Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dünkü menüm
sabah:1 dilim tam buğday elmeği zeytin peynir az reçel
öğle:1 dilim tam buğday ekmeği zeytin reçel
ara:1yarım dilim pasta:KK53:
akşam:1 hamburger ve patates kızratması (annem yemek olarak hamburger yapmış görünce yıldım tabii,mecburen yedim yemeyince güceniyor)çok üzgünüm kızlar ama çok spor yaptım umarım erimştir
2.5 litere su içildi
spor:1 saat yürüyüş, 150 ip atlama, 10 dak. mekik, 2 mil leslie ile yürüyüş:KK8::KK8::KK8::KK8:
akşam hiç oturmadım spor yaptım akşam yattığımda ayakalrım zonkluyordu yorgunluktan:KK43:

Günaydın,
psikolojik çukulata baskısı var üstünde çok fena bi durum
:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
spor aşkına da hayranım canım ya

bu activialar benim bağırsak düzenimi bozdu sende ters etki yapmadı mı
yemeyi bıraktım mahvoldum çok şükür artık yemiyorum ve düzenim geri geldi
daha da asla yemem:KK50::KK50::KK50:
Aksine.. Ben bu yoğurtla ameliyat sonrası ödemini atma döneminde tanıştım.. O kadar memnun kaldım ki artık öğünlerimin demirbaşı haline geldi kadiscim.. Bünyeden bünyeye fark ediyor demek ki..
kısa günün özeti:)

sabah biberli yumurta (uydurma bir yemek yaptım) iki dilim tam buğday ekmek

ara elma

öğle yogurtlu makarna bir tabak, karpuz çok az, bolca domates, salatalık, bir dilim tam bugday ekmek

ara süt

akşam közde patlıcan salatası, ton balığı , domates , salatalık , 1 dilim ekmek, bir bardak ayran

akşamdan sonra magnum

su 2 litreyi çok çok geçtim

spor yapmadım:KK43:( arkadaşla çıkıp aylak aylak 2-3 saat gezdik... spora ara vermek yaramıyor bana... sabah yürüyüşe çıkacağım.

HERKESE İYİ GECELER...
Akşam yemeğine içerik olarak bayıldım.. Damak zevkime çok uygun.. :KK34:

Gunaydin kizlar lazerle goz ameliyati oldum istanbuldayim dun hep hazir seyler yedim diyet falan kalmadi bugunde boyle olacak malesef gece 12de evimdeyim kismetse telden giriyorum kib
Geçmiş olsun..

aaa benim en sevdiğim yiyeceklerden cici bebe, arada canım çekiyor resmen.
Bir gün denesen fikrin değişir mi acaba?
:KK1::KK1:
Bence değişebilir..
Koca bir paket alıp, cips niyetine yediğim zamanları bilirim.. Ne güzeldir tadı, oy! :KK56:
biz de sabah iş akşam direniş peşindeyiz, gitmeyince suçluluk duyuyoruz. spora gitmek bile istemiyorum, o arada bir şey olur da kaçırırsam diye :KK43:

ama sporsuzluk da çok çok kötü, ben de en son önceki hafta cuma gittim.Bir toparlanmak lazım ama kafa da bi toparlansa...
Psikolojik anlamda ciddi sarsıntı geçiriyoruz.. Beden sarsıntılarını bile göz ardı ediyor insan.. Geçen hafta bir gün aniden hüngür hüngür ağlamaya başladım.. O gün milat yaptım kendime.. Hiç istemeden de olsa KK ya girmeye başladım.. Spor yapmaya başladım.. Beynimizin, ruhumuzun molaya ihtiyacı var.. Çünkü öyle büyük bir çaresizlik, üzüntü içindeyiz ki..
Spor yaparken sanki olan biten donuyor, başka bir boyuta geçiş.. Tabii sonra ani bir şoklama ile geri dönüş oluyor o ayrı konu..

günaydın herkese

dünkü menüm
sabah: 1 dilim kepekli ekmeğe yağsız tost

ara: nescafe

öğle: 1kase çorba
ciğer tavuk sote ,
salata
1dilim ekmek

ara: sinemaki çayı
1avuç çerez

akşam: 5 kaşık nohut
5 kaşık pilav
salata

su: 2lt yi geçmiştir
spor yok evi toparladım

canım senin menüler gayet iyi gidiyor tebrik ediyorum seni
sinemakiyi çok içme sakın bağırasaklar alışıyormuş o olmadan tuvalete çıkamıyotrmuşsun

dünkü menüm
akşam:1 hamburger ve patates kızratması (annem yemek olarak hamburger yapmış görünce yıldım tabii,mecburen yedim yemeyince güceniyor)çok üzgünüm kızlar ama çok spor yaptım umarım erimştir
2.5 litere su içildi
spor:1 saat yürüyüş, 150 ip atlama, 10 dak. mekik, 2 mil leslie ile yürüyüş:KK8::KK8::KK8::KK8:
akşam hiç oturmadım spor yaptım akşam yattığımda ayakalrım zonkluyordu yorgunluktan:KK43:

Pasta, hamburger, patates kızartması! :KK37:

Ya ne dicem.. İçinde böyle patlayıcı madde bulunan mönülerin başına uyarı yazın da okumayalım..
Canımız çekmesin ya.. :KK43:

Bak şimdi görünce hah tamam diyeceksin:
Eki Görüntüle 733680

Çikolata! :KK43: :KK43:
Bu tuzağın aynısa bana da kuruldu.. Eşimin ablası yurtdışından bi'dünya çikolata getirmiş.. ben çok seviyorum diye..
Hiç üşenmedim bütün paketleri açtım. İkiye böldüm. Yarısı eşimin, yarısı benim.
Çünkü; terazi aşağıyı gösterirse o gün 1 tane çikolata yeme hakkım olsun dedim.. E ben böyle böyle zaman kaybederken eşim hepsini lüpler diye korktum.. :18:
Amma velakin evde çikolata olması iyi gelmedi bana.. Yemiyorum tamam ama aklım hep onlarda.. Bir de inadına terazi sabit bu hafta.. Bu sabah pillerini değiştirdim acaba bitti mi diye.. Bitmemiş! :KK1:

Ay evet kadiscim ya.. Haklısın.

Spor yasağım zaten 6 haziranda bitiyordu.. Tabii ben malum yürüyüşlerle (!) birkaç gün önceden delmiş olsum yasağı..
Artık yavaş yavaş yapmaya başladım.. Kendimi dinleyerek yapıyorum, ağrı/çekilme gibi bir şey hissedersem bırakıyorum..

Kirazı 10 tane lüpleyince açlık hissetmedim kadiscim.. Güya daha az yiyeyim de terazi oynasın diye de mahsus uzattım arayı ama gel gör ki işe yaramadı.. :KK8:

canım sorma ya yurt dışından gelenlerde öyle güzel oluyorki ya yemede dur:KK1:
allahtan arkadaş kutuyla getirmiş sadece tuttu bize 2 tane alabildim gönül istiyorki daha fazla alsam:KK53:
benim terazi bu hafta eksilerde inşallah cumaya değişmez mutluyum çok şükür

Pasta, hamburger, patates kızartması! :KK37:

Ya ne dicem.. İçinde böyle patlayıcı madde bulunan mönülerin başına uyarı yazın da okumayalım..
Canımız çekmesin ya.. :KK43:

sorma sorma battım ben dün yıkıldığım gündü
yedim yedim sonra spor yap hiç oturma çoçukla ilgilenme :KK43::KK43:
ya başka bişey olsa yemeyecektim hamburgeri ama yoktu dedim sporla kurtarırım artık diye:KK50:

Mönümü paylaşayım..

09:00 Bir kase Nesfit, süt

12:30 Peynir, acı biber, 1 dilim ekmek, 1 domates

15:00 2 kaşık ıspanak (nihayet bitti), yoğurt ve 1 kaşık müsli (tatlı çekti canım ben de müsli atıştırdım)

18:00 1 kutu ton balığı, 2 tane mısır krakeri, ½ bardak ayran, çoban salata

İçecek: 2 kupa yeşil çay, 3 lt. su
Spor: 45 dakika kondisyon

Akşam yemeğini 18:00 de yemek sonuç verdi. Cumadan beri milim oynamayan terazi -200 de bu sabah.. Yarın da aynı hızla gitse haftayı -400 le kapatırım, ne güzel olur.. :KK31:

Onemli uyari....
Sinemaki bagirsaklari calistiriyor. Kabizlik icin iyi ama...

Sinemaki cayi bagirsagin icinde bir ust dokuya zarar veriyormus. Bagirsak kanserine bile neden oldugu soyleniyor. Bu yuzden sinemaki cayi yalniz tuketilmemeliymiss...
tatlım sinamakiyi ben cok nadir içerim birde tek içmiyorum ya limonla yada biberiye felan katıyorum
ama inan nasıl yumuşadı bağırsaklarım çok iyi oldu
hafta da bir içeçceğim

Afiyet olsun canım,
menü gayet güzel.
Sadece akşam, pilav azıcık daha küçük porsiyon olabilirmiş sanki.
ayyy nasıl açtım annemde olduğum nasıl belli dimi
dünkü menüm
2.5 litere su içildi
kızz hamburger kızartma ayyy nasıl canım cektı dur avcumu yalayım :KK53:
spor süper yaaa bayıldım valla yakmışsındır sen

canım senin menüler gayet iyi gidiyor tebrik ediyorum seni
sinemakiyi çok içme sakın bağırasaklar alışıyormuş o olmadan tuvalete çıkamıyotrmuşsun
haftada bir içeceğim

Mönümü paylaşayım..

