Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ben de şu 63 leri bi geçsem
menü de güzel , ben de mi yesem umayın cicibebelerden acaba

kaçan bişey yok bence gayet hafif

gayet hafif ..spor yapanları da kıskanıyom ben

Ye cnm :) ben sabah 66.4 gördüm tartıda. Çok takılmıştım hızlı inmeye başladı bu hafta

merhaba kızlar bugün alışveriş merkesine girdim oranın aynalarında daha şişman gözükoyorum kendimi hiç zayıflamış gibi hissetmedim. daha çok kilo vermem lazım

Sabah
25gr yağsız peynir
3 zeytin
100gr yoğurt
2 dilim ekmek

Öğle
1 kase yeşil fasülye
Domates
2 dilim ekmek

Ara
Yarım simit

Akşam
1 kase çorba
2 rafadan yumurta
1 dilim ekmek

Ara
2 meyve

Arkadaşlar bu yediklerim sadece 1100 kalori )

Su şimdilik 1 lt
Spor 40dk yürüyüş

bende kaçıyorum bende ygs ye giricem bu sene dershaneye gidiyorm o yüzden ygs topiğim var bu arada beklerim
hadı ya ne güzel beraber çalışalım o zaman topıgın mı vardı bende açtım bı tane kendımı kontrol edım dıye uğrarım cnm hemen nereyı ıstıyorsun
canımm ben adım sayar alamadım beni listeden çıkarabilirsin

tamm cnm

hemserim kalorisi az olmasi cok guzel ama o su bu menuye yakismamis

Bugun hangi menuye baksam cok guzel

Cikolatalo gofret yerine galeta helal olsun derim sadece menu cok guzel ciger super fikir cok severim cigeride

Sabah
1 kase lahana çorbası
domates
salatalık
yesillik

oglen
1 kase lahana çorbası
yesillik bolcaa
salatalik

aksam
1 kase lahana çorbası
1 yemek tabağı pirasa

su:3 lt ve 2 kupa yeşil çay

Sabah : Menemen - salatalık - zeytin - peynir - az bal kaymak - 1 dilim ekmek - rezene çayı

Öğlen : fıstıklı bitter çikolata - salatalık

Akşam : etli pırasa - yoğurt

Kızlar kilo almak isteyenler topiğini okuyunca iştahım kapanıyo yemek yemekten tiksinerek bahsediyolar felan bi deneyin sizde

1-
başlangıç 91,90
bıtıs 91,700
fark 0,2
%0,22
sabah kılo bıldırımı yapamazsam bunu baz alırsınız

4malesef bugunkş menumu paylaşmak ıstemıyorum tost yedım duzenlı yemek ortamı olmadı ortalık karışık vs vs oyuzden paylasmaym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…