Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

sonuçtan hiç hoşnut değilim bilginize.haftalardır takımı %30 un altına düşürmemek için uğraştım,bu hafta 30 u görmek ne münkün ,yerlerdeyiz:KK43: takımımız ceza alacak.
Deli gelin 2 haftadır ortada yok,bu hafta da gelmesse diskalifiye olacak.

koizumirisa bildirimi unutup plaja gitti,oysa dün akşam bildirebilirdi.

Özetle çokkkk kızdım hepinize ayrı ayrı.yaz dedim çok sıkmayalım dedim olmadı.artık sıkıyönetim var günde 5 mesaj yazma zorunluluğu başladı bugünden itibaren her mesaja numara koyacaksınız.günlük menüler yazılacak yorumlar yapılacak mutlaka.kaçamaklar cezalandırılacak ki yapılmasın.burada olmamızın bir amacı var zayıflamak..bunu unutuyorsunuz.
kendi adıma ben zayıflamak için buradayım ve motivasyona ihtiyacım var.eğer siz fikir değiştirip hayatınıza şişko olarak devam etmek istiyorsanız siz bilirsiniz..ben asla şişman kalmıcam..
Boşuna kendimi yırtmayım burda ,geçerim başka takıma veririm kilolarımı olmadı..
Düşünün taşının...!!!

haklısın abla ne diyeyim
ben kızımı başka şehire ünv.hastanesine götürdüm o yüzden paylaşım yapamadım ama bu hafta telafi ederim inşallah

Merhaba takimcim nasilsiniz?ayse ablacim iyi tatiller benim yerimede yuz.tatilim 9 eylulde bitiyor yeniden aranizda olacagim.hic tartilmadim ama bi aydir bi sene de yedigimi yedim sanirim.bakalim kac kilo aldim.takimda ki durgunluk her daim oluyo malum umarim eylulde toparlanma başlar.gorusmek uzere

merhaba kadis
çok yeme sen yinede vermesi çok zor bilyosun
yaz dönemi o yüzden herkes düzenli olamıyo umarım eylülde hızlı bir şekilde toparlarız kendimizi
iyi tatiller sana

dünkü menüm
sabah 1 yumurta az peynir 4 zeytin 2 dilim ekmek 2 bardak çay
öğle 4 kaşık makarna 5 6 kaşık tavuklu şehriye çorbası
akşam 1 kase yayla çorbası 3 kaşık yeşil biber kız.3 kaşık yoğurtlu kırmızı biber kız.
1 şeftali
2 lt su
spor 30 dk yürüyüş

Günaydın kızlar,rejimlere uyulsun sporlar yapılsın su ihmal edilmesin .
Takımda sıkıyönetim başladı,mesajlarınızı numaralandırın.herkes kilo verecek...:KK47::KK47::KK47:

Son düzenleme:
Bugünkü Menüm
Sabah : 1 simit az peynir , 5 zeytin ,şekersiz çay
Ara : 1 kuru kayısı
Öğle : 2 Kaşık kabak yemeği
Ara : 2 kuru kayısı 3 ceviz
Akşam : yarım simit , az peynir ,2 zeytin.
ara : 1 bardak tarçınlı süt
Spor : 30 dk 5 km hızla yürüyüş, 20 dk dans ve yerde karın hareketleri bacak hareketleri, 30 dk dışarıda orta tempo yürüyüş
Su : 2,5 lt ye tamamlayacağım. Siz nasıl 4lt filan içebiliyorsunuz ya . Ben bunu zor içiyorum :KK50:
tatlım 1 simit 16 dilim ekmeğe eşdeğer deniyor,1,5simit:KK47:

Merhaba takimcim nasilsiniz?ayse ablacim iyi tatiller benim yerimede yuz.tatilim 9 eylulde bitiyor yeniden aranizda olacagim.hic tartilmadim ama bi aydir bi sene de yedigimi yedim sanirim.bakalim kac kilo aldim.takimda ki durgunluk her daim oluyo malum umarim eylulde toparlanma başlar.gorusmek uzere
kadriyecim selam,kendi adıma iyiyim sende iyisindir umarım.bol bol yüzüyorum hepimiz adına:)bende yazı kilo vermesemde almadan bitirmeye çalışıyorum.gördüğün üzre takım kendini bu hafta iyice saldı:KK47:
Teldende bu kadar girebiliyorum ancak.
Tatilin gönlünce geçiyordur umarım,döndüğünde sıkı bir rejimle kısa sürede aldıklarını verirsin canım.bende eylülün 15 inden sonra dönücem büyük ihtimal.listelerime harfiyen uyucam.

haklısın abla ne diyeyim
ben kızımı başka şehire ünv.hastanesine götürdüm o yüzden paylaşım yapamadım ama bu hafta telafi ederim inşallah
geçmiş olsun canım.mazeretler bildirildiği sürece sorun yok.

Sky87 sınavında başarılar canım.dediğim gibi ,mazeretler bildirildiği sürece sorun yok .

