🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

canim ayni gunde krema makarna cikolata patates biraz fazla gibi değil mi?
Doğru 🥲 karbonhidratı azaltmaya çalışıyorum yorumlara açığım yarın karbonhidrat saycam 😅 zaten bu kadar yersem zayıflayamam ama akşam porsiyon küçülttüm bu bile benim için bir adım 😂

Salı menüm ile geldim
Sabah
1 hurma yeşil çay

Öğle
1 tabak kremalı makarna

Ara
1 parça çikolata 6 fındık
Türk Kahvesi

Akşam
1/2 kase çorba
1 kase etli patates yemeği

Gece -20:30 -21 gibi yemeyi düşünüyorum
Yarım kase Yoğurtlu böğürtlen yemeyi planlıyorum bunu yapmazsam elim abur cubura gidiyor

Spor
30 dk evde bisiklet
Su
2 litre
Afiyet olsun canım mesela makarna kremasız olabilirdi ya da yarım tabak yiyebilirdin.
Ya da fındığın yanına cikolata olmayabilirdi😬 ama baslangic icin yine de iyi ilk menunden daha iyi🥳 bu hafta eksi gelirsin kesin spor da yapıyorsun. Vücudun yeni duzene alisacak
Hayırlı akşamlar hanimlar ♥️
  • sabah 10:00 elma suyu
  • sabah 11:00 tahin pekmez iki dilim karakılçık ekmeği
  • öğlen 14:00 türk kahvesi ve iki adet incir
  • ikindin 15:30 bir adet kivi ve yulaf ike yaptığım atıştırmalık.
  • akşam 18:00 4 adet küçük köfte patates ve salata
  • akşamleyin de Melisa çayı içeceğim.
Kızlar bugün dünki açlıktan sonra gözüm döndü . Fakat hiçbir yediğin diyetimin dışında yasaklı olan şeyler değildi. Adet sancısını o kadar çok yüksek derecede yaşadım ki iyiki çikolata açıp yemedim.😂 Şuan daha az sancım var ama yarına insallah tüm geçer. Herkese hayırlı haftalar ♥️
Gecmis olsun canim😑
Helalll🥳
17.01.2023- 6.Hafta- 36.Gün
uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-- yulafli diyete uygun kahvalti
14:30--sutlu filtre kahve+10 Badem +10 Fındık
16:45--sade soda +sade kahve+3 kayısı
19:00--fırında kabakpatlican+sogan corbasi+kis salatası+yarim kase yoğurt

***Aksam beni imtihan bekliyor😄😄tatliciya gidecegiz tanıdıklarla ve ben herkesin niye yemiyosun bi çatal al bari demesine rağmen şekersiz çayımı içip geleceğim insALLAH💪💪💪
Gazamız mübarek olsun lisbetim:KK70:
Gelince haber ver:KK70:
Kendini de suçlama maalesef böyle şeyler oluyor önemli olan dengeyi hemen yakalamak💚
Doğru 🥲 karbonhidratı azaltmaya çalışıyorum yorumlara açığım yarın karbonhidrat saycam 😅 zaten bu kadar yersem zayıflayamam ama akşam porsiyon küçülttüm bu bile benim için bir adım 😂
Sorun değil canim dedigim gibi zamanla rayına oturacak🤩 aksamlari azaltarak yol aldn bile devam👊

Afiyet olsun canım mesela makarna kremasız olabilirdi ya da yarım tabak yiyebilirdin.
Ya da fındığın yanına cikolata olmayabilirdi😬 ama baslangic icin yine de iyi ilk menunden daha iyi🥳 bu hafta eksi gelirsin kesin spor da yapıyorsun. Vücudun yeni duzene alisacak

Gecmis olsun canim😑
Helalll🥳

Kendini de suçlama maalesef böyle şeyler oluyor önemli olan dengeyi hemen yakalamak💚

Sorun değil canim dedigim gibi zamanla rayına oturacak🤩 aksamlari azaltarak yol aldn bile devam👊
Civcivim bir lokma bile yemedim😄😄cay iciyorum.ve güzel yani gercekten canim istemiyor . tatlıdan gerxekten uzaklasmisim cok sukur🥰🥰

Gecmis olsun canim😑
Helalll🥳

Evet bir de kahvaltıyı bıraktım bunlara ek bol kalorili kahvaltım vardı önceden😅 en azından if amacıyla sabah yemiyorum ordan da biraz kıstım
Yani şu an için çok doğru değil
Ama yarın karbonhidrata dikkat edeceğim

Evet bir de kahvaltıyı bıraktım bunlara ek bol kalorili kahvaltım vardı önceden😅 en azından if amacıyla sabah yemiyorum ordan da biraz kıstım
zamanla düzenini oturtursun insALLAH canim❤kahve yanina cikolata yerine hurma, kuru kayısı gibi doğal sekerli urun ekleyebilirsin. en azinsan şekerin de hızı inip cikmaz ve biraz tok tutuyor.

