8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

hâlâ katlanacağınızı imâ ediyorsunuz. gerçekten kötü konuşmak istemiyorum ama sizin düşüncenizdeki kadınlar bazen hak ediyor yaşadıkları hayatı. siz de onlardan birisiniz.

burda her kadın size boşanın bu doğru değil dediği halde hala ne diyorsunuz. sizin aklınız başınızda mı? yazık o çocuklarınıza gerçekten.
Yanlız ben dün ayrıkmasaydık böyle olacaktı demek istedim katlanıcma demedim (= ben sadece haklı olduğumu duymak istediğim için içimi rahatlatmak için konu açtım

Hala kocam evi terk etti diyosunuz bi yasadiklariniza bakın ya dayak hakaret çok mu hoşunuza gidiyo . Onun değil sizin onu çoktan terk etmeniz gerekiyodu. Bide kendinizi suçluyorsunuz ben sussaydım gitmezdi diye. Bu kafada olduğunuz sürece bu adamın ve ailesi size daha cook şey yapar . Aileniz de destekçiniz bırakın gitsin . Çıkın şu kafadan

Eşin başı sıkıştığında sana dönmüş akillandigi için değil. Doğum olayı bitsin yine gelecektir şimdiden avukata gidip bu asalaktan kurtulmani tavsiye ederim. Hamile bir kadına hakaret eden ve şiddet uygulayan benim gözümde insan olamaz. Onu sevmeyi de bırak artık aklini başına al böyle birine nasıl gönlünü açıyorsun anlamıyorum.
Ya dayak atan hakaret eden eşim değil annesi ben mi yazamadım herkes öyle anlamış anlamadım ki

Hala kocam evi terk etti diyosunuz bi yasadiklariniza bakın ya dayak hakaret çok mu hoşunuza gidiyo . Onun değil sizin onu çoktan terk etmeniz gerekiyodu. Bide kendinizi suçluyorsunuz ben sussaydım gitmezdi diye. Bu kafada olduğunuz sürece bu adamın ve ailesi size daha cook şey yapar . Aileniz de destekçiniz bırakın gitsin . Çıkın şu kafadan
Arkadaşlar hakaret eden ve tekme tokat dalan eşim değil annesi, ben mi yanlış yazdım anlamadım ki

Yanlız ben dün ayrıkmasaydık böyle olacaktı demek istedim katlanıcma demedim (= ben sadece haklı olduğumu duymak istediğim için içimi rahatlatmak için konu açtım
haklısınız hanımefendi. konunuza mesaj yazan herkes size bir akıl verdi. şimdi ne yapacaksınız?

ben söyleyeyim ne yapacağınızı, kocanız siz doğurduktan sonra gelip aynı şeyleri yine zırvalayacak, siz duygusal bir patlamayla tamamen mantık dışı düşünüp affedeceksiniz. tabii kocanız o sürede hiç alakayı kesmediği ailesiyle yeniden konuşmaya başlayacak. insanlıktan nasibini almamış kv yüzünden eşiniz belki size yeniden şiddet uygulayacak ve siz yine babanızın bakımına muhtaç olacaksınız.

Eşiniz çok çalışan birisi değilse nasıl göçiniyorsunuz
Hepsini okudum çekme böyle adamı çocuğunda psikolojisi bozulcak
Sana söz vermiş inkar etmiş
Daha ana kuzusu o
Karakteri bile oturmamış onun kusura bakmada annesinin lafını dinleyen sana böyle yapan insandan ne bekliyorsun karaktersiz kendi düşünceleri fikirleri olmayan yönlendirilen birisi olmaz bence o insan gene pişman olup gelcek
Sana sözler vercek yeminler etcek gene banışcaksın ve gene aynılarını yaşıçaksın değişmez
Annesi sana tekme tokat attı sen niye şikayetçi olmadın eşin madem cezasını kesmedi hukukla halletseydin. Eşine orda dicektin sen

Eşiniz çok çalışan birisi değilse nasıl göçiniyorsunuz
Hepsini okudum çekme böyle adamı çocuğunda psikolojisi bozulcak
Sana söz vermiş inkar etmiş
Daha ana kuzusu o
Karakteri bile oturmamış onun kusura bakmada annesinin lafını dinleyen sana böyle yapan insandan ne bekliyorsun karaktersiz kendi düşünceleri fikirleri olmayan yönlendirilen birisi olmaz bence o insan gene pişman olup gelcek
Sana sözler vercek yeminler etcek gene banışcaksın ve gene aynılarını yaşıçaksın değişmez
Kendi babası bakıyomus
Bir vermıs uc geri almis adam, bı de bebek dogacak sımdı olacaklar dört.
Babanın Allah yardımcısı olsun

Ya dayak atan hakaret eden eşim değil annesi ben mi yazamadım herkes öyle anlamış anlamadım ki
Hiç fark etmez eşimi annem dahi olsa incitemez demeliydi. Yavrum gözünü aç onu savunmayı bırak. Babanın evindesin onun ekmeğini yiyorsun karnın burnunda burada mı olmaliydin...niyetim seni üzmek değil ama bu adamdan sana koca olmaz. Bir iki ay gelir yine gider... ömrünü heba etme...

haklısınız hanımefendi. konunuza mesaj yazan herkes size bir akıl verdi. şimdi ne yapacaksınız?

