Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ıcetea sadece karbonhidrat ve şeker efsaxx hayatından çıkrtmalısın

normalde ıctıgım bısey deıl cnm su sıralar ev ıslerıyle ugrastıgım ıcın dıkkat edemıyorum lısteme bugun dolapta olan soguk ıcecek o varmıs onu ıctım

Ara sıra affedilebilir tabiki böyle şeyler düzenli olmasın da :)

Bugün annemdeydim o yüzden düzenli beslendim sabah baya beslendim :)

Sabah : Domates - peynir - zeytin - 1 çay kaşığı nutella - 2 çay kaşığı tahin - bal - kaymak - süt

Ara : kavun

Öğle : 1 kase yayla çorbası

Ara : az kuruyemiş

Akşam : yarım tabak pırasa - 1 kaşık yoğurt

2 lt su

Kalori hesabı kaç çok merak ettim

sabah gercekten baya duzenlı beslenmıssın ballar kaymaklar bı kus sutu eksıkmıs cnm

sabah gercekten baya duzenlı beslenmıssın ballar kaymaklar bı kus sutu eksıkmıs cnm

Cnm annem o kadar hazırlamış yemezsem ayıp olurdu
ben iyi dayandım gün içinde neler vardı börekler kısırlar hep sevdiğim şeyleri yapmıştı. Herşeyi de süt olur diye önüme koydu :) ben iyi direndim. Valla şimdi yersem kızlara ne derim dedim yemedim

Hatırlamıyorum böyle birini canım
:26:hımmm yanlıs yazdı o zaman sabahta bırı kredı kartıyla ılgılı bıseyler dıyorduhatlar karıstı sanırım :26:

haklısın cnm ,ah o anneler kıyamazlar yavrularına o zaman sana kocaman bı alkıs cnm:119: ıradenden dolayı senı kutluyorum

Saol cnm hatta bi ara sen diyet mi yapıyorsun dedi :) yok dedim olur mu kilom mu var diyet yapayım o da tabi neydin önce öyle yüzüne renk geldi yanakların doldu sakın o haline özenme dedi beni zayıf sanıyo bu halimle bile ben nasıl mutlu oldum yine kendimi zayıfmış gibi hissedince moral oldu :) :)

Ha bi de emziren canının çektiğini yemeSe göğsü şişermiş diye de kandırmaya çalıştı dedim şimdi ısırıcam yanaklarını. Annelik işte bende oğlum bi yudum fazla içsin diye uğraşıyorum o da bana.

aynen cnm ne gusel fazla bı kılon yok gıbı zaten boyunu bılmıyorum gercı ama , benmde teyzemın ufaklıklarının arkasından kostururduk bı lokma daha fazla yesın dıye kırk takla atıyorduk cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…