Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

yogun bi hafta evet banim içinde
mezuniyet telaşı ne güzel
iyi dinlenmeler
cuma kilo bildirimi yapamazsan perşembeden yapabilirisn

tabi ki de yapabilirsin canım
perşembe sabah tartıl ama

ya zor oluyor evet ama
misafirsizde olmuyor
ama ben epey ara verdim geçen hafat misafiirm yoktu ama annem ve babam vardııı
unutmuşum:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kadriyecim bu hafta varım ama haftaya bildirimde bulunamayacağım
20 haziranda gdiyorum 1 temmuz gibi geleiyorum inşallah
ona göre izinli yazabilirsin canım

hepsi güzel canımda o bi tabak kuru fasülye olmamış sanki.
sporun çok güzel hep böyle olsun inşallah...

sağol canım benim umarım böyle devam edebilirim
1 tabak bana çok fazla gelmedi 240 kalori 1 tabak
ben fasülyeye ekmğimi bana bana yemeyi severim ama tutuyorum tabii kendimi o yüzden sdece fasülye yemek normal geliyor bana

eşimmm nerelerdesin kayıplara karıştın...

menüm

kalkınca bir erik, 3 kepekli bisküvi, 1 kaşık yoğurt

kahvaltı 1 haşlanmış yumurta , biraz peynir

ara süt

öğle karpuz, patates salatası, ceviz büyüklğünde ev poaçası

ara karpuz, bir dilim ekmek , bir dilim peynir , yarım domates

akşam midem bulanıyor canım sadece dürüm istiyor o yüzden yemiyeceğim.

spor yarım saat yavaş tempolu yürüyüş. spor yerine dil ve kültür şenliklerine gideceğim.

su 2 litre anca içebildim okulda suyum bitti malüm köy.... su bulmak bile sorun:KK43:((

Dün yediklerimi paylaşayım:

08:45 1 kutu Kayısılı probiyotik yoğurt

11:30 ½ dilim ekmek, 1 parça beyaz peynir, 2 acı biber

15:00 1 tane haşlanmış yumurta, bol nane, maydonoz ve limon ekleyerek

17:30 2 yemek kaşığı beşamel soslu ve yoğurtlu ıspanak, 2 mini light kraker (krakerin boyu küçük parmağım kadar), 1 tane domates

19:30 5 tane kiraz, 1 tane mısır krakeri, 1 bardak ayran

...gecenin köründe 3 tane daha kiraz yedim. :KK17:

2 kupa yeşil çay
3 lt. su
Yaklaşık 1,5 saat yürüyüş (pedometreden adım kontrolü ile yürüyorum. 7.000 adım dolunca bırakıyorum)

sağlıklı ama az beslenilmiş bir menü var karşımda. inşallah bu kadar çaba boşa gitmez.
saatlere göre beslenmek çok güzel. bir ara bende denedim ama devam edemedim. işe yaramıştı bende:))

Selam bayanlar,
geçen gün de belirttiğim gibi çok sevdiğim bi yakınım kalp ameliyatı oldu:KK43:Refakatçı sıkıntısı yaşandığı içinve gündüz çalışıp gidemediğim için akşamları ben gidip kalıyorum:KK43: spor falan yok tabi hele menüler facia yarın itibariyle hastamız hastahaneden çıkıcak bende tekrardan düzenli bir şekilde paylaşımlarıma dikkat edicem:KK43:
Eşiiim senden çok özür diliyorum yarın eğer yorgunluktan sızmazsam menülerine yorum yapıcam yağmurcuuum:KK43:
Kaptancım eğer sorun,sıkıntı olacaksa ben izin alabilirim ama yarın bitecek inşallah bu koşuşturma:KK43:((

Selam bayanlar,
geçen gün de belirttiğim gibi çok sevdiğim bi yakınım kalp ameliyatı oldu:KK43:Refakatçı sıkıntısı yaşandığı içinve gündüz çalışıp gidemediğim için akşamları ben gidip kalıyorum:KK43: spor falan yok tabi hele menüler facia yarın itibariyle hastamız hastahaneden çıkıcak bende tekrardan düzenli bir şekilde paylaşımlarıma dikkat edicem:KK43:
Eşiiim senden çok özür diliyorum yarın eğer yorgunluktan sızmazsam menülerine yorum yapıcam yağmurcuuum:KK43:
Kaptancım eğer sorun,sıkıntı olacaksa ben izin alabilirim ama yarın bitecek inşallah bu koşuşturma:KK43:((

Gecmis olsun cok canım
Acil şifalar

Güveçte mantarlı tavuğu nasıl yapıyorsun?
Şunun için soruyorum.. Tavuğu sadece soyalı olursa yiyebiliyorum ben.. Kokusuna tahammülüm yok.. Soya da sanırım aromasıyla bastırıyor.. Senin tarif nasıl? Böyle tavuk tavuksa zahmet etme yazmak için.. :KK34:

Valla dışarıda yedim ama
Begenip de bitiremedim, daha cok mantarından yedim desem yeridir.

Güveçte mantarlı tavuğu nasıl yapıyorsun?
Şunun için soruyorum.. Tavuğu sadece soyalı olursa yiyebiliyorum ben.. Kokusuna tahammülüm yok.. Soya da sanırım aromasıyla bastırıyor.. Senin tarif nasıl? Böyle tavuk tavuksa zahmet etme yazmak için.. :KK34:

Yürüyüşe alkış! :KK9:

Ben hep Nesfit - çikolatalı kullanırdım.. Son alışverişte maalesef bulamadım.. Onun yerine Special K aldım. Bitter çikolatalı diye yeni bir çeşidi çıkmış..
Daha önce Special K nın meyvelisini almıştım.. Paketi açtığımda antibiyotik kokusu gibi geldi ve yiyemedim.
Dilerim bu seferki öyle değildir de tırsma geldi açamadım paketi daha.. Seninki neli? Kokusu var mı?
tşk ederim
benim kırmızı meyveli hiç koku falan hissetmedim ya da açlıktan anlamıyorum :)))
birde ben cips çok seviyodum mısır gevreklerini yerken kendimi cips yiyomuş gibi hissediyorum :)))

Bugun pek bir sey yemedim,
Bagirsaklarim düzeldi ama kırıklık var üzerimde inanılmaz.

Öğlen beyaz peynirli yağsız makarna.
Soda

Aksam: erkek arkadaşımın teyzesi kısır yapmıştı, 3 yemek kasığı kısır yedim. Hiçbir sey yiyesim yok daha :KK43:

Spor yok bugun.
İlac alıp uyudum hatta.
3 litreye yakın su.

sağol canım benim umarım böyle devam edebilirim
1 tabak bana çok fazla gelmedi 240 kalori 1 tabak
ben fasülyeye ekmğimi bana bana yemeyi severim ama tutuyorum tabii kendimi o yüzden sdece fasülye yemek normal geliyor bana

bende çok severim fasülyeye ekmek banmayı ama bunlar bi süre askıya alındı 55 olunca belki...

Selam bayanlar,

Canimcim cok gecmis olsn hastaniza insallah biran once iyilesir... Insallah kilo almadan gecirirsin bu donemi...

menüm
sabah peynir 3 zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 2 bardak çay
ara 1 bardak süt
öğle 2 kaşık menemen 2 dilim ekmek domates salatalık
akşam 5 6 kaşık pilav biraz tavuk eti bol salata yarım kase cacık 5 kiraz
1.5 lt su
1 saat tempolu yürüyüş

günaydınlar
nasılsınız
bi geçmişe bakıp geleyim
tartıda sonuç aynı malesef
yürüyüş 40 dk ama yetmiyo sanırım

Selam bayanlar,

canım yarın bitecekse telaşın izin yazmamıza gerek yok bence
geçmiş olsun tekrar

*8.TAKIM 313. ETAP***

kadis ( 71,3 / // %)
umutlayasasen ( 68,6 / / / %)
nice15 ( 60,5/ / /%) izinli
newlife35 ( 58,7/// %)kilo almak yok
turuncu ( 71,4 / // % )
yağmur3872 ( 66,0 /// % )
hrnsnr (61,4///%)
tipitak (69,6///%)kilo almak yok
sewil087 (55,0///%)izinli kilo bildirmedi
ata29 ( 56,4 ///%)
duygubaby (77,5 ///%)izinli kilo bildirmedi
Püsküüt ( 59,1 / / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI:

haftaya 8 kişiyiz kızlar
epey azaldık değil mi
belki eş uygulamasını hafatya kaldırmak dah mantıklı
herkez menülere yorum yapsın

Günaydın kızlaar,

Benim bağırsaklarım düzeldi ama midem hala kaskatı :KK43:

Bu sabah tartıldım, sonuca ben bile şaşırdım. Anladım ki ben bu sefer gerçekten çok şişmişim, aradaki fark çok çünkü.
Yani Cuma'dan korkunuz olmasın, ben bu iki gün de kilo verip güzel bir sonuçla gelicem inşallah.

günaydın kızlar nasılsınız benim birazdan bir toplantım var ona gideceğim görüşürüz

günaydın kızlar
giriyorum ama iş çıkıyor yazamıyorum

dünkü menüm
sabah: 1dilim ekmeğe yağsız tost

ara:yok

öğle: 4 kaşık türlü
1 kase çorba
yoğurt
1dilim kepek ekmek

ara: yok

akşam: 4 kaşık tavuklu pilav
1 tane patlıcanlı kürdan kebabı
haşhaş tatlısı 2 dilim :KK53:

su:3 lt içmişimdir cok sıcaktı dun ızmır

spor: yok ama akşama kadar hiç durmadım misafirim vardı akşam yatağa zor attım kendımı

X