8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Ben sizin ruh sağlığınızın normal olmadığını düşünüyorum, aklı başında biri arkasına bakmadan böyle bir evliliği çoktan bitirmiş olurdu.
Bir de babanız maddi manevi yanınızda daha ne istiyorsunuz, ne aileler var evlatlarına sahip çıkmayan.
Eşiniz yalvarsa da yakarsa da asla asla dönmelisiniz, çocuklarınız için bari bunu yapın.

Birde söylemeden edemeyeceğim. Baban varya emin ol sen boşanınca adam daha çok sevinecek ve size daha güzel bakacak.
Sırf sen o aciz kocanın gelgitlerinden boşanamadığın için seni üzmemek için bu kadar sabredip o adama bakıyolar onlarda mutlu değil yani bu durumdan.
Sen bir kendinden emin ol kararını al herşey daha güzel olacak.

Ben bu konuyu daha önce de okudum. Bu ikinci üyeliğiniz mi?

Eşiniz de ailesi de beş para etmez insanlar, eşiniz çalışmıyor asalak gibi babanızın sırtından geçiniyor... Bu adamın size ne hayrı var tam olarak?
Babanız zaten aile boyu bakıyormuş size. Eşinizi adamın sırtından atın bari. Çocuk yapmak dışında bir halta yaradığı yok, üstüne size ve çocuğa eziyet ediyor.
Boşanıp kurtulun.

Evet ağlama diyorum ağlamak geliyor içimden babam gelmeyecek mi deyip duruyor inanın mahvoldum dünden beri ne diyeceğimi şaşırdım

Kuzu ya kıyamam. Bol bol fiziksel temas halinde olmaya çalışın kızınızla. Sarılın öpün. Canı ağlamak istiyorsa sarılıp ağlamasına izin verin. Sanırım zaten şehirdışında çalışıyormuş babası. Babasının tıpkı çalışmak gibi başka bazı yetişkin işlerini halletmek için gittiğini, elbette görüşmeye devam edeceklerini ve olursa olsun ikinizin de her zaman onun anne ve babası olacağınızı hiçbirşeyin bunu değiştiremeyeceğini söyleyebilirsiniz.

Eşiniz değil tamam anladık. Kayınvalideniz döverken tekme atarken eşiniz naptı ? Durun ben cvp vereyim eşim evde yoktu diyeceksiniz.
Sizi koruyamayan, size laf söyleten, evine bakmayan, çocuklarına bakmayan, sevgisi saygısı olmayan bi adamdan daha ne beklentiniz var ?
Eve bile babanız bakmış tam olarak bu adamın hala nesini istiyosunuz.
Daha neden napayım diye soruyosunuz ki. Boşanın tabiki çocuklara yazık değil mi?
Eşim annesini tuttu sonra beni ve kızımı aldı babamın evine geldik daha sonra ortada hiçbirşey yokken bizi bırakıp ailesinin yanına döndü sonra geldi yalvardı affettim ve bugün olan bu

Kuzu ya kıyamam. Bol bol fiziksel temas halinde olmaya çalışın kızınızla. Sarılın öpün. Canı ağlamak istiyorsa sarılıp ağlamasına izin verin. Sanırım zaten şehirdışında çalışıyormuş babası. Babasının tıpkı çalışmak gibi başka bazı yetişkin işlerini halletmek için gittiğini, elbette görüşmeye devam edeceklerini ve olursa olsun ikinizin de her zaman onun anne ve babası olacağınızı hiçbirşeyin bunu değiştiremeyeceğini söyleyebilirsiniz.
Evet işe gitti diyorum toparlayamadım sinir krizi geçirip ağlıyorum o yüzden kızıma bugün çok yaklaşımyorum şahit olmasını istemiyorum

Benim çocuklarımı kabul etmeyen bir ailem babam var ben gidemiyorum sen neyi bekliyorsun?
Baban kocana kadar bakıyor. Benim babam 2 çocuğumdan sadece birini alıp gelmemi şart koştu bende oturdum çekiyorum sen neyi bekliyorsun bana söyler misi lütfen?

babanızın durumu iyi anladıgım kadarıyla, size ev bile ayrı tuttuguna göre bence siz ayrılın, maddi sıkıntınız da olmayacak sanırım, hem bosandıgınızda esiniz her turlu cocuklar icin nafaka odemek zorunda sonucta. yani esiniz cocuk gibi annesinin sözuyle hamile karısını bırakıp gitmek nedir, ayrıca bir anne nasıl siz hamileyken size siddet gösterebilir inanamıyorum. annesi de takmıs bence size ne olursa olsun oglu evli artık ne hakla böyle karısıyor ediyor korkunc ya. siz zaten daha once de bitirmissiniz simdi hic affetmeyin asla, cok üzücü ama siz cocugunuza yetersiniz böyle ezik ve ne yaptıgı belli olmayan biri cocuklarınıza babalık da yapamaz
Zaten kavga bundan çıktı. Ailesi için kıza surat yapıyor 3 yaşındaki çocuğa sanane diyor konuşmuyor çocuk ağlıyor ona dayanamadım ve kavga ettim

Hâlâ nasıl eşim diyebiliyorsun anlamıyorum. Seni hamileyken tekmeleyen bi psikopata nasıl geri döndün anlamıyorum. Ve en önemlisi o çocuklara çok üzülüyorum, bu olaylara alet olmasınlar. Boşanın gitsin ne siz hırpalayın kendinizi, ne o çocuklar etkilensin, ne de o aileyle muhatap olun.