Son düzenleme:
bugun sıfırdan bı başlangıç yaptım bakalım nasıl gıdıcem spor ve beslenme duzenıne yenıden donuyorum dıyetler bana gore degıl bunu anladım , :26:bunca zaman dıyetsız verdım kılomu sımdıde tekrar ole yapıcamm:26:

bugun sıfırdan bı başlangıç yaptım bakalım nasıl gıdıcem spor ve beslenme duzenıne yenıden donuyorum dıyetler bana gore degıl bunu anladım , :26:bunca zaman dıyetsız verdım kılomu sımdıde tekrar ole yapıcamm:26:
2-)
Bence de canım . sağlıklı ve düzenli beslenip bi de spor yaptıktan sonra mutlaka zayıflanır. Hem o şekilde tek tip beslenmek saçların dökülmesine dişlerin zayıflamasına filan sebep oluyormuş.
bence dukan da çok sağlıksız mesela:KK50:

2-)
Bence de canım . sağlıklı ve düzenli beslenip bi de spor yaptıktan sonra mutlaka zayıflanır. Hem o şekilde tek tip beslenmek saçların dökülmesine dişlerin zayıflamasına filan sebep oluyormuş.
bence dukan da çok sağlıksız mesela:KK50:

valla cnm kılo verım dıyete başladım ama yerımde saydım bu hafta gr gıtmedı dıyetler ters tepkı yapıyor bende , eskı sıstemıme dondum dıyet lıstesı uygulamadanda gayet güzel zayıflanıyor:KK9: sımdı bı tane tablo oluşturdum yenı cızelgemı hazırladım tıck cross atarak zayıflamaya devam edıcem sımdı , yanı yıne eskı ıstıkrarıma devam ınss:26:

valla cnm kılo verım dıyete başladım ama yerımde saydım bu hafta gr gıtmedı dıyetler ters tepkı yapıyor bende , eskı sıstemıme dondum dıyet lıstesı uygulamadanda gayet güzel zayıflanıyor:KK9: sımdı bı tane tablo oluşturdum yenı cızelgemı hazırladım tıck cross atarak zayıflamaya devam edıcem sımdı , yanı yıne eskı ıstıkrarıma devam ınss:26:
Tebrik ederim seni o zaman. İnş. sağlıklı şekilde veririz şu kiloları:KK39:

Nasıl bir tablo bu ? hergün ne yiyeceğini mi yazdın ?

Nasıl bir tablo bu ? hergün ne yiyeceğini mi yazdın ?

onu zaten yapıyorum cnm benm, koca bı dosya ıcınde gun ıcerısınde yedıgım ve yaptığım seylerı hep not tuttum ,bu spor ve bakım tablom cnm , hanı kucukken çocuklara altlarını ıslattıklarında guneslı bulutlu dıye bı tablo yaparlardı ona benziyor aslında odamın duvarına astık tek yapmam gereken o gun yaptığım sporlara tıck croos koymak

dıyelımkı spor ıstemı oluşturdum bugun 30 dk Plates yaptım tıck koyucam zumbayı ıse 40 dk yaptım dıyelım 40 dk seklınde yyazıcam

gün/ egzersiz1.gun
Plates(30 dk)✓
zumba (30 dk)40 dk

Güzelim ne geç kalması ne güzel kilo vermişsin bak. Arada tabiki dinlendiğin zamanlar olacak şimdi ikinci yarıya çıkıyorsun öyle düşün. Bu maçı biz kazanalım:KK16:
aynen tatlım su kendıme olan ozguvenımı bır an once gerı kazanmak ıstıyorum artık cok bunaldım bu durumdan , herseyımle tam bır hanımefendı olmak ıstıyorum bencede kazanalım bu maçı artık

onu zaten yapıyorum cnm benm, koca bı dosya ıcınde gun ıcerısınde yedıgım ve yaptığım seylerı hep not tuttum ,bu spor ve bakım tablom cnm , hanı kucukken çocuklara altlarını ıslattıklarında guneslı bulutlu dıye bı tablo yaparlardı ona benziyor aslında odamın duvarına astık tek yapmam gereken o gun yaptığım sporlara tıck croos koymak

dıyelımkı spor ıstemı oluşturdum bugun 30 dk Plates yaptım tıck koyucam zumbayı ıse 40 dk yaptım dıyelım 40 dk seklınde yyazıcam

gün/ egzersiz
1.gun
Plates(30 dk)
✓
zumba (30 dk)
40 dk

Ay valla çok güzel yapmışsın .Ben erinirim ama yapamam öyle şeyler :KK1:

Bugünkü menüm :
Sabah : 1 dil. kepek ekmeği, 5-6 tane patates kızartması, az peynir , 3 zeytin
Ara :1 kuru kayısı ,1 ceviz
Öğle : 5 adet ekmeksiz yapılmış köfte, yarım domates
Ara : 1 kuru kayısı
Akşam : 2 adet patates (fırında yağsız baharatlı), az yağlı salata,1 dilim kaşar peyniri
ara: 1 bardak tarçınlı süt
Su : 2,5 lt + 2 kupa yeşilçay ve biberiye çayı karışımı
Spor : salonu mutfağı süpürdüm koltukların hepsini çekip süpürüp paspas atıp tekrar yerleştirdim , Banyoyu detaylı şekilde temizledim. Hepsi 3,5 saat sürdü (bulaşık filan da vardı ) şu an normal bir günden daha fazla ağrıyor her yerim.
Bu temizliği spor dksına ekleyebiliyor muyuz?
Ama içim rahat çünkü çok yoruldum ve çok terledim baya kalori yakmışımdır umarım.
Hadi kızlar sizlerinde menüleri merak ediyorum:KK54:

X