Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

elımden geldınce tutuyorum artık cnm

tahılda cok olmuş cnm menünde

evet cok oldu cnm ya :KK43:(( adetım başladı bırde 2 aydır dıane35 kullanıyorum.sıvılcem var dıye doktora gıttım doktor kısten olablır dıye kadın doğumcuya yolladı oda kıst yok rahım bıraz buyuk demıstı oda ağrılı adet olursun dedı.adetoldugumda cok ağrım oluyor dıye doktor verdı bırde sıvılceler ıcın oda bende normal adet seklımı bozdu hep olduğumdan az oluyorum oda stres yaptırıyor ee bırde adet donemının tatlı krızı derken ıyıce yemeğe verdım bugun :KK43:((
ıns bayra sonrası böyle olmuycak ya

neyse hanımlar bana musade artık uyku zamanı:KK43:
yarın yne erken kalkıcam ıse gıtmesemde evden hazırlancak yollancak raporlar var onları yolluycamda.

herkesın kadır gecesı mübarek olsun.dualarınız kabul olur ıns.ve takımca herkes bolca kılo verır ıns:KK70:

neyse hanımlar bana musade artık uyku zamanı:KK43:
yarın yne erken kalkıcam ıse gıtmesemde evden hazırlancak yollancak raporlar var onları yolluycamda.

herkesın kadır gecesı mübarek olsun.dualarınız kabul olur ıns.ve takımca herkes bolca kılo verır ıns:KK70:

evet cok oldu cnm ya :KK43:(( adetım başladı bırde 2 aydır dıane35 kullanıyorum.sıvılcem var dıye doktora gıttım doktor kısten olablır dıye kadın doğumcuya yolladı oda kıst yok rahım bıraz buyuk demıstı oda ağrılı adet olursun dedı.adetoldugumda cok ağrım oluyor dıye doktor verdı bırde sıvılceler ıcın oda bende normal adet seklımı bozdu hep olduğumdan az oluyorum oda stres yaptırıyor ee bırde adet donemının tatlı krızı derken ıyıce yemeğe verdım bugun :KK43:((
ıns bayra sonrası böyle olmuycak ya

anladım cnm benm hayırlısı ,ıı geceler allah rahatlık versın

Bugünkü rezil menüm :KK14::KK14::KK14:

Sahur: 1.5 krep
1 tatlı kaşığı çikolata
1 üçgen peynir
domates salatalık

İftar: 1 kase mantılı çorba
birer ikişer kaşık kısır, patlıcan salatası, tavuk sote
yarım kandil simidi

hamur işlerinden kaçtım ama o fıstıklı baklavalar çeldi aklımı :KK43::KK43::KK43:

+20 dk yürüyüş

menüm
sahur
yok
iftar
2 kepçe mantar çorbası
bol marul salatası
1 dılım ev yapımı pızza
1 bardak mango suyu

ara
1 avuç anepfıstıgı
1 parça beyaz mılka

2 ogrencıyle bas edemedm bn haftasonu 2 gun bende kalıyorlardı okul odevlerı , konuş calısmaları derken fenıydı matematıgıydı turkcesıdı derken cok zorluyordu cnm sende 19 tane varmış aman ben almayayım Allah yardımcın olsun

saol canım ama senn işin dahada zor gibi sende kalıyolarmış 2 gün baksana benm saat ile dersim gider 1 saat durr çıkar dierine giderim :)

selam kızlar,bugün bakamadım foruma misafirim vardı tüm gün mutfaktaydım:KK52:
sabah : 1yumurta
1dilim kepekli ekmek
1dilim peynir
1 domates
1 salatalık
5 adet zeytin
2 bardak şekersiz çay

10.30 11.30 arası 60 dk 6km yürüyüş

öğle: 1 adet közleme patlıcan + bol yoğurt+ çoookkk az tuz (tuzu bir anda kesemedim) + 3 damla zeytinyağı bunları karıştırıp yedim :)

14.00 15.00 arası 60 dk 5km yürüyüş ( sabahkinden sonra bunu 5 km hızla yürüdüm biraz yorgunluk var hala üzerimde :S)

akşam: börülce yemeği yaptım 1 tabak börülce yemeği düşünüyorum + yanında 1 kase cacık ekmek yememeyi düşünüyorum:)
menülerin ve sporun harika :KK16::KK34:

bende memnun oldum canım :) bu arada yazmamışım ama bende hala öğrenciyim mat öğretmnlii okuyorum :KK70: yazmamışım buraya :KK70: bi yandanda çalışıyorum özel ders veriyorum liesye gidenlere yani anlayacağın hayatım okdar yoğun ki... okula git çık ders vermeye git 9 gibi eve git kocanla vakit geçir 11de yat kocayı uyut geri kalk ertesi günün yemeğini yap iş güç çamaşır bulaşık 2 gibi yat 6.30 geri kalk böyle yani okdar yoğunum ki :KK43::KK43: yazın ne okul var ne özel ders bütün gün evdeyimde fırsattan istifade sporum diyetim tam gidiyo çok şükür
Allah kolaylık versin canım okurken yoruldum:KK1:

kaptan ben kepek ekmegı yıtyemıyorum yasak kansız olduğum ıcın .burada tam tahıllı buğday ekmegıde bulmak zor :KK43: kucuk yer normal ekmek oluyor kansızlığımdan dolayı dıyetısyen beyaz ekmek ye demıstı beyaz yesem neolur?

