Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın iyi hafta sonları kızlar:KK3:
hala regl olamadım davul gibiyim,kasık ağrısıda cabası:KK25:
iftara kalabalık misafirlerim var,ben hemen mutfağa giriyorum anca yetiştririm:KK24:

o kadar koşuşturma,servis arasında onları ne ara yedim inan bimiyorum:26:

telafi etmessek yandık zaten,benim aldığım kilo mideme yansımış midem çıkmış,ne güzel erimişti ya:KK5::KK43:

aynen telaf etmezsek vahım ıns telafı ederız

selam hanımlar bugun pek gıremedım dayım kanser hastası radyoterapı ıcın hastaneye yatmıştı ama kanamsı olmuş durumu acilmiş heran hersey olabılırmıs annemler apartopar gıttı bende onun telasında bır teyzemle bır dıger dayımla konuştum.sonra neolur neolmaz dıye butun evı supurdum sıldım fılan snra amcamlar geldı derken anca gırebıldım

menü

sabah
2 ınce ekmek arasında bıber

ara ogun 4 cıgkofte

aksam yemegı

1 pide:KK43:((
az salata

spor 30 dk yuruyus
1 saat ev temızlıgı

(ogle yemegı yemedim o kosusturmaya ara ogun cıg köftede yemekten sayabılırız sanırım )

selam hanımlar bugun pek gıremedım dayım kanser hastası radyoterapı ıcın hastaneye yatmıştı ama kanamsı olmuş durumu acilmiş heran hersey olabılırmıs annemler apartopar gıttı bende onun telasında bır teyzemle bır dıger dayımla konuştum.sonra neolur neolmaz dıye butun evı supurdum sıldım fılan snra amcamlar geldı derken anca gırebıldım

menü

sabah

ara ogun 4 cıgkofte

aksam yemegı

az salata

spor 30 dk yuruyus
1 saat ev temızlıgı

(ogle yemegı yemedim o kosusturmaya ara ogun cıg köftede yemekten sayabılırız sanırım )

cok gecmıs olsun cnm Allah açıl sıfalar versın:KK50:

kızlar yogunluktan artı yorgunluktan iki gündür ihmal ettim forumu çok özür diliyorum... geçmişi okudum hafta sonuna göre hareketliymiş topik ne güzel:)) sabah uyanınca girip bütün hafta sonumu yazacagım inş. iyi uykular herkese...

günaydın kızlar yeni bir hafta daha başladıı :21::21:
bu hafta mutluyum bayram dolayısıyla memlekete gideceğim için :KK76:
haftasonu ne yaptım yiyip içip yattım desem yeridir :KK1:
çok uyudum uyudukça da yerimden kalkasım gelmedi :KK24:
tatil havası yine hüküm sürmeye başladı hadi hayırlısı :KK53:

selam kızlar
2 gün üstüste misafir ağırlamanın yorgunluğu üzerimde,hala regl olamadım davul gibi her yerim:KK31:uyumaya çalışmak ve uyuyamamakta zaten beni zombie havasına soktu.bir düzene girmek istiyorum artıkkkkk:KK52:
beynimde bin tane soru..hem bedenen hem beynen yorulmak ne fenaymış yahu:KK24:
menüler desen saçma sapan bi şekilde 2 gündür:KK37:

kızlar bundan sonra aylık liste hazırlıcam Allah nasip ederse:nazar:
bir ay sonunda ne kadar kilo vermişiz yada almışız gözümüzün önünde olsun:KK76:
bu ayki 3 haftalık listemizi çıkardım,bayram ertesinden sonraki hafta 4.haftanın bitişi sayıcaz (bayramda bildirim olmadığı için)

318.ETAP İLE 322.ETAP ARASI 1 AYLIK SONUÇ LİSTELERİ

NoKullanıcı1.Hafta (318.Etap)1.Hafta (Fark)2.Hafta (319.Etap2.Hafta (Fark)3.Hafta (320.Etap3.Hafta (Fark)4.Hafta (322.Etap4.Hafta (Fark)Aylık Sonuç
1moni90,50,188,91,588,80,1
2nice1560,90,859,01,160,0+1
3yağmur387265,00,564,20,363,70,5
4hrnsnr57,60,257,00,456,50,5
5sewil08755,3154,00,353,70,3
6bitanemo66,00,565,00,564,50,5
7koizumirisa----103,92,4
8efsax----84,4-
9sky87----92,0-
10deligelin----113,0-
11seheryıldızı86,7izinliizinliizinliizinliizinli
12symrne58,7izinliizinliizinliizinliizinli
13duygubaby77,5izinliizinliizinliizinliizinli
14umutlayasasen68,3izinliizinliizinliizinliizinli
15kadis71,7izinliizinliizinliizinliizinli
16turuncu69,9izinliizinliizinliizinliizinli
17tipitak68,3izinliizinliizinliizinliizinli
18newlife3557,7izinliizinliizinliizinliizinli
[TR]

