Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Sen 22 kg vermişsin bile bu azimle eminimki 65 çok rahat olacaksın ve hedefini 60a bile yükselteceksin. Maşallah sana 22 kg ne demek

cok sukur verdım cnm keske daha once vermeyı kafaya koysaymısım nısan mayıs gıbıydı karar verdıgımde sımdı bu haldeyım gercı su sıralar hıc dıkkat etmıyorum bakalım ne olacak

bugünkü menüm
sabah:
2 haşlanmış yumurta
ıhlamur
4 dilşm peynir
2 zeytin
maydanoz nane
domates salatalık
2 dilim sucuk

öğlen:

3 dilim kavun
1 tane yeşil çay

ara

bir kase yoğurt
1 çay bardagı kuruyemiş

akşam
1 kalçalı tavuk butu fırında
2 büyük çiçek brokoli
salata

tomlamda 2 lt su
spor yarım saat yürüyüş
20 dk zıpırlarımla gagnam dansı yaptım
yatmadan bir yeşil çay daha içicem

harıkasın cnm benım tebrıkler

cok sukur verdım cnm keske daha once vermeyı kafaya koysaymısım nısan mayıs gıbıydı karar verdıgımde sımdı bu haldeyım gercı su sıralar hıc dıkkat etmıyorum bakalım ne olacak

Olsun başlamışsın bi yerden hala 100 olabilirdin. Dikkat etmeyi bırakma cnm önce hedefimize ulaşalım sonra rahatlarız

sıkıldım sanırım
mervecim tatlım şu sıralar sıkılman daralman çok normal, henüz çok yeni bitmiş ama bunu kendine yapma tatlım.şu an duyguların sana oyun oynuyor buna izin verme,geçecek emin ol.okulun başlasın kafan dağılır,kendine meşgaleler bulmaya çalış.şu an zihnin sana hep güzel günleri hatırlatır,oysaki anlaşamadığınız,hoşlanmadığın bir çok şeyde olmuştur.seni kırdığı, incittiği şeyler aklına gelsin.duygusal tek bir şarkı bile dinleme,aklını karıştırıp seni üzmekten başka işe yaramaz.hatta en iyisi hiç düşünme:)
bir müddet sonra bu günlerin aklına gelip güleceksin.sabret,rabbimden hep hayırlısını iste.Allah her şeyin en iyisini en güzelini nasip etsin.aminn.

amin ablacım amin, su aralar bende ne hisetiğimi bilmiyorum ama sanki birileri beni bogazlıyor nefes alamıyormusum gıbı gelıyor, ısyan etmıyorum vardır bı hayır dıyorum ama gel gor kı seytan durtu sen hıc ıyı sey haketmıyorsun dıyor hayatın boyu sevecek ama sevılmeyeceksın dıyor , ıstedıgım gıbı degerı goremeyeceksn dıyor, bende hep su vardır karsımdan bı damla sevgı goreyım adarım ona kendımı , dedıgın gıbı zıhnım hep oyun oynuyor dusunuyorum ,kahredıyorum kendımı kendımı bıle bıle enayı yerıne koydurttuguma hem kızıyorum hemde bılmıyorum ablam ya ıcımdekı fırtınayı anlatmk cok zor , kafamı bugun burayla dagıtmaya calıstım, ıyı gorunnuyorum etrafıma ama ıcımdekı fırtınaları bır bılsen

Selam kızlar ben geldimm :)
Akşamdan sonra ara öğün yaptım

üzüm
special k
o.ş türk kahvesi ile :)

Teşekkürler canım enerjim tükenmişti valla :)
ama 100 kcal bile olmamıs bugün yediklerim o yüzden sevindim :)

Sen iyi misin ?

1000 kalorının altında tuketmemeye bak cnm , kıtlıga gırmesın cnm

ben ıyımıyım bılmıyorum cnm tek hıssetıgım duygu daralmak su sıralar ama daha ıyı olucam ınsallah

1000 kalorının altında tuketmemeye bak cnm , kıtlıga gırmesın cnm

ben ıyımıyım bılmıyorum cnm tek hıssetıgım duygu daralmak su sıralar ama daha ıyı olucam ınsallah

Yok yok girmez sanmam
Toparlanmaya çalış bi an önce ..

tabiki çok sevilecek ve çok mutlu olacaksın,sakın aksini düşünme.sadece kısmetin henüz karşına çıkmamış ve bir yerlerde seni bekliyor,vakti saati geldiğinde rabbim karşına çıkaracak ve şükredeceksin.her şeyde bir hayır vardır,sen gönlünü ferah tut.
çok sabret tatlım.hayat bizi zaman zaman sınıyor,güçlü olmalıyız.
hiç bir şey insanın kendisinden daha değerli olamaz,ve inan hiç kimse için üzülmeye değmez.
malesefki hayatın da gerçeği,kaçan kovalanıyor...bunu hepimiz yapıyoruz,her konuda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…