Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

iyi sahurlar:KK3:
iftarda büyük eltime davetliydik,çeşit çeşit şeyler hazırlamışlar e tadına bakmamak olmazdı:KK1:

ramazan menüm

sahur:KK56:

esmer light ekmekle beyaz peynirli ve domatesli yağsız 1 tost
2 zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 adet yağsız tavada pişmiş sosis
1 bardak light süt
küçük dilim pide
1 kaşık pekmez(kansızlığım had safhada yine:KK31: )

iftar:KK56:

yarım tabak mantar çorbası
1 kaşık etli türlü
1 kaşık z.yağlı bamya
1 adet islim kebabı
3 adet içli köfte:26:
3 adet sarma
biraz salata çeşidi karışık
1 k.k kadar peynirli börek
1 k.k kadar az şerbetli tatlı
çok az pide

ara:KK56:
1 incecik dilim pasta:KK30:

su;sahura kadar 2.5 litreye tamamlıcam

spor:
5 dk kol çalıştım ağırlıkla
10 dk yer hareketleri
21 dk leslie 1 mil
toplam:35 dk

menü gerçekten çok çeşitliymiş afiyet olsun ablacım ama hareketlerle yediklerin gitmiştir umarım...

dünkü menüm
sahurda peynir zeytin domates salatalık 2 dilim salam az pide 2 bardak çay
öğle 1 biber dolması 1 kaşık yoğurt 1 tatl kaşığı nutella
akşam 1 kase tavuklu şehriyeli çorba 6 7 kaşık yeşil fasülye 1 dilim karpuz
su 1.5 lt
1 saatten fazla çocuk arabası ile yürüyüş :)

dünkü menüm
sahurda peynir zeytin domates salatalık 2 dilim salam az pide 2 bardak çay
öğle 1 biber dolması 1 kaşık yoğurt 1 tatl kaşığı nutella
akşam 1 kase tavuklu şehriyeli çorba 6 7 kaşık yeşil fasülye 1 dilim karpuz
su 1.5 lt
1 saatten fazla çocuk arabası ile yürüyüş :)

canım menüler çok çok iyi sporda harika :nazar:

oyy çok yoruldummmm:KK31:
selam kızlar,
hafta sonu bide ramazan diye saçınızı çekmicem ama hafta içi hiççç affetmemm ona göre:KK47:
nerdesinizzzz bakimm sizzzz:KK20:

iftara misafirim vardı baya bi yoruldum.fakat değdi çok güzel geçti:21:
spor yapmaya ne vakit ne de halim kalmadı,gerçi sabahtan beri ayaktayım biraz evle uğraştım derledim topladım,alışveriş,market,mutfak yemek sofra derken bugünkü sporumu doğal yollarla tamamlamış oldum:KK1:
yemeğe dikkat edeyim dedim ama kaçırdımmı birazdan menümü yazarken anlıcam:KK30:

bugün iftara misafirim vardı , tabi yemek yapıpta yememek olmaz:125:

ramazan menüm

1 haşlanmış yumurta
2 zeytin
1 dilim beyaz peynir
pişmiş biberli domatesli şey:KK1: (adı neki bunun:26:)
1 bardak tarçınlı light süt
2 dilim pide
1 kaşık pekmez(kansızlık için:97: )

yarım tabak şehriyeli domates çorbası
2 küçük tavuk but fırında yağsız
2 kaşık mantar sote
yarım kase pilav
yarım kase yoğurt
1 bardak çamlıca gazoz
2 k.k kadar pide
(diğer yemeklerden yemedim:KK75:

biraz güllaç

2 dilim ıspanaklı börek:83:
açık çay

spor:
tüm gün evde ve dışarıda koşuşturmaca:KK55::104:

bugün iftara misafirim vardı , tabi yemek yapıpta yememek olmaz:125:

ramazan menüm

1 haşlanmış yumurta
2 zeytin
1 dilim beyaz peynir
pişmiş biberli domatesli şey:KK1: (adı neki bunun:26:)
1 bardak tarçınlı light süt
2 dilim pide
1 kaşık pekmez(kansızlık için:97: )

yarım tabak şehriyeli domates çorbası
2 küçük tavuk but fırında yağsız
2 kaşık mantar sote
yarım kase pilav
yarım kase yoğurt
1 bardak çamlıca gazoz
2 k.k kadar pide
(diğer yemeklerden yemedim:KK75:

biraz güllaç

2 dilim ıspanaklı börek:83:
açık çay

spor:
tüm gün evde ve dışarıda koşuşturmaca:KK55::104:

ablacım senden beklemediğin kadar fazla olmuş:KK43:( normalde fazla değil belki de senden hafif meülere alışkındık biz:))

selam kızlar yogun bir günün ardından buradayım. ailenin yanında nete bile girecek zaman kalmıyor evimi ve evimde ayaklarımı uzatıp dinlenmeyi özledim:KK43:(

sahurda yine mide gazabına ugradım:KK43:( ramazan aylarında midede yediklerim kalmıyor:KK43:(

iftarda karışık ızgara yedik abartmadım çok iyi biliyorum. bir dilim börek biraz pilav ve salata

ara türk kahvesi ve soda

bir saatten fazla hafif tempolu yürüyüş yaptım.