Sizin nickinizi daha önceden hatırlıyorum, yeni üye yazmasına rağmen sanırım aynı üyesiniz. Bir insan bu kadar mı kendi hayatını kendi mahveder? Barışıp çocuk yapmak, gidemeyip çocuk yapmakta moda sanırım. Kendinize acımıyorsunuz anladık ama o çocuklara yazık değil mi?

Çocuklarınıza ayrı, anne babanıza ayrı üzüldüm. Allah onların yardımcısı olsun inşallah...

Hâlâ nasıl eşim diyebiliyorsun anlamıyorum. Seni hamileyken tekmeleyen bi psikopata nasıl geri döndün anlamıyorum. Ve en önemlisi o çocuklara çok üzülüyorum, bu olaylara alet olmasınlar. Boşanın gitsin ne siz hırpalayın kendinizi, ne o çocuklar etkilensin, ne de o aileyle muhatap olun.
Ya eşim değil annesi ben mi yanlış yazmışım neden herkes böyle anlamış annesi saldırdı

Benim çocuklarımı kabul etmeyen bir ailem babam var ben gidemiyorum sen neyi bekliyorsun?
Baban kocana kadar bakıyor. Benim babam 2 çocuğumdan sadece birini alıp gelmemi şart koştu bende oturdum çekiyorum sen neyi bekliyorsun bana söyler misi lütfen?
Allah yardımcın olsun tek şansım ailem zate n şu hayatta evet eşim bana sadece kambur.

Hala eşim değil annesi saldırdı diyorsunuz eee buna izin veren eşiniz değil mi?
Eşiniz size el kaldırılmasına nasıl izin verir ayrıca hep ezdirmiş yine annesini tutmuş bırakmayacakta
Siz hala eşiniz geri dönsün ben ona bakarım zihniyetindeyseniz çıkın o zihniyetten bir an önce
Bu kadar şey oluyor ama terkeden yine eşiniz olmuş şaştım kaldım doğrusu.
En kötü yanı da siz hala eşinizi koruyorsunuz bu işte bir tuhaflık var

Sonuna kadar haklisin, sizi haketmiyor ufacik cocuga psikolojik siddet uygulamis bi ruh hastasi defolsun gitsin senin de psikolojini bozmus

Ben annenle babana çocuklara çok üzüldüm.İnsan ne annesini babasını ne çocuğunu seçebiliyor işte.Sen kendine bunu reva görüyorsun ki hala o pisliği arayıp babam uyanmadan dön falan diyorsun biz ne diyelim ne akıl verelim ki sana.3.yü de yap belki barışırsınız

Hala eşim değil annesi saldırdı diyorsunuz eee buna izin veren eşiniz değil mi?
Eşiniz size el kaldırılmasına nasıl izin verir ayrıca hep ezdirmiş yine annesini tutmuş bırakmayacakta
Siz hala eşiniz geri dönsün ben ona bakarım zihniyetindeyseniz çıkın o zihniyetten bir an önce
Bu kadar şey oluyor ama terkeden yine eşiniz olmuş şaştım kaldım doğrusu.
En kötü yanı da siz hala eşinizi koruyorsunuz bu işte bir tuhaflık var
Senelerdir yaptığım en iyi şey kendimi suçlamak hep kendimde suç aramak ben böyle salak oldukça vuranda çok olur. Çok şey istemedim sadece ailem olsun çocuklarım babasıyla olsun istedim ama olmuyor zorlamanın bir anlamı yok artık.. Zaten bende öok yoruldum

Ben annenle babana çocuklara çok üzüldüm.İnsan ne annesini babasını ne çocuğunu seçebiliyor işte.Sen kendine bunu reva görüyorsun ki hala o pisliği arayıp babam uyanmadan dön falan diyorsun biz ne diyelim ne akıl verelim ki sana.3.yü de yap belki barışırsınız
Hiç bakmamaya, doğuma odaklanmaya üzülmemeye karnımda kine de kendime de kızıma da eziyet etmemeye çalışcam umarım en kısa zamanda atlatır ve çocuklarımı alırım tek korkum 3 yaşındaki kızımın velayeti

X