Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın herkese işlerimin yogunluguyla cok fazla vakıt gecıremıyorum burda

dünkü menüm
sabah:6 kiraz
9 gibi küçük poğaca
şekersiz çay

ara: yok

öğle: 4 kaşık pilav
3 kaşık tavuk sote
ve yoğurt

ara: yok

akşam: kırmızı bıber patlıcan közleme salata
1dilim ekmek
bir avuç kiraz

su: kaç gundur mıde bulantısından suda içemiyorum
spor yok

menü güzel tatlm yürüyüş daha güzel tabi o arada yediğin ne cıkolatamı

evet tatlım burdan ayrıldımı hersey kopuyor sıyırıyoruz kafayı yemeye saldırıyoruz

bana bak kız yolarım sacını basını hemen gevseme ıkı ıltıfat duydun dıye senı dısıplıne davet edıyorum
ooo gayet ıyı menu ama sebze tuketmelısın bence daha saglıklı kg vermıs olursun

canım bence güzel bir menüde ilgimi ceken bir sey oldu her sabah kiraz yiyorsun bunun özel bir sebebi varmı acaba

bu arada dün cok kötü birsey yaptım uzun zamndır yapmıyordum cikolata yedim 2 2parca inanılmaz tatlı isityordum 2 parca cikolata beni kesermi dayanamadım gittim seftali yedim o kesti ama

canım bence güzel bir menüde ilgimi ceken bir sey oldu her sabah kiraz yiyorsun bunun özel bir sebebi varmı acaba
evet bende yeni keşfettim tuvalet problemımı çözdü gibi birşey oyuzden her sabah yemeye çalışıyorum.
bu arada dün cok kötü birsey yaptım uzun zamndır yapmıyordum cikolata yedim 2 2parca inanılmaz tatlı isityordum 2 parca cikolata beni kesermi dayanamadım gittim seftali yedim o kesti ama
regl dönemı yaklastıgında bende durduramıyorum tatlıya karsı kendımı meyveyle yatıstırmaya calış

sanırım bu ay bir daha cikolata yemek yok yarın cuma belli olcakta ben 1 kilo vermişim bu hafta kendi eksiklerime bakıyorumda ara öğün alıp spor düzenli yapsam ben bu işi götürcem bakalım yarın sabah son durum ne olcak

evet canım beni disipline davet et
ben raydan çıkıyorum bana zincir vur sevgili arkadaşım
regl oldum galiba sebep o

evet canım beni disipline davet et
ben raydan çıkıyorum bana zincir vur sevgili arkadaşım
regl oldum galiba sebep o

sus bahane uydurma yeter artık bak bana senınle aynı kgda basladık ama sen hala 60tan aşağı ınemedın kınıyorum senı yaaa azim biraz azim

Son düzenleme:

evet ya çok güzel bir duygu
hemen hemen gördüğüm herkes söyledi
bunu bana çok iyi geldi
60 yaşında amcam bile erkek dersin farketmez sdersin yaşlıdır dersin o bile farketti çok zayıflamışsın deddi
çok şükür
canım regl oldu galiba onunda etkisi var yeme isteğimin oluşmasında
ama toparlayacagım allahın izniyle

yarın bakalım nasıl oalcak durum
tartıda
ben tartılmadığımdan pek bilmiyorumn
pek de umrumda değil
aslında keşke bu ay herbalife içseydim ya

emzirirken zararı olur muydu acaba
ama artık geçti ramazanda zaten yerim hiç affetmem ben :)))

selam kızlar karnım aç pilav var yemek istemiyorum

canım pilav zaten çok iyi değil şöyle güzel bir salata hem hafif hem daha lezzetli olur...

sus bahane uydurma yeter artık bak bana senınle aynı kgda basladık ama sen hala 60tan aşağı ınemedın kınıyorum senı yaaa azim biraz azim

evet biraz azim lütfen bende olmasa da:))

o farkı başkalarından duymak çok güzel bir duygu toparlarsın canım....

tartı mutlu etsin biziiiii... anne değilim herbalife ne etki eder bilemem ama herbalife ile verilen kilolar çabuk alınıyormuş kullananlar pişmanız diyorlardı.

kadiscim bende sana onu soracaktım ramazanda devam edıyormuyuz paylaşımlara
hem ramazan dıye ne o hıc affetmem felan ramazanın bayramı var ve bayramın dönüşü var sonra ayşe ablam saçlarımızı yolar valla hiç affetmez o şimdi tatılde bıle dıkkat edıyordur onu örnek alalım lutfen

menumu paylaşayım hemen

sabah : 2 dilim kızarmış ekmek üzerine krem peynir ve salça sürdüm yanında kahvaltılıklar ve çay
ara : 1 avuç leblebi
öğlen : sucuk ekmek
ara : 1 avuç leblebi
akşam : 2 kepçe barbunya 1 kepçe pilav 3-4 dilim karpuz
ara : sütlü kahve

bugün dışarıda işlerim vardı spor yok

İyi geceler kizlar telden giriyorum evime geldim sonunda artik akraba gezisi ikramdi yedim falan yok toparlicam kendimi kararliyim yarin tartida cok umudum yok ama hayirlisi.menum ise facia sabah klasik kahvalti domates peynir 1dilim ekmek 1 bardak cay sonrasi tesadufki hemde nasil ogle annemlerde aksam kayinvalidemlerde kiymali pide ve icim bi hos oldu sormayin gitsin neyse sabah grsr sabah ola hayrola.

Kaptancım ben kilo bildirimi yapayım.Listeye ekleyip eklememek senin inisyatifine kalsın

TuRuNCu ( 69,9 / 70,5 / -0,6 / -0,86%)

Geçen haftasonu aldığım kiloyu bu hafta diyet yapmadığım için veremedim.Yarın eve geçiyorum..
Şimdilik izine ayrılıyorum ama diyet modundan çıkmayacağım.
Eve döndükten bir kaç gün sonra kayınvalidelere geçeceğim ve dediğim gibi orda internet kullanamam.
1.5 kadar sonra tekrar dönmeyi planlıyorum.
Şimdiden herkese hayırlı ramazanlar...

günaydın herkese hayırlı cumalar

kg bıldırımım
geçen hafta:58.9
bu hafta:58.4
aradaki fark:0,5
yüzdesi:0,84

bılmıyorum dogru oldumu

***8.TAKIM 316. ETAP***

kadis ( 71,7 / // %) izinli
newlife35 ( 58,9/58,4/0,5/ %0,85)
turuncu ( 69,9 /70,5 /-0,6/ % -0,86)izinli
hrnsnr (59,3///%)
tipitak (68,3///%)geçen hafta kilo bildirmediğinden kilosu 2. ye bölünecek
sewil087 (55,6///%)
eloisee( 56///)299.etapta ayrılan üye geri döndü kilosu 18 ye bölündü.
bitanemo (68,0 / / /%) yeni üye hedef kilo 53
8. TAKIM ORTALAMASI:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…