Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Oo harika tatlım :)))) bende sanirim artik 29 bedene girerim diye düşünüyorum ama bayram alışverişine kadar beklicem :)))(

Oo harika tatlım :)))) bende sanirim artik 29 bedene girerim diye düşünüyorum ama bayram alışverişine kadar beklicem :)))(

canım ben evde giyecek bişi bulamıyorum moralim bozuluyor hemde seviniyorum. mecburen aldım ben sonuçta okula gidicem yeni kıyafet lazım :) herkes çok zayıflamışssın diyor. bakalım karabüke gidincede arkadaşlarım böyle diyecekmi çok merak ediyorum. en son ne zaman 70 kilo oldum hatırlamıyorum bile :)

iyi akşamlar
zıpırlarım yeni uyudu akşam bizim evdeki çümbüşü görmelisiniz
zıpırlarımla akşam 10 dk gagnam yaptım yine
yatmadan da 60 mekik çekeceğim
canım çokkk dondurma istedi ama burası geldi aklıma yemedim kendime çay yaptım onu içiyorum

kaç kiloydun canım kilo çizelgen yok merak ettim

Valla ben 9:30 gibi yatiriyorum yoksa enerjim kalmiyo :)))

diyete başladığımda 83 kiloydum diyetisyene gittiğimde 80.3 kilo şuan 70.8 kiloyum canım :)
ooooo süper 13 kilo vermişsin inşallah istediğin iloya ulaşırsın
Valla ben 9:30 gibi yatiriyorum yoksa enerjim kalmiyo :)))

ahhh canım 2 tane olunca her zaman saatlerimiz aynı olmuyor normalde bende önce kızı yatırırım saat 9 gibi sonra oğlanı ama bugün kızım 1 saat salladım çok zor uyudu

[sıze=3]kızlar 12:00 den sonra herkes mesajlarını numaralandırsın 1,2 ,3 4,...11,12,.... Artık kaca kadar gıdrse rıca bu sekıl sayması zor oluyor dıle kolay 70 sayfa yazılmıs bır haftada lutfen onemseyın bu konuyu[/sıze]

Son düzenleme:
bende boy yok ordan kaybediyorum :/

bende de yok ki :))))

Mesaj alındı tamamdir :))) ama 5 in uzerini saymasaniz daha rahat olmazmi...neticede sınır 5 :)))) nacizane bi fikir benim ki :))

Iyi geceler kızlar
bugün çok uğrayamadım işler öyle yoğun ki eve iş getirdim şimdi çocugumu uyuttum iş yapıyorum
gece bitireyimmi hafata sonumu rahat rahat geçireyim

bende de yok ki :))))

Mesaj alındı tamamdir :))) ama 5 in uzerini saymasaniz daha rahat olmazmi...neticede sınır 5 :)))) nacizane bi fikir benim ki :))

kımı gunler gıremıyoruz mesaj atamıyoruz haftalık 35 mesaja takabul gelıyor cnm o yuzden o sekıl sayılması daha mantıklı geldı bana tabı ayse abla daha ıyı bılır kı haftalık kac mesaj atıldıgını hesaplıyoruz cnm o bı sınır onun asagısı kabul gormuyor sadece

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…