Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

menü gayet güzel begendim

miden bulanıyor ve canın dürüm çekiyor sanırım sen açsın hemşerim

geçmiş olsun canım Rabbim şifa verin

geçmiş olsun önce sağlık diyoruz

menü süper püskütcüm
ben probiyotik yoğurt bulamıyorum bir türlü yada benmı bılmıyorum ne olduğunu

menü çok güzel görünüyor ara öğünler olmadan çok iyi duruyorsun... bende mi düğünlere gitsem bol bol oynarız kilo veririz ...

valla düğünlerde oynadıkça kendimi hafiflemiş hissediyorum

spor olsaymış güzel olurmuş sevgili eşimm fakat uykusuz olmandan dolayı yapamadın sanırım
menüye gelince sabaha bayıldım gayet sağlıklı görünüyor
öğle de kuru fasulyenin miktarı önemli tabi
su miktarı da güzel ee ben daha ne söyleyeyim bacım bu hafta diğer eşleri geçmemiz lazım ama

dünkü menüm
sabah
iştahım yoktu yemedim

öğle
yağsız tost

akşam
6 adet pancar sarması
1 kepçe şehriyeli çorba

dondurma

su
2.250 lt
spor
30 dk leslie sansone 3 mil in yarısı

regl oldum o yüzden daha fazla dayanamadım spora 20 dk eksik yaptım ağır çekebilirim bu hafta malesef

pancar sarması nasıl oluyor hıc yemedım ben ( hıh bir yemediğim o kaldı yiye yiye şiştim zaten
menü cok güzel eşim bu arada senin kg kactı unuttum ben

cok yorulmustum tatlım spora vakıt kalmadı
fasulye 4 kaşık dolusuydu
inşallah geçeriz ama bende wc sorunu var cıkamıyorum o yuzden tartı hep yanıltıyor

Tünaydın arkadaşlar,

09:30 2 ceviz, 10 kiraz

13:30 Menemen, 1 dilim ekmek

17:30 Çoban salata (1 yemek kaşığı esmer bulgur ilaveli), 2 yemek kaşığı ıspanak, 2 mini kraker

20:45 2 salatalık, lor peyniri

İçecekler: 2 kupa yeşil çay, 3 lt. su
Spor: 100 mekik, 20 dakika bisiklet, dambıl, tibet yogası

Kilom hala Cuma günüyle aynı.. Belki de direnç noktasına denk geldim, bilemiyorum.. Yarışmaya misafir olarak döneli 4 hafta bitti. Her hafta düzenli olarak kilo verdim. Sırasıyla 500 gr/ 700 gr/ 400 gr ve 600 gr olmak üzere 1 ayda toplam 2,2 kilo verdim.
Bu hafta sabitlendi gibi görünüyor. Ama iki gün var daha..

Sıkıyönetime geçiyorum ve bu iki gün boyunca son öğünümü 18:00 de yiyip dükkanı kapatacağım. Başka da alabileceğim bir önlemim yok. Açım zaten..

Haşhaş tatlısı ne ola ki?

Off! Zaten 1,1 kilom kaldı özgürleşmeye.. Bırakıp da gidesim, diskalifiye olasım var.. Gözümün önünden çikolatalar, pastalar, dondurmalar geçit yapıyor..

canım su yine az ama

kızlar dünkü menü
sabah:1 dilim tam buğday ekmeği,zeytin,peynir
öğle:çeyrek simit(çok yoğundum yemeğe çıkamadım arkadaş verdi bayılacaktım artık)
ara:çikolata 2 ince dilim,arkadaş yutdışından getirmiş
akşam:1 kepçe nohut yemeği,1 kaşık pilav.biraz fırında patates,1,5 dilim pide ama çok küçük
spor:1 saat yürüyüş,50 ip atlama
2 litre su

MEYVE YOK CANIM
sadece ip mi atlıyosun
sabah yememek olmamaış
dondurma miktarı ne canım
şu yürüyüşe bende mi başlasam ya

gunaydınlar efendim günaydınlar

saat 12 canımmmm
ne günaydını

Haşhaş tatlısı ne ola ki?

Off! Zaten 1,1 kilom kaldı özgürleşmeye.. Bırakıp da gidesim, diskalifiye olasım var.. Gözümün önünden çikolatalar, pastalar, dondurmalar geçit yapıyor..
bend eyapıyorum bu tatlıyı haşhaşlı kekin şerbetle buluşmuş hali
pek güzel oluyor
sakın ha sakın
hedefine kavuşsan bile bunları pek tüketmemek lazım yoksa lop lop etler döner geri

öğlene kadar nasıl aç kaldın canım
spor görüyorum
doktora gittin ve yasak kalktı mı
durumun nasıl şimdi

kilo vermiş olamı dileirm canım cuma günü

Merhaba kızlar...Bugün oğlum da ben de çok daha iyiz..
Eşim hala basküle pil almadığı için tartılamıyorum.Benim gibi hergün tartışan biri için zor durum.Cuma günü için hiç ümidim yok gerçi ama belki bir süprizle karşılaşırım bilmiyırum
Dün yediklerim :

sabah :08.00
-2 yumurtali ile hazırlanmış omlet
-1 bardak süt
-domates-salatalık

ara : (11.00)
-çubuk kraker (10 -12 civarı)

öğlen 13.00)
-1 büyük kase yayla çorbası

ara :yok

akşam 18.00)
-2 köfte
-1/3 lavaş
-domates-salatalık

yatmadan : 1 bardak süt

su : 1 lt
spor : dışardaydım

zaten açım ve senin menünü görünce daha da acıktım :)))

Bak şimdi görünce hah tamam diyeceksin:

Çikolata!
Bu tuzağın aynısa bana da kuruldu.. Eşimin ablası yurtdışından bi'dünya çikolata getirmiş.. ben çok seviyorum diye..
Hiç üşenmedim bütün paketleri açtım. İkiye böldüm. Yarısı eşimin, yarısı benim.
Çünkü; terazi aşağıyı gösterirse o gün 1 tane çikolata yeme hakkım olsun dedim.. E ben böyle böyle zaman kaybederken eşim hepsini lüpler diye korktum.. :18:
Amma velakin evde çikolata olması iyi gelmedi bana.. Yemiyorum tamam ama aklım hep onlarda.. Bir de inadına terazi sabit bu hafta.. Bu sabah pillerini değiştirdim acaba bitti mi diye.. Bitmemiş!
Ay evet kadiscim ya.. Haklısın.

Spor yasağım zaten 6 haziranda bitiyordu.. Tabii ben malum yürüyüşlerle (!) birkaç gün önceden delmiş olsum yasağı..
Artık yavaş yavaş yapmaya başladım.. Kendimi dinleyerek yapıyorum, ağrı/çekilme gibi bir şey hissedersem bırakıyorum..

Kirazı 10 tane lüpleyince açlık hissetmedim kadiscim.. Güya daha az yiyeyim de terazi oynasın diye de mahsus uzattım arayı ama gel gör ki işe yaramadı..

Slm kizlar spora gitmem lazim 1 haftadir spor yapmaya vaktim kalmiyordu.spor yapasim yok:-( suslenip kendime yemek ismarlamak istiyorum....

Canım menü gayet guzel görünüyor ama yatana kadar biraz daha su içmeni öneriyorum.

Umarım cumaya kilo vermiş olursun.

İyi akşamlar kizlaaaar

Bu hafta düzenli beslenemeyeceğim ben belli oldu. Neyse ki sabah eksi ciktim da biraz rahatladım.

Sabah
2 Adet eti form

Öğlen
yarım porsiyon pazi
5-6 adet limonlu fırında patates

Akşamustu
3 adet eti form

Aksam
1 kase sutle eti cici bebe

Simdi
1 soda

Su: 2,5 lt
Spor yok

sütlü cici bebe mi
şu haldeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…