan kurtulucaz

Herkese iyi bayramlar kızlar
Tüm gün bi fırsat bulamadım mezarlık ziyareti büyüklerdi derken anca fırsat bulabildim. 3 aylık çocukla çok zormuş dışarda olmak valla tövbe ettim. Oğlumda perişan oldu yemeyide abarttım hep sevdiğim yemekler vardı aaa bizde yemezsen darılırımlar sabah yürüyüş yapıcam artık

***8.TAKIM 325.ETAP***

hrnsnr ( 55,2/ 55,0/0,2 /% 0,36)
koizumirisa ( 103,8/ / /% ) izine ayrılmak istiyor
sky87 (91,0 / 90,5 /0,5/ %0,55 )
deligelin ( 107,8 / / / % )3.kez bildirim de bulunmadı diskalifiye edildi
kelebeklerhepbekler (91,3 / 89,2/2,1 /% 2,30)
efsax ( 81,0/78,1 /2,9 /%3,58 )izine ayrılmak istiyor
Nice15( 62, 0 /62,0 / 0/ %0 ) kilosu sabit
yagmur3872 (64,7 /66,0/-1,3/ % -1,00) 323. etapta ızne ayrılan uye gerı dondu ve kılosu 2 ye bolundu

Bu son girdiğim etap. Buna göre gireyim. Bu hafta bildirim yok galiba.

merhabalar ben kadınlar kulübüne yeni kayıt oldum. bu zayıflama yarışmasına nasıl katılınıyor? yardımcı olursanız çok sevinirim.

11 ekim 2013/25 ekim 2013(2 hafta)farklar 2 ye bölünecek...

güncel liste

***8.TAKIM 332.ETAP***

Moni(90,6/ / /% )kilosu ikiye bölündü
kadis ( 74,5 / / / % ) kilosu ikiye bölündü
yagmur3872 (65,0/ / /% ) kilosu ikiye bölündü
sky87 (91,6/ / / % )kilosu ikiye bölündü
Nice15( 62,8 / / / % )kilosu ikiye bölündü
efsax(75,9/ / / % )kilosu ikiye bölündü
iris ( 63,5 / / /% )kilosu ikiye bölündü
alsen (66,8 / / / % )kilosu ikiye bölündü
cirkinordekyavrusu (66,0/ / /% )kilosu ikiye bölündü
adayaren38 (67,8/ / /% )kilosu ikiye bölündü
rabia1984 (84,0/ / /% )kilosu ikiye bölündü
maviask (53,8/ / /% )kilosu ikiye bölündü
phalanx(65,0/ / /% )kilosu ikiye bölündü
koizumirisa ( 103,8 / / /% ) 325.etapta izne ayrılan üye geri döndü,kilosu 7'ye bölündü

merhabalar ben kadınlar kulübüne yeni kayıt oldum. bu zayıflama yarışmasına nasıl katılınıyor? yardımcı olursanız çok sevinirim.
merhaba canım,yarışmaya katılmak için şu linkten kendini tanıtıyorsun ve takım kaptanlarından davet bekliyorsun.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasina-katilmak-isteyenler-512.html

takım kaptanları uygun görürse seni takımlarına davet ediyorlar.ortalama 2 hafta deneme süresi var,bol paylaşım ve kilo verebiliyorsa üye takıma ve listeye dahil edilip yarışmaya başlıyor.
bende 8 takım kaptanıyım,kendini tanıt canım belkide bizim takımla yarışırsın.

öncelikle mesajımı cvpladığnız için çok teşekkür ederim. misafir olduğu için ancak okuyabildim cevabınızı kilo verdiğimizi nasıl tespit ediyorsunuz. biz mi size yazıyoruz? ayrıca kendimi tanıtırken işim yaşım kilom mesleğim vs gibi bir tanıtım mı bildireceğim. cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum. bu yarışma beni çok motive edecektir diye düşünüyorum. hatta resimlerimi aşama aşama zayıflarken yollayabilirim. hazirana55 kilo olmak zorundayım sınavım mülakatım var.

rica ederim,evet siz bize yazıyorsunuz deneme sürecinde takımda paylaşımlar da bulunuyorsunuz.günlük menünüz, yaptığınız spor,içtiğiniz su ,gibi.
evet isim yaş meslek kısa özgeçmiş gibi bir nevi.yarışmanın anacı motive olup kilo verebilmek o yüzden doğru yerdesiniz.ve süreklilik önemli.her takımın kendine göre,uyulması zorunlu kuralları var.mesela bizim takımın kuralları da 1.sayfamızda yazıyor.
öncelikle verdiğim linkden kendinizi tanıtın lütfen.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasina-katilmak-isteyenler-512.html

bu kilosu ikiye bölündü durumu nedir. Kk yeni üye oldum daha kavrayamadım bişileri. Yönlendirirseniz çok sevinirm. şu yarışmadakiler kimler nasıl kazanılıyor grup olunuyor. Aktiviteleri ödülleri varmı nasıl nelerden haberdar oluyoruz iletişime geçiyoruz. Biraz bahsederseniz çok sevineceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…