Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bu arada bayram geliyo topikolar ,naapcaz yaaa hepten kaçırmasak ipin ucunu ...hepimiz kilo alıp dönmesek ya :18:

Menü bildirimi

sabah
1 kase nesfit

öğle
1 kase kremalı sebze çorbası
1 tabak tas kebabı
1 kutu ayran

akşam planım
2 köfte
zeytinyağlı kereviz
salata....

diyetisyene gitmiştim ama ara yapamıyom ya acıkmıyom :KK53:
canım acıkmıyorsan yapmana gerek yok ama ufak bı açlık hıssetıgınde onu bastırmak ıcın bı kac lokma bısey ye metabolızmanı canlı tut :KK9:
aynen:KK43:( ev temizlenecek daha offf
valla evı temızlemeye bende bı usenıyorum kı sorma gercı hafta sonu yaptım ama hemen yıne batıyor anlamıyorum kı tek yasıyorum bıde benden başkası olsa dusunemıyorm , bısey yaptığımda yok aslında nasıl batıyor cozemedım .
Bu arada bayram geliyo topikolar ,naapcaz yaaa hepten kaçırmasak ipin ucunu ...hepimiz kilo alıp dönmesek ya :18:
bende cumartesı gıdıcem :KK9: aaaa nıye alalım ve neden kaçamak yapalım düşünme bole herseyden olculu yersek sorun olmaz kıloda almayız:KK9: et bayramı hem :KK9: tatlı yeme gıbı bı durum cok olmaz :KK9: bol bol proteın buda kılo vermeyı kolaylaştırır:KK9: bayramı avantaja cevrmek lazım :KK9:
Selam kızlar nasılsınız
aslm cnm sen nasılsn
öyle deme kız ,motivasyon yapıyom şimdiden ... " az ye iriss ,az ye iriss " :KK53::KK53::KK53:
:KK9::KK9: yanında su sısesıyle dolaş cnm bol bol su ıc mıdende yer kalmaz bolelılıkle cok yemezsın
sorma canım ya memlekete gideceğim annamlere
1 haftada kilo alırmıyız acaba
çok korktum bak şimdi:KK53:
bak ya :KK9: sende kılo alamaya nıyetlı olanlardansın kz hersey beyınde bıtıyor unutma:KK9:
ben 12 gün kalıcam ,imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttt :18:

ben ınanıyorumkı kılo alamadan hatta vermıs olarak doneceksın :KK9: donmelısın :KK4:

Merhaba bayanlar.ayse abla nasilsin.benim ayagimda ki alci cikti cok sukur.henuz yuruyemiyorum.ama diyetime devam etmek istiyorum.takimda yerimiz var mi?

bugün oruca başladım kızlar sahurada kalkmadım çok acıktım
bu hafat tutayım dşyorum bakalım allah nasip ederse

Merhaba bayanlar.ayse abla nasilsin.benim ayagimda ki alci cikti cok sukur.henuz yuruyemiyorum.ama diyetime devam etmek istiyorum.takimda yerimiz var mi?

merhaba cnm oncelıkle gecmıs olsun, inşallah bır an once yuruyebılırsın . takımda 14 kışıydık bı kışı kendı ıstegıyle ayrıldı bı kışı ızıne cıktı 12 kışıyız 15 uye olabılıyor bır takımda yanı bu durumda yer var gorunuyor :KK9:

hoşgeldin kadriyecim.iyiyim canım sende daha iyisindir umarım.hadi gözün aydın rabbim bida kaza göstermesin.
takımda tabiki yerimiz var,çok mutlu oldum döndüğüne:KK54:

bugün oruca başladım kızlar sahurada kalkmadım çok acıktım
bu hafat tutayım dşyorum bakalım allah nasip ederse
Allah kabul etsin canım:KK54:

ılık limonlu su

kahvaltı
1 dilim peynir
domates saltalık
1 rfadan yumurta
1 ceviz
1 dilim sucuk
ıhlamur

öğlen yok

akşam
pırasa yemeği
mantar çorba
bulgur pilavı
kırmızı turp

spor yok
su 2 lt
2 bitki çayı

bugün baya bi yoğundum,şu an kendimi çok halsiz hissediyorum ve sadece uyumak istiyorummm:KK52:
oysa yapmam gereken yemeğim beni mutfakta bekliyor,off çok halim varmış gibi gittim lahanayı ayıklayıp haşladım kim sarcak onları şimdi imdatttt:KK24:

bugün baya bi yoğundum,şu an kendimi çok halsiz hissediyorum ve sadece uyumak istiyorummm:KK52:
oysa yapmam gereken yemeğim beni mutfakta bekliyor,off çok halim varmış gibi gittim lahanayı ayıklayıp haşladım kim sarcak onları şimdi imdatttt:KK24:

nasıldı ablam ılk gunun:KK9: gelım beraber saralım lahanayı bızım evde sarma lahanna ıslerı hep bana kaldığı ıcın baya pratıklestım sara sara:KK9:

Sabah : yumurta - domates - peynir - zeytin - salatalık - 2 dilim ekmek - rezene çayı

Ara : elma

Öğle - akşam (16:00) : 2 dilim somon - roka salatası - 1 dilim ekmek

Ara : cevizli sucuk (cezerye de deniyor galiba )

Dikişlerimden korktuğum için 10 dk : 10 dk kondisyon bisikleti

Sabah
1 küçük peynirli dereotlu puğaça
Ara
1 nescafe
1 mandalina
Öğle
3 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
Ara
1 küçük dilim kek
1 mandalina
Akşam
1 porsiyon yağsız baharatlı et kavurma
3 kaşık yoğurt

Su : 3 litre
Spor : 50 dk spor salonu
Öğle haşlanmış yumurta canım çekti ama yumurtayı çok ekmekle yiyebiliyorum o yüzden 3 dilim oldu:KK43: Kek ise arkadaşa misafirliğe gittim ikramlar filan ben bi bununla yetindim diğerlerine hayır dedim :) Sporumu da yaptım bakalım. Menü olayına tekrar başladım ama azaltmam lazım tabi. Ekmek puğaça kek fazla oldu.

X