yarın tartılacağım ona göre ayarlayacağım haftayı...

ablacım senden beklemediğin kadar fazla olmuş:KK43:( normalde fazla değil belki de senden hafif meülere alışkındık biz:))
canım ya, sorma çözüttüm ben iyice:2: şu ramazanı bi atlatsam düzene girecek inşallah da ,gidişatta fena:KK1:
iftara davetli değilsem yada iftara misafirim yoksa dikkat ediyorum aslında ,zaten 2 çeşit yapıyorum o zamanlarda da işte şu pide yokmu pide insanı baştan çıkarıyor:KK53:

canım ya, sorma çözüttüm ben iyice:2: şu ramazanı bi atlatsam düzene girecek inşallah da ,gidişatta fena:KK1:
iftara davetli değilsem yada iftara misafirim yoksa dikkat ediyorum aslında ,zaten 2 çeşit yapıyorum o zamanlarda da işte şu pide yokmu pide insanı baştan çıkarıyor:KK53:

haklısın ablacım davetlerde yemesek olmuyor ama senin gazına ihtiyacım var.. dier ayşenin kızması lazım bu takıma... sen kızsan olur boşladık hepimizde:KK43:((

selam kızlar yogun bir günün ardından buradayım. ailenin yanında nete bile girecek zaman kalmıyor evimi ve evimde ayaklarımı uzatıp dinlenmeyi özledim:KK43:(

sahurda yine mide gazabına ugradım:KK43:( ramazan aylarında midede yediklerim kalmıyor:KK43:(

iftarda karışık ızgara yedik abartmadım çok iyi biliyorum. bir dilim börek biraz pilav ve salata

ara türk kahvesi ve soda

bir saatten fazla hafif tempolu yürüyüş yaptım.

yarın tartılacağım ona göre ayarlayacağım haftayı...
tatlım bugün ben kendi evimde, ayaklarımı uzatıp dinlenmeye hasret kaldım o yüzden çok iyi anlıyorum seni,bir dakka oturmadım:KK52:
geçmiş olsun canım ya çok zor bir durum:KK31:
menünde iftara göre gayet güzel olmuş:KK34:
yürüyüş de harika:KK9::KK54:

kızlar çok karşı olmama ragmen herbalife başlıcam annem zorla içirecek fikriniz var mı;?
benim hiç bir fikrim yok canım,adını duydum sadece.bi araştırayım bakayım neymiş:44:

tatlım bugün ben kendi evimde, ayaklarımı uzatıp dinlenmeye hasret kaldım o yüzden çok iyi anlıyorum seni,bir dakka oturmadım:KK52:
geçmiş olsun canım ya çok zor bir durum:KK31:
menünde iftara göre gayet güzel olmuş:KK34:
yürüyüş de harika:KK9::KK54:

benim hiç bir fikrim yok canım,adını duydum sadece.bi araştırayım bakayım neymiş:44:

iftarı su ve çay ile yapıp beş dakika sonra yiyorum fazla kaçırmıyorum yemeği :)) herbalife çayı tozu ve suyu var şimdi başlıcam bakalım...

haklısın ablacım davetlerde yemesek olmuyor ama senin gazına ihtiyacım var.. dier ayşenin kızması lazım bu takıma... sen kızsan olur boşladık hepimizde:KK43:((
ah tatlım kızacamda bana kimler kızsın:KK25:
hocanın dediğini yap yaptığını yapma hesabı olacak :KK1:

kzılarrr çözütmeyin bakıyım aaa ne zorluklarla gram gram veriyoruz o pis kiloları,oysa kilo kilo hopp diye geri alıyoruz:KK47:
çekerim saçınızı ona göre:KK4::KK4::KK4:toparlanın bakayım ramazana oruca sığındık da sonra nolcak? şurda bayrama ne kaldı,şişko şişko mu çıkıcaz milletin karşısına?giydiklerimiz yakışmıcak oramızı buramızı çekiştircez:KK20:
elalemim paçozları giyinip kuşanıp karşımızda incecik salınırken biz yer yarılsada içine girsek mi dicez:KK47:
o kadar emek veriyoruz,hele ben, hele ben 85 leri görmüşken, aylarca emeğim boşa gitti 90 lardayım yine:KK43:
oy yazarken dank etti kafama:26: düşündürücü:KK24:

X