Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bu kilosu ikiye bölündü durumu nedir. Kk yeni üye oldum daha kavrayamadım bişileri. Yönlendirirseniz çok sevinirm. şu yarışmadakiler kimler nasıl kazanılıyor grup olunuyor. Aktiviteleri ödülleri varmı nasıl nelerden haberdar oluyoruz iletişime geçiyoruz. Biraz bahsederseniz çok sevineceğim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54:
öncelikle cuma yarışmasına katılmak istediğin yazını okudum.kurallarımızı okuyup kabul edersen ,ben yapabilirim dersen burada bizimle yarışabilirsin.
o liste güncel listemiz,kilosu ikiye bölündü ibaresi ise ,her cuma günü tartılıyoruz bu cuma ise bayram olduğu için tatildeyiz.bir sonraki hafta tartılacağımız için geçen süre itibariyle kilomuz 2 ye bölünecek.örnek geçen cuma tartıldık ve 90 kiloyuz,bu hafta bayram tatili,sonraki hafta bayramda kilo aldık diyelim 91 kilo olduk,90-91=-1kg/2=500gr.gibi. zamanla alışırsın,biraz geçmiş sayfaları okuyabilirsin mesela,yarışmanın mantığını kavramak adına.
şu 3 linkinde son sayfalarını okursan faydalı olacaktır.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri-15.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-959.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ns-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi-3.html

Son düzenleme:
:KK71: :KK71: :KK71:
8. TAKIMA SAĞLIKLI VE KEYİFLİ KİLO VERMELER DİLERİM.

Kolay gelsin kızlar... :KK34:
PÜSKÜÜT

8.takım kaptanı:moni
kaptan yardımcısı:efsax

14/09/2013 tarihi itibari ile;

8.TAKIM KURALLARI:

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:00 kadar yüzde hesabı ile bildirmekle yükümlüdür...

*cuma kilo bildirimlerinde, mutlaka o haftaki yapılan sporların toplamı da yazılacak.

* Kilo bildirimini önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere aksatan yada geciktiren takımdan uzaklaştırılır.

* Her üye günde en az 5 mesaj yazmak zorundadır. Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 5 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız...

* Her üye son yazdığı mesajdan itibaren yazılan mesajları okuyup gerektiğinde cevaplamakla yükümlüdür... Bu bir bütünün parçası olmak adına önemlidir.

* Her üye gün sonunda menüsünü + içtiği su miktarını + yaptığı spor aktivitesini süresi ile bildirmekle yükümlüdür..

* Kaçamak yapanlar yaptıkları kaçamağın kalorisine göre,aynı gün içerisinde ekstra sportif faaliyette bulunacak ve bunu takıma yazacaklar.

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

* yeni üyenin deneme süresi 4 haftadır,yeterli paylaşım ve takıma uyum sağladığı kanaatine varılınca listeye dahil edilir.

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

*cuma kilo bildiriminden sonra kilo veremeyen üye yada üyeler,ceza olarak diğer takımlara gidip,o hafta kilo veremediklerini,bundan pişman olduklarını belirteceklerdir.. özetle,kendilerini ifşa edeceklerdir.

* Takım kuralları ilerleyen zamanlarda güncellenecek ve yeni kurallar eklenecektir.

MUTLAKA OKUYUNUZ...!!!
***13. takımdan alıntıdır***
Yukarıda belirtilen kurallarımız uyulması gereken zorunlu kurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz için bunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğine içtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaç bunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz,nasıl yüreklendirdiğimizdir.kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdaki kişi bunu zaten anlayacaktır emin olun.Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyu sevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan,yada öğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarak bunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşız ve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmak istemediğimiz için,motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimse burada olmaz,herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun ve meşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım,birbirimize destek olalım.

EK OLARAK;
Kardeş takımlarımız: 3. ve 5. takımdır.
kardeş takımlarımızın arada sırada topikleri ziyaret edilecek ve yardıma ihtiyaçları olduğunda yardım edilecek.
aynı şekilde bizimde yardıma ihtiyacımız olduğunda yardım istenilecek.

