🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

:KK14:
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
2023-01-13 11.23.08.jpg

Ben geldim başlangıç 75,1 hedefim 67

Kendime mantıklı hedefle koymak ve başarmak istiyorum

Ah aslında 57 olsam çok süper olur 🤭

Her gün menü mü yazıyoruz akşama bitirince yazayım dikkatli bir gün geçirmek istiyorum 🫶
Hosgeldin canım❤️

Tamam iki Hedef yazıyorum ilk hedef 67🥳

Evet akşam ya da en geç ertesi gun menü yaziyoruz canım (saatleriyle birlikte) .
Yaptigin bi spor var mı?

Sporunu da menünün altına eklersin😊

Kendini tanıtır misin 😊
Bir de baslangic kilonu ve hedefini söylersen💚

Tamam canim nasıl rahat edeceksen❤️ ama sıkma canını o kadar kilo vermissin kalanini da verirsin olabiliyor böyle zamanlar iste

Afiyet olsun aslim lahmacun zaten yiyorum ben bildiğim kadarıyla sıkıntı olmuyor 1 tane. Zaten dengelemissin öyle olsa bile💚

Afiyet olsun canım.

Ooo tebrik ederim balım belliydi zaten🥳🥳

Olsun canım önemli degil bi kısmını hemen atarsın zaten ödem muhtemelen. Kalanını da bu hafta dikkat eder atarsın.

Afiyet olsun canım spor da çok güzel

Çok iyi balim tebrikler 🥳🥳
Bence doğum gününde 🤣 millete hava atarsın çok yiyorum ama kilo veriyorum diye😝🤣🤣

Oo tebrikler balım çok iyi🤩 5lere digru gidiyorsun 🥳
Ahahah Cİvcivim :KK70::KK70: bugun de aksam arkadaslarla dısarda bulusalım denildi. Yemeklerimi yaptım yanımda götürmeyi düşünüyorum :KK70: yarın yıyeceksem bugun mecbur dıyetıme uymam lazım.Bugun yersem yarın benim için ızdırap olur ve hıc tanımadıgım ınsanlara sureklı acıklama yapmak zorunda kalırım :KK70: Bugunu normal atlatırsam yarın ne ıstersem yicem bi ögünde :KK70::KK70:

Ahahah Cİvcivim :KK70::KK70: bugun de aksam arkadaslarla dısarda bulusalım denildi. Yemeklerimi yaptım yanımda götürmeyi düşünüyorum :KK70: yarın yıyeceksem bugun mecbur dıyetıme uymam lazım.Bugun yersem yarın benim için ızdırap olur ve hıc tanımadıgım ınsanlara sureklı acıklama yapmak zorunda kalırım :KK70: Bugunu normal atlatırsam yarın ne ıstersem yicem bi ögünde :KK70::KK70:
Oo iki gun denk gelmesi biraz kötü olmus😁 ama sen bunu da atlatirsin😁💪
Bence de yarın daha tehlikeli yarına saklamak daha mantikli hakkini :KK70:
Civcivim konudan bağımsız kpss çalışmaları nasıl gıdıyor?2024 de olacak tekrar sınav değil mi?
Evet balım aslında 2023te de oluyor ama biz tercih yapamiyoruz ama cok nadir 2023 puanıyla da kadro açılabiliyor yine de.. sen biliyorsun zaten atanmissin malum niye acikliyorsam:KK70:

Ben 2023e de gircem hem kenarda dursun hem de heyecanımı atiyim diye. Şu an mat ve turkce çalışıyorum canım. Zor gidiyor ama halledicem inşallah😁

Sen ne zaman atandin bayagi olmus sanirim da🤩

Oo iki gun denk gelmesi biraz kötü olmus😁 ama sen bunu da atlatirsin😁💪
Bence de yarın daha tehlikeli yarına saklamak daha mantikli hakkini :KK70:

Evet balım aslında 2023te de oluyor ama biz tercih yapamiyoruz ama cok nadir 2023 puanıyla da kadro açılabiliyor yine de.. sen biliyorsun zaten atanmissin malum niye acikliyorsam:KK70:

Ben 2023e de gircem hem kenarda dursun hem de heyecanımı atiyim diye. Şu an mat ve turkce çalışıyorum canım. Zor gidiyor ama halledicem inşallah😁

Sen ne zaman atandin bayagi olmus sanirim da🤩
Canım ben muhendıslerı sadece çift yıllarda gırebılıyo sanıyodum :KK70: ben 2012 de sınava girdim 2013 te atandım.10. yılı dolduruyorum nasip olursa.Yaparsın Civcicivm. Yapamadıgın soru olursa mat den bakarız birlikte :)

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Merhaba
Geçen hafta 57.4
Bugün 57.00
Fark - 400 gram
Tebrikler canım 🤩🥳🥳
Canım ben muhendıslerı sadece çift yıllarda gırebılıyo sanıyodum :KK70: ben 2012 de sınava girdim 2013 te atandım.10. yılı dolduruyorum nasip olursa.Yaparsın Civcicivm. Yapamadıgın soru olursa mat den bakarız birlikte :)
Yaa çok incesin canım🤩❤️
evet evet zaten sadece çift yıllarda girebiliyoruz yani tercih yapabiliyoruz doğru biliyorsun.
Benimki ölü puan olacak yani. Kadro bazen tek yıllardaki puanla aciliyor dedigim düz memurluklar balım mühendislik değil yani. O da çok az bi ihtimal zaten.

Kendini tanıtır misin 😊
Bir de baslangic kilonu ve hedefini söylersen💚

Tamam canim nasıl rahat edeceksen❤️ ama sıkma canını o kadar kilo vermissin kalanini da verirsin olabiliyor böyle zamanlar iste

Afiyet olsun aslim lahmacun zaten yiyorum ben bildiğim kadarıyla sıkıntı olmuyor 1 tane. Zaten dengelemissin öyle olsa bile💚

Afiyet olsun canım.

Ooo tebrik ederim balım belliydi zaten🥳🥳

Olsun canım önemli degil bi kısmını hemen atarsın zaten ödem muhtemelen. Kalanını da bu hafta dikkat eder atarsın.

Afiyet olsun canım spor da çok güzel

Çok iyi balim tebrikler 🥳🥳
Bence doğum gününde 🤣 millete hava atarsın çok yiyorum ama kilo veriyorum diye😝🤣🤣

Oo tebrikler balım çok iyi🤩 5lere digru gidiyorsun 🥳
Teşekkür ederim canım💕💕💕♥️💕♥️💕♥️💕♥️

Ballarım hepinizi tebrik ediyorum, gayet güzel kilolar verdiniz🌺🌸🌹🌼
Alıntılarımda bir sürü mesaj hala yazılmayı beklediği için kilo bildirimlerini ekleyemedim. Aklımda kaldığı kadarıyla ortaya karışık yazacam artık :)))

Lisbetim ❤1,5 ayda vereceğin 6-7 kiloyu 28 günde verdiğin için seni ayrıca tebrik ediyorum 😍 Bence de kaçamağı doğum gününde yapman daha mantıklı 😜

Humakaser ❤ canım sende çok güzel gidiyorsun, maşaallah, 1 kilonun üzerinde 😊

Sudansebepcim ❤ Sende 1 kiloyu geçmişsin, maşaallah diyorum, takdir ediyorum😊

Burc, balım ❤ lütfen artı gelmen moralini bozmasın, son 2 günlük menünü de okumuştum, öyle kilo alacak gibi de değildi, geçici bir ödem durumu olabilir, wc durumun nasıl bilmiyorum. Azimle devam, inanıyorum ki haftaya güzel bir eksiyle geleceksin 🙏

Hemdemim❤ senin bildirimi görmedim mi acaba, niye hatırlayamadım 🙈 Bi lahmacunu hatırlıyorum 😅

Bu kısmı -+400lere ayırdım :KK70:

Leydicim ❤ Senin 400 gr vermen herhalde benim 2 kg vermeme eşdeğerdir, az kilona rağmen gayet güzel bir eksi, çok tebrik ediyorum seni😍

Sarı Civcivim 💛 Enişte beyin tüm abur cubur sabotajlarına rağmen, krizlere rağmen eksiyle geldin, seni de çok tebrik ediyorum balım 😘 Bende -400 ile daima yanındayım biliyorsun :)))

SebastianÇizkekim ❤ Tekrardan hoşgeldin balım 😘 +400 fazla bir rakam değil, sen aklına koyarsan belki 2 günde bile atarsın onu :))

X