8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Boşanma aşamasına geldiğimiz eşinize neden tekrar döndünüz ki belki çocugum için diyeceksiniz ama neden o zaman tekrar bir çocuk daha yazık ya valla olan çocuklara oluyor. Kişisel gelişimini hala tamamlayamamış süt kuzusu bir eşiniz var hiç bir şekilde değişmez artık yolunuza bakın bence

Yani burda yazınca kızıyorsunuz ama bu adam belli kv olacak kişi belli nasil ve neden 2. çocuk
Bak siz kavga ederken o 3 yasindaki çocuk ruh dünyası altı üst edip oylece bırakıyorsunuz simdi bir de bu karmaşada bebek gelicek nasil olucak senin esin adam olmaz bilemiyorum çözüm onerim yok ne diyebilirim ki işiniz var mi 2 çocuğa nasil bakicaksiniz bunlar hep muamma .
NOT=Rica ediyorum kimse yok ikinci cocugumu sormuş yok zor durumda zaten neden elestiriyosun demesin çünkü uzuluyorum ve çok sinirleniyorum durumun vehameti ortada zaten 3 yaşında çocuk anne baba kaosu arasında savruluyor ve bir de bebek ne denir ki

Aileniz arkanızda duruyorsa hıc bakmayın arkanıza. Ben kızınıza cok uzuldum. Boyle bır adamla hala barısıp surdurursenız kızınızdan olacaksınız, cocugun yasadıgı travmaya bak. Bosverın ya defolsun gitsin, anasına babasına dayanamıyorsa, kopamıyorsa ne halt yemeye evlenmiş ki. Hıc bakma arkana. Gebeliğin verdıgı sıkıntılar da dogru dusunmenı engeller. Boyle adamla hayat sürmez. Aılenle ol. Onlarda yük olarak goruyorlarsa dogum dan sonra bır iş bul, en azından cocuklarının ıhtıyacını karsılarsın. Üzülme gittiğine lutfen
Ailem asla yük olarak görmez senelerdir de bana ailem bakıyor birşey değişmedi, babam kızını nasıl büyüttüysem doğacak olanı da öyle büyütürüm diyor. Bebeğimin in tüm eşyalarını da ailem aldı daha doğrusu ben beğendim sipariş ettim onlar ödedi ailem çok iyi şükürler olsun evde kızım ne derse o olur hiçbirşeyi eksik olmaz o yandan sıkıntımyok zoruma giden 6aydıe bukadar iyi giden düzelen bir evliliğim varkem doğuma üç beş gün kala bunların olması canım çok yanıyor

Yani burda yazınca kızıyorsunuz ama bu adam belli kv olacak kişi belli nasil ve neden 2. çocuk
Bak siz kavga ederken o 3 yasindaki çocuk ruh dünyası altı üst edip oylece bırakıyorsunuz simdi bir de bu karmaşada bebek gelicek nasil olucak senin esin adam olmaz bilemiyorum çözüm onerim yok ne diyebilirim ki işiniz var mi 2 çocuğa nasil bakicaksiniz bunlar hep muamma .
NOT=Rica ediyorum kimse yok ikinci cocugumu sormuş yok zor durumda zaten neden elestiriyosun demesin çünkü uzuluyorum ve çok sinirleniyorum durumun vehameti ortada zaten 3 yaşında çocuk anne baba kaosu arasında savruluyor ve bir de bebek ne denir ki
Evet haklısınız hemde okadar haklısınız ki ama Allah onu benden almasın sadece bana güç ve akıl versin, ailem destek oluyor durumları iyi birşeye ihtiyacım yok ben zaten senelerdir ailemle yaşıyorum maddi konuda sıkıntım yok tek sıkıntım MANEVİ

Siz hala bu öküze eşim mi diye yazıyorsunuz?

Bu adam tam bir virüs yani buna aşı da bulunsa vs de olsa kurtulamaz

Karnında ki çocuğu p.... Lemi demek karnina tekme atmak nedemk lan haysiyetsiz serfsizzzz harbi çok sinirlendim ağzımdan çok kötü kelimeler çıkacak neyse

Sonuna kadar okumadim başta ki kısa okumuş olduğum mesaj yetti zaten

Boşanma aşamasına geldiğimiz eşinize neden tekrar döndünüz ki belki çocugum için diyeceksiniz ama neden o zaman tekrar bir çocuk daha yazık ya valla olan çocuklara oluyor. Kişisel gelişimini hala tamamlayamamış süt kuzusu bir eşiniz var hiç bir şekilde değişmez artık yolunuza bakın bence
Sağolun

Baban sabirli ve fedakar bi adammis su zamana kadar olanlara bile iyi susmuş bence.. aslında yapman gerekeni biliyorsun ve sormana bile gerek yok ...
Doğru söylüyorsunuz ama insan destek arıyor doğru yaptığını duymak istiyor

Siz hala bu öküze eşim mi diye yazıyorsunuz?