Civcivim bir lokma bile yemedim😄😄cay iciyorum.ve güzel yani gercekten canim istemiyor . tatlıdan gerxekten uzaklasmisim cok sukur🥰🥰
Helal kız sana😁👏👏 masallah😍

Spor yarismasi konusunda da demin yazamadim olsun sen git kaynananlara yine yaparız dönüşte 😘
Canim kahvaltıyı bırakmak yerine haslanmis yumurta bol yesillikli bi kahvalti yapsan?
Sabah güzel baslayinca güzel gidiyor çünkü ☺️

Merhaba 2 gündür o kadar yoğun geçti ki bir türlü menü yazamadım
Pazartesi ve salıya ait menüm aynı.
16/17 Ocak 2023
Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
2 yk lor peyniri
1 közlenmiş kapya biber
5 siyah zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği

Ara 11.30 1 fincan yeşil 2 gün kurusu

Öğle 13.30 ton balıklı salata

Ara 15.30 10 fındık

Akşam 17.30 2 kase karnabahar 6 yk yoğurt üzerine 2 yk tereyağı

Gece 21.30 1 muz

D Deltavealfa kahbaltısız if yapmak çok riskli yeterli protein alımı olmadığı zaman baskülde eksi görürsün ama çoğu kas kaybı olur. Bence yumurta ile bir kahvaltı akşam da et veya sebze yemeği olabilir.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik dün kan tahlili yaptırdım ve hormonal bir dengesizliğim varmış bu yüzden çok fazla ödem olur vücudunda dedi doktor. Düzgün beslensen bile şişkinlik yansır tartıya ama vücut kendini toparlar müsaade etsen dedi. Kaçamak yapmasak bile sabit çıkmak bazen artı çıkmak dönemsel hormon dalgalanmalarından kaynaklı olabilir dedi. Benim biraz fazla yüksek çıktı bir hormonum bu süreçte sanırım tartıda pek olumlu sonuçlar almam sizin motivasyonunuzu etkilerse ben sorunumu çözdükten sonra da devam edebilirim sizlerle.

Helal kız sana😁👏👏 masallah😍

Spor yarismasi konusunda da demin yazamadim olsun sen git kaynananlara yine yaparız dönüşte 😘

Canim kahvaltıyı bırakmak yerine haslanmis yumurta bol yesillikli bi kahvalti yapsan?
Sabah güzel baslayinca güzel gidiyor çünkü ☺️
Tesekkur ederim Civcivim:) bu arafa dediğin gibi oldu sanirim benim sindirim sistemi de bozuldu biraz . Sabah 1.2 kilo dune gore eksi geldim. cok sukur. cumartesi sabah olcu alıp tartışacağım insALLAH. son olarak o sonucu listeye ekleyebiliriz degil mi:)

D Deltavealfa kahbaltısız if yapmak çok riskli yeterli protein alımı olmadığı zaman baskülde eksi görürsün ama çoğu kas kaybı olur. Bence yumurta ile bir kahvaltı akşam da et veya sebze yemeği olabilir.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik dün kan tahlili yaptırdım ve hormonal bir dengesizliğim varmış bu yüzden çok fazla ödem olur vücudunda dedi doktor. Düzgün beslensen bile şişkinlik yansır tartıya ama vücut kendini toparlar müsaade etsen dedi. Kaçamak yapmasak bile sabit çıkmak bazen artı çıkmak dönemsel hormon dalgalanmalarından kaynaklı olabilir dedi. Benim biraz fazla yüksek çıktı bir hormonum bu süreçte sanırım tartıda pek olumlu sonuçlar almam sizin motivasyonunuzu etkilerse ben sorunumu çözdükten sonra da devam edebilirim sizlerle.
Geçmiş olsun canım😑
Benim için problem değil canım artı ya da eksi çıkman benim motivasyonumu dusurmez yani☺️ kızlar için de sorun olacağını sanmiyorum.
Ama sen bu süreçte kendimi serbest hissetmek istiyorum rahatlamak istiyorum diyorsan bir şey diyemem tabi💚 bence kal bizimle☺️
Tesekkur ederim Civcivim:) bu arafa dediğin gibi oldu sanirim benim sindirim sistemi de bozuldu biraz . Sabah 1.2 kilo dune gore eksi geldim. cok sukur. cumartesi sabah olcu alıp tartışacağım insALLAH. son olarak o sonucu listeye ekleyebiliriz degil mi:)
Ovv çok iyi canım bak aldığını direkt attin iste bu🤩
Hangisini istersen onu ekleriz canım hic sorun degil☺️

