8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Ailem asla yük olarak görmez senelerdir de bana ailem bakıyor birşey değişmedi, babam kızını nasıl büyüttüysem doğacak olanı da öyle büyütürüm diyor. Bebeğimin in tüm eşyalarını da ailem aldı daha doğrusu ben beğendim sipariş ettim onlar ödedi ailem çok iyi şükürler olsun evde kızım ne derse o olur hiçbirşeyi eksik olmaz o yandan sıkıntımyok zoruma giden 6aydıe bukadar iyi giden düzelen bir evliliğim varkem doğuma üç beş gün kala bunların olması canım çok yanıyor
Yani babanızın baktığı bir eve, çocuklarınızın ihtiyaçlarını babanızın karşıladığı bir yasantıyı siz evlilik olarak mı nitelendiriyorsunuz resmen sinirlerim bozuldu😳

Diyen annesi eşim değil
Her ne ise anasına çektiği aşikar

Veeee eşim dediğiniz kişi de anası karınin karnına tekme atıyor ve halAaa eşim diyorusunuz ben o kadının bacaklarını kırarım üstüne yetmez oglunuda camdan aşağıya atarım
Ağır tahrik altında ise içerde paşa paşa yatarım kse benim çocuğuma p.c diyemez ve üstüne tekme atamazzzz bu kadar net ve basit

Ama yazık değil mi evlatlariniza size ciğeri bes para etmez bir ok.z için üzülüp duruyorsunuz arada olan çocuğa oluyor inan o çocukta açtığınız hasarları toparlamaniz cok zaman alıcak.
Madem aileniz size bakiyor durumu iyi siz bu insan kiliklidan boşanın ardınıza bakmayin zira sokma akılla yaşayan birinden ne size ne evlatlariniza hayir gelmez.
Kızımda beni zorluyor zaten hamileyim bşde riskli psikolojim alt üst kızım sürekli babam nerde neden gitti diyip ağlıyor çok zor çok

Ailem asla yük olarak görmez senelerdir de bana ailem bakıyor birşey değişmedi, babam kızını nasıl büyüttüysem doğacak olanı da öyle büyütürüm diyor. Bebeğimin in tüm eşyalarını da ailem aldı daha doğrusu ben beğendim sipariş ettim onlar ödedi ailem çok iyi şükürler olsun evde kızım ne derse o olur hiçbirşeyi eksik olmaz o yandan sıkıntımyok zoruma giden 6aydıe bukadar iyi giden düzelen bir evliliğim varkem doğuma üç beş gün kala bunların olması canım çok yanıyor
hanımefendi evliliğiniz hiçbir zaman iyi olmamış ki. ilk çocuğunuzun olmasında bile kv nin sözü geçmiş hala neyi görmüyorsunuz?

Yazık.. Ben ozaman inandım kv me sonra çok pişman oldum istemedim ama aldıramadım kıyamadım.. Daha sonra eşim düzeldi 6aydır çok iyiydik tekrar hayatımıza girene kadar ailesi şimdi olan ortada... Ne diyeyim akılsız başım
Allah kv nizi bildiği gibi yapsın. Küçücük çocuğu da dahil edebilmiş ya kavgalarınıza yazıklar olsun. Nasıl insanlar bunlar ?!

bunun sebebi ne ki? evlenecek, anlaşamadığı bir insandan 2 tane çocuk yapacak kadar yetişkin birisiniz. size neden babanız bakıyor? eşinize harçlık size harçlık o parayla eşinize üst baş size ev vs. sebep ne yani?
Eşim çalışmıyordu çalışmaya başladı İstanbulda tek başındaydı ailesinde olmadığı için parası pulu yoktu maaş alana kadar ben zaten seneledir babamlar la yaşıyorum gel gir olaylarında dolayı babam bakıyor banada kızıma da. Eşimde işe girdiği için babam ben size destek olurum para biriktirin ev tutun dedi mesele o

Haklısın ama bazı gerceklerı de goz ardı etmemelisin. Duygusal bakmamalısın, baska turlu aşamazsın. Dıyelim döndü, yıne 6 ay iyi olacak sonra tekrar aynısı olacak. Anne ve babası sonucta atsa atamaz satsa satamaz hesabı. Aynı seylerı hep yasayacaksınız. Aılenızde yanınızda madem cok sevındım, hıc bakmayın arkanıza. Saglıkla dogumunuza odaklanın. O adamdan su saatten sonra ne köy olur ne de kasaba. Inan
Bir nebze içim rahatladı doğru yapıyorum diyerek teşekkür ederim

Sizin de hatalarınız var, iki taraflı da çok sağlıksız düşünceler içindesiniz. Arada olan çocuklara oluyor, bu hikayeden şimdilik güzel bir final çıkmaz kendinizi ve çocuğunuzu daha fazla hırpalatmayın.

