Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

tatlım diğer takımdaki süren sayılmıyor malesef,çünkü senin bizimle uyumunu görmemiz lazım ve gerçekten zayıflamak istiyormusun bunu bilmeliyiz.o yüzden bizde baştan deneme süren başlayacak.eğer paylaşımların yeterli olursa ve en önemlisi bu 2 hafta içinde kilo veriyor olursan bayramdan sonraki hafta seni listeye alırızçünkü paylaşım da yeterli olmuyor ,bir yarışmadayız ve düzenli her hafta kilo veriyor olmalıyız. bir sürü rakip takım var.ayrıca %30 performas uygulaması var.asla takımımız ceza almamalı
başka kurallarımız da var tabi,bu kurallar sadece kilo verebilmemiz için.aklıma geldikçe yazarım canım
takımımız ve senin için hayırlı olsun

benim bilgim yok canım:44:

kaçamaksız güzel bir menü
sporda yapılacak hımm

iyi akşamlar kızlar,
menümüde paylaşayım acayip uykum geldi
bugün temizlik günümdü baya bir yoruldum

ramazan menüm

sahur

1 tane kepekli tost
1 haşlanmış yumurta
2 zeytin
az pide
1 ç.k bal

çay

iftar

4 kaşık zeytinyağlı barbunya
4 kaşık makarna
1 bardak az şekerli limonata(kendim yaptım)
biraz salata
az pide

ara
2 top dondurma
2 baklava(antepten özel geldi dayanamadım):83:

su;sahura kadar 2.5 litreye tamamlıcam

spor:

evde çeşitli hareketler,tüm gün temizlik
toplam:20dk

selam kizlar kuzenimin nisani icin yozgata gidiyoruz leptopum evde menulerinize bakabilirim ama yprum yapamam bu gece herkesten ozur diliyorm:-( takima yeni arkadas gelms bekarlarin sayisi arttikca mutlu oluyorm nedense...

hosgeldn arkadasm bnde ayni yastayim seninle insallah hedefine ulasirsn...

bugun 4 saat magaza gezdim hic oturmadan aksamdan sonra bi saat tempolu yurudum spor iyiydi ama menude sinifta kaldim...

sabah 2 yumurta domates salatalik ceyrek ekmek kahvaltiliklardN az

aksam bi tabak manti
yarim kepce corba
bi tabak patlican yemegi
ceyrek ekmek

bunlari yedim hala acim icimdeki fil doymadi. agzimda dikis var o kadar aciktim ki dikoslere aldirmadan yedim

slm kızlar bu andan ıtıbaren etımde kemıgımde sızın dıger takımla ılıskım kesılmıs bulunmakta 2 gundur ne sporum var nede yemk duzenım dunku menumu yazmıyorum sahurum domates salatalık peynır zeytınle gectı aksam ıse ıftarım yok gun boyunca sadece su tukettım malum mıdem ısyanlrda
bugünkü menüm ıse
sahur yapmadım iftar ise
1 kepçe tarhana çorbası, 3-4 kasık yoğurtlu patates buglama

4-5 y.kasık semiz salatası 1 dılım kavun

2 tane yaprak sarma
3 kucuk kofte

arkadaşlar bende takımda yeniyimmm :):))))) inşş hepimiz beraber zayıflarız :) bu arada teşekkür ederim moni beni kabul ettiğin için :) bu arada ilk günden yediklerimi falan yazayım bakalım..

sabah: 1dilim kepekli ekmek
kibrit kutusu kadar peynir
3dilim sucuk
2 bardak çay ( kaşığın ucuyla şekerlii)

öğle: 1 kase cacık
5 kaşık pilav
1 dilim kepekli ekmek

akşam: 2 parmak kalınlığında 1 dilim karpuz
peynirsiz olmaz tabi
1dilim kepekli ekmek

spor olarak yürümeyi tercih ediyorum ama yürümeye halim kalmadı
ama işi sayabilrim sanırım 2 tane 6 mt karelik halıyı sildim fırçaladım 3 çekyat sildim süpürge toz camsil cabası öldüm yorgunluktan

tatlım dişin için tekrar geçmiş olsun
beyaz ekmek,2 çeyrekden yarım ekmek ediyor
mantı,çorba,ekmek hepsi bir öğünde ve akşam
kız bide dişin dikişli,mazallah napardık o fili kessek anca kurtulurmuşuz

tatlım tekrar hoşgeldin o haldehem senin hemde takımımız için hayırlı olur inşallah,çok güzel kilolar veririz
miden içinde geçmiş olsun canım
menün genel olarak fena değil,senden çok güzel menüler ve sporlar bekliyorum tatlım

hosbuldum cnm benm, amin inşş hayırlı olur ve kılolardan kurtuluruz ınss, cok tsk ederım cnm hala etkısı devam etmekte uzun bı sureden sonra bu aksam yedım bıseyler sımdı bı detoks uygulamayı düşünüyorum mıdeyede ıı gelıyormus bakalım hemde güzel kılo verdırıyormus tabı denıyebılırsem