kaptan gırebıldıgım kadar bayramda gırmeye çalışırım ama belkı hıc gıremedıgımde olabılır malum bayram bayramda anne tarafına gıdersem gıremeyebılırım oyuzden.
mumkun olduğunca az tatlı yemeye calısacagım.bol bol gezmek nıyetım 5 gun ıznım var nezamndır gezmiyorum acısını çıkartmam lazım :KK70:
kansızlık sorunu bendede var bir türlü başedemiyorum:KK31:
doktorun öyle dediyse tabiki yiyebilirsin tatlım:KK16:
zaten zorunluluk yok , bende fırsat bulursanız girin dedim zaten burdan kopmamak adına:KK34:

bugunkımenum

sabah
2 dılım kek
sekersız cay

ara ogun
1 dılım kek
sekersız cay

ogle fırında patates (cok az yag ıle pulbıberlı kekık nanelı patates)
yanında 2 bıber
yarım kırmızı bıber gozlemesı
1 dılım ekmek

araogun
1 dılım ekmek
1 ucubırarada
aksam
2 kasık pazı yemegı
3 tane ıslım kebabı (hepsıde ufak ufaktı)
6-7 kask bıber öldürme(cok az yag ıle kendı buharında yapılıyor)
2,5 dılım ekmek :KK43:(

cok yedım bugun tatlıyı adetlı olduğum ıcın tatlı krızındeyımde :KK43:(

spor toplamda 45 dk yuruyus
oyo oy kız bunlar ne:KK47::KK4::KK4:

Bugünkü rezil menüm :KK14::KK14::KK14:

Sahur: 1.5 krep
1 tatlı kaşığı çikolata
1 üçgen peynir
domates salatalık

İftar: 1 kase mantılı çorba
birer ikişer kaşık kısır, patlıcan salatası, tavuk sote
yarım kandil simidi

hamur işlerinden kaçtım ama o fıstıklı baklavalar çeldi aklımı :KK43::KK43::KK43:

+20 dk yürüyüş
bir iki şey dışında çok ta kötü görünmüyor:KK34: yinede ben saçını çekeyim gel bakimm:KK4::KK4::KK4:

menüm
sahur
yok
iftar
2 kepçe mantar çorbası
bol marul salatası
1 dılım ev yapımı pızza
1 bardak mango suyu

ara
1 avuç anepfıstıgı
1 parça beyaz mılka
gayet güzel:KK34:

Merhabalar kardes takimm ben 14.takimdanim nasilsinz bkalim
merhaba tatlım hoşgeldin:KK16:
iyiyiz sen de iyisindir umarım,hayırlı kandiller :KK54:

Son düzenleme:
hasimato hastalığı nedır?gecmıs olsun.
1 ayda güzel kılo vermısısın maşallah ıns devamıda gelıe hep beraber verırız.

saol canım. haşimato bi troid hastalığı çalışmıyor benmki... yorgunluk stres kansızlık kaçınılmaz kilo artışı ( kesinlikle kilo alınıyor ama şanslı bir kesim varki onlar 3 5 kiloyla sıyırıyorlar paçalarını...)

evet Eylül'de sizlerle olmayı ben de çok istiyorum!:KK16:
aaa hayırlı olsun, rica ederim, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)
evet evet almamaya bak, bayram sonrası vermeye başlarsın düzene girince..çünkü tatlı tüketimi de çok olur, sonrasında birden diyete girdiğin için metabolizma şaşırıp kilo vermeye başlar :KK66:
sevgiler:KK16:
oy oy eylül gelsede düzene girsek:KK31:
misafirim vardı tüm gün mutfaktaydım haliylede kaçırdım:KK17:
teşekkür ederim ayşecim:KK16:
şaşırır inşallah yoksa fena:KK1:
:KK16::KK54:

menü yazayım dedim ,dün geceki sahuru hatırlamıyorum:44:eek: kadar yorgunumkiiiiiii:KK31:
iftar
4 kaşık mercimek çorbası
2 kaşık türlü güveç
yarım kase pilav
3 kaşık patates püresi
2 tane islim kebabı
2 kaşık makarna salatası
1 kaşık köz patlıcan salatası
bir bardak dido soğuk çay

ara
1 dilim ıspanaklı börek
1 dilim pasta (ablamın doğum günüydü o na pasta almıştım)

sonraki ara
biraz güllaç

tüm gün hiç oturmadım market.mutfak iftar derken bittim resmen:KK31:
ilk defa kandil ve ben kandil simiti yemedim:KK1:o kadar tokumki hiç canım istemedi:KK53:
yarında iftara misafirlerim var bugünkünün 2 katı 20 kişi olucaz,oy gidip uyuyamaya çalışıyım sahurda ağrı kesici de içtim banamısın demedi hiç bir yerim tutmuyor:KK37:

selam kızlar,bugün bakamadım foruma misafirim vardı tüm gün mutfaktaydım:KK52:

menülerin ve sporun harika :KK16::KK34:

Allah kolaylık versin canım okurken yoruldum:KK1:

kansızlık sorunu bendede var bir türlü başedemiyorum:KK31:
doktorun öyle dediyse tabiki yiyebilirsin tatlım:KK16:
zaten zorunluluk yok , bende fırsat bulursanız girin dedim zaten burdan kopmamak adına:KK34:

oyo oy kız bunlar ne:KK47::KK4::KK4:

bir iki şey dışında çok ta kötü görünmüyor:KK34: yinede ben saçını çekeyim gel bakimm:KK4::KK4::KK4:

gayet güzel:KK34:

merhaba tatlım hoşgeldin:KK16:
iyiyiz sen de iyisindir umarım,hayırlı kandiller :KK54:

sorma kaptan dun ıstah bır açıldı tam açıldı :KK43:( nezamandır kek yemıyordum kaçırmışım fazla :KK43:((n artık bugun tlafı edıcegız :KK43:(

menü yazayım dedim ,dün geceki sahuru hatırlamıyorum:44:eek: kadar yorgunumkiiiiiii:KK31:
iftar
4 kaşık mercimek çorbası
2 kaşık türlü güveç
yarım kase pilav
3 kaşık patates püresi
2 tane islim kebabı
2 kaşık makarna salatası

ara
1 dilim ıspanaklı börek

sonraki ara
biraz güllaç

ilk defa kandil ve ben kandil simiti yemedim:KK1:o kadar tokumki hiç canım istemedi:KK53:
yarında iftara misafirlerim var bugünkünün 2 katı 20 kişi olucaz,oy gidip uyuyamaya çalışıyım sahurda ağrı kesici de içtim banamısın demedi hiç bir yerim tutmuyor:KK37:

abla senın menüde sankı bıraz fazla olmuş gıbı

günaydın iyi hafta sonları kızlar:KK3:
hala regl olamadım davul gibiyim,kasık ağrısıda cabası:KK25:
iftara kalabalık misafirlerim var,ben hemen mutfağa giriyorum anca yetiştririm:KK24:

abla senın menüde sankı bıraz fazla olmuş gıbı
o kadar koşuşturma,servis arasında onları ne ara yedim inan bimiyorum:26:

sorma kaptan dun ıstah bır açıldı tam açıldı :KK43:( nezamandır kek yemıyordum kaçırmışım fazla :KK43:((n artık bugun tlafı edıcegız :KK43:(
telafi etmessek yandık zaten,benim aldığım kilo mideme yansımış midem çıkmış,ne güzel erimişti ya:KK5::KK43:

Merhabalar kardes takimm ben 14.takimdanim nasilsinz bkalim
merhaba cnm hg tskler sen nasılsın
saol canım ama senn işin dahada zor gibi sende kalıyolarmış 2 gün baksana benm saat ile dersim gider 1 saat durr çıkar dierine giderim :)
senın daha ıyımıs yemeklerı yatmaları kalkmaları , kendımı anneannelerı gıbı hıssedıyordum :KK9: haftasonu hep bendeler
iftar
4 kaşık mercimek çorbası
2 kaşık türlü güveç
yarım kase pilav
3 kaşık patates püresi
2 tane islim kebabı
2 kaşık makarna salatası

ara
1 dilim ıspanaklı börek

sonraki ara
biraz güllaç

cok gecmıs olsun cnm oncelıkle menün ck gıbı durmus ama hep 2 kasık falan almışsın tadımlık yemıssın ve devamlı hareket halndeymıssın gayet güzel Allah yardımcın olsun cnmcım

Meraba bugün yarım avuç içi kadar pide, küçük bir salkım üzüm, biraz omlet, domates salatalıkla sahurumu yaptım. Akşam misafirlikteyiz. Gelince jillianla 30 days shred videolarına tekrar başlayacağım, bundan sonra her gün onları yapacağım. 30. gün ne olacağını çok merak ediyorum. Fotoğraflarımı çekmede yarar var.

Meraba bugün yarım avuç içi kadar pide, küçük bir salkım üzüm, biraz omlet, domates salatalıkla sahurumu yaptım. Akşam misafirlikteyiz. Gelince jillianla 30 days shred videolarına tekrar başlayacağım, bundan sonra her gün onları yapacağım. 30. gün ne olacağını çok merak ediyorum. Fotoğraflarımı çekmede yarar var.

bende ınsanıty başlamaya düşünüyorum ama oruçluyken cesaret edemiyorum bu aralar aksamlarıda cnm spor yapmak ıstemıyorum bakalım napıcm

selam kızlar nasılsınız:KK16::KK16::KK16:
dün misafirim vardı giremedim
akşama kadar temizlikti alışverişti yemekti uğraştım çok yoruldum
gecede kandil oldupu için uyumadım bugün geç kaktım
ütü filan yaptım

X