Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

spor yerıne gcmıyr bence cnm ama bol kalori yaktırıyor ,menün güzel kızartma olmasa daha ıyıymıs

Kelebeğimm menünü beğendim canımcım,evet spora ekleyebilirsin :)

canlarım sizden başka düzenli topiğe uğrayan yok doğru dürüst.
spordan sayılmıyor ama ben sporuna eklemeni istedim en azından bişeylere çaban var.
Kızlar şu saç çekme smileyini yapıverinde sayısını öğreneyim cepten çıkmıyor:) kocaman öpüyorum ikinizide

bugunkı menüm
kahvaltı : 1 dilim krempeynırlı baharatlı ekmek, domatesli yumurta,1/2 ekmek
ögle: kavun, 2 dilim peynir
aksam:1 kutu diet kola, 1 kucuk boya haşlanmış patates,1 parça körili haşlanmış tavuk
su:1,5 lt oldu 2,5 lt ye tamamlıcam 12 ye kadar

kalorı harcatıyor sonuçta : 4: ablam

bugünkü menüm
sabah 2 parça sucuklu domatesli tost 2 bardak çay
öğle kırmızı ve yeşil biber kızartması 5 6 kaşık çorba 2 dilim ekmek
akşam 1 porsiyon kuşbaşılı pide 1 bardak ayran
60 dk yürüyüş
1.5 lt su
herkese iyi geceler

Teşekkür ederim ablacım Düzelecektir umarım takımımız sen sıkma canını eğlenmene bak. Spora eklemeyim hiç haksızlık olmasın dün 80 dk var zaten bugün 0 dk yapalım yarın yine zumba filan yapmaya çalışırım bugün temizlikten ötürü ayrı vakit ayıramadım.
: 4 : ablacım boşluklu yazdım sayıyı görebil diye .
Çok öptüm

Menün gayet güzel canım . Bu arada diyet kolaların içinde aspartam denen maddenin çok zararlı olduğunu söylemişti bi diyetisyen. Bence hayatından çıkar. Ben de eskiden çok içerdim kolayı ama artık canım istemiyor bile alıştım. sağlığın için bırakıver canım bu diyet kola olayını

aslında bende çıkarmıştım cnm ama bu aralar , canım ıstıyor baya bı engel olmaya calsıyorum ama olmuyor ıste

Merhaba canım arkadaşım Ne yapmışsın bugün böyle kızartmalar pideler sucuklar havada uçuşmuş Yarın hepimiz çok daha düzgün ve sağlıklı beslenelim olur mu ? Bak şu an bu yediklerinin hiç biri sana zevk vermiyor sen de ben de aynı hissi hissediyoruz. 5 dklık zevk için kalıcı mutluluklarımızı vermemeliyiz. Bu arada çok bilmiş gibi görünmek istemem benim de bazen canım ne isterse yediğim günler oldu. sadece hep beraber zayıflayalım istiyorum.

aslında bende çıkarmıştım cnm ama bu aralar , canım ıstıyor baya bı engel olmaya calsıyorum ama olmuyor ıste
İnternetten oku biraz zararlarını belki tiksinirsin Sen bilirsin yine sağlığın için söyledim biliyorsun.Keşke şu kolaları yasaklasalar. Aldığım kiloların çoğu ondan.Eskiden günde 1 lt ye yakın içerdim.
Bu arada bana dua et yarın 90 lı bi sayı göreyim tartıda . Bu benim motivasyonumu çok arttıracak.

ıns gorursun cnm benm 90 lıları , bılıyorum aslında zararlarını cnm nefıs ıste bende kılodan aldım hergun 2,5 lt bıterdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…