Bu adam tam bir virüs yani buna aşı da bulunsa vs de olsa kurtulamaz

Karnında ki çocuğu p.... Lemi demek karnina tekme atmak nedemk lan haysiyetsiz serfsizzzz harbi çok sinirlendim ağzımdan çok kötü kelimeler çıkacak neyse

Sonuna kadar okumadim başta ki kısa okumuş olduğum mesaj yetti zaten
Diyen annesi eşim değil

Evet haklısınız hemde okadar haklısınız ki ama Allah onu benden almasın sadece bana güç ve akıl versin, ailem destek oluyor durumları iyi birşeye ihtiyacım yok ben zaten senelerdir ailemle yaşıyorum maddi konuda sıkıntım yok tek sıkıntım MANEVİ
Ama yazık değil mi evlatlariniza size ciğeri bes para etmez bir ok.z için üzülüp duruyorsunuz arada olan çocuğa oluyor inan o çocukta açtığınız hasarları toparlamaniz cok zaman alıcak.
Madem aileniz size bakiyor durumu iyi siz bu insan kiliklidan boşanın ardınıza bakmayin zira sokma akılla yaşayan birinden ne size ne evlatlariniza hayir gelmez.

3yaşındkai kızımı babam büyüttü hep yanlarındaydım bu çocuğumun da çorabından beşiği ne kadar babam aldı bizim için 4+1 ev tuttu ve eşimde ayda bir kere geldiği için rahat edelim diye bize oda aldı. Bana da çocuklarıma da sahip çıkar eşimin bir borcunu bile babam ödüyor du.
bunun sebebi ne ki? evlenecek, anlaşamadığı bir insandan 2 tane çocuk yapacak kadar yetişkin birisiniz. size neden babanız bakıyor? eşinize harçlık size harçlık o parayla eşinize üst baş size ev vs. sebep ne yani?

Babasız çocuk büyütmek zor diyeceksin emin ol zor değil bende tek başıma buyutuyorum ama bizim durumumuz çok farklı benim esim sehit ve ben tek başıma bu dünyada kendim ayaklarımın üzerinde 1 yasindaki oğlumu buyutuyorum ve emil ol sende yaparsın
Allah rahmet eğlesin mekanı cennet olsun çok üzüldüm. Size ve yavrunuza huzurlu bir yaşam versin rabbim sağolun güzle desteğiniz için

Ailem asla yük olarak görmez senelerdir de bana ailem bakıyor birşey değişmedi, babam kızını nasıl büyüttüysem doğacak olanı da öyle büyütürüm diyor. Bebeğimin in tüm eşyalarını da ailem aldı daha doğrusu ben beğendim sipariş ettim onlar ödedi ailem çok iyi şükürler olsun evde kızım ne derse o olur hiçbirşeyi eksik olmaz o yandan sıkıntımyok zoruma giden 6aydıe bukadar iyi giden düzelen bir evliliğim varkem doğuma üç beş gün kala bunların olması canım çok yanıyor
Haklısın ama bazı gerceklerı de goz ardı etmemelisin. Duygusal bakmamalısın, baska turlu aşamazsın. Dıyelim döndü, yıne 6 ay iyi olacak sonra tekrar aynısı olacak. Anne ve babası sonucta atsa atamaz satsa satamaz hesabı. Aynı seylerı hep yasayacaksınız. Aılenızde yanınızda madem cok sevındım, hıc bakmayın arkanıza. Saglıkla dogumunuza odaklanın. O adamdan su saatten sonra ne köy olur ne de kasaba. Inan

Eşiniz ergenliğini tamamlayamamış. Yazık çok üzüldüm çocuklarınıza. Böyle mutsuz bir evliliğe ve kv belasına rağmen neden 2. Çocuk? Yazık değil mi?
Yazık.. Ben ozaman inandım kv me sonra çok pişman oldum istemedim ama aldıramadım kıyamadım.. Daha sonra eşim düzeldi 6aydır çok iyiydik tekrar hayatımıza girene kadar ailesi şimdi olan ortada... Ne diyeyim akılsız başım

X