🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Gayet mantıklı, bu fikri bende destekliyorum :))

Balım❤ beni ekmekler çarptı, su mu bulandı beynim mi sulandı her şey flu şu an :KK70:

İşin erbabı taktik mi yapıyor acaba, çok yedirip yemekten tiksindererek 😤

Bak senin ne güzel, if e uygun, bana da öyle bir şey lazım, ama adam yok dedi. Hayırlısı bakalım, bir süre menüyü kırparak uymaya çalışacağım. İnşaallah gider canım, hepimizinki :)))
Canım if e uygun ama aslında dolu dolu öğünlerim :) yanı ona gore ayarladı ara ogunlerimi falan. sabırla dene bı dıyetını. daha once ben de 3 ana 3 ara ogunle 15 kg vermiştim . Verirsin inşALLAH :KK200:
İyi geceler kizlar
Yazabiliyorum nihayet

10 OCAK
6.586 adım (fazlasi var, azı yok)
Eki Görüntüle 3189813 Eki Görüntüle 3189812

D Diyettenvzgctm-olmuyo ciğim kalori toplamı fazla degil mi?​

Afiyet olsun canim aman dikkat et😐
Sporsuz bile harika adimlarin bence😍
Teşekkür ederim Civcivim .. Küsüratı yazmadım :) 6 bini geçiyo. Daha dogrusu ben bi şekilde geçmesi için Uğraştım.Arabayı bi tık uzaga bıraktım yürüdüm ,evde biraz işleri halletmeye çalıştım. Spor yapamayacagımı anlayınca bari ordan hareket edeyim dedim .Ama ne kadar etkisi olur bilmiyorum.

10 Ocak Sali Menum
Sabah 10.00 3 kaşık yulaf, 1 bardak süt, 1 çay kasigi kakao, 1 çay kaşığı tarcin pisirdm

Ara 12.00 1 portakal
Ara 14.00 2 Galeta, 1 kase yoğurt
Ara 15.00 nescafe, 1 ceviz

Akşam 17.15 1 tabak kurutulmuş taze fasulye kavurmasi, 1 kase yoğurt
Ara 18.30 Türk kahvesi

Spor; 41 dk eliptik
120 ip atlama
Gün içinde adım 5652

Su;2 lt

Bu arada sizle şunu paylaşmak istiyorum :) Eşim dün böyle zayıflama mı olur eridin gittin dedi :KK70::KK70: bı ayda bu kadar fazlaymıs... bıdı bıdı :KK70::KK70: kendısı eskı sporcu ve saglıkcı olunca herseyıme karısıyo :KK70::KK70: sen karısma ben diyetisyenle çalışıyorum bi bildigi vardır dedım :KK70::KK70: Şimdi kendisi içten içe hırs yapıyo. arada ben de mı başlasam falan diyo:KK70::KK70: Kim ne derse desin yola devammm:KK76:

10 Ocak Sali Menum
Sabah 10.00 3 kaşık yulaf, 1 bardak süt, 1 çay kasigi kakao, 1 çay kaşığı tarcin pisirdm

Ara 12.00 1 portakal

Ara 18.30 Türk kahvesi

Spor; 41 dk eliptik
120 ip atlama
Gün içinde adım 5652

Su;2 lt
Afiyet olsun canım :KK200:
Sporlar çok güzel. Sizin sporları gördükçe ben mutlu oluyorum :KK200:

Canım if e uygun ama aslında dolu dolu öğünlerim :) yanı ona gore ayarladı ara ogunlerimi falan. sabırla dene bı dıyetını. daha once ben de 3 ana 3 ara ogunle 15 kg vermiştim . Verirsin inşALLAH :KK200:

Teşekkür ederim Civcivim .. Küsüratı yazmadım :) 6 bini geçiyo. Daha dogrusu ben bi şekilde geçmesi için Uğraştım.Arabayı bi tık uzaga bıraktım yürüdüm ,evde biraz işleri halletmeye çalıştım. Spor yapamayacagımı anlayınca bari ordan hareket edeyim dedim .Ama ne kadar etkisi olur bilmiyorum.
Olmaz olur mu canım etkisi çok iyi yapmissin🤩 nerde hareket orda bereket diyip konuyla alakasız bir espri sikistirayim şuraya:KK70::olamaz:

canim biz daha önce enercimle burda takimlarda kilo vermistik de hep az yemeye alistik (iyi bir sey olduğundan söylemiyorum) sanki az yemeyince veremicez gibi geliyor😄
aslinda yanlis bir düşünce.