15:00 2 kaşık ıspanak (nihayet bitti), yoğurt ve 1 kaşık müsli (tatlı çekti canım ben de müsli atıştırdım)

Akşam yemeğini 18:00 de yemek sonuç verdi. Cumadan beri milim oynamayan terazi -200 de bu sabah.. Yarın da aynı hızla gitse haftayı -400 le kapatırım, ne güzel olur.. :KK31:
ayyy nasıl menü bu püskütcüm nasıl dayanıyorsun açlığa
yaa ben işyerinde olunca düzgün beslendıgımden kg alıyorum ama evde olduğumda özellikle eşim yoksa yemek yemeği unutuyorum ve zayıflıyorum işimi bıraksam acaba :KK53:

kısa günün özeti:)

sabah biberli yumurta (uydurma bir yemek yaptım) iki dilim tam buğday ekmek

ara elma

öğle yogurtlu makarna bir tabak, karpuz çok az, bolca domates, salatalık, bir dilim tam bugday ekmek

ara süt

akşam közde patlıcan salatası, ton balığı , domates , salatalık , 1 dilim ekmek, bir bardak ayran

akşamdan sonra magnum

su 2 litreyi çok çok geçtim

spor yapmadım:KK43:( arkadaşla çıkıp aylak aylak 2-3 saat gezdik... spora ara vermek yaramıyor bana... sabah yürüyüşe çıkacağım.

HERKESE İYİ GECELER...
menü gayet güzel son magnum olmasaymış

Gunaydin kizlar lazerle goz ameliyati oldum istanbuldayim dun hep hazir seyler yedim diyet falan kalmadi bugunde boyle olacak malesef gece 12de evimdeyim kismetse telden giriyorum kib

geçmiş olsun tatlım

yaa ben işyerinde olunca düzgün beslendıgımden kg alıyorum ama evde olduğumda özellikle eşim yoksa yemek yemeği unutuyorum ve zayıflıyorum işimi bıraksam acaba :KK53:

Ne sen sor ne ben söyleyeyim.. Açım, aç.

Finale bugün itibariyle 900 gr. kaldığı için dayanabiliyorum.. Başka bir açıklaması yok.

"Bitiyor, bitiyor.. Az kaldı, dayan.. "

Mantra budur.. :KK34:

dünkü menüm
2.5 litere su içildi

yaa hamburgerrrr bayılırmmm 3 taneyi tek seferde yiyebilirim....sporun harika maşallahhh.... menü diyet olmamıs maalesef:KK43:(

Mönümü paylaşayım..

azmine hayranım:)) menü harikaaaaa...

tatlım sinamakiyi ben cok nadir içerim birde tek içmiyorum ya limonla yada biberiye felan katıyorum
ama inan nasıl yumuşadı bağırsaklarım çok iyi oldu
hafta da bir içeçceğim

ayyy nasıl açtım annemde olduğum nasıl belli dimi

kızz hamburger kızartma ayyy nasıl canım cektı dur avcumu yalayım :KK53:
spor süper yaaa bayıldım valla yakmışsındır sen

haftada bir içeceğim

inşallah yakmışımdır ya yedim ama vicdan azabıyla yedim kzzzz
anneleri bilirsin yapmış illa yiyeceksin
neyse sporla kurtarmışımdır inşallah canım

yaa hamburgerrrr bayılırmmm 3 taneyi tek seferde yiyebilirim....sporun harika maşallahhh.... menü diyet olmamıs maalesef:KK43:(

ya bende bayılırım ama bu günlerde hiç iyi olmadı malesef çok iyi gidiyordum ya kaçamaklarım küçük çapta oluyordu:KK14::KK14:
bu sefer mahvoldu ama sporla toparlamış olmayı diliyorum
yarın cuma çok korkuorumm:KK30:

Ne sen sor ne ben söyleyeyim.. Açım, aç.

Finale bugün itibariyle 900 gr. kaldığı için dayanabiliyorum.. Başka bir açıklaması yok.

"Bitiyor, bitiyor.. Az kaldı, dayan.. "

Mantra budur.. :KK34:

canım ya sabırlar diliyorum çok az kalmış maşallah çok imrendim sana ne güzel bir durumdasın
idolümüzsün püsküt yürü be kim tutar seni...

çok hoşsun canım benim ya
eşin olmayınca yemeği unutuyorsun öylemi
ne güzel ben evde olunca tv karşısında atıştırmayı çok seviyorum:KK53:

X