Eşim çalışmıyordu çalışmaya başladı İstanbulda tek başındaydı ailesinde olmadığı için parası pulu yoktu maaş alana kadar ben zaten seneledir babamlar la yaşıyorum gel gir olaylarında dolayı babam bakıyor banada kızıma da. Eşimde işe girdiği için babam ben size destek olurum para biriktirin ev tutun dedi mesele o
o zaman eşinizin adam akıllı tam zamanlı işi olana kadar evlenmeseydiniz adam kaçıyor muydu? reva mı şimdi çocuklarınıza bu hayat. ortada doğru düzgün bir baba figürü yok her şeye babanız koşmuş. üstelik hala babanız ilgileniyor sizinle. yazık değil mi babanıza?

yapacağınız tek şey tez vakitte boşanmak ve işe girip çalışmak. çocuklarınıza da işte o zaman haklı olarak aileniz bakabilir.

Bu kargaşada 2.çocuğu nasıl yaptınız aklım almadı
Ayrıca bir arkadaş söylemiş neden hiç boşanma konusu geçmiyor bu evlilik babanızın yardımıyla devam edemez ki.
Ben şahsen babanıza üzüldüm kimse babasını bu duruma getirmez istisnalar hariç.

hanimefendi hamilesin üuzmek istemiyorum sizi fakat 1. babanizin gecindirdgi evde daha neden kocanizin sizinle olmasini isteyebiliyorusnuz ?
2. hamilelikde tekme tokat atan adam canin ta kendiidir daha o adama bot corap vs aliyorsunuz neden?

3. cocugunuza pic diyor ve ailesini savunuyor nasil sindiriyorsunuz bunlari sineye cekip ?

4. neden bidaha hamile kaldiniz vs demiycem ama

siddet var hakaret var bencillik var eve bakmiyor oda var gecim babanizda adamin corabinida aliyorsunuz , ailesi zaten tam rezalet

siz bu evlilikden ne beklyiorsunuz? yani bu böyle bi cinsten ne istiyorsunuz ne yapsin daha bu adam size???

bu arada iyki o mahlukat evi terk etmis yoksa sizin kovacaginiz yokmus !

kendinizi düsnmesmissiniz ama karninizdaki bebegi ve 3 yasindaki kizinizi düsünmeye bakin artik

kalbinizi de kirdiysam kusura bakmayin

Özet geçerek anlatacağım arkadaşlar. Bir tane 3 yaşında kızım var. Bundan 9 ay kadar önce boşanma aşamasından döndüm kayınvalidem bana hep eziyet etti eşimde ona senelerce çanak tuttu tekrar barıştık kaynanam bana artık senden zarar gelmez diyerek beni ikna etti ve eşimle çocuk yaptık ilk 2 ay gayet iyiydik kv tekrar kıskançlık krizlerine başladı ve ben hiçbirşey yapmadım tek kötü söz bile söylemedim en son hamile halimle bana saldırdı karnıma tekme attı tokat attı, karnındaki p.. Çlemi bana kendini kabul ettireceksin vs dedi. Eşim kızımızı aldı ve ailemin yanına geldik eşim çalışmıyordu bilet vs babam aldı. Bu 1.okay