u arada sizle şunu paylaşmak istiyorum :) Eşim dün böyle zayıflama mı olur eridin gittin dedi :KK70::KK70: bı ayda bu kadar fazlaymıs... bıdı bıdı :KK70::KK70: kendısı eskı sporcu ve saglıkcı olunca herseyıme karısıyo :KK70::KK70: sen karısma ben diyetisyenle çalışıyorum bi bildigi vardır dedım :KK70::KK70: Şimdi kendisi içten içe hırs yapıyo. arada ben de mı başlasam falan diyo:KK70::KK70: Kim ne derse desin yola devammm:KK76:

Haha bak sen :KK70: daha dur bu başlangıç kork lisbetimizden eniste:KK76:

Afiyet olsun canım :KK200:
Sporlar çok güzel. Sizin sporları gördükçe ben mutlu oluyorum :KK200:
Sağ ol balım💚
Sporda problem yok da menulerimden hic memnun degilim çok zor dayanıyorum 😐
Hele şu eşim beni olduruyor dün gece az kalsin tatli siparis vercekti zor vazgecirdim:KK70: sonra tekrar yeltendi Allahtan istediği tatliyi bulamadı da :KK70:

Ne güzel vermiştim 12 kilo niye geri aldim bu aralar bunu çok sorguluyorum😐 vermek çok zor cidden.

Günaydııın
10 0cak
09.00 Türk kahvesi
10.00 1 kase yulaf, süt, granola
12.00 1 kase yoğurt çorbası
14. 00 bitki çayı
16.00 zeytinyağlı pırasa yemeği, yoğurt çorbası
18.00 bir avuç kuru yemiş
20.00 bir dilim pizza
1.5 lt su
Afiyet olsun canım.
Pizza neyse ki azmış 😬

10 Ocak Sali Menum

Ara 12.00 1 portakal

Ara 18.30 Türk kahvesi

Spor; 41 dk eliptik
120 ip atlama
Gün içinde adım 5652

Su;2 lt
Ayy ben bir de ayva yemistim 1 tane limonlu tuzlu.

Dünki menüm
  • sabah 11:00 greyfurt suyu
  • öğlen 14:00 4 adet hurma çörek otu ile
  • akşam 18:00 balık patates ve bol rokali salata
  • akşam yeşil çay
Dün bu kadardı. Bugün de doğum günüm olmasından dolayi bile kaçamak yapmayı düşünmüyorum ,♥️😀 herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum hastalara şifa, dua edenlere kabul görülen bir hafta ,♥️

Günaydın Ballarım

Hepimize güzel bir gün diliyorum.

10 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve
12.40 1 kase tavuk çorbası
17.00 4 köfte, 1 kase yoğurt, 4 kaşık bol yeşillikli patates salatası, 1 portakal, 1 küçük ayva

2 litre su

10.073 adım 🏃🏼‍♀️
Dünün Raporunu Atıyorum:)

10.01.2023- 5.Hafta- 29.Gün
uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:30-- Sandvicli diyete uygun kahvaltı
14:00--1 portakal+10 Fındık+10 Badem
16:00-- sadesoda +sade kahve+3 erik kurusu
19:00--8 kaşık taze fasulye +1 kase soğan corbasi+1 kase yogurt+bol salata

**Bugun spor yapmadım. 3 gün üst üste yapınca dizim biraz ağrımaya başladı. Diyetisyene danıştım. Gün aşırı ya da 2 ggüne bire düşürelim hızı azaltalım gerekirse dizinize çok yüklenmeyin dedi.
Sporsuz toplam adım :6000
10 Ocak Sali Menum

Ara 12.00 1 portakal

Ara 18.30 Türk kahvesi

Spor; 41 dk eliptik
120 ip atlama
Gün içinde adım 5652

Su;2 lt
Günaydııın
10 0cak
09.00 Türk kahvesi
14. 00 bitki çayı
20.00 bir dilim pizza
1.5 lt su

Afiyet olsun kızlar 😘

Sağ ol balım💚
Sporda problem yok da menulerimden hic memnun degilim çok zor dayanıyorum 😐
Hele şu eşim beni olduruyor dün gece az kalsin tatli siparis vercekti zor vazgecirdim:KK70: sonra tekrar yeltendi Allahtan istediği tatliyi bulamadı da :KK70:

Ne güzel vermiştim 12 kilo niye geri aldim bu aralar bunu çok sorguluyorum😐 vermek çok zor cidden.
Civcivim haklısın yanında biri yediği zaman çok zor oluyo ama başaracağız :) buna odaklı olunca yıyemıyosun vicdan yapıp :KK70:

Olmaz olur mu canım etkisi çok iyi yapmissin🤩 nerde hareket orda bereket diyip konuyla alakasız bir espri sikistirayim şuraya:KK70::olamaz:

canim biz daha önce enercimle burda takimlarda kilo vermistik de hep az yemeye alistik (iyi bir sey olduğundan söylemiyorum) sanki az yemeyince veremicez gibi geliyor😄
aslinda yanlis bir düşünce.

u arada sizle şunu paylaşmak istiyorum :) Eşim dün böyle zayıflama mı olur eridin gittin dedi :KK70::KK70: bı ayda bu kadar fazlaymıs... bıdı bıdı :KK70::KK70: kendısı eskı sporcu ve saglıkcı olunca herseyıme karısıyo :KK70::KK70: sen karısma ben diyetisyenle çalışıyorum bi bildigi vardır dedım :KK70::KK70: Şimdi kendisi içten içe hırs yapıyo. arada ben de mı başlasam falan diyo:KK70::KK70: Kim ne derse desin yola devammm:KK76:

Haha bak sen :KK70: daha dur bu başlangıç kork lisbetimizden eniste:KK76:
Civcivim az yeyince kilo vericem düşüncesi belki yanlıştır ama çok yeyince de veremeyiz. Kalori açığı oluşturmak lazım sanırım. Yani cok fazla kalori alınca da sıkıntı değil mi ?Bir de kilo düsştükçe azaltıyolar öğün içerigini . yani ben öyle biliyorum. Dolayısıyla benim yediğimle 60-70 bandında olan birinin yediği kalori aynı olmaz herhalde .

Günaydın Ballarım

Hepimize güzel bir gün diliyorum.

10 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve
12.40 1 kase tavuk çorbası
17.00 4 köfte, 1 kase yoğurt, 4 kaşık bol yeşillikli patates salatası, 1 portakal, 1 küçük ayva

2 litre su

10.073 adım 🏃🏼‍♀️
Afiyet olsun 😊
Günaydın kızlar 💕
Günaydınnn💖💖
Günaydınlar :)
Günaydın :)
Dünün Raporunu Atıyorum:)

10.01.2023- 5.Hafta- 29.Gün
uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:30-- Sandvicli diyete uygun kahvaltı
14:00--1 portakal+10 Fındık+10 Badem
16:00-- sadesoda +sade kahve+3 erik kurusu
19:00--8 kaşık taze fasulye +1 kase soğan corbasi+1 kase yogurt+bol salata

**Bugun spor yapmadım. 3 gün üst üste yapınca dizim biraz ağrımaya başladı. Diyetisyene danıştım. Gün aşırı ya da 2 ggüne bire düşürelim hızı azaltalım gerekirse dizinize çok yüklenmeyin dedi.
Sporsuz toplam adım :6000
Afiyet olsun.

Evet canim, maalesef dün öyle oldu.
10 Ocak Sali Menum

Ara 12.00 1 portakal

Ara 18.30 Türk kahvesi

Spor; 41 dk eliptik
120 ip atlama
Gün içinde adım 5652

Su;2 lt
Afiyet olsun canim 💚💚
Günaydııın
10 0cak
09.00 Türk kahvesi
14. 00 bitki çayı
20.00 bir dilim pizza
1.5 lt su
Günaydin, afiyet olsun🌸🌸
Canim snitzel, patates, poğaça, cikolata🥺
Tek başlarına belki olabilir ama birarada fazla olmuş sanki.
Maalesef öyle oluyor bazen canım. O yüzden ortalamam haftada 500 gram zaten.
Dünki menüm
  • sabah 11:00 greyfurt suyu
  • öğlen 14:00 4 adet hurma çörek otu ile
  • akşam 18:00 balık patates ve bol rokali salata
  • akşam yeşil çay
Dün bu kadardı. Bugün de doğum günüm olmasından dolayi bile kaçamak yapmayı düşünmüyorum ,♥️😀 herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum hastalara şifa, dua edenlere kabul görülen bir hafta ,♥️
Nice senelere :) kaç yasina girdik ? Kadinlara yas sorulmazmis :)

Afiyet olsun 😊

Günaydınnn💖💖

Günaydın :)

Afiyet olsun.

Evet canim, maalesef dün öyle oldu.

Afiyet olsun canim 💚💚

Günaydin, afiyet olsun🌸🌸

Maalesef öyle oluyor bazen canım. O yüzden ortalamam haftada 500 gram zaten.

Nice senelere :) kaç yasina girdik ? Kadinlara yas sorulmazmis :)
Arada oluyor öyle önümüzdeki günlerde hızlıca bir telafi edersin geçer gider :KK200:

X