hoşgeldin canım
öncelikle takıma kendini tanıtmalısın
rica ederim,inşallah güzel kilolar vereceğiz hep birlikte
tatlım deneme sürecin sonunda,yeterli paylaşımın olduğu taktirde ve düzenli kilo verdiğinde listeye alacağım
takım kurallarımız 1.sayfada yazıyor,diğer kurallarımızıda aklıma geldikçe yazarım
hergün gün sonunda düzenli şekilde menülerimizi ve gün içinde yapmış olduğumuz sporları dakikaları ile birlikte paylaşıyoruz
hepimiz için hayırlı olsun

menüne gelince,
öncelikle her hangi bir listeye mi uyuyorsun?
işlenmiş gıdalardan uzak duruyoruz,pilav ve ekmek aynı öğünde
karpuzun da şekeri çok yüksek dikkatli tüketilmeli

yeni gelen arkadaşlarımız için kendimi tanıtayım,
ben ayşe,42 yaşındayım,2 yetişkin oğlum var biri nişanlı yani taze kayınvalideyim
AÖF sosyoloji 3.sınıf öğrencisiym,organik gıda sektöründeyiz.

sizlerden de kendinizi takıma tanıtmanızı istiyorum,ne kadar paylaşım yaparsak o kadar kaynaşırız ve kilolarımızdan kurtuluruz
kurallara uyulmasını önemli rica ediyorum,bu hepimizin motivasyonu için çok çok önemli
ben ara ara diğer kural ve uygulamaları paylaşırım

takımımızda samimi bir ortamdayız,birbirimizi eleştirirken(menü kilo verememe,motivasyon düşüklüğü gibi. )kırıcı olmamaya ve şirin olmaya gayret edelim
menülerdeki hataları da lütfen belirtelim,bir yarışmadayız sonuçta ve amacımız kilo vermek.pembe gözlüklerle bakıp;'ondan bir şey olmaz canım ne olacak,zaten sporla erir erir..' gibi cümleler o kişiye ve bize sadece zarar verirbunu şu anda yapıyoruz,ramazan dolayısıyla çok yüklenmek istemiyorum ben menülere.inşallah bayram sonrası disiplinle daha bir sarılacağız
bu zorla yolda hepimizin birbirimize ihtiyacı var

bayram haftasındayız,yediklerimiz kontrollü olsun,mümkün olduğunca hareketli olalımbayrama +kiloyla girmeyelim ki üzerimizi başımızı daha az çekiştirelim

ve bayram...lütfen ama lütfen,yediklerimize içtiklerimize çok çok dikkat edelim.tatlı,çikolata bombardımanına tutulacağızyanında asitli şekerli içecekler de cabasıhayır demeyi bilelim ve çok ölçülü olalımbayram sonrası +2 kilolarla pişmanlık yaşamamak için hayır demeyi öğrenmeliyiz...
biz meşakkatli bir yola çıktık,önümüze bir çok engel çıkacak,bunlara dur diyebilmek ve yolun sonuna en kısa sürede ulaşabilmek için,amacımızı asla unutmayalım
bunu kendimize ve bedenimize borçluyuz

bayram sonrası bizi bekleyen tartı gerçeğinide unutmayalım

başınızda saç kalmaz alimallah yoluk yoluk yolarımsöylemedi demeyin
hepinize güveniyorum

Son düzenleme:
kızlar mevcud kilonuzu ve hedef kilonuzu yazarmısınız

efsax ( ? / / / % ) 9.takımdan transfer oldu hedef kilo ? (listede)
sky87 ( ? / / / % ) yeni üye hedef kilo ? (deneme sürecinde)
deligelin ( ? / / / % ) yeni üye hedef kilo ? ( deneme sürecinde)

kızlar kilo çizelgelerimizi güncelelleyelim takım olarak

Son düzenleme:

anladım teşekkür ederım pekı kılo nasıl olucak 14 takım kılomumu ele alacaksınız (92 yı yoksa suankı kılomu)

kaptan bayramda kılo bıldırımı yo ksanırım.pekı bayramda burada paylaşım ısı nasıl olucak malum el opmeye gıt gezmeler vs paylaşımlar sekteye ugrayabılır.
ben pek evde olmuycamda ( bayramdaki az yada hıc paylaşımlar mazur goruncekmı?
(not:elımden geldıgıce gırmeye calısacagım zaten)

kepeklı tost?
kepek ekmegındenmı?
oyle arada tost yapıp yıyebılırız dımı :18:

günaydın arkadaşım sanırım bana yazdın hosbulduk sevındım senınde 26 olmana aynen aynı yaşıt bekar görmek ınsanı mutlu edıyor DD bende mutlu oldum

sahur yapmaman kotu olmuş.rahat tutabıldınmı oruç o sekılde ?
menunu begendım de patates buğulama nasıl bırsey onu anlamadım :S

dişin için gecmıs olsun .
çeyrek ekmek olmasaydı menünde yıne kurtarırdıda çeyrek ekmek olmamış ((
bız turk mılletının enbuyuk sorunu bu ekmek dıye düşünüyorum ben.neyaparsak yapalım neyersek yıyelım yanında ekmek yemeden doymuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…