2.olay eşim benle muhatap bile olmuyor sürekli msjlaşıyordu telefonuna whatsapp Web yaptım ve annesiyle mesajlarını okudum, sen benim annemsin herşeyden değerlisin bırakıp gelicem iki gün bekle vs gibi mesajlar gördüm daha sonra beni terk etti ve gitti 2buçuk aylık falan hamileydim. Bu olaydan sonra onu bitirdim çok ağır geldi daha sonra 1ay kadar sonra kızı görme bahanesiyle geldi ve bana akşama kadar yalvardı teyzesi var İstanbulda annesiyle kavga etmiş teyzesi gel bende kal çalış vs demiş ben hata ettim orda kalıcam çalışcam borçları ödücem evimizi tutucam sen onlara hiçbirşey yapmadın şöyle pişmanım böyle pişmanım vs dedi bende bu yüzüncü yeminin hyır dedim daha sonra ben karnımda çocukla bunları bana yaşatan insanları hayatımda istemiyorum benimde çocuğumun da psikolojisini alt üst ettiler dedim.
Sana karışamam ailen ama bizi görüştüremezsin dedim yemin etti onca yaptıklarından sonra ne seni ne çocukları göremezler dedi. ( benle görüşüyor diye eşimi de evden kovmuş annesi işte) neyse barıştık İstanbula teyzesine gitti normalde çalışmıyordu hiç işe girdi ilk ay geldi bizi görmeye borç vs ödedik iyiydik 3ay öyle çalıştı sonra yine işten söylenmeye başladı iş değiştirdi oranda söylendi işten çıktı böyle 5 ay geçti ama Aramız iyiydi. Çok değişmişti normalde beni evden dışarı çıkarmaz bakkala bile gitmeme izin vermezdi beş dk telefona bakmayım kıyamet kopardı bunları aşmıştık çünkü en baştan söylemiştim ben köle hayatı yaşayamam diye.

Neyse ailesiyle tekrsr görüşmeye başladı 8buçyk aylık hamileyim riskli bir gebeliğim var hastaneye yatırdılar beni eşimde işten çıktı buraya gelecekti yoğun bakımda telefon vermiyorlar görüşe çıktığımda bakıyorum annem babam 2fün bekledim gelmedi aradım ihtiyacım var sana ne zaman geliyorsun daha çıkmadın mı işten dedim ee çıktım da annemlerdeyim iş evrakları için buraya gelmem gerekiyordu iki gün kalıp gelicem. Sinir krizi geçirdim daha bir ay önce zaten görmeye gitmişti ailesi görsün mesele o değildi ama benim ihtiyacım var çocuğa birşey mi olacak diye kafayı yiyorum telefonda kavga ettik. ZTen evdeki kızıma dayanamıyorum sık kontrol şartıyla imza attım çıktım ben çıktıktan sonra geldi.

Annesi babasını arıyor sürekli kızı gösteriyor dedim hani bşzden uzka tutacaktın falan neyse tartışmadım göstersin dedim üzülüyor diye, zor bir hamilelik geçiriyorm çok ağır gerçekten ama çokta umrunda değil dinlenmem gerektiği yerde full hizmet bekliyor onada sustum elimden geleni yaptım. Kızım dedesi ve babannesiyle konuşmuyor aylardır görmüyor sonuçta telefonda pislik demiş. Eşimde çocuğu itip kakıyor daha 3 yaşında çocuk napıyosun dedim hadi annemi anladım babamla niye konuşmuyor bide pislik diyor benim çocuğum değilmi sanane dedi, çocuğun psikolojisini bozuyorsun bizle bile telde konuşmuyor dedim çocuk sadece senin i karışma hastaneye de kendin git artık ben seni götürmem çocuklar seninse dedi içeri gittim baktım kızım ağkayaamıyor içine atıyor anne babam benden kaçıyor neden diyo çocuk soru soruyo sanane konuşma benle diyo bende dayanamadım kavga ettim seneledir bana yaptıklarınız bitti çocuk mu başladı dedim. Beni delirtme ararım o annesi babanı yeter dedim. Aylardır seni birkere bile atamadılar sormadılar ben vardım yanında ayağındaki çorba kadar ben düşündüm seni dedim. Eşim uzakta ve parası pulu yoktu ben babamdan aldığım paralarla ona bot çorap vs alıyordum elmden geldiğince. Parası bitince yolluyordm. Sen karakterli olsan el kadar çocuğu doldurmazsın dedi bana delirdim. Şimdi seni arayıp sormayan insanlar için bizimi karşına alıyorsun dedim sen zaten bana söz vermedin mi bizden uzak tutacaktın dedin çocuk benim değil mi söz falanda vermedim dedi inkar etti gözüne baka baka bende sinirlendim sen çocuğuna opi..ç diyen hamile karına tekme tokat saldıran insanlar için bize şunu yaşatacak kadar namussuz biz adamsın dedim annesine babasına da saydım. Ne yaparlarsa yapsınlar sen onlara laf edemezsin dedi valizini aldı gitti. Aradım babam uyanmadan duymadan geri gel çocukta seni soruyor dedim öyle birşey yok beni bşrdaha arama dedi Her yerden engelledi ailesinin yanına döndü. Doğumuna bir iki hafta kaldı =) bugüne kadar aramızda 6aydır hiç kavga olmayan ilişkimiz böyle bitti sizce ne yapmalıyım
Sen kafayi yemissin o adam seni kisililigini yok etmis.Biliom dinlemeyeceksin ama birak o adami kendini hayatini o zavalli cocuklarin hayatini kazan