18 Ocak Çarşamba Menüm
Sabah 12.30 (uyuyakalmisim :olamaz: )
Karışık omlet, 1 dilim peynir, biber, kuşburnu cayi
Ara 15.30 Türk kahvesi, 6 fındık, 1 kuru erik
Akşam 17.15 2 dilim fırın ıspanak, 1 dilim ekmek(kendim yaptım tadına bakmak icin yedim aslında )
Ara 18.10 1 bardak süt 1 petibör (tatlı krizi ve açlık hissettim)

Spor; yok birazdan eliptik surcem
Su;çok az içtim nedense. yatana kadar içerim

18 ocak çarşamba menüm

Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
2 yk lor peyniri
2 küçük boy kapya biber
5 siyah zeytin

Öğle 13.30 2 yumurtadan omlet salata 3 yk yoğurt

Akşam 18.00 yeşil salata 9 yk rendelenmiş kereviz 5 yk yoğurt + 4 adet bisküvi

Gece 21.00 1 muz

Spor 40 dk powerplate + 8500 adım

Çarşamba menüm :

Sabah
1 çok az süt ile kahve
1 fındıklı yulaflı bar
1 hurma

Öğle
1 kase yoğurtlu semizotu
1 tabak tavuk sote
1/2 ayva tatlısı

Ara
1 sütlü filtre kahve

Akşam
1 tabak etli yeşil fasülye
1/2 kase yoğurt çorbası

Gece : meyve süt 🥛 yaparım yoksa abur bucur yiyorum 🥹
Spor yok ama gece uzun duruma göre yazarım 😅
Su şu ana kadar 1 lt :KK43:

18 ocak çarşamba menüm

Sabah 08.00
1 haşlanmış yumurta
2 yk lor peyniri
2 küçük boy kapya biber
5 siyah zeytin

Öğle 13.30 2 yumurtadan omlet salata 3 yk yoğurt

Akşam 18.00 yeşil salata 9 yk rendelenmiş kereviz 5 yk yoğurt + 4 adet bisküvi

Gece 21.00 1 muz

Spor 40 dk powerplate + 8500 adım
Afiyet olsun canım ☺️ spor harika🤩
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik o halde birlikte zayıflamaya devammm 💜
Cook sevindim:KK73:
Çarşamba menüm :

Sabah
1 çok az süt ile kahve
1 fındıklı yulaflı bar
1 hurma

Öğle
1 kase yoğurtlu semizotu
1 tabak tavuk sote
1/2 ayva tatlısı

Ara
1 sütlü filtre kahve

Akşam
1 tabak etli yeşil fasülye
1/2 kase yoğurt çorbası

Gece : meyve süt 🥛 yaparım yoksa abur bucur yiyorum 🥹
Spor yok ama gece uzun duruma göre yazarım 😅
Su şu ana kadar 1 lt :KK43:
Afiyet olsun canım. Tatliyi yarim yemişsin bu iyi bir sey😬
Yarin persembe tartidan bir gun once karbonhidrati azaltsan kacamak yapmasan iyi olur yoksa sisirir tartıda fazla cikarsin😊

Afiyet olsun canım ☺️ spor harika🤩

Cook sevindim:KK73:

Afiyet olsun canım. Tatliyi yarim yemişsin bu iyi bir sey😬
Yarin persembe tartidan bir gun once karbonhidrati azaltsan kacamak yapmasan iyi olur yoksa sisirir tartıda fazla cikarsin😊
Bugün çikolata yemedim büyük adım 😅 meyve tatlısı diyete uygun değil di mi 🙈😆

Adım adım geliyorum yarın hiç tatlısız durabilecek miyim acaba hedefim bu olsun 😁

Bugün çikolata yemedim büyük adım 😅 meyve tatlısı diyete uygun değil di mi 🙈😆

Adım adım geliyorum yarın hiç tatlısız durabilecek miyim acaba hedefim bu olsun 😁
Bence ilerleme kaydettin canım kimi insan pat diye birakir kimi yavaş yavaş birakir😬

Meyve tatlilarinin kalorisi keşke 0 olsa :KK70: her gün yerdim :KK70:

X