🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ahh kıyamam ben sana ya
Olabilir valla canım.
Ayy üst üste gelmiş ikisi de tam güzelce dinlen de toparla kendini

Toplasan denk gelmeyiz hepimizin günlerinin bir arada olması da ben başlayana kadar oluyorum kronik mutsuz yorgun sürekli uyuma halim var valla

Takip etmiyorum balım bilmiyorum ama bi ara öyle gördüm sanki

Ahh bilmez mi o ne fena

Katiliyorum bizim kafada bitirmemiz lazim.
Agladim merak etme o is tamam

+1 maalesef
Canım diyorum ki liste dısında olup paylaşım yapsam arada cünkü düzenli yapamıyorum unutuyorum hep. En azından kendimi kötü hissetmem kimseyi de etkilemek istemem

Haha bizi sen kurtaracaksın o zaman başka yolu yok pozitif enerci gönder
Menü çok güzel afiyet olsun
Canım diyorum ki liste dısında olup paylaşım yapsam arada cünkü düzenli yapamıyorum unutuyorum hep. En azından kendimi kötü hissetmem kimseyi de etkilemek istemem
Tamam canim nasılsın istersen
3 gün oruç tuttum .sahurda ve iftarda az yiyerek ve detoxs suyu içerek odemleri attım.Ramazan ayina hazırım
Oo çok iyi canım ben de çok heyecanliyim yarın ilk oruc
Kurtulalım tabi hosgeldin
Bu hafta hepimiz regl döneminde olduğumuz icins ayfa bir tık karamsar olabilir yalnız her zaman böyle değiliz
Hosgeldin ilk sayfayı okur musun öncelikle kurallar var orda

Kızlar biraz bi iki gün dipte olmak iyi geldi sanki toparladım kafamı çok şükür şimdi daha iyiyim
Uzaklaşmak gerekiyor bazen demekki.

Limonlu zencefil çayımı aldım kaldığım yerden devam yarın da güzel bir yürüyüş

Memnuniyetsizlik ve sürekli şikayetten nefret ederim o yüzden bu ruh halinden çıkıp icraate geçmeyi seçiyorum

Ramazan hepimiz için güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum. Sahur menüm çok iyi insallah iftarda saçma sapan beslenmem instada biri dukan birasina benzer bir içecek paylasmis yarım litre su için hazırlıyorsun. Dün akşam bir denedim wc çıkartıyor epey. Ödem tutmayacak belli

Akşam erken uyudum canım

Kanayanlar klübü
Afiyet olsun canım .
Afiyet olsun
Hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…