hanımefendi evliliğiniz hiçbir zaman iyi olmamış ki. ilk çocuğunuzun olmasında bile kv nin sözü geçmiş hala neyi görmüyorsunuz?
Kv lerle görüşmeyi kestikten sonra 6aydır iyiydik demek istedim kavga bile etmiyorduk eşim çalışıyordu ben doğum hazırlığı yapıyordum geliyordu izin zamanlarında mutluyduk bu son bir aya kadar... Demekki ömür boyu böyle kısır döngü olacak işte üç beş ay mutlu olurmuşum

hanimefendi hamilesin üuzmek istemiyorum sizi fakat 1. babanizin gecindirdgi evde daha neden kocanizin sizinle olmasini isteyebiliyorusnuz ?
2. hamilelikde tekme tokat atan adam canin ta kendiidir daha o adama bot corap vs aliyorsunuz neden?

3. cocugunuza pic diyor ve ailesini savunuyor nasil sindiriyorsunuz bunlari sineye cekip ?

4. neden bidaha hamile kaldiniz vs demiycem ama

siddet var hakaret var bencillik var eve bakmiyor oda var gecim babanizda adamin corabinida aliyorsunuz , ailesi zaten tam rezalet

siz bu evlilikden ne beklyiorsunuz? yani bu böyle bi cinsten ne istiyorsunuz ne yapsin daha bu adam size???

kendinizi düsnmesmissiniz ama karninizdaki bebegi ve 3 yasindaki kizinizi düsünmeye bakin artik

kalbinizi de kirdiysam kusura bakmayin
Tekme tokat atan eşim değil annesi pi... Ç vs diyende annesi

Daha ne yapmalıyım diye sormayın bence.
Hemen boşayın o adamı.
Çocuklarında yüzünü göstermeyin...
Hadsiz herif

Bu kargaşada 2.çocuğu nasıl yaptınız aklım almadı
Ayrıca bir arkadaş söylemiş neden hiç boşanma konusu geçmiyor bu evlilik babanızın yardımıyla devam edemez ki.
Ben şahsen babanıza üzüldüm kimse babasını bu duruma getirmez istisnalar hariç.
Evet bugüne kadar babamın kıymetini hiç bilmedim ama artık biliyorum

Yazık.. Ben ozaman inandım kv me sonra çok pişman oldum istemedim ama aldıramadım kıyamadım.. Daha sonra eşim düzeldi 6aydır çok iyiydik tekrar hayatımıza girene kadar ailesi şimdi olan ortada... Ne diyeyim akılsız başım
Eşin başı sıkıştığında sana dönmüş akillandigi için değil. Doğum olayı bitsin yine gelecektir şimdiden avukata gidip bu asalaktan kurtulmani tavsiye ederim. Hamile bir kadına hakaret eden ve şiddet uygulayan benim gözümde insan olamaz. Onu sevmeyi de bırak artık aklini başına al böyle birine nasıl gönlünü açıyorsun anlamıyorum.

Kv lerle görüşmeyi kestikten sonra 6aydır iyiydik demek istedim kavga bile etmiyorduk eşim çalışıyordu ben doğum hazırlığı yapıyordum geliyordu izin zamanlarında mutluyduk bu son bir aya kadar... Demekki ömür boyu böyle kısır döngü olacak işte üç beş ay mutlu olurmuşum
hâlâ katlanacağınızı imâ ediyorsunuz. gerçekten kötü konuşmak istemiyorum ama sizin düşüncenizdeki kadınlar bazen hak ediyor yaşadıkları hayatı. siz de onlardan birisiniz.

burda her kadın size boşanın bu doğru değil dediği halde hala ne diyorsunuz. sizin aklınız başınızda mı? yazık o çocuklarınıza gerçekten.

X