şu 3 linkdeki güncellemelerin son sayfalarını hergün okuyun,takip edin.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri-15.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...mans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.html

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-934.html

HER ÜYE TAKIM LİSTESİNİ HAZIRLAMAYI ÖĞRENMEK ZORUNDADIR

1- YARIŞMACININ VERDİĞİ/ALDIĞI KİLONUN YÜZDE HESABI NASIL YAPILIR?
Formülümüz şu şekilde:
[(Etap başlangıç kilosu - Etap bitiş kilosu) / Etap başlangıç kilosu] x 100
Örnek: Yarışmacı 61 kilo. Bir hafta sonra 60,5 kiloya düşmüş olsun.
61-60,5 = 0,5
0,5 / 61 = 0,008196721
0,008196721 x 100 = %0,82

TAKIM YÜZDESİ HESAPLAMAK

yüzdeleri toplanarak, kişi sayısına bölünüyor...

SPOR KONUSU İSE ŞU ŞEKİLDE;

spor başlangıç >>cuma günü sabahı
spor bitiş >>perşembe akşamı

yani cuma günü sporlarınızı bildirirken,perşembe akşamına kadar olan sporlarınızı toplayıp yazıyorsunuz.kilo bildirimini erken saatlerde yaptığımız için cuma günkü sporlar gelecek haftaya dahil ediliyor...

kilomuzu ve sporumuzu şu şekilde bildiricez:

***ÖRNEKTİR***

kilo bildirimim

geçen hafta : 90,5
bu hafta :90,4
aradaki fark :0,1
hesaplanmış hali : %0,11

bu haftaki toplam sporum :115 dk

8. guruba davet etmişsiniz. şartları okudum nereden 8. gruba dahil olacağım. bu cuma başlayacak mıyım yoksa şimdi mi başlamış bulunuyorum yönlendirirseniz sevinirim. teşekkür ediyorum..:KK16:

8. guruba davet etmişsiniz. şartları okudum nereden 8. gruba dahil olacağım. bu cuma başlayacak mıyım yoksa şimdi mi başlamış bulunuyorum yönlendirirseniz sevinirim. teşekkür ediyorum..:KK16:
hoşgeldin aramıza:KK34:şu andan itibaren 8.takıma dahil oldun canım,deneme süresindesin.bu süre içinde bol bol paylaşım bekliyorum senden:KK34:
bayram tatili diye paylaşım az bu günlerde.pazartesinden itibaren düzene girecektir:nazar:
inşallah hedeflerimize hep birlikte ulaşırız:KK16:

hoşgeldin aramıza:KK34:şu andan itibaren 8.takıma dahil oldun canım,deneme süresindesin.bu süre içinde bol bol paylaşım bekliyorum senden:KK34:
bayram tatili diye paylaşım az bu günlerde.pazartesinden itibaren düzene girecektir:nazar:
inşallah hedeflerimize hep birlikte ulaşırız:KK16:

Canımmm heycanlandım bak şimdi çok mutlu oldum ayrıca:KK16: paylaşımlarımı nereye yapacağım?ben de o hesaplamaları cumadan cumaya mıyapacağım. bayram diye haftaya cumaymış sanırım bildirim. ben şimdi ne yapacağım? ilk günler biraz uğraştıracağım seni galiba. her su içtiğimi yediği gün be gün mü anlatacağım. mesela şimdi dambıl çalışsam gelip 40 dambıl çalıştım diye rapor mu vereceğim. Birde şu mesajların altında kilo kaybetme tickerları var ben de onlardan yapmak istiyorum nasıl yapcağım. + arkadaş listene ekler misin beni? ben biraz daha KK yı çömeye çalışayım. şimdi verdiğin o üç linki bi okuyayım. hep beraber elele verip hedeflerimize ulaşalım arkadaşım. çok sağolun. sizin gibi irtibata geçeceklerim olacak mı takımda olanlara mesela nereden ulaşacağım?:KK54:

Canımmm heycanlandım bak şimdi çok mutlu oldum ayrıca:KK16: paylaşımlarımı nereye yapacağım?ben de o hesaplamaları cumadan cumaya mıyapacağım. bayram diye haftaya cumaymış sanırım bildirim. ben şimdi ne yapacağım? ilk günler biraz uğraştıracağım seni galiba. her su içtiğimi yediği gün be gün mü anlatacağım. mesela şimdi dambıl çalışsam gelip 40 dambıl çalıştım diye rapor mu vereceğim. Birde şu mesajların altında kilo kaybetme tickerları var ben de onlardan yapmak istiyorum nasıl yapcağım. + arkadaş listene ekler misin beni? ben biraz daha KK yı çömeye çalışayım. şimdi verdiğin o üç linki bi okuyayım. hep beraber elele verip hedeflerimize ulaşalım arkadaşım. çok sağolun. sizin gibi irtibata geçeceklerim olacak mı takımda olanlara mesela nereden ulaşacağım?:KK54:
tüm paylaşımlarını buradan yapacaksın canım:KK34:
takımdaki diğer kişilerlede buradan yazışacaksın.
çözersin yakında göre göre dert etme :KK34:
paylaşımlar sohbet edasında oluyor zaten,tabiki eğer istersen anlık yaptıklarınıda yazabilirsin,şu kadar dambıl çalıştım yada ben dambıl çalışmaya gidiyorum gibi.
günlük menünü gün sonunda topluca yazarsın ben sana örnekliyim;

bugünkü menüm:
sabah

ara

öğle

ara

akşam

ara

spor:
su:
mesaj sayım:

tüm paylaşımlarını buradan yapacaksın canım:KK34:
Takımdaki diğer kişilerlede buradan yazışacaksın.
çözersin yakında göre göre dert etme :KK34:
Paylaşımlar sohbet edasında oluyor zaten,tabiki eğer istersen anlık yaptıklarınıda yazabilirsin,şu kadar dambıl çalıştım yada ben dambıl çalışmaya gidiyorum gibi.
Günlük menünü gün sonunda topluca yazarsın ben sana örnekliyim;

bugünkü menüm:
Sabah

ara

öğle

ara

akşam

ara

spor:
Su:
Mesaj sayım:
peki anladım kolaymış. şimdi uyuyacağım .yarın sabah eren kalkıp antremanıma başlayacağım yada spor alanına gider yürüyüş apar alet binerim parkta yarın sabah kesin kilomu tartılır ölçer yazarım. şimdiden bi istek geldi. Veher ay bir resim paylaşacağım buradan. Sabahta weight loss diet tickerları yapmaya öğreneceğim.internet sitesinden sanırım siteyi buldum ticker seçtim ama nasıl kullanacağımı bilemedim kk da. şmdi kocaman 2 bardak su içip yatacağım. Allah rahattlık versin hepinize. Bi huzur doldu içim..:KK16::KK9::KK16::KK3:

peki anladım kolaymış. şimdi uyuyacağım .yarın sabah eren kalkıp antremanıma başlayacağım yada spor alanına gider yürüyüş apar alet binerim parkta yarın sabah kesin kilomu tartılır ölçer yazarım. şimdiden bi istek geldi. Veher ay bir resim paylaşacağım buradan. Sabahta weight loss diet tickerları yapmaya öğreneceğim.internet sitesinden sanırım siteyi buldum ticker seçtim ama nasıl kullanacağımı bilemedim kk da. şmdi kocaman 2 bardak su içip yatacağım. Allah rahattlık versin hepinize. Bi huzur doldu içim..:KK16::KK9::KK16::KK3:
Allah rahatlık versin canım,sabah senin için yeni başlangıçlar ve yeni güzellikler olsun:KK16:

hepimize iyi bayramlar umarım bayram güzel ve kilo almadan geçmiştir

benim payram perişan keçiyor oğlan ishal sonra kız sonra baba fena durumdayım yediklerime de dikkat edemiyorum ne bulursam onu yiyorum haftaya cuma benim için çok kötü olcak sanırım:KK5:

hepimize iyi bayramlar umarım bayram güzel ve kilo almadan geçmiştir

benim payram perişan keçiyor oğlan ishal sonra kız sonra baba fena durumdayım yediklerime de dikkat edemiyorum ne bulursam onu yiyorum haftaya cuma benim için çok kötü olcak sanırım:KK5:
çok geçmiş olsun canım,herkes hasta bu bayram havalardan sanırım.benim küçük oğlumda hastalandı şimdi iyi çok şükür.kardeşim yeğenlerim komşular arkadaşlar hep hasta salgın var :KK31:
ben de yediklerime dikkat edemiyorum bayram sonuçta,pazartesinden sonra cumaya kadar toparlarız inşallah dikkat etmeliyiz.iyi bayramlar:KK16:

çok geçmiş olsun canım,herkes hasta bu bayram havalardan sanırım.benim küçük oğlumda hastalandı şimdi iyi çok şükür.kardeşim yeğenlerim komşular arkadaşlar hep hasta salgın var :KK31:
ben de yediklerime dikkat edemiyorum bayram sonuçta,pazartesinden sonra cumaya kadar toparlarız inşallah dikkat etmeliyiz.iyi bayramlar:KK16:

kilo çizelgesi deneme

İçine dolan huzur daim olsun.. Mesajlarına göz gezdirdim de çok şekersin.. Hoş geldin.. :KK71:

Cnm hoşgeldin az kendinden bahset :)

hoşbulduk ama laptopum bozuldu ağladım ekim sonuna kadar sınawm war. Kpss ye hazırlanyorm. Malimüşawir stajyerm 6senedir özel bi kurumda muhasebe öğretmenydm işi bıraktım. Sabah yürüyüse cıkthm ama simit yedim 2tane. Bugün 5ten snra yemicem. Ilkgün simit olmadı. Bekarm yas 32 izmirdeyim ya sen canım?

İçine dolan huzur daim olsun.. Mesajlarına göz gezdirdim de çok şekersin.. Hoş geldin.. :KK71:
Hoşbulduk. Dün gece ben de senin msjlara göz attım şekercim benim. Aranızda olmaktan cok mutluyum. Moni başkan sen de yardımcıymışsın sanırım bizim grubun? Nasıl kazanılıyor? Ben bi kacamak yaptım ama 5ten snra yemicem. Aksama yaptıklarmı yazarım. Asıl ctesi sporla tam gaz yola dewam tatlımm

Mutlu bayramlar arkadaslar.umarim guzel ve asiriya kacmayan bi bayram olmustur.ben fazla yemedim sukur ama bugun regli oldum ve acayip tatli yedim umarim yaga donusmez.

Hoşbulduk. Dün gece ben de senin msjlara göz attım şekercim benim. Aranızda olmaktan cok mutluyum. Moni başkan sen de yardımcıymışsın sanırım bizim grubun? Nasıl kazanılıyor? Ben bi kacamak yaptım ama 5ten snra yemicem. Aksama yaptıklarmı yazarım. Asıl ctesi sporla tam gaz yola dewam tatlımm
yok kızz, püsküütümüz büyük patron:KK1::KK1:

yok kızz, püsküütümüz büyük patron:KK1::KK1:

hımm püsküütümùz cifte kavrulmus demek. Sen diet listemi gördünmü diyet günlügümden dogru yere yazmış mıym? Bide mesaj sayısı bildir demişşin. Bizim yarışma forumunda mı yoksa tüm kk. De attğm mesaj sayısı mı?

hımm püsküütümùz cifte kavrulmus demek. Sen diet listemi gördünmü diyet günlügümden dogru yere yazmış mıym? Bide mesaj sayısı bildir demişşin. Bizim yarışma forumunda mı yoksa tüm kk. De attğm mesaj sayısı mı?
evet çifte kavrulmuş:KK1:
baktım günlüğüne menünü yazmışsın,cepten yazdığın için biraz karışık olmuş.
menünü buraya ayrıyetten de yazman gerekiyor ,günlüklerle yarışma birbirinden bağımsız:KK34:
mesaj sayısı sadece bizim yarışma için yani tek bu sayfa için gerekli,mesajları numaralandırıyoruz sonra gün bitiminde menü paylaşırken altına yazıyoruz.zaten görerek öğrenirsin bizden:KK34:şu an bayram tatili diye yapmıyoruz canımcım,ama sen yapabilirsin:KK34:

X