Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

aynen telaf etmezsek vahım ıns telafı ederız

selam hanımlar bugun pek gıremedım dayım kanser hastası radyoterapı ıcın hastaneye yatmıştı ama kanamsı olmuş durumu acilmiş heran hersey olabılırmıs annemler apartopar gıttı bende onun telasında bır teyzemle bır dıger dayımla konuştum.sonra neolur neolmaz dıye butun evı supurdum sıldım fılan snra amcamlar geldı derken anca gırebıldım

menü

sabah
2 ınce ekmek arasında bıber

ara ogun 4 cıgkofte

aksam yemegı

1 pide((
az salata

spor 30 dk yuruyus
1 saat ev temızlıgı

(ogle yemegı yemedim o kosusturmaya ara ogun cıg köftede yemekten sayabılırız sanırım )

cok gecmıs olsun cnm Allah açıl sıfalar versın

kızlar yogunluktan artı yorgunluktan iki gündür ihmal ettim forumu çok özür diliyorum... geçmişi okudum hafta sonuna göre hareketliymiş topik ne güzel:)) sabah uyanınca girip bütün hafta sonumu yazacagım inş. iyi uykular herkese...

günaydın kızlar yeni bir hafta daha başladıı
bu hafta mutluyum bayram dolayısıyla memlekete gideceğim için
haftasonu ne yaptım yiyip içip yattım desem yeridir
çok uyudum uyudukça da yerimden kalkasım gelmedi
tatil havası yine hüküm sürmeye başladı hadi hayırlısı

selam kızlar
2 gün üstüste misafir ağırlamanın yorgunluğu üzerimde,hala regl olamadım davul gibi her yerimuyumaya çalışmak ve uyuyamamakta zaten beni zombie havasına soktu.bir düzene girmek istiyorum artıkkkkk
beynimde bin tane soru..hem bedenen hem beynen yorulmak ne fenaymış yahu
menüler desen saçma sapan bi şekilde 2 gündür

kızlar bundan sonra aylık liste hazırlıcam Allah nasip ederse
bir ay sonunda ne kadar kilo vermişiz yada almışız gözümüzün önünde olsun
bu ayki 3 haftalık listemizi çıkardım,bayram ertesinden sonraki hafta 4.haftanın bitişi sayıcaz (bayramda bildirim olmadığı için)

318.ETAP İLE 322.ETAP ARASI 1 AYLIK SONUÇ LİSTELERİ

NoKullanıcı1.Hafta (318.Etap)1.Hafta (Fark)2.Hafta (319.Etap2.Hafta (Fark)3.Hafta (320.Etap3.Hafta (Fark)4.Hafta (322.Etap4.Hafta (Fark)Aylık Sonuç
1moni90,50,188,91,588,80,1
2nice1560,90,859,01,160,0+1
3yağmur387265,00,564,20,363,70,5
4hrnsnr57,60,257,00,456,50,5
5sewil08755,3154,00,353,70,3
6bitanemo66,00,565,00,564,50,5
7koizumirisa----103,92,4
8efsax----84,4-
9sky87----92,0-
10deligelin----113,0-
11seheryıldızı86,7izinliizinliizinliizinliizinli
12symrne58,7izinliizinliizinliizinliizinli
13duygubaby77,5izinliizinliizinliizinliizinli
14umutlayasasen68,3izinliizinliizinliizinliizinli
15kadis71,7izinliizinliizinliizinliizinli
16turuncu69,9izinliizinliizinliizinliizinli
17tipitak68,3izinliizinliizinliizinliizinli
18newlife3557,7izinliizinliizinliizinliizinli
[TR]

Son düzenleme:

eline sağlık canm son günler bende sporu sallamış bulunmaktayım sahur yapmadan oruç tutunca hıc halım olmuyor kıpırdamaya , bugun bıraz yaptım ama mıdem bu seferde son gunlerı sag salım bı atlatsam oruçların sukur namazı kılıcam

Girişimi yapayım. adım bengisu, 15 yaşındayım , lise 2 ye geçtim, şişko bir genç kızım, yakında fit bir kız olacağım

Bu arada bayramda hiçbir yere gitmeyeceğim ve herkesi bir yere yollayacağım için, bayram diyet bayramım olacak, kendi yemeğimi kendim yapıp, sabah yürüyüşlerine çıkacağım, çok güzel olacak çok

Hoşgeldiin

kek yerine esmer ekmek yesen güzel bir menü olacakmış .

Çok geçmiş olsun canım.

menüm
sahur
yok
iftar
2 kepçe mantar çorbası
bol marul salatası
1 dılım ev yapımı pızza
1 bardak mango suyu

ara
1 avuç anepfıstıgı
1 parça beyaz mılka

Sahur yapmayarak metabolizmanı durdurma bence, milka da olmamış . Mango suyunu nerden buldun? Ice tea gibi bir şey mi? Sadece mango suyunu görmemiştim .

güllaç, pasta, börek, pilav, patates birlikte olmamış

Telaştan bir şey hazırlayamamışsın sanırım canım. Çok geçmiş olsun.

sahur yok,iftar 2 kepçe yesıl mercımekcorbası , 2 dılım pıde ,menemen, 4-5 tane kavun

Sahur olmazsa metabolizma olmaz iftarın güzelmiş

Ben de dün misafirlikteydim. Bugün şükür evdeyim. Sahurda 1 krep 1 çatal çikolata 1 dilim beyaz peynir domates salatalık yedim. İftarda da güzel bir menü ayarlayacağım

Okullar açıkken diyet yaptığım okul arkadaşım, 70 kilodan 59a düşmüş tatilde. Kız 11 ben 4 kilo verebildim , inanamıyorum kendime. Nasıl daha şişman olup daha az veririm. Acilen vermem lazım. Okulda tek şişman ben kalacağım

selam kızlar nasılsınız
işler yoğun arkadaşlar bayram iznine çıktı onların işinide ben yapıyorum

canım sen üzülme sende verirsin daha tatil bitmedi
artık dahada hırslanırsın sana iyi olur insan böyle şeyler duyunca azmi artıyor ve daha sıkı sarılıyor diyete

dünkü menüm

sahur:3 dolma

iftar:bir kaç kaşık çorba, biraz pide,
2 dolma biraz biber kızartması
kola
1 dilm baklava, 1 top dondurma

kızlar ben çoktım çok öpüyorum sizleri
beni idare edin çok yoğunum uğrayamıyorum

cnm sahur yapamıyorum, mıdemden dolayı o yüzden metabolızma yavaşlıyor ama yapacak bısey yokmeyve suyu olarak satılıyor cnm

Son düzenleme:
selam kızlar menümü yazacağım oruç değildim

sabah k.k kadar pide kaşar peyniri bir parça

öğle bir dilim pasta

akşam bir tabak mantı

yarım saat yürüyüş suyu çok az içebildim(

dünkü menüm

sahur:3 dolma

iftar:bir kaç kaşık çorba, biraz pide,
2 dolma biraz biber kızartması
kola
1 dilm baklava, 1 top dondurma

ağır yemekler canım ama ramazan ayında olması affedici...

canım bn 2 ay diyet yaparım 3. ayda kilo vermeye başlarım metabolizma farkı oluyor. kalmazsın inanıyorum sana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…