🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kız herkes ankarada mi
Yok ,ben değilim mesela .

Selam kızlar 3 gündür ağırlıkla popo ve kol çalışıyorum sabahları uyanınca, oda 10 yada 15 dk sürüyor.
Ama bide bana sorun boynumu çevirirken bile açıyor. Bayağıdır spor yapmiyorum hamlamisim. Tartıda fark yok ama inceldigimi kiyafetlerimden anlıyorum. Dün de cis cos yemedim ama ağzıma geleni attım. Hiç yazmayayım dünü.
Hamlamaktan mi yorgunluktan mi erken uyumuşum. Buraya yazamadım da.

Ne diyeceğim şu videoyu hepimiz günlük yapsak ne dersiniz , ben çok beğeniyorum Ebru Karadumani , yapıyorum videolarından.

Ben varım. Kız hadi yapalım... o degilde bu kızlardaki kas ne böyle.. bunlarla kavgaya girsem beni acayip döverler evire çevire hahahah
Oldu o zaman bugünden mi başlayalım yarın mı? Biz olacağız canım sıkalım totomuzu.

Evet kızlar Mahmut Tuncer motivasyon müziğinizi buzdolabin üstüne Mahmut Tuncer resmi koyalim
Allah seni :KK70:
balım hastayken cok normal. dinlenince hızlı toparlarsın inşALLAH bomba gibi dönersin spora ve diyete :KK200:
Balım şükürler olsun bugün akşama doğru ayaklandım dinlenmek çok iyi geldi.
İnşallah yarın aynı tempoyla devam🩵
Kamu kurumunda bilgisayar muhendisiyim canım.
Allahim yarabbelalemin birkaç kelime farkiyla bana da şu cümleyi nasip et amiin🤣🤣🤣
Ayyy bende hazırlanıp hazırlanmama konusunda kararsızım 2024 kpss napsam bilmiyorum
Ben hazırlanıyorum canım. Ya başka çıkar yolum yok. Özel sektörde maalesef tutunamadim denedim ama hiçbir değeri yok bir de dalga geçer gibi asgari ücret veriyorlar izin kullandirmiyorlar. Şu an memur maaşı da belki aşırı iyi değil ama en azından bi annelik iznidir o iznidir bunlarda sıkıntı cikmiyor isten çıkarmakla tehdit etmiyorlar😅
En çok onun için istiyorum zaten maaşı falan geçtim ben. Özelde diken ustundeydim cidden. Ayy bir dokundun bin ah isittin kusura bakma😅
Yani eğer gerçekten sağlam bi iş şansın varsa özele devam ama yoksa bence de gir kpssye..
Ne olursa olsun kamumun hicbi şartını sağlamıyor özel sektör..
evet canım puanlar yuksek.ben 10. yıldayım. 10 yıl önce genel yetenek genel kültürden 89.7 ile atandım. alım da cok fazla olmuyor bazı meslek gruplarında . Allah herkesin yardımcısı olsun. dileyen isteyen herkese nasip etsin.
buna kocaman bi amiiiiiiiinnnnnn diyorum🫶😁 balım sen sağlam puan almışsın bu zamana kadar nasıl söylemedin 😧 bu puan her yerde söylenmeli bence emek veren biri olarak o puanin değerini çok iyi biliyorum :KK70: böyle ayrıntıları atlamayalım lütfen:KK70:
Amin eşimde mühendis o da baktı dün 95 taban puan olmus
Branşı ne eşinin canım? Değişiyor ama mühendisliklerin geneli 90 95 civarı kapatıyor. Ben gıda mühyim bizimki de 84 85 civarı gidip geliyor🙃 zamanında bayağı bi düştüğü de olmuş ama alıma bağlı işte.
Eşimde kiziyo bana amerikaya gidek diyo bende ona kızıyorum ailelerimiz burda olmaz diyorum... vallahi bilmiyorum öyle arada kaldım ki
Canim Amerika gibi bi şansım olsa ben de denerdim şansımı.. Ben enisteyi tutuyorum🤣
Selamlar
Nasilsiiz?

Bugun 11de
haşlanmış patates 3 yk
Balık finger 3 adet

Brokoli karnabahar

Ara14.30
3 4 dilim elma

18.
2 kepçe kuru fasulye
Biraz et haşlama

Şu 2 litre
Spor
Şimdilik 5.000 adım
15 dk bilek ağırlığı ile bacak kalça çalışması
Balım balık fingeri kızarttin mi firinladin mi?
Diğer her şey güzel bence🤩

Sabah tartıldim tartıda değişiklik yok ama inceldigimi hissediyorum. Bakalım yarım sabah ne olacak.

Ah unuttum bide 2 dilim kuru baklava vardı, eşim Suriyeli arkadaşından almış sayılı idi yedim. 😞
Canim videoya bir bakiyim. Ben chloe ting kol egzersizini yapıyorum şu ara leslinin üzerine.
Duruma göre ekliyim onu da ya da değiştiririm chloe ile.

Yok ,ben değilim mesela .

Selam kızlar 3 gündür ağırlıkla popo ve kol çalışıyorum sabahları uyanınca, oda 10 yada 15 dk sürüyor.
Ama bide bana sorun boynumu çevirirken bile açıyor. Bayağıdır spor yapmiyorum hamlamisim. Tartıda fark yok ama inceldigimi kiyafetlerimden anlıyorum. Dün de cis cos yemedim ama ağzıma geleni attım. Hiç yazmayayım dünü.
Hamlamaktan mi yorgunluktan mi erken uyumuşum. Buraya yazamadım da.

Ne diyeceğim şu videoyu hepimiz günlük yapsak ne dersiniz , ben çok beğeniyorum Ebru Karadumani , yapıyorum videolarından.

Sadece bu videoyu mu yapıyorsun canim yoksa yanına birseyler ekliyor musun

Allahim yarabbelalemin birkaç kelime farkiyla bana da şu cümleyi nasip et amiin🤣🤣🤣

Ben hazırlanıyorum canım. Ya başka çıkar yolum yok. Özel sektörde maalesef tutunamadim denedim ama hiçbir değeri yok bir de dalga geçer gibi asgari ücret veriyorlar izin kullandirmiyorlar. Şu an memur maaşı da belki aşırı iyi değil ama en azından bi annelik iznidir o iznidir bunlarda sıkıntı cikmiyor isten çıkarmakla tehdit etmiyorlar😅
En çok onun için istiyorum zaten maaşı falan geçtim ben. Özelde diken ustundeydim cidden. Ayy bir dokundun bin ah isittin kusura bakma😅
Yani eğer gerçekten sağlam bi iş şansın varsa özele devam ama yoksa bence de gir kpssye..

buna kocaman bi amiiiiiiiinnnnnn diyorum🫶😁 balım sen sağlam puan almışsın bu zamana kadar nasıl söylemedin 😧 bu puan her yerde söylenmeli bence emek veren biri olarak o puanin değerini çok iyi biliyorum :KK70: böyle ayrıntıları atlamayalım lütfen:KK70:

Branşı ne eşinin canım? Değişiyor ama mühendisliklerin geneli 90 95 civarı kapatıyor. Ben gıda mühyim bizimki de 84 85 civarı gidip geliyor🙃 zamanında bayağı bi düştüğü de olmuş ama alıma bağlı işte.

Canim Amerika gibi bi şansım olsa ben de denerdim şansımı.. Ben enisteyi tutuyorum🤣

Firinlanmisti okulda yedim .

Canım eşim makine mühendisi.. çok fazla kurum kalmadi... diyo bilmiyorum şimdi kafayı takmış amerikada 2 tane firma bulmuş onlarla iş yapayım diyo silah Uzmanı türkiye amerika arası çalışmaya başlayacakmış ileride de orada olmak istiyor vallahi anlamadım bende gitmek isterim ama annem babam yaşlı benimde gönlüm razı olmuyor uzakta olmaya🙁

X