Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kahvaltı
6 tane yesil zeytin
2 y.k. domateslı bıber haslama
1 dilim beyaz ekmek(kepek ekmegı yoktu)

Ara
1 elma
1 paket dıyet kraker
1 bardak seftalılı ıcetea
Öğle
2 y.kasık barbunya
2 yemek k.pirinç pilavı
ara
1 bardak seftalılı ıce tea
aksam
1/2 porsıyon yagsız makarna
5 yemek k. bamya
sporum yok
suyumda 3-4 bardak anca ıcebıldım buranın suyunu ıcemıyorum
toplam kalorım
1027 kalorı

ıcetea sadece karbonhidrat ve şeker efsaxx hayatından çıkrtmalısın :KK61:

normalde ıctıgım bısey deıl cnm su sıralar ev ıslerıyle ugrastıgım ıcın dıkkat edemıyorum lısteme bugun dolapta olan soguk ıcecek o varmıs onu ıctım :KK61:

Ara sıra affedilebilir tabiki böyle şeyler düzenli olmasın da :)

Bugün annemdeydim o yüzden düzenli beslendim sabah baya beslendim :)

Sabah : Domates - peynir - zeytin - 1 çay kaşığı nutella - 2 çay kaşığı tahin - bal - kaymak - süt

Ara : kavun

Öğle : 1 kase yayla çorbası

Ara : az kuruyemiş

Akşam : yarım tabak pırasa - 1 kaşık yoğurt

2 lt su

Sabah : Domates - peynir - zeytin - 1 çay kaşığı nutella - 2 çay kaşığı tahin - bal - kaymak - süt

2 lt su

Kalori hesabı kaç çok merak ettim :KK9:

2 lt su

sabah gercekten baya duzenlı beslenmıssın :KK9: ballar kaymaklar bı kus sutu eksıkmıs cnm :KK9:

sabah gercekten baya duzenlı beslenmıssın :KK9: ballar kaymaklar bı kus sutu eksıkmıs cnm :KK9:

Cnm annem o kadar hazırlamış yemezsem ayıp olurdu :KK70: :KK70:
ben iyi dayandım gün içinde neler vardı börekler kısırlar hep sevdiğim şeyleri yapmıştı. Herşeyi de süt olur diye önüme koydu :) ben iyi direndim. Valla şimdi yersem kızlara ne derim dedim yemedim :KK70:

Hatırlamıyorum böyle birini canım:KK50:
:26:hımmm yanlıs yazdı o zaman sabahta bırı kredı kartıyla ılgılı bıseyler dıyordu:KK9:hatlar karıstı sanırım :26:
Cnm annem o kadar hazırlamış yemezsem ayıp olurdu :KK70: :KK70:
ben iyi dayandım gün içinde neler vardı börekler kısırlar hep sevdiğim şeyleri yapmıştı. Herşeyi de süt olur diye önüme koydu :) ben iyi direndim. Valla şimdi yersem kızlara ne derim dedim yemedim :KK70:

haklısın cnm ,ah o anneler kıyamazlar yavrularına :KK16: o zaman sana kocaman bı alkıs cnm:KK9::KK9::119: ıradenden dolayı senı kutluyorum:nazar:

:26:hımmm yanlıs yazdı o zaman sabahta bırı kredı kartıyla ılgılı bıseyler dıyordu:KK9:hatlar karıstı sanırım :26:

haklısın cnm ,ah o anneler kıyamazlar yavrularına :KK16: o zaman sana kocaman bı alkıs cnm:KK9::KK9::119: ıradenden dolayı senı kutluyorum:nazar:

Saol cnm hatta bi ara sen diyet mi yapıyorsun dedi :) yok dedim olur mu kilom mu var diyet yapayım:KK70: o da tabi neydin önce öyle yüzüne renk geldi yanakların doldu sakın o haline özenme dedi :KK70: beni zayıf sanıyo bu halimle bile :KK70: ben nasıl mutlu oldum yine kendimi zayıfmış gibi hissedince moral oldu :) :)

Ha bi de emziren canının çektiğini yemeSe göğsü şişermiş diye de kandırmaya çalıştı :KK70: dedim şimdi ısırıcam yanaklarını. Annelik işte bende oğlum bi yudum fazla içsin diye uğraşıyorum o da bana.

Saol cnm hatta bi ara sen diyet mi yapıyorsun dedi :) yok dedim olur mu kilom mu var diyet yapayım:KK70: o da tabi neydin önce öyle yüzüne renk geldi yanakların doldu sakın o haline özenme dedi :KK70: beni zayıf sanıyo bu halimle bile :KK70: ben nasıl mutlu oldum yine kendimi zayıfmış gibi hissedince moral oldu :) :)

Ha bi de emziren canının çektiğini yemeSe göğsü şişermiş diye de kandırmaya çalıştı :KK70: dedim şimdi ısırıcam yanaklarını. Annelik işte bende oğlum bi yudum fazla içsin diye uğraşıyorum o da bana.

aynen cnm ne gusel fazla bı kılon yok gıbı zaten boyunu bılmıyorum gercı ama , benmde teyzemın ufaklıklarının arkasından kostururduk bı lokma daha fazla yesın dıye kırk takla atıyorduk cnm

X