Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Gunaydin bayanlar.Her hangi bi diyet listesi uygulayan var mi?karatay diyeti yapan bilen var mi?

günaydınnn yeni diyebildim:KK1:
akşama ne pişirsem diye düşünüyorum hergün yemek pişirmek ne zormuş ya oğlan çok yemek seçiyor ona ve bize uygun yemek pişirmek çok zor

Gunaydin bayanlar.Her hangi bi diyet listesi uygulayan var mi?karatay diyeti yapan bilen var mi?

ben 1.5 ay yaptım karatay ve 5 kilo verdim sonra ramazan girdi bozuldu:KK50:
şimdide aslında karataya uyuyorum arada kaçamaklarım olmuyor değil

...3...

merhaba kızlar bugün çok hastayım ilaçlar ve bolca uykuyla ayakta duruyorum. boğazlarım şişmiş fena soğuk almışım. birazdan okula gideceğim ama hiç halim yok. :KK43: az önce tartıldım 68.7 kilo gördüm. yarın evime gidiyorum benim için tatil biraz erken başlıyacak :) umarım sizler benden daha iyisinizdir :KK37:

çok geçmiş olsunnnn .... benim de boğazım gıdıklanıyo dünden beri , karışım bitki çayı alıp demledik işyerinde hababam ondan içiyom :nazar:

günaydınnn yeni diyebildim:KK1:
akşama ne pişirsem diye düşünüyorum hergün yemek pişirmek ne zormuş ya oğlan çok yemek seçiyor ona ve bize uygun yemek pişirmek çok zor

evde olmanın en zor yanlarından :KK50:

Son düzenleme:
Menü bildirimi

sabah
2 adet tost -minik kepekli tost ekmeğine ve beyaz peynirli
şekersiz çay

öğlen
1 kase mercimek çorbası
etli taze fasulye

akşamplanım
tavuk sote
salata

su : 2 lt...

Onunla ilgili de topik vardı bildiğim kadarıyla... Diyet listesinden öte beslenme şeklini tamamen değiştirmeye ve devam ettirmeye yönelik bi program aslında....

irisss bacım şu lahana çorbasının tarifini verirmisin şimdi yapıyım bide her öğünmü içiyorum

merhaba kızlar bugün çok hastayım ilaçlar ve bolca uykuyla ayakta duruyorum. boğazlarım şişmiş fena soğuk almışım. birazdan okula gideceğim ama hiç halim yok. :KK43: az önce tartıldım 68.7 kilo gördüm. yarın evime gidiyorum benim için tatil biraz erken başlıyacak :) umarım sizler benden daha iyisinizdir :KK37:
geçmiş olsun canım

Menü bildirimi

sabah
2 adet tost -minik kepekli tost ekmeğine ve beyaz peynirli
şekersiz çay

öğlen
1 kase mercimek çorbası
etli taze fasulye

akşamplanım
tavuk sote
salata

su : 2 lt...
gayet güzel,ara öğünlerinde olsaymış keşke:KK34:

Sabah
Domates
Biraz peynir
2 dilim kepekli ekmek

Öğle
90 gr beyaz leblebi

Akşam Plan'ım
Tavuk sote
Salata

Su 2 lt
öğle yemeği yerine neden leblebi:44:seninde ara öğünlerin yok.

Sabah
1 küçük boy dereotlu peynirli puğaça
Öğle
Susamlı çubuk kraker
Lipton 5 li bitki çayı
Ara
1 avuç kuru üzüm

Su : 2 litre

birazdan akşam yemeği fırında ya da tencerede baharatlı tavuk yapacağım yanına yoğurt olur sanırım. Yürüyüş mü yapsam spor salonuna gitsem birazdan karar veremedim.

bugünkü menüm

ılık limonlu su
kahvaltıda
1 peynirli omlet
3 zeytin
1 ceviz
doates salatalık

öğlen

kare çikolataların küçük ikş karesi:KK1:

akşam
salata
fırında tavuk but
2 köfte
1 dilim ekmek

su 3 lt
spor yok
3 bitki çayı

Sabah
Öğle
Susamlı çubuk kraker
Lipton 5 li bitki çayı
Ara
1 avuç kuru üzüm

birazdan akşam yemeği fırında ya da tencerede baharatlı tavuk yapacağım yanına yoğurt olur sanırım. Yürüyüş mü yapsam spor salonuna gitsem birazdan karar veremedim.

ne kadar az yemişsin:KK53:

1-
dunkı menü
2dılım ekmek
100 grm beyaz peynır
yarım domates
1bardk cay

ogle
3dılım ekmek
7 tavuk nugget
1 tursu

ara
2 cıg köfte

aksam
2dılım ekmek
3 cıgkofte
1 kasık kısır
yarım kase çorba

ara
3 bardak sekersız cay
3 draje cıkolata

spor 35 dk

arkadaşım bence ekmeği çok tüketmişsin yoksa menü gayet güzel

çokk geçmiş olsun allah acil şifa versin iyi tatiller

Sabah
Öğle
Susamlı çubuk kraker
Lipton 5 li bitki çayı
Ara
1 avuç kuru üzüm

yorum yapayım da bir menü göremedim:44:

bugünkü menüm

ılık limonlu su
kahvaltıda
1 peynirli omlet
3 zeytin
1 ceviz
doates salatalık

öğlen

kare çikolataların küçük ikş karesi:KK1:

akşam
salata
fırında tavuk but
2 köfte
1 dilim ekmek

su 3 lt
spor yok
3 bitki çayı
öğlen yemeğin yok:44:sabah akşam gayet güzel:KK34:

arkadaşım bence ekmeği çok tüketmişsin yoksa menü gayet güzel

çokk geçmiş olsun allah acil şifa versin iyi tatiller

3 dayım vefat ettıgı ıcın annemler memlekette.ben dedemlerde kalıyorum (babamın babasında)düzen bozuldu bıraz babaannem sureklı ye ye dıye ısrar edıyorda ondan.

selam kızlar,yine soğuk bir istanbul günü.2 gündür ısınmıştı biraz bugün yine resmen kış.

aşırı ekmek tüketimli bir menü olmuş,ayrıca 100gr peyniri nasıl yedin kız:KK53:

sabit kalmaktan iyidir tatlım hem daha sağlıklı:KK34:

5 abla sutasın süzme peynırı 500 grmlıgı 4e bolmusler 1 parçaya yakını domatesle yedım.100grmdır dıye düşünüyorum

Sabah
Öğle
Susamlı çubuk kraker
Lipton 5 li bitki çayı
Ara
1 avuç kuru üzüm
Akşam
1 porsiyon fırında baharatlı tavuk
3 kaşık yoğurt
2 dilim tam buğday ekmeği

Su : 3 litre
Spor : 50 dk yürüyüş

Akşam toparladım öğünü ama aslında dün çok ekmek tarzı şey tükettim bugün azaltayım dedim. Acıkmayınca da çok üstelemedim canıma minnet zaten :)

X