Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Tabii ki sayılır spordan sayılmaz mı yahu Koştur Koştur :)

Canım valla menü yine bir harika , bana da gaz veriyor senin menülerin artık gördükçe. Ama ben bu kadar yesem kesin cok acıkırım tebrikleeeer

eveeet sevgili eşim bakalım neler yapmıış???
Eşiiiiiim bugün hiçbirşey yememişsin seeeeen o iki dondurmanın türü neydibilemedimben nası bir dondurmaydıkitüm gün ayakta oiki dondurmayla kalabildin eşim yaaa
menün yok tatlımya ne yorumyapayımakşama kadar koşuşturmuşsun hayd o sporolsun tamamama bu satten sonra acıksanda yeme olur mu eşimçünkü bu saatten sonra meyve bile direk kilooo

Bugun neler yedim?

Sabah: 1 kucuk kutu süt

Öğlen: tavuklu salata ve ayran

Aksam üstü : 1 sade soda

Aksam: kabak soslu kepekli penne

1 saat sonra 2 kandil simidi

Spor: 1 saat yürüyüş
Su: 2,5 litre

ahh dondurma o yasak bana.. yasak koydum kendime:)) dolma yedim zaman olmadı yemeye hazır yemekleride ben istemedim.yarın beslenme çantası hazırlayacağım kendime...

dünkü menünde sevgili eşimbenimpiknikten çok da farklıolmamııışşş
akşam yemesek iyi aslında canım ya tüm ağıryemekler akşamolmuş kötüamasenin için değil benim içinde aynen akşamyemeklerini hafifletelimbira zbence
eğer bu hafta kilo verirsen ama 1 klo mutlaka ödüllendirkendini canım üstüne deligib spor yaparsın olur muşu izleyi yemediklerini izleme de bence tatlımyaaa bunlar ne yağmurcuuuumm

ahh dondurma o yasak bana.. yasak koydum kendime:)) dolma yedim zaman olmadı yemeye hazır yemekleride ben istemedim.yarın beslenme çantası hazırlayacağım kendime...

okulda yemek çıkmaması çok kötü bişe ya inan hergün ne yiyeceğim diye düşünüyorumve düşünbartısız hergün dürümm,pasta ,kekk,pizza.......söyleyen bi öğretmen gurubumuz var bizimyaaa off amayağmurcumbencede yarın mutlaka beslenme hazırlamalısıncanımya bugün olmamış hiç aç dolaşmışsın tüüümgünresmen tatlım

Menüm:
Sabah:
3etimek
peynir

öğle:
2kandil simiti
ayran

akşam:
Az tavuk
azkebap
az pilav
az patates
domates
biber
bugünün iftar menüsüydü bir tabağa minik minik koymuşlaryazması uzun ama inantabak servis tabağıydıhepsinden tadımlık vardı resmen

Spor:30dak yürüyüş
2çatal irmikhelvası

ahh dondurma o yasak bana.. Yasak koydum kendime:)) dolma yedim zaman olmadı yemeye hazır yemekleride ben istemedim.yarın beslenme çantası hazırlayacağım kendime...

canım ya bu aradayaz gelmşbu sıcakta dondurma yasaklanır mı yaaaaabartmadan arada sadece sütlüdondurma yenireşiiimhaftada bir meselaaa

Dünkü menum:
Sabah:1,5 yumurtalı light kaşarlı omlet, domates salatalık, 3-4 zeytin 1,5 dilim kepekekmek, tatlandiricili çay
Öğlen: kflakes
Ara: irmik helvası iki çatal( komşulara dağıtmak içın yaptım, ilk defa yaptim tadına baktim)
Akşam:2 kaşık pilav 1 kepçe etli nohut, 4 kaşık çorba, soğan sogus, birde hergün 1-2 tane acı.biber turşusu yiyorum 1 dilim kepek ekmek

2 saat yürüyüş 1 litre su günlük 2 soda iciyorum

Dünkü menum:
Sabah:1,5 yumurtalı light kaşarlı omlet, domates salatalık, 3-4 zeytin 1,5 dilim kepekekmek, tatlandiricili çay
Öğlen: kflakes
Ara: irmik helvası iki çatal( komşulara dağıtmak içın yaptım, ilk defa yaptim tadına baktim)
Akşam:2 kaşık pilav 1 kepçe etli nohut, 4 kaşık çorba, soğan sogus, birde hergün 1-2 tane acı.biber turşusu yiyorum 1 dilim kepek ekmek

2 saat yürüyüş 1 litre su günlük 2 soda iciyorum

canımcım bugün kaçamak yok sayıyorum. irmik helvası azıcık görmüyorum bile:)) sabah ve öğle menün sağlıksız. söz söyleyemem bende de öyle oluyor. sabah menüsünde etimek yerine haşlanmış yumurta yemeni tavsiye ederim. inan tok tutuyor. akşam menün güzel. patates, pilav ve ekmek aynı kategorinin besinleri yani birini yesen yeterli...
gözlerim elma aradı bir an:)) alışmışım sende elma görmeye... elma zayıflamaya yardımcı olan meyve bir de ödem atmada yardımcı...

son iki günlük kaçamakları unutursam güzel olmuş canım.afiyet olsun...

canım ya bu aradayaz gelmşbu sıcakta dondurma yasaklanır mı yaaaaabartmadan arada sadece sütlüdondurma yenireşiiimhaftada bir meselaaa

cezalıyım kış uykusuna yattığım için... bu hafta bir gün akşam yemeği yerine yiyeceğim. dondurmalı kup yapacağım.

Kaçayım ben kendime söz verdim sabah erkenklalkıp yarın en az bir saat yürüyüp koşucaaam

inşallah o koşuyu yapmışsındır. spor konusunda çok istikrarlısın...

Eve hala terazi alamadık ve yarın nasil tartilicam bilmiyorum offf ya. Umarim bugünalir komsununkide yanlış tartıyor galiba cok.sinir oldum (

canımcım herşey çok güzel şu soda işini 2-3 günde bir yap derim. soda diyette tavsiye edilmiyor.su da çok az olmuşş...

Eve hala terazi alamadık ve yarın nasil tartilicam bilmiyorum offf ya. Umarim bugünalir komsununkide yanlış tartıyor galiba cok.sinir oldum (

Canim bu hafta onunla tartilirsin haftaya tarti alip kendi tartinla duzenli tartilmaya baslarsin. Tarti alinca tarti degisikligi diye not ettirirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…