ben söyleyeyim ne yapacağınızı, kocanız siz doğurduktan sonra gelip aynı şeyleri yine zırvalayacak, siz duygusal bir patlamayla tamamen mantık dışı düşünüp affedeceksiniz. tabii kocanız o sürede hiç alakayı kesmediği ailesiyle yeniden konuşmaya başlayacak. insanlıktan nasibini almamış kv yüzünden eşiniz belki size yeniden şiddet uygulayacak ve siz yine babanızın bakımına muhtaç olacaksınız.
Eşim bana şiddet uygulamadı annesi tekme atan saldıran. Onun dışındakilere haklısınız bian önce kendime gelip sadece çocuklarıma odaklqnmqlıyım

Ben okudum sonuna kadar ama okurken içim şişti mutsuzluktan. Sizi, çocuklarını düşünmeyen, doğru düzgün işi gücü olmayan, verdiği sözleri tutmaktan ve adaletli davranmaktan aciz bir adamla ne işiniz var sizin? Niye yordunuz kendinizi bu zamana kadar? Hala daha babam bilmesin diye uğraşıyorsunuz. Bilsin çıkarın bu adamı hayatınızdan. Çocuklarınız için de sizin için de daha iyi olacak inanın. O 3 yaşındaki kızınıza yazık psikolojisi mahvolmuştur kızın.

Hiç fark etmez eşimi annem dahi olsa incitemez demeliydi. Yavrum gözünü aç onu savunmayı bırak. Babanın evindesin onun ekmeğini yiyorsun karnın burnunda burada mı olmaliydin...niyetim seni üzmek değil ama bu adamdan sana koca olmaz. Bir iki ay gelir yine gider... ömrünü heba etme...
Çok sağolun yorumunuz için daha iyi hissediyorum kendimi ben hala salak gibi kendimi suçluyordum yok hakaret ettim yok bağırdım ondn gitti vs diye. Haketmeseydide etmeseydim ayrıca evlilik bukadar basit birşey mi sıkıldıkça git. Kendimi toparlayıp kızıma ve bebeğime iyi bir anne olmak için çabalayacağım

Ben okudum sonuna kadar ama okurken içim şişti mutsuzluktan. Sizi, çocuklarını düşünmeyen, doğru düzgün işi gücü olmayan, verdiği sözleri tutmaktan ve adaletli davranmaktan aciz bir adamla ne işiniz var sizin? Niye yordunuz kendinizi bu zamana kadar? Hala daha babam bilmesin diye uğraşıyorsunuz. Bilsin çıkarın bu adamı hayatınızdan. Çocuklarınız için de sizin için de daha iyi olacak inanın. O 3 yaşındaki kızınıza yazık psikolojisi mahvolmuştur kızın.
Evet ağlama diyorum ağlamak geliyor içimden babam gelmeyecek mi deyip duruyor inanın mahvoldum dünden beri ne diyeceğimi şaşırdım

Eşim bana şiddet uygulamadı annesi tekme atan saldıran. Onun dışındakilere haklısınız bian önce kendime gelip sadece çocuklarıma odaklqnmqlıyım

Eşiniz değil tamam anladık. Kayınvalideniz döverken tekme atarken eşiniz naptı ? Durun ben cvp vereyim eşim evde yoktu diyeceksiniz.
Sizi koruyamayan, size laf söyleten, evine bakmayan, çocuklarına bakmayan, sevgisi saygısı olmayan bi adamdan daha ne beklentiniz var ?
Eve bile babanız bakmış tam olarak bu adamın hala nesini istiyosunuz.
Daha neden napayım diye soruyosunuz ki. Boşanın tabiki çocuklara yazık değil mi?

Cok acidim sein kizina ve o Dogmamis bebege ve melek gibi babana. Sein tek yapacagin, o yobaz adamdan ayrilmak.
Ben genellikle sein gibi kadinlari anliyamiyorum, hem siddet, sopa ve ayni zaman da o geri zekali adamin yatagina girip Sex yapmak ve korunmadan Sex. Hic anliyamiyacagim sizi.

Ben sürekli kendini suçlayan aptal bir kadınım şimdide kendimi bağırmasaydın hakaret etmeseydin gitmezdi diyorum suçluyorum. Ama haksız mıyım nasıl susabilir ki insan bide bu durumda gitmek bukadar kolaymı. Demekki dünden rqzıymış
Sizi kaybetme korkusu yok. Annesi için 3 yaşındaki çocuğuna sert davranmış. Gel gitli biri niye hayatınızı zindan ediyorsunuz. Boşanmak kolay değil. Ama bu durumda kalan ömrü böyle birine harcamak da ne kadar mantıklı. Sadece doğumunuza odaklanın. Bebeği strese sokmayın. Bol bol dua edin su akar yolunu bulur. Kadriniz kıymetnz yanında varsa mutluysan ve o pişmansa devam edersnz. Ama sürekli sırtınızda bir kambursa kurtulun yükten. Daha sonra çok daha pişman olursnz. Özellikle çocuklarınızı düşünün

babanızın durumu iyi anladıgım kadarıyla, size ev bile ayrı tuttuguna göre bence siz ayrılın, maddi sıkıntınız da olmayacak sanırım, hem bosandıgınızda esiniz her turlu cocuklar icin nafaka odemek zorunda sonucta. yani esiniz cocuk gibi annesinin sözuyle hamile karısını bırakıp gitmek nedir, ayrıca bir anne nasıl siz hamileyken size siddet gösterebilir inanamıyorum. annesi de takmıs bence size ne olursa olsun oglu evli artık ne hakla böyle karısıyor ediyor korkunc ya. siz zaten daha once de bitirmissiniz simdi hic affetmeyin asla, cok üzücü ama siz cocugunuza yetersiniz böyle ezik ve ne yaptıgı belli olmayan biri cocuklarınıza babalık da yapamaz

X