Son düzenleme:
kızlar bundan sonra aylık liste hazırlıcam Allah nasip ederse:nazar:
bir ay sonunda ne kadar kilo vermişiz yada almışız gözümüzün önünde olsun:KK76:
bu ayki 3 haftalık listemizi çıkardım,bayram ertesinden sonraki hafta 4.haftanın bitişi sayıcaz (bayramda bildirim olmadığı için)

318.ETAP İLE 322.ETAP ARASI 1 AYLIK SONUÇ LİSTELERİ

No
Kullanıcı
1.Hafta (318.Etap)
1.Hafta (Fark)
2.Hafta (319.Etap
2.Hafta (Fark)
3.Hafta (320.Etap
3.Hafta (Fark)
4.Hafta (322.Etap
4.Hafta (Fark)
Aylık Sonuç
1
moni
90,5
0,1
88,9
1,5
88,8
0,1
2
nice15
60,9
0,8
59,0
1,1
60,0
+1
3
yağmur3872
65,0
0,5
64,2
0,3
63,7
0,5
4
hrnsnr
57,6
0,2
57,0
0,4
56,5
0,5
5
sewil087
55,3
1
54,0
0,3
53,7
0,3
6
bitanemo
66,0
0,5
65,0
0,5
64,5
0,5
7
koizumirisa
-
-
-
-
103,9
2,4
8
efsax
-
-
-
-
-84,4
-
9
sky87
-
-
-
-
92,0
-
10
deligelin
-
-
-
-
113,0
-
11
seheryıldızı
86,7
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli
12
symrne
58,7
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli
13
duygubaby
77,5
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli
14
umutlayasasen
68,3
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli
15
kadis
71,7
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli
16
turuncu
69,9
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli
17
tipitak
68,3
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli
18
newlife35
57,7
izinli
izinli
izinli
izinli
izinli

eline sağlık canm :KK16:son günler bende sporu sallamış bulunmaktayım sahur yapmadan oruç tutunca hıc halım olmuyor kıpırdamaya , bugun bıraz yaptım ama mıdem bu seferde son gunlerı sag salım bı atlatsam oruçların sukur namazı kılıcam :KK9:

sizlerden de kendinizi takıma tanıtmanızı istiyorum,ne kadar paylaşım yaparsak o kadar kaynaşırız ve kilolarımızdan kurtuluruz:KK34:

takımımızda samimi bir ortamdayız,birbirimizi eleştirirken(menü kilo verememe,motivasyon düşüklüğü gibi. )kırıcı olmamaya ve şirin olmaya gayret edelim:KK24:

ve bayram...lütfen ama lütfen,yediklerimize içtiklerimize çok çok dikkat edelim.tatlı,çikolata bombardımanına tutulacağız:KK52:yanında asitli şekerli içecekler de cabası:KK30:hayır demeyi bilelim ve çok ölçülü olalım:nazar:bayram sonrası +2 kilolarla pişmanlık yaşamamak için hayır demeyi öğrenmeliyiz...
biz meşakkatli bir yola çıktık,önümüze bir çok engel çıkacak,bunlara dur diyebilmek ve yolun sonuna en kısa sürede ulaşabilmek için,amacımızı asla unutmayalım:nazar:
bunu kendimize ve bedenimize borçluyuz:KK34:

bayram sonrası bizi bekleyen tartı gerçeğinide unutmayalım:nazar::KK1::KK1:

başınızda saç kalmaz alimallah:KK1: yoluk yoluk yolarım:KK4::KK4:söylemedi demeyin:KK53:
hepinize güveniyorum:KK16::KK54:

Girişimi yapayım. adım bengisu, 15 yaşındayım , lise 2 ye geçtim, şişko bir genç kızım, yakında fit bir kız olacağım:KK1:

Bu arada bayramda hiçbir yere gitmeyeceğim ve herkesi bir yere yollayacağım için, bayram diyet bayramım olacak, kendi yemeğimi kendim yapıp, sabah yürüyüşlerine çıkacağım, çok güzel olacak çok :KK52:

arkadaşlar kendimi tanıtmak istiyorum sizlere:)

ben gözde 22 yaşındayım 3 yıllık evliyim 18 yaşındayken 60 kiloydum ,19 yaşında evlenirken ise 75, ve geçen 3 yılın ardından 120 kilo oldum. yaklaşık 6 aydır kilo almam durdu ilaçlarım kilo alımımı durdurdu ben haşimato hastasıyım kilo almamda bu hastalığın çokkk büyük etkisi oldu .artık zayıflıyorum yediklerime içtiklerime dikkat ediyorum haftanın 6 günü spor yapıyorum .duruma göre günde 60 dk veya 120 dk yürüyorum. vaktime bağlı anlayacağınız.1 temmuzda 120 kiloyken 1 ağustosta 113 kilo oldum şuandada 112.7 yim artık kilo verebiliyorum artık umutluyum. inş hepimiz başarırız bu diyet işlerinde yeni olduğum için hatalarım olucaktır elbet hatalarımı bana belirtirsseniz çok sevinirim. moni sanada tekrar tşkürler haklısın pilavla o ekmek olmadı :)

Hoşgeldiin :KK1:

bugunkımenum

sabah
2 dılım kek
sekersız cay

ara ogun
1 dılım kek
sekersız cay

ogle fırında patates (cok az yag ıle pulbıberlı kekık nanelı patates)
yanında 2 bıber
yarım kırmızı bıber gozlemesı
1 dılım ekmek

araogun
1 dılım ekmek
1 ucubırarada
aksam
2 kasık pazı yemegı
3 tane ıslım kebabı (hepsıde ufak ufaktı)
6-7 kask bıber öldürme(cok az yag ıle kendı buharında yapılıyor)
2,5 dılım ekmek :KK43:(

cok yedım bugun tatlıyı adetlı olduğum ıcın tatlı krızındeyımde :KK43:(

spor toplamda 45 dk yuruyus

kek yerine esmer ekmek yesen güzel bir menü olacakmış .

evet cok oldu cnm ya :KK43:(( adetım başladı bırde 2 aydır dıane35 kullanıyorum.sıvılcem var dıye doktora gıttım doktor kısten olablır dıye kadın doğumcuya yolladı oda kıst yok rahım bıraz buyuk demıstı oda ağrılı adet olursun dedı.adetoldugumda cok ağrım oluyor dıye doktor verdı bırde sıvılceler ıcın oda bende normal adet seklımı bozdu hep olduğumdan az oluyorum oda stres yaptırıyor ee bırde adet donemının tatlı krızı derken ıyıce yemeğe verdım bugun :KK43:((
ıns bayra sonrası böyle olmuycak ya

Çok geçmiş olsun canım.

menüm
sahur
yok
iftar
2 kepçe mantar çorbası
bol marul salatası
1 dılım ev yapımı pızza
1 bardak mango suyu

ara
1 avuç anepfıstıgı
1 parça beyaz mılka

Sahur yapmayarak metabolizmanı durdurma bence, milka da olmamış . Mango suyunu nerden buldun? Ice tea gibi bir şey mi? Sadece mango suyunu görmemiştim .
menü yazayım dedim ,dün geceki sahuru hatırlamıyorum:44:eek: kadar yorgunumkiiiiiii:KK31:
iftar
4 kaşık mercimek çorbası
2 kaşık türlü güveç
yarım kase pilav
3 kaşık patates püresi
2 tane islim kebabı
2 kaşık makarna salatası
1 kaşık köz patlıcan salatası
bir bardak dido soğuk çay

ara
1 dilim ıspanaklı börek
1 dilim pasta (ablamın doğum günüydü o na pasta almıştım)

sonraki ara
biraz güllaç

tüm gün hiç oturmadım market.mutfak iftar derken bittim resmen:KK31:
ilk defa kandil ve ben kandil simiti yemedim:KK1:o kadar tokumki hiç canım istemedi:KK53:
yarında iftara misafirlerim var bugünkünün 2 katı 20 kişi olucaz,oy gidip uyuyamaya çalışıyım sahurda ağrı kesici de içtim banamısın demedi hiç bir yerim tutmuyor:KK37:

güllaç, pasta, börek, pilav, patates birlikte olmamış :KK20:

menü

sabah

ara ogun 4 cıgkofte

aksam yemegı

az salata

spor 30 dk yuruyus
1 saat ev temızlıgı

Telaştan bir şey hazırlayamamışsın sanırım canım. Çok geçmiş olsun.

sahur yok,iftar 2 kepçe yesıl mercımekcorbası , 2 dılım pıde ,menemen, 4-5 tane kavun

Sahur olmazsa metabolizma olmaz :KK20: iftarın güzelmiş :KK1:

Ben de dün misafirlikteydim. Bugün şükür evdeyim. Sahurda 1 krep 1 çatal çikolata 1 dilim beyaz peynir domates salatalık yedim. İftarda da güzel bir menü ayarlayacağım :KK1:

Okullar açıkken diyet yaptığım okul arkadaşım, 70 kilodan 59a düşmüş tatilde. Kız 11 ben 4 kilo verebildim , inanamıyorum kendime. Nasıl daha şişman olup daha az veririm. Acilen vermem lazım. Okulda tek şişman ben kalacağım :KK43:

selam kızlar nasılsınız
işler yoğun arkadaşlar bayram iznine çıktı onların işinide ben yapıyorum

Okullar açıkken diyet yaptığım okul arkadaşım, 70 kilodan 59a düşmüş tatilde. Kız 11 ben 4 kilo verebildim , inanamıyorum kendime. Nasıl daha şişman olup daha az veririm. Acilen vermem lazım. Okulda tek şişman ben kalacağım :KK43:

canım sen üzülme sende verirsin daha tatil bitmedi
artık dahada hırslanırsın sana iyi olur insan böyle şeyler duyunca azmi artıyor ve daha sıkı sarılıyor diyete

dünkü menüm

sahur:3 dolma

iftar:bir kaç kaşık çorba, biraz pide,
2 dolma biraz biber kızartması
kola
1 dilm baklava, 1 top dondurma

Girişimi yapayım. adım bengisu, 15 yaşındayım , lise 2 ye geçtim, şişko bir genç kızım, yakında fit bir kız olacağım:KK1:

Bu arada bayramda hiçbir yere gitmeyeceğim ve herkesi bir yere yollayacağım için, bayram diyet bayramım olacak, kendi yemeğimi kendim yapıp, sabah yürüyüşlerine çıkacağım, çok güzel olacak çok :KK52:

Hoşgeldiin :KK1:

kek yerine esmer ekmek yesen güzel bir menü olacakmış .

Çok geçmiş olsun canım.

Sahur yapmayarak metabolizmanı durdurma bence, milka da olmamış . Mango suyunu nerden buldun? Ice tea gibi bir şey mi? Sadece mango suyunu görmemiştim .

güllaç, pasta, börek, pilav, patates birlikte olmamış :KK20:

Telaştan bir şey hazırlayamamışsın sanırım canım. Çok geçmiş olsun.

Sahur olmazsa metabolizma olmaz :KK20: iftarın güzelmiş :KK1:

Ben de dün misafirlikteydim. Bugün şükür evdeyim. Sahurda 1 krep 1 çatal çikolata 1 dilim beyaz peynir domates salatalık yedim. İftarda da güzel bir menü ayarlayacağım :KK1:

cnm sahur yapamıyorum, mıdemden dolayı o yüzden metabolızma yavaşlıyor ama yapacak bısey yok:KK50:meyve suyu olarak satılıyor cnm

Son düzenleme:
selam kızlar menümü yazacağım oruç değildim

sabah k.k kadar pide kaşar peyniri bir parça

öğle bir dilim pasta

akşam bir tabak mantı

yarım saat yürüyüş suyu çok az içebildim:KK43:(

dünkü menüm

sahur:3 dolma

iftar:bir kaç kaşık çorba, biraz pide,
2 dolma biraz biber kızartması
kola
1 dilm baklava, 1 top dondurma

ağır yemekler canım ama ramazan ayında olması affedici...

canım bn 2 ay diyet yaparım 3. ayda kilo vermeye başlarım metabolizma farkı oluyor. kalmazsın inanıyorum sana...

X