Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

harikasın
ben de 55 olmak istiyorum ya, kızdım bak şimdi kendime

tebrik ediyorum cok iyi

günaydın günaydııııınn....
geçen hafta:69.5
bu hafta:68.600
fark:900gr

harikasın tatlım
Kızlar günaydın,

Ben ne yazık ki bu hafta artıdayım
Bu saate kadar da tuvalete çıkabilirim belki diye bekledim ama yok kardeşim

geçen hafta 58,3
bu hafta 58,7
aradaki fark 0,4 kg

hesaplanmış hali 0,68
tatlım aynı kgdayız kaderimiz bu galıba 58den inemyoruz
tatlım almamak da birşeydir benım gıbı almamıssın en azından
tebrik ederim tatlım

78.2/77.5/0.7/%0.89
(yeni baskul fazla yada reksik bilmiyoruz)
eksiyi görmüşsün ya o bıle mutlu eder insanı

uzun zamandır olmak istediğim kg ama bir türlü düşemiyorum pis boğazım yüzünden
tebrik ediyorum

almaktan iyidir tatlım

Betülcüm ya, belki de senin düzenli spor yapmaya ihtiyacın var...tıpkı benim gibi..

canım o zaman 2 hafta izinli yazalım seni
iyi tatiller
kilo almadan dönersin umarım

Kadisim 2 haftaya gerek yok, 1 hafta izin yeterli..
valla bir yemeklerini yemiştim, böreğin içinde ekmek var gibiydi, sevmedim..
eğer öyle şeyler olursa kilo almadan dönerim..
en kötüsü de beni korkutan ısrarlar, çünkü evlendiğimden bu yana ilk kez gideceğim

yaaa bende istiyorum köy gibi bir yere gidip kafa dinleyip huzur bulmak çok kıskandım ayşecim seni hemde cokkk

evet mönü güzel oldu ama son 2 gün kurtarmadı Sevil
ama sonraki haftalar iyi olacak, söz veriyorum

tartı gününün kaçamaklarına yakın olması kötü oldu biraz
eminim kurtarırsın sen

harikasın
ben de 55 olmak istiyorum ya, kızdım bak şimdi kendime

bende bu hafta direk 55 beklemiyordum ya şaşırdım
benim avantajım tekim o yüzden kafama göre pişirip yiyorum spora da vaktim oluyo o yoksa eşim yanımdayken böyle olmuyo evli ve çocuklu bayanlara hak veriyorum yani

tatlım aynı kgdayız kaderimiz bu galıba 58den inemyoruz

valla sinir oldum ya..tam moda giriyorum, birileri geliyor ya da ben davet ediliyorum..
ama bu davetler, giden gelenler hep olacak, reddetmesini ya da bir çatal alıp bırakmayı öğrenmek lazım...ayıp olursa olsun..

yaaa bende istiyorum köy gibi bir yere gidip kafa dinleyip huzur bulmak çok kıskandım ayşecim seni hemde cokkk

canım şöyle söyleyeyim sana, gideceğim yerde internet bile yok
benim için iyi olacak, çünkü gündüz evi yerleştirip akşamları da yeni aldığım kitapları bitirmeyi planlıyorum
yalnız market bile yok, o beni zorlayacak biraz, o yüzden yeşil/form/5i bir yerdelerimi yanımda götürmeyi planlıyorum ha bir de kefir ve prebiotik yoğurt almam lazım yanıma, orada yokmuş öyle şeyler..

bundan sonra vermek daha zor olacakbenim için zaten 52ye hiç düşmedim hayatımda haftaya salı izne çıkıyorum on günyokum o ara kesin alırım ondan sonra da ramazan falan ramazan bayramı almasam bile yeter çünkü tatile gidecez bayram sonrası

canım sorun şu ki, siz gelmeden önce arkadaşlar bilir, düzenli salona gidiyordum ben..
sonra bacağımda sorun çıktı, doktor en az 1 ay ara vermem gerektiğini söyledi..tamam şimdi daha iyi ama hala ağrılarım var..
bir de üstüste gelen misafirler, annemin burada olmaması -ben spora gidince oğluma annem bakıyor- tuz biber oldu, şimdi spor yapamıyorum düzenli..
yoksa yemek konusunda hiç sorun yok, zaten tüm yemekleri diyet usulü pişiriyoruz, eşim de çok alıştı böyle yemeye, yağlı yiyemiyor artık
ama köyden dönünce ilk eşim spor salonuna yeniden devam etmek olacak..bir de pilatese yazılmayı planlıyorum, bakalım..çünkü artık haftada 3 kez yürüsem bana yeter, saatlerce kardiyo yapmamı gerektirecek birşey kalmadı, sadece vücudu sıkı tutmaya devam etmek lazım, bunun için de pilates lazım

düşersin canım, aslında herşey beynimizde bitiyor
böyle diyorum ama ben de senin gibiyim en son üniversite yıllarımda 52yi gördüm

aslında pilatesi bende istiyorum kışın yürüyüş yapılmıyor o zaman gideyim diyorum haftada iki gün falan tabi kiloyu sabitlemem lazım o zamana sonra şu göbekten kurtulurum belki platesle

düşersin canım, aslında herşey beynimizde bitiyor
böyle diyorum ama ben de senin gibiyim en son üniversite yıllarımda 52yi gördüm

ben hiçç görmedim canım inan o halim nasıl olur bilmiyorum en son 54 falan olmuşumdur o zaman da herkes çok zayıfsın deyip duruyordu boyum da uzun değil kimse kiloma inanmıyo neden bilmem kışın atmışa çıktım nerdeyse kimse inanmıyordu

Betülcüm ya, belki de senin düzenli spor yapmaya ihtiyacın var...tıpkı benim gibi..

Evet canım,artık bünyem kesinlikle spor yapmalısın diyor.82 kilo ile başlamıştım diyete.11 kiloya yakın sporsuz verdim ve şuanda vucut direniyor.
Bu hafta saat kaç olursa olsun mutlaka 1 saat yürüyüş yapacağım evde çünkü ramazana kadar 65 olmak istiyorum.
Ramazanı kayınpederlerde geçireceğiz ve beni her görmesinde "çok kilo almışsın gelinnn" diyen kayınpederime verdiğim kilolar kapak olsun istiyorum !!!

Sanırım eşinle kültürleriniz biraz farklı
Ben de evlendim evleneli hiç eşim olmadan evlerine gitmedim.Gitsem eminim ben de yemek konusunda ısrarlarından kurtulamam.
Şimdilik ramazanda gitmeyi düşünüyoruz eşimle.Bakalım nasıl geçecek
Umarım senin için güzel bir tatil olur

valla sinir oldum ya..tam moda giriyorum, birileri geliyor ya da ben davet ediliyorum..
ama bu davetler, giden gelenler hep olacak, reddetmesini ya da bir çatal alıp bırakmayı öğrenmek lazım...ayıp olursa olsun..
ya ben nasıl sinir oluyorum haftanın en az 2 günü annemdeyım hayır deme ımkanım yok malum hafta sonuda cozutuyorz
ama öğrenıcem ya baska yolu yok

temiz havada insanın iştahıda açılır he
ama sen dikkat edersin yine yemekleride sen yaparsan alacağnı sanmıyorum

dünkü menüm

oruç tutuyordum sabah 11 gibi migrenden duramadım bozdum orucu

ara: bir avuç çerez

öğle: 1kase çorba
3 kaşık yoğurt
1porsiyon makarna

ara: 1avuç çerez

akşam: 1 kepçe çorba
1 levrek
salata
1tane kalbura bastı

su hatırlamıyorum
spor: 150 ip atladım 30 mekik ve 100 bel hareketi

Merhaba arkadaşlar,

31 Mayıs kilom:

7 Haziran kilom:

Kilo bildirimim:
Püsküüt ( 59,7 / 59,1 / 0,6 / 1,01% )

kızlar günaydın
geçen hafta:61.2
bu hafta:60.5
aradaki fark:0.7
hesaplamış